Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 08:55   #31
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
skierowanie na usg?? a to nie robi w gabinecie??
Nie, ja chodze na NFZ
Do gina na kontrole, a potem w szpitalu robią mi USG
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 08:55   #32
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
'Dwa patyczki" czyli że co Mój lekarz też mówił coś o 24 tyg, że wtedy płeć żeńska jest do potwierdzenia w 100%, że najlepiej wtedy widać.
I gratuluje udanej wizyty, super, że wszystko ok A pytałaś o siarę??
cos w ty jest bo jak byłam w pierwszej ciąży na połówkowym, to lekarz powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, tak na 90%, a jak byłam na następnej wizycie za 4 tygodnie, to podglądał jeszcze raz, bo na połówkowym mała nie chciała się obrócić i czegoś nie mógł pomierzyć, to powiedział: dziewczyna na 100%
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 08:56   #33
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

a wiecie co, wczoraj naczytalam sie o tym bio oil i to ma okropny skład, napewno nie jest to bio. jakas laska sie tam wypowiadala, ze jak mamy moga to wcierac w brzuch??!! ale skoro w aptece polecaja to nie moze szkodzic.
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 08:56   #34
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
'Dwa patyczki" czyli że co Mój lekarz też mówił coś o 24 tyg, że wtedy płeć żeńska jest do potwierdzenia w 100%, że najlepiej wtedy widać.
I gratuluje udanej wizyty, super, że wszystko ok A pytałaś o siarę??
Dwa patyczki czyli dwa pisiorki - w moim przypadków oznaczałoby to dwóch synów a co za tym idzie sami faceci w domu .

Pytałam o siarę,lekarz powiedział,że to dobrze,że wypływa znaczy,że kanaliki są drożne i że będę miała pokarm po porodzie.Podobno większość kobiet w ciąży tak ma.Pozostaje zaopatrzyć się we wkładki laktacyjne i cierpliwie to znosić .
Jednak gdyby siara nie zaczęła wyciekać już podczas ciąży nie oznaczałoby to nic złego.Każda kobieta i każda ciąża są inne.
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 08:58   #35
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Nie, ja chodze na NFZ
Do gina na kontrole, a potem w szpitalu robią mi USG
ahh, rozumiem.
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 08:58   #36
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
skierowanie na usg?? a to nie robi w gabinecie??
ja chodze na NFZ i w tym gabinecie co chodze co miesiac maja stary monitor i sprzet do USG ale dziala;p ale jak mialam usg genetyczne w 13tyg to mialam w innym pomieszczeniu na taki full wypas sprzecie i teraz jak bede mialam polowkowe to tez bedzie na tym lepszym sprzecie
__________________

Edytowane przez Dojotka1987
Czas edycji: 2012-06-20 o 09:00
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:00   #37
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

od którego tc robią normalne usg??
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 09:00   #38
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Wiecie co...byłam wczoraj u lekarza i powiedział,że widzi "dwa patyczki" .Ale stwierdził,żeby jeszcze się na nic nie nastawiać bo w tym wieku ciąży chłopcy i dziewczynki są bardzo do siebie podobni ponieważ wargi sromowe i łechtaczka wyglądają tak samo na usg jak pusty worek mosznowy gdy jąderka są schowane jeszcze w brzuszku.Najsilniej widać płeć między 22 a 24 tc (pod warunkiem,że nasz mały łaskawca pokaże wtedy swoje krocze hehe).
Piszę to bo niektóre z Was chciałyby np dziewczynke a lekarz mówił,że też coś tam widać.
Poza tym jest ok.
Dwa patyczki Cieszę się, że maluchy mają się dobrze, bez względu czy to patyki, czy nie

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Kochana, ja mam podobnie.
Na wewnętrznej stronie ud już je mam prawie od początku ciąży
No i teraz mi kilka na biodrach wyskoczyło.
Ale nie strace nadziei, smaruje sie Elancylem drogi jest, ale podobno skuteczny. No i już widze efekty, rozstepy są gładkie, nie ma żadnych wgłębień i są coraz jaśniejsze
Współczuję Smaruj się, nie odpuszczaj, może chociaż trochę powstrzymasz ich powstawanie lub przynajmniej staną się mniej widoczne.
Ja też boję się rozstępów Nie chcę ich

Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
'Dwa patyczki" czyli że co Mój lekarz też mówił coś o 24 tyg, że wtedy płeć żeńska jest do potwierdzenia w 100%, że najlepiej wtedy widać.
I gratuluje udanej wizyty, super, że wszystko ok A pytałaś o siarę??
Kurcze tak piszecie o tym 24 t.c., a mi mój gin wystrzelił z dziewczynką w 20 Mam nadzieje, że się nie pomylił, bo synek miałby ciężkie dzieciństwo w tym wrzosowym różu

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Dzisiaj mąż ma wolne może uda mi się go wyciągnąć żeby wózki i łóżeczka pooglądać
Ja muszę lekko wyhamować, bo zaplanowane mam już wszystko. Na szczęście mąż zachowuje zimną krew i mnie powstrzymuję przed kupnem wszystkiego

Mama jutro idzie obejrzeć wózki, a raczej cenę Mury 4 (tam w Brukseli). Tam są już ostre wyprzedaże, jeżeli cena będzie niższa to mi kupi Jestem na 100% zdecydowana na Maxi Cosi Mura 4
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:01   #39
aerien83
Zadomowienie
 
Avatar aerien83
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 332
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
cos w ty jest bo jak byłam w pierwszej ciąży na połówkowym, to lekarz powiedział, że prawdopodobnie dziewczynka, tak na 90%, a jak byłam na następnej wizycie za 4 tygodnie, to podglądał jeszcze raz, bo na połówkowym mała nie chciała się obrócić i czegoś nie mógł pomierzyć, to powiedział: dziewczyna na 100%
No właśnie jak ja teraz byłam na połówkowym to miałam identyczną sytuację i dał 80% na dziewczynkę i że na nast. wizycie na pewno uda się potwierdzić (lub nie hehe)

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Dwa patyczki czyli dwa pisiorki - w moim przypadków oznaczałoby to dwóch synów a co za tym idzie sami faceci w domu .

Pytałam o siarę,lekarz powiedział,że to dobrze,że wypływa znaczy,że kanaliki są drożne i że będę miała pokarm po porodzie.Podobno większość kobiet w ciąży tak ma.Pozostaje zaopatrzyć się we wkładki laktacyjne i cierpliwie to znosić .
Jednak gdyby siara nie zaczęła wyciekać już podczas ciąży nie oznaczałoby to nic złego.Każda kobieta i każda ciąża są inne.
O kurcze no to masz zagadkę bo ostatnio raczej na dziewczynkę wskazywał, o ile dobrze pamiętam Ja póki co to też mam przewagę facetów w domu - mąż i synek, ale nie jest tak źle, trochę nawet rywalizują o moje względy śmieszne i słodkie to jest

Czyli dobrze mówiłyśmy, ze to już może być siara fajnie, cieszę się, że jesteś już spokojna
aerien83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:01   #40
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cześć Ciężaróweczki Witam i zarazem melduję się w nowym wątku i lecę nadrabiać stary
__________________
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:06   #41
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość
Dwa patyczki Cieszę się, że maluchy mają się dobrze, bez względu czy to patyki, czy nie



Współczuję Smaruj się, nie odpuszczaj, może chociaż trochę powstrzymasz ich powstawanie lub przynajmniej staną się mniej widoczne.
Ja też boję się rozstępów Nie chcę ich



Kurcze tak piszecie o tym 24 t.c., a mi mój gin wystrzelił z dziewczynką w 20 Mam nadzieje, że się nie pomylił, bo synek miałby ciężkie dzieciństwo w tym wrzosowym różu



Ja muszę lekko wyhamować, bo zaplanowane mam już wszystko. Na szczęście mąż zachowuje zimną krew i mnie powstrzymuję przed kupnem wszystkiego

