wakacje nad polskim morzem z dzieckiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 09:09   #31
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Polecam ten ośrodek http://www.bursztyn.net.pl/ Nie jest najtańszy ale my byliśmy już dwa razy, raz z jednym, raz z dwójką dzieci. Bliziutko do morza, jedzenie smaczne, plac zabaw i inne atrakcje dla dzieci, codziennie jakieś zajęcia dodatkowe.
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 09:29   #32
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Byłam, sprawdziłam, polecam!! Hotel Lubicz w Ustce http://www.hotel-lubicz.pl/

Pokoje duże, zmieści się łóżeczko turystyczne

Niezbyt duży pokój zabaw, ale przyjemny, zabawek wystarczająco.

Jedyny "minus" to hotel jest w centrum przy ulicy. Więc wielki ruch. A do plaży jest 15 minut na nogach drogą między blokami, taką osiedlową, więc widoków nie ma zbyt ładnych

Nam taki spacer nie przeszkadzał, ale inni goście narzekali.

Jedzenie pyyyyszne!! Długo nie jadłam takiej smacznej kuchni Rosół mmmm pychha! to mówię ja co nie jadam rosołu Moje dziecko naprawdę jadło na wyjeździe ze smakiem, co się nie zdarza
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 08:40   #33
kolankowa
Raczkowanie
 
Avatar kolankowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 37
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

O białogórze słyszałam...Rodzice tam byli. My odwiedziliśmy Rewę
kolankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 15:34   #34
patusia1230
Raczkowanie
 
Avatar patusia1230
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wiercany ok Rzeszowa
Wiadomości: 355
GG do patusia1230
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Ja mimo wszystko polecam kołobrzeg, okolice ul Rafińskiego.. od urodzenia jezdzilam tam do sanatorium i bardzo mi sie podobalo, ostatni raz bylam w lipcu 2011 i rownie pieknie jak bylo nie polecam jednak jechania "na jana" i lapania mieszkan od pan stojacych na pkp, poniewaz wciskaja gowniane rozwiazania... ja z moim bylym dostalam "chate" rozpadajaca sie , po ich synu jeden pokoj, gdzie na necie byly obrazy nie z tej ziemi a w srodku.. brak wszystkiego, kuchnia zakazana, ciepla woda wylaczana po godzinie 20.. kto normalny o 20 wraca do domu jak sie jedzie bez maluszkow.. i smrod psow ! drugim razem z obecnym narzeczonym pani ze stacji pkp zaprowadzila nas do wiezowca ktory wynajmowala na lewo najprawdopodobniej bo kazde nasze narzekanie i krytykowanie probowala jakos naprawiac... oczywiscie zwyzywala nas o kapanie sie - tylko prysznic, herbata moze byc ale zupa juz nie... 1 pokoj-klitka 40zl od osoby... 4 pietro i niedzialajaca winda. Takze lepiej z ogloszen wczesniej ustalanych ale kolobrzeg saam w sobie cudne miasto, piekne plaze, super moze i ratownicy rowniez , molo jest fajne i stragany z upominkami, dla dzieci raj bo pelno zabawek do kupienia , atrakcje w lato takie jak kon nad morzem, czasem zdjecie z wężem (Dla odwaznych) lub po prostu z kubusiem puchatkiem itp duzo automatow do gier i innych, okolice Rafinskiego
Ps. tuz przy molo na samym poczatku wejscia do straganow czesto siedzi pani ktora albo robi warkoczyki dziewczynka albo inni ,ktorzy robia portrety, karykatury w dosc normalnych cenach kulki z automatow, zielenie, parki, starowka, statki.. wszystko nie daleko
patusia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-13, 12:32   #35
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Odp: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

A ja polecam Karwie jest fajnie, do morza blisko, w okolicy sowsporo miejsc do zwiedzania (Rozewie, Jastrzębia Góra, Pałac jest niedaleko). W wakacje często kursują autobusy więc z jednej miejscowości do drugiej można bez problemu za grosze dojechać.

Tylko my zawsze domek wynajmowalismy blisko plaży

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 21:39   #36
Fairycharlotte
Raczkowanie
 
Avatar Fairycharlotte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Ja 2 lata temu byłam z dzieciakami w Rusinowie koło Jarosławca w bardzo ładnych domkach (domki Ahoj), własciwie same plusy poza faktem, że trzeba samemu gotować... Na szczescie bylismy ze znajomymi ktorzy uwielbiają gotowac i robic grilla, więc jakos dałam rade Ogólnie miejsce super, na uboczu, widok na wioske w oddali, wzgórze z kościólkiem, obok las, do morza blisko ok. 700 metrów przez las, a można i samochodem dojechac prawie pod plaże, plaża niezatłoczona, a jak dzieciakom się nudzi, to żaden problem skoczyc do komercyjnego kurortu typu Jarosławiec, Darłówko, Ustka. Teren ogrodzony, tylko 8 dużych domków i plac zabaw, dzieciaki miały gdzie biegać. Polecam miejscowość Rusinowo, brak smazalni, straganów i nadmorskiego kiczu, jest tam sporo domków, z wyglądu nawet bardziej wypasionych, ale nasze były chyba najfajniej położone (tzn z widokiem na przestrzeń - wieś, a nie na inne domki), tylko okropnie wyglądały takie blaszane przyczepy na jednym campingu, tam musiało być gorąco.
Fairycharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 15:28   #37
MamaKrystiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 7
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Ja polecam Międzywodzie, mała miejscowość obok Międzyzdrojów więc kiedy spokój się znudzi można wskoczyć w samochód i zażyć trochę cywilizacji. A tak na poważnie byłam tam tylko przejazdem na kilka godzin więc oprócz super czystej,piaszczystej plaży bez butelek po piwie i morza bez kamienistego dna nie widziałam za wiele ale jest to mój nr 1 na wakacje z dzieckiem.
MamaKrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-22, 10:09   #38
Joesefin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 111
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

