Pędzle For Your Beauty-recenzja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Rossmann

Notka

Klub Recenzentki Rossmann Klub Recenzentki Rossmann Zapraszamy do zapoznania się z recenzjami on-line testu kosmetyku marki Rossmann. 100 Wizażanek testuje obecnie Pędzle do makijażu marki For Your Beauty.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 16:47   #1
beta-ina
Rozeznanie
 
Avatar beta-ina
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 723

Pędzle For Your Beauty-recenzja


Witam,

używam otrzymane pędzle od tygodnia więc mogę je ocenić.Pędzle te porównam z używanymi przeze mnie Lancrone, Hacuro i Ecotools.
Pierwsze co zauważyłam po otwarciu opakowania i "pomacaniu" pędzli to ich twardość.Włosie jest troszkę zbyt szorstkie i twarde jak na mój gust.

Pędzel do pudru:
- włosie jak juz wspomniałam już troszkę zbyt twarde i niestety na początku używania ( pierwsze 2-3 dni) mocno wypadało.Po użyciu musiałam dokładnie obejrzeć twarz czy nie zostało na niej włosie.Teraz już z wypadaniem jest ciut lepiej choć nadal się zdarza.Nie wiem więc jak będzie z trwałością tego pędzla.Nakłada trochę za małą ilość produktu, więc trzeba się troszkę namachaćPorównując go przykładowo z pędzlem z firmy Ecotools aplikację pudru w kamieniu oceniam na 3.Jakoś specjalnie mnie nie zachwycił.Mimo to uważam,że za tą cenę nie jest zły.

Pędzel do różu:
- ten pędzelek podoba mi się bardziej niż ten do pudru.Włosie wypadało mi mniej.Róż nakłada się bez problemów.Można użyć go też do bronzera i bez problemu wymodelować twarz gdyż nie rozjeżdża się, jeśli wiecie co mam na myśli.Można nim wykonturować twarz.Ocena ogólna 4-.

Pędzelek do cieni:
- mój ulubiony z pośród wszystkich ocenianych.Używam go do nakładania i rozcierania ciemnego cienia wzdłuż górnych i dolnych rzęs.Nadaje się też do punktowego nakładania cienia.Optymalna twardość, taki w sam raz nie za miękki ( takich nie lubię).Włoski o dziwo nie wypadają.Wydaje się być najtrwalszy.

Pędzelek do pomadki:

-przyznam bez bicia,że nie używam pomadkiJa próbowałam go zastosować do nakładania eyelinera ale nie poradził sobie zbyt dobrze, więc sprezentuję go mamie, która jest miłośniczką pomadek i wtedy najwyżej skoryguję recenzję.

Ogólnie uważam,że te pędzelki są przeciętnej jakości.Dla osób, które zaczynają przygodę z makijażem i nie zależy im na super jakości typu Mac to te pędzelki powinny się sprawdzić.Ja należę do takich osób i na pewno będę ich używać chociaż znam lepsze.

Edytowane przez beta-ina
Czas edycji: 2012-07-14 o 16:52
beta-ina jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Rossmann


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.