Mama jutro idzie obejrzeć wózki, a raczej cenę Mury 4 (tam w Brukseli). Tam są już ostre wyprzedaże, jeżeli cena będzie niższa to mi kupi Jestem na 100% zdecydowana na Maxi Cosi Mura 4
Fajny wózeczek, tylko troszku drogi
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 09:06   #42
anett234
Zadomowienie
 
Avatar anett234
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: DTR
Wiadomości: 1 767
GG do anett234
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość
Dwa patyczki Cieszę się, że maluchy mają się dobrze, bez względu czy to patyki, czy nie

Kurcze tak piszecie o tym 24 t.c., a mi mój gin wystrzelił z dziewczynką w 20 Mam nadzieje, że się nie pomylił, bo synek miałby ciężkie dzieciństwo w tym wrzosowym różu
To na wszelki wypadek około 24 tc zapytaj go jeszcze raz czy jest pewny

Ok lecę na zakupy.Zaraz oczywiście wracam
anett234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:06   #43
aerien83
Zadomowienie
 
Avatar aerien83
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 332
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Kasia_11_83 Pokaż wiadomość

Kurcze tak piszecie o tym 24 t.c., a mi mój gin wystrzelił z dziewczynką w 20 Mam nadzieje, że się nie pomylił, bo synek miałby ciężkie dzieciństwo w tym wrzosowym różu


Mama jutro idzie obejrzeć wózki, a raczej cenę Mury 4 (tam w Brukseli). Tam są już ostre wyprzedaże, jeżeli cena będzie niższa to mi kupi Jestem na 100% zdecydowana na Maxi Cosi Mura 4
Kasiu spokojnie, nie powiedziałby gdyby nie był pewien widocznie Twoja córeczka była odpowiednio ułożona i lekarz widział czarno na białym co ma między nóżkami
Super, że zdecydowaliście się już na konkretny wózek trzymam kciuki, żeby cena była jak najniższa
My jesteśmy pewni, że wybierzemy TAKO Jumper X
aerien83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:07   #44
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Przyszedł mi zwrot podatku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 421zł ha pójde kupić sobie koszule do szpitala jakby mnie tak zostawili na weekend, odwiedze lumpka musze musze! a reszte zostawie, wpłacę na tą kartę cholerną
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:11   #45
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Przyszedł mi zwrot podatku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 421zł ha pójde kupić sobie koszule do szpitala jakby mnie tak zostawili na weekend, odwiedze lumpka musze musze! a reszte zostawie, wpłacę na tą kartę cholerną
sporo mi tylko 1zł wyszło. kup, kup, kochana
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:12   #46
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Przyszedł mi zwrot podatku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! 421zł ha pójde kupić sobie koszule do szpitala jakby mnie tak zostawili na weekend, odwiedze lumpka musze musze! a reszte zostawie, wpłacę na tą kartę cholerną
to mi skurczybyki nic nie oddali;/ tyle zabieraja a nic nie daja;/ (
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:12   #47
magdaef
Zadomowienie
 
Avatar magdaef
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 444
GG do magdaef
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

No i nadrobiłam - myślałam, że będzie nie wiadomo ile, a tu tylko 3 stronki

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Wiecie co...byłam wczoraj u lekarza i powiedział,że widzi "dwa patyczki" .Ale stwierdził,żeby jeszcze się na nic nie nastawiać bo w tym wieku ciąży chłopcy i dziewczynki są bardzo do siebie podobni ponieważ wargi sromowe i łechtaczka wyglądają tak samo na usg jak pusty worek mosznowy gdy jąderka są schowane jeszcze w brzuszku.Najsilniej widać płeć między 22 a 24 tc (pod warunkiem,że nasz mały łaskawca pokaże wtedy swoje krocze hehe).
Piszę to bo niektóre z Was chciałyby np dziewczynke a lekarz mówił,że też coś tam widać.
Poza tym jest ok.
U mnie lekarka powiedziała pod koniec 14tc. i podglądała to na wszystkie możliwe sposoby, bo Mały spał...3D, 2D i inne cuda. No i nie miała wątpliwości - powiedziała, że ona jest pewna, zostawia sobie jakiś malutki procent złośliwości maszyn, ale żeby raczej się nastawić
Także Mysti, jeśli mogę prosić o zmianę na 1 stronie - czekamy na Synusia Będę pierwsza z grudniówek, która poznała płeć

Kasieńka, czekamy na zdjęcia pokoiku!