My zazwyczaj właśnie tak robimy, że obieramy kierunek, najlepiej blisko morza, a kiedy znudzi nam się leniuchowanie to wsiadamy w auto i zwiedzamy
Joesefin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 21:47   #39
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

up up temat na czasie
ktos cos fajnego polea w Świnoujściu ?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-30, 18:59   #40
niunia32
Zakorzenienie
 
Avatar niunia32
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 987
Odp: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Ja wczoraj wróciłam z wakacji z mężem i 13 miesięczna córcia. Byliśmy w Pogorelicy. Fajnie mało ludzi, cicho, lasy. Na pokaze mieliśmy 15 min spacerkiem przez las. Super bylo.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz Ślub 27.08.2011

Malinka

Haniusia
niunia32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:35   #41
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Odp: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Albo Sobieszewo. To wyspa. Mają piękna, dużą plażę. W związku z tym że to w zatoce, woda jest cieplejsza niż na otwartym morzu ale też sinice lubią przyplywac a wtedy zakaz kąpieli (ale to się może zdarzyć w każdym miejscu na wybrzeżu).

Z Sobieszewa są autobusy podmiejskie do Gdanska a stamtąd to i pociągiem można np do Sopotu pojechać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-05, 15:44   #42
mle6669
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Ja z moim malym robaczkiem ostatnio bylam w Niechorzu pierwsze jego wakacje nad morzem...balam sie troszke ale bylo super! w tym roku tam wracamy. Spalismy w Kormoranie - goraco polecam! idealne warunki lazieneczka w kazdym pokoju, czysto, pyszne jedzenie, blisko wszedzie (i do plazy i do centrum)
mle6669 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 17:44   #43
annra12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 109
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

fajny wątek, właśnie się zaastanawiamy nad wyjazdem z dzieckiem (1 rok), dobrze by było znaleźć jakieś w miarę spokojne miejsce chociaż przyznam się wam szczerze że trochę się tego wyjazdu obawiam :/, jak dziecko zniesie podróż, czy się nie pochoruje (biegunka itd.) :/
annra12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 16:28   #44
deltadora
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 54
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Ze swoim młodszym synkiem wyjechaliśmy nad morze jak miał 4 miesiące, dobrze zaopatrzyłam apteczkę i wyruszyliśmy. Obyło się bez żadnych chorób itp. Jak obawiasz się biegunki weź ze sobą jakiś probiotyk i elektrolity.
deltadora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 07:51   #45
ada_28l
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Ja też byłam ze swoim dzieckiem nad morzem, kiedy było jeszcze małe (4 lata) i jechalismy pociągiem. Obyło się bez żadnych problemów zdrowotnych, ale na wszelki wypadek trzeba być przygotowanym, tak jak pisano juz tutaj. Ja zawsze na dłuższe wyjazdy zabieram w pełni wyposażoną apteczkę.
ada_28l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 21:50   #46
mariolka86
Przyczajenie
 
Avatar mariolka86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

ja polecam jeszcze Pustkowo, maleńka wioska, albo okolice - Pobierowo, Rewal. Za tydzień jadę z 4 miesięcznym synkiem do Sianożęt, małe, ciche, bez tłumów, konkretnie do ośrodka Collins Beach, zaraz przy plaży, super dla dzieci - domki z kuchnią i łazienką, możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego, ogrodzony teren, plac zabaw (moje dziecko jeszcze nie skorzysta, ale Wy tu i o 4latkach piszecie), polecam i nie jest to reklama
mariolka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 08:03   #47
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez mariolka86 Pokaż wiadomość
ja polecam jeszcze Pustkowo, maleńka wioska, albo okolice - Pobierowo, Rewal. Za tydzień jadę z 4 miesięcznym synkiem do Sianożęt, małe, ciche, bez tłumów, konkretnie do ośrodka Collins Beach, zaraz przy plaży, super dla dzieci - domki z kuchnią i łazienką, możliwość wypożyczenia łóżeczka turystycznego, ogrodzony teren, plac zabaw (moje dziecko jeszcze nie skorzysta, ale Wy tu i o 4latkach piszecie), polecam i nie jest to reklama
O tak, Collins B. to bardzo fajny ośrodek ale niestety, dość drogi. A jest położony zaraz przy innym fajnym ośrodku, który polecałam w tym wątku. Generalnie Sianożęty to spokojne miejsce dla rodzin z dziećmi, ale bardziej tymi mniejszymi, ponieważ starsze się będą nudziły.
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 12:20   #48
szamponetka22
Przyczajenie
 
Avatar szamponetka22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
GG do szamponetka22
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Też polecam Rewal, byliśmy kiedyś całą rodziną w jednym z pensjonatów, niestety nazwy już nie pamiętam, przy ulicy Piastowskiej, i były świetne warunki dla dzieci
__________________
Metalowe klocki konstrukcyjne
szamponetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 14:32   #49
ana1_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 14
Dot.: Wypoczynek nad morzem z 4-latką!

