Del testuje :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa

Notka

Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa 20 Wizażanek testuje najnowsze depilatory Braun Silk-épil 7 SkinSpa. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie dwa zabiegi: perfekcyjną depilację i możliwość peelingu soniczną nakładką, dzięki której pozbywamy się martwego naskórka skuteczniej, niż przy ręcznym złuszczaniu. Poznaj ich pierwsze opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-26, 16:46   #1
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del

Del testuje :)


Dzień wolny, godzina 15.00 i dzwonek domofonu. Pan kurier mówi że ma paczkę... paczkę przyjęłam, podpisałam i szybko rozpakowałam, a tam paczka z depilatorem na test
niedługo będę zdawać relację z wrażeń po depilacji ...
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 10:52   #2
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Del testuje :)

A więc pierwsze próby już za nami.
Na początku wypróbowałam standardowo depilator Silk epil 7 Skin Spa - czyli depilując nogi na sucho
Przed użyciem depilatora naładowałam go. Tutaj małe zaskoczenie ponieważ naprawdę bardzo szybko się naładował (po około godzinie) i jest to typowo depilator bezprzewodowy. Urządzenie ma ładny kobiecy kolor i co najważniejsze nie jest dużym przez co bardzo dobrze się trzyma w ręce i nie wyślizguje.
Kiedy zaczęłam golić nogi oczywiście odczuwałam lekki ból, ale uważam że jest to normalne przy tego typu zabiegu i nie wpływało jakoś to nieprzyjemnie na cały proces. Ból łagodziły troszeczkę rolki masujące skórę. Ruchoma główka depilatora dopasowuje się do kształtów naszego ciała dzięki temu pozwala to na dokładniejszą depilację. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest światełko Smartlight dzięki któremu możemy zobaczyć nawet najmniejsze włoski, a sam w sobie depilator ma na tyle dokładne pęsety, że usuwał nawet malutki włoski. We wcześniejszych depilatorach miałam ten problem że większość włosów była łamana a nie wyrywana- tu widziałam większość z cebulkami co pozwoli mi cieszyć się dłużej gładkimi nogami standardowo po zabiegu miałam zaczerwienioną skórę, ale po paru godzinach nogi już wyglądały normalnie.
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-28, 09:46   #3
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Del testuje :)

Kolejne próby i testy za nami. Tym razem zabrałam soniczną nakładkę peelingująca pod prysznic... Oczywiście na początku czułam się dziwnie używające urządzenie elektryczne z wodą, ale nic złego się nie stało Samo urządzenie tak jak na sucho bardzo dobrze trzyma się w ręce, nie ślizga się w mokrych dłoniach. Nakładka peelingująca ma bardzo dużo delikatnych włókien, które nie podrażniają skóry ale skutecznie usuwają martwy naskórek. Po zabiegu czułam że skóra jest gładka i wyglądała też bardziej promiennie, co pewnie jest spowodowane poprawą krążenia i masażem. Myślę, że będzie to dobre rozwiązanie przed depilacją aby usunąć martwy naskórek a także dla osób z problemami z wrastającymi włoskami.
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-03, 17:01   #4
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Del testuje :)

smaczek_basia dziękuję za opinię ale rzadko wystawiam recenzje, czasami w KWC

Parę dni temu miałam możliwość przetestowania Silk epil 7 Skin Spa z mokrą depilacją. Sam w sobie zabieg wydał mi się zdecydowanie delikatniejszy i mniej bolesny dzięki ciepłej wodzie. Światełko w ciemnym prysznicu bardzo dobry dało efekt bo mogłam zobaczyć dokładnie wszystkie włoski do wyrwania. Myślę że wybierając depilacje na sucho czy na mokro na chwilę obecną faworytem jest na mokro
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-09, 10:43   #5
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Del testuje :)

Niestety ale depilator na chwilę obecną nie daje długotrwałego efektu gładkiej skóry po paru dniach pojawiają się delikatnie włoski , myślę że jest to kwestia różnicy w odrastaniu poszczególnych włosów i po części jednak ich łamaniu a nie wyrywaniu. Oczywiście myślę że trzeba dłużej używać depilatora tak aby cebulki włosów się osłabiły i wtedy włosów będzie zarówno mniej jak i będą one słabsze.
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Klub Recenzentki Silk epil 7 Skin Spa


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.