Dziewczyny, byłam wczoraj w szpitalu...ale dziwne uczucie, widzisz małego człowieczka pierwszy raz, przez kilka minut i kochasz go już tak ogromnie Długo by opowiadać - Kacperek jest taki maleńki! 51cm, jakoś wydawało mi się, że to więcej Miałam do czynienia z noworodkami nie raz, ale ten "nasz" mi się wydaje najmniejszy i najsłodszy No, i jeszcze Wam powiem, że ma łaskotki pod stopkami i cieszył się z prezentów od wujka R. (choć chyba wujek R. bardziej, bo opowiadał mu, co to za super piłkę mu wybrał )
__________________

Edytowane przez magdaef
Czas edycji: 2012-06-20 o 09:14
magdaef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:15   #48
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

słyszałyście o tym???
http://www.dzieciowo.pl/2012/05/syne...iewczynek.html
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:17   #49
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość


Dziewczyny, byłam wczoraj w szpitalu...ale dziwne uczucie, widzisz małego człowieczka pierwszy raz, przez kilka minut i kochasz go już tak ogromnie Długo by opowiadać - Kacperek jest taki maleńki! 51cm, jakoś wydawało mi się, że to więcej Miałam do czynienia z noworodkami nie raz, ale ten "nasz" mi się wydaje najmniejszy i najsłodszy No, i jeszcze Wam powiem, że ma łaskotki pod stopkami i cieszył się z prezentów od wujka R. (choć chyba wujek R. bardziej, bo opowiadał mu, co to za super piłkę mu wybrał )
słodkoo
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-20, 09:17   #50
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Myślałam, ale boję się. Kurcze musiałabym wszystkie 4 sztuki usunąć, tylko że one raz są a raz nie. A nie każdy dentysta chce sie podjąć u nas takiego wyrywania jak nie widac zęba Wogóle to nie można w ciąży zębów usuwać???? moja znajoma to chyba ze 3 usuneła w 10-12 tc
moja siora usunęła wszystkie 4, nawet dobrze to przeszła i ma spokój

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Masz takie wysuszone, tak?
Jesli tak to podobno pomaga smarowanie taką zwykłą spożywczą oliwą z oliwek.
nie, takie ropne krostki
jak je potraktowałam spirytusem salicylowym to się wysuszyły, jak posmarowałam oliwką to wyszło jeszcze więcej

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak u was z rozstępami ? Ja jestem załamana
ja nie mam jeszcze
ale posiadam stare z liceum na biodrach jak rosłam chyba więc pewnie mnie dopadną
no ale nic, takie uroki ciąży, rozpaczać nie będę

Cytat:
Napisane przez peperonik Pokaż wiadomość
hmm nie wiedzialam. Sprawdziłam,ale slepa jakas jestem,bo nic takiego nie widze.
O juz po 24, tzn. ze zaczelismy 16 tydzień

dobranoc dziewczynki, do jutra


Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
No i musiałam razem z nim wstać, zrobić mu kawę, śniadanie do pracy... I dopiero teraz mam chwilę wolnego. Nawet trochę przestał brzuch boleć.
kurcze ja jeszcze męża ani razu nie wyprawiałam do pracy
sam robi śniadanie, jeszcze pozmywa, jak wstanę to mam porządek

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Hej laski
przepraszam ale nie nadrabiam, nie mam siły.... Aaa widzę, że wątek sie konczy ;]

Wczoraj miałam okropny dzien.. i noc z poniedziałku na wtorek.. Przed spaniem jeszcze z Wami pisałam ale w nocy tak mnie żołądek bolał, że leżałam i ryczałam, potem wstawałam rzygać 3 razy .... modliłam sie żeby ten ból przespać.... wczoraj leżałam cały dzień z gorączką 39 st. i rzygałam od samego rana.... potem już tylko gorączka mi dokuczała i lekko mnie mdliło ....
Dziś już lepiej. Gorączki nie mam.. uf.
zatrułaś się czymś?

Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
A ja zaczęłam dzisiaj 21 tydzień ciąży I już bliżej jak dalej


Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Witam. Dawno mnie tu nie było, bo po prostu czasu na nic mi nie starcza. Praca od 10:00 do 19:00 więc rano się człowiek spieszy, wieczorem wypoczywa

Ode mnie ważny news. Byłam wczoraj na USG połówkowym i wszystko wydaje się być ok Tylko znów mnie wysłali na spacerek, bo dziecko sobie spało dupką do góry i nie dało się robić konkretnych pomiarów. Po spacerku udało się uzyskać odpowiednią pozycję
Dostałam wydruk kilku zdjęć i dowiedziałam się, że prawdopodobnie będzie dziołcha
Mój TŻ jest szczęśliwy bo chciał babkę - mi było wszystko jedno w sumie - bo to moje pierwsze, ale od razu zachłanność się włączyła, bo od razu zaczęłam myśleć, że chłopczyk też byłby fajny
Dziś 21 tydzień


Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Wiecie co...byłam wczoraj u lekarza i powiedział,że widzi "dwa patyczki" .Ale stwierdził,żeby jeszcze się na nic nie nastawiać bo w tym wieku ciąży chłopcy i dziewczynki są bardzo do siebie podobni ponieważ wargi sromowe i łechtaczka wyglądają tak samo na usg jak pusty worek mosznowy gdy jąderka są schowane jeszcze w brzuszku.Najsilniej widać płeć między 22 a 24 tc (pod warunkiem,że nasz mały łaskawca pokaże wtedy swoje krocze hehe).
Piszę to bo niektóre z Was chciałyby np dziewczynke a lekarz mówił,że też coś tam widać.
Poza tym jest ok.
dobrze że wszystko ok

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
a wiecie co, wczoraj naczytalam sie o tym bio oil i to ma okropny skład, napewno nie jest to bio. jakas laska sie tam wypowiadala, ze jak mamy moga to wcierac w brzuch??!! ale skoro w aptece polecaja to nie moze szkodzic.
też czytałam ten skład, jak dla mnie nie do przyjęcia
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:18   #51
mad85
Raczkowanie
 
Avatar mad85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 314
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez aerien83 Pokaż wiadomość
'Dwa patyczki" czyli że co Mój lekarz też mówił coś o 24 tyg, że wtedy płeć żeńska jest do potwierdzenia w 100%, że najlepiej wtedy widać.
I gratuluje udanej wizyty, super, że wszystko ok A pytałaś o siarę??
Nie straszcie mnie ja wg OM jestem juz w 20 tyg, ale wiem ze wg usg to bedzie dopiero 18/19 tydzien bo w piatek mam wizyte. Ja po nocach juz nie moge spac jestem taka ciekawa kto tam siedzi, a teraz to sie wystraszyłam ze bede musiala kolejny miesiac czekac bo to nie bedzie pewne
mad85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:19   #52
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Dojotka1987 Pokaż wiadomość
to mi skurczybyki nic nie oddali;/ tyle zabieraja a nic nie daja;/ (
jeśli zaliczka na podatek jest dobrze obliczona i pobrana przez płatnika to nie ma zwrotów
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:20   #53
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Także Mysti, jeśli mogę prosić o zmianę na 1 stronie - czekamy na Synusia Będę pierwsza z grudniówek, która poznała płeć
)
fanie juz wiesz kogo nosisz

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
mój ulubiony blog dopoki nie przeczytalam o tym tam tez nie wiedzialam nic o synechii, ale dobrze wiedziec na wszelki wypadek

a u nas leje kurka mialam isc do rossmana, teraz nigdzie nie poleze bede zamknieta w 4 scianach grrr
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:20   #54
landi0909
Zakorzenienie
 
Avatar landi0909
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 883
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę... czyli to tylko mit, że chłopcom może się COŚ zrosnąć... Dziewczynki mogą mieć podobny problem ...