My już byliśmy, tym razem we Władysławowie, pojechaliśmy sobie na hel, było super. A tak jak ty co roku witaliśmy Kołobrzeg i okolice. Oferty na portalach sprzedaży grupowych są super, polecam.
ana1_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 18:50   #50
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

My tydzień temu wróciliśmy z Kołobrzegu. Byliśmy z 10 miesięcznym synkiem. Też się obawiałam takiego wyjazdu z maluchem, ale bardzo mu się podobało. Klimat mu posłużył, jak przychodził czas na drzemkę to wystarczyło że go wzięłam na ręce, oparł głowę i już spał. Poza tym na plaży był w 7 niebie. Pogoda dopisała, więc ludzi było sporo. Ale ogólnie było bardzo fajnie.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 21:20   #51
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: Odp: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
A ja polecam Karwie
zgadzam się byliśmy, fajnie, w sumie w większości rodziny z dziećmi. Plaża fajna, bez większej paranoi turystycznej. warto
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 07:17   #52
Mimichalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wypoczynek nad morzem z 4-latką!

Ja z rodzinką trzy lata z rzędu jeździlismy nad polskie morze i za każdym razem pogoda była koszmarna, a do tego sporo zapłaciliśmy, w tym roku się do Chorwacji wybraliśmy, ale na 4 dni tylko i było genialnie. a jak weekend mamy wlny to dzieciaki zabieramy w różne miejsca, ostatnio się do dinolandii wybraliśmy, bilety tańsze o połowę na facebooku wydrukowałam, więc mąż też zadowolony a do inwałdu blisko mamy bardzo.
Mimichalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 11:31   #53
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Odp: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

To jest niestety "uroda" morza naszego. Nigdy nie wiesz na jaka pogodę trafisz :/

Fakt, ze nawet jak słońca nie ma to bryza morska i tak opala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 08:12   #54
rosalio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

My niebawem wybieramy do Rewy. Wynajęliśmy dom na jeden miesiąc. Zastanawiam się tylko co Nasz szkrab będzie robił w czasie podróży, Nasze dziecko w samochodzie bardzo szybko się nudzi, Wasze też? Mamy już kilka pomysłów, ale liczę jeszcze na kilka podpowiedzi doświadczonych mam.
rosalio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 08:48   #55
Nalodi
Przyczajenie
 
Avatar Nalodi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Ja bardzo polecam Rewal. Dość mała mieścinka, ale za to spokojnie, niedaleko jest Niechorze gdzie jest latarnia morska. Dużo tanich hoteli o fajnym standardzie, i przede wszystkim wiele atrakcji dla dzieciaków.A niedaleko jest jeszcze Kamień Pomorski, gdzie można pojechać na jedno dniową wycieczkę. Są tam muzea dinozaurów, kamieni itd, wszystko w sumie nastawione pod najmłodszych
__________________
12' - Norbi.
Nalodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-14, 10:17   #56
Androiddka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 15
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

bardzo chciałabym spędzić z rodziną wakacje nad polskim morzem, ale niestety chyba długo się jeszcze na to nie zdecyduje ze wzgledu na pogode, ostatnie podejscie mialam 2 lata temu no i niestety kolejny, juz nie pamietam ktory raz sie zawiedlismy...
Androiddka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-16, 13:28   #57
persefona89898
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 55
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

zgadzam się z przedmówczynią... pogoda nad polskim morzem średnio rozpieszcza
persefona89898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 17:35   #58
martynasic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 21
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

ajj teraz to i bym pojechała nad polskie morze )
martynasic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:29   #59
facet gotuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 26
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

My z naszymi maluchami jeździmy do Łeby do domu wczasowego Chomiczówka który jest przystosowany dla rodzin z dziećmi

Byliśmy z pierwszym synem w paru miejscach i jakoś nie byliśmy zadowoleni a gdy urodził się drugi to żona spędziła kilka dni na studiowaniu ofert z polskiego morza i wybrała

Polecam
P.S nie mam nic z reklamy po prostu wypróbowałem i wiem że tam wrócę
__________________
Facet Gotuje, Pichci i Fotografuje

Zapraszam na Moją stronę
facet gotuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 14:13   #60
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: wakacje nad polskim morzem z dzieckiem

Możecie coś polecić w Międzyzdrojach lub Świnoujściu?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-05 12:33:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:22.