a u mnie podobny upał do wczorajszego ale podejrzewam że jednak pogoda się zepsuje

Edytowane przez landi0909
Czas edycji: 2012-06-20 o 09:22
landi0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:20   #55
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

i ja sie melduje bylysmy na lodach a pozniej musze jechac zrobic badania z medycy pracy mam nadzieje ze mi podbija booo sie rozplacze
a jutro ussssssggggggggggg

aaaa ja dzis przycinelam sutka i cos trszoke kapnelo ehhh mam nadziejez ebede miec pokarm taaak jak przy gabi
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:20   #56
Poni
Raczkowanie
 
Avatar Poni
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 303
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Hej!


No tak. już się cieszyłam, że nadrobiłam cały wątek, a tu dwie owe strony
Z wczorajszego sprzątania jak zwykle nic nie wyszło. Cały dzień było mi tak duszno i słabo od tego upału, że nie miałam siły wstać z łóżka. A jak już wstałam, to robiło mi się słabo i musiałam się położyć. Nie wiem, jak ja zniosę lato, jak już teraz takie akcje mam.

Za to wieczorkiem, ok 22:00 zrobiło się tak cudownie przyjemnie, że poszliśmy z mężem do strefy kibica zobaczyć kawałek meczu.
Ledwo weszliśmy do strefy, to padła bramka, więc stwierdziliśmy, że przynosimy szczęście i zostaliśmy na dłużej.

Dobra... pora wstać. Mam nadzieję, że dzisiaj jednak zabiorę się za jakąś robotę.

Buziaki!
__________________
09. 2006 10. 2007 01. 01. 2010 01. 01. 2011 14. 08. 2011 14. 03. 2012 14. 11. 2012

Cytat:
a współlokatorowi jego nowy szczeniaczek z radości, że się coś dzieje wesolutkiego na łóżku - podszedł i polizał jajeczka
Poni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:21   #57
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez mad85 Pokaż wiadomość
Nie straszcie mnie ja wg OM jestem juz w 20 tyg, ale wiem ze wg usg to bedzie dopiero 18/19 tydzien bo w piatek mam wizyte. Ja po nocach juz nie moge spac jestem taka ciekawa kto tam siedzi, a teraz to sie wystraszyłam ze bede musiala kolejny miesiac czekac bo to nie bedzie pewne
dlatego ja się wcale nie nastawiam
byle zdrowo rosło a ciuszki zawsze mogę wziąć na początek neutralne lub kupić je później
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:21   #58
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez magdaef Pokaż wiadomość
Dziewczyny, byłam wczoraj w szpitalu...ale dziwne uczucie, widzisz małego człowieczka pierwszy raz, przez kilka minut i kochasz go już tak ogromnie Długo by opowiadać - Kacperek jest taki maleńki! 51cm, jakoś wydawało mi się, że to więcej Miałam do czynienia z noworodkami nie raz, ale ten "nasz" mi się wydaje najmniejszy i najsłodszy No, i jeszcze Wam powiem, że ma łaskotki pod stopkami i cieszył się z prezentów od wujka R. (choć chyba wujek R. bardziej, bo opowiadał mu, co to za super piłkę mu wybrał )
hehehe )
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:24   #59
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę... czyli to tylko mit, że chłopcom może się COŚ zrosnąć... Dziewczynki mogą mieć podobny problem ...

a u mnie podobny upał do wczorajszego ale podejrzewam że jednak pogoda się zepsuje
ja tez pierwszy raz o tym dzisiaj przeczytałam.
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-20, 09:24   #60
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. V

a do nas wczoraj ze skarbowki przyszlo wezwanie bo jakis blad mamy w picie, TZ dzis poszedl zobaczyc o co chodzi podali termin ze do 22 czerwca ma sie stawic, a wyslali normalnym zwyklym listem,
jakby nie mogli poleconym i tak ze wyslali 11 i wczoraj doszlo, nie wiem jaki blad, jak ksiegowa wypelniala i wszystko podpisane, a juz myslalam ze zwrot przyjdzie
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.