Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-11, 13:06   #31
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie podążam trendami, jak dla mnie to bezsens. Maluję się tak, jak jest mi dobrze.
Ja również nie kieruję się tym co modne ale tym w czym dobrze się czuję. Dotyczy t zarówno makijażu jak i ubioru. Lubię delikatny makijaż który nie przykuwa za bardzo wzroku innych a jeśli chodzi o ciuchy to wybieram to w czym mi dobrze i wygodnie a nie to co jest akurat modne.
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:11   #32
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja używam tego samego podkładu już od 4 lat. Próbowałam zmienić, nawet próbowałam z minerałami ale ciągle coś było nie tak.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:14   #33
kar0lina4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 207
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Ja również nie podążam za trendami. Makijaż dobieram do ubioru, mojego typu kolorystycznego, włosów, a czasem i humoru

Polecam Wam gorąco minerały, ona wręcz leczą skórę i podsuszają wypryski. Używałam też prawdziwych koreańskich kremów BB, ale jednak minerały biją je na głowę. Nie wspomnę już o ciężkich zapychających pory podkładach typu Revlon czy Dermacol.
Minerały z jakiej firmy?
Co do Revlonu nie zgodzę się, ale jeśli chodzi o Dermacol- jestem na nie. Co najwyżej jako korektor, ale to też samobój :P
kar0lina4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:17   #34
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja próbowałam już chyba wszystkiego, zwykłych podkładów, aptecznych, minerałów, kremów BB...

Jeśli chodzi o minerały, to są świetne, ale niestety, z moją wiecznie podrażnioną skórą czasem nie byłam w stanie ich nałożyć Miałam z kilku firm, wszystkie dobrze wspominam.

Podkłady apteczne są dla mnie za ciemne! Dermablend jest świetny, ale w porównaniu z moją skórą jest ciemnopomarańczowy, a wcale nie mam porcelanowej cery Szkoda, bo ten podkład wszystko kryje, nie robi maski i genialnie się trzyma, ale nie będę chodzić z pomarańczową facjatą

Kremów BB miałam kilka, te azjatyckie świetnie się sprawdziły Szkoda, że mój ulubiony, tani Elemong, został wycofany. Dawał u mnie efekt photoshopa Missha Perfect Cover też dobrze się sprawdziła.

Wśród drogeryjnych podkładów też znajdzie się parę perełek. Revlon CS był świetny, ładny kolor i super wykończenie, ale u mnie w ogóle nie krył Teraz mam Maybelline Whitestay, kryje średnio, ale przynajmniej nareszcie mam twarz w kolorze swojej skóry, a nie odcinającą się na pomarańczowo.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:19   #35
Ola Moderatorka
Ekspert
 
Avatar Ola Moderatorka
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 242
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez mskrzypulec Pokaż wiadomość
Ja również nie kieruję się tym co modne ale tym w czym dobrze się czuję. Dotyczy t zarówno makijażu jak i ubioru. Lubię delikatny makijaż który nie przykuwa za bardzo wzroku innych a jeśli chodzi o ciuchy to wybieram to w czym mi dobrze i wygodnie a nie to co jest akurat modne.
A czy macie jakieś metody i sztuczki za sprawą, których można ukryć trądzik? Dajcie znać.
Ola Moderatorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:26   #36
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Trendy w makijażu na jesień zima to przydymione oko lub biala powieka i perfekcyjnie pomalowane rzęsy na czarno .
W tym sezonie modne są bardzo kolorowe makijaże ,turkus zieleń,burgund .
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:27   #37
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
A czy macie jakieś metody i sztuczki za sprawą, których można ukryć trądzik? Dajcie znać.
U mnie najlepiej sprawdza się użycie średnio kryjącego podkładu i nałożenie punktowo, w małej ilości jakiegoś mocno kryjącego korektora Wtedy nie ma maski na twarzy, a wszystko jest pięknie ukryte.
Zawsze też używam różu i rozświetlacza. Mam wrażenie, że bez tego twarz jest dosyć płaska, a wszelkie niedoskonałości bardziej rzucają się w oczy.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 13:33   #38
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Lawendowe powieki i miedziane
I oczywiście gruba graficzna kreska na powiekach też jest trendy


---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Na oczyszczoną twarz nakładam korektor ( w zależności od pory roku jest to zielony lub nude)
zazwyczaj w mojej kosmetyczce są dwa podkłady .Jeden mocno kryjący jaśniejszy drugi mineralny ciemniejszy .
Mocno kryjacy nakładam punktowo na pryszcze ,czekam chwile by stopił się z skóra i nakładam mineralny .
Zauwazyłam że jesli przed makijażem nałożę maseczkę z glinki na twarz ,wówczas zaskórniki się zmniejszają .
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:37   #39
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
A czy możecie zdradzić jakie trendy w makijażu są najmodniejsze w tym sezonie?
Też za trendami jakoś nie podążam, ale wydaje mi się, że lekki makijaż z tylko mocno podkreślonym tuszem okiem zawsze jest modny i każdy tak ładnie wygląda. w makijażu bardzo często mniej znaczy więcej, także nie ma co przedobrzać.

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Codziennie rano jak i wieczorem robię peeling oczyszczający po,którym moja twarz jest gładziutka jak u niemowlakaZdecydowanie polecam mydło siarkowe antybakteryjne,które jest niedrogie a bardzo pomocne.Myślę teraz nad kupnem kremu z tej samej firmy barwa-z opinii na wizażu zapowiada się bardzo ciekawie a cena jest w miarę przyzwoita.Lekki makijaż to podstawa-krem matujący,lekki puder i korektor a staje się całkiem inna
Peeling dwa razy dziennie to nie za dużo?
Jeśli mówisz o kremie matującym z siarkowej mocy to polecam, bardzo ładnie matowi twarz
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:39   #40
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Nie jestem zwolennikiem mocnego makijażu - praktycznie nie używam cieni do powiek, rzadko kiedy jakiś róż (za bardzo podkreśla moje i tak czerwone wypieki ...), tuszuję jedynie rzęsy, używam kremu tonującego i od czasu do czasu pomadki kolorowej, a w ogóle to najczęściej pielęgnującej nivei. Nie używam kryjących podkładów, w ogóle nie używam podkładów - jeszcze nie trafiłam na takiego, który nie robiłby mi maski na twarzy. Ale fakt faktem, szybko się zniechęciłam do poszukiwania, bo widocznie nie jest mi to niezbędne.

Cytat:
Napisane przez ewson91 Pokaż wiadomość
Jak tylko przychodzę do domu i wiem, że nie będę musiała wyjść na ważne spotkanie, od razu zmywam makijaż, żeby skóra oddychała
Ja również jak tylko wracam do domu to od razu zmywam tusz, myję twarz żelem oczyszczającym i czasem skuszę się na jakąś maseczkę, a czasem nakładam tylko warstwę kremu.

Od czau jak stosuję krem Eucerin, który dostałyśmy moja buzia wygląda lepiej! Nie wiem na ile to zasługa tego kremu (jednocześnie używam kremu z AAOceanic oraz plasterków rossmanowych), ale widzę poprawę - mniej wyprysków, szybciej się goją, mniej wysuszona skóra.

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
A czy możecie zdradzić jakie trendy w makijażu są najmodniejsze w tym sezonie?
Ja zatrzymałam się na etapie mocnych i wyrazistych kolorów, których zresztą ja nigdy nie używałam, ale nie wiem na ile to aktualny trend Ogólnie nie sugeruję się trendami, a raczej poczuciem w czym jest mi dobrze i co mi pasuje.
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:41   #41
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Ja również nie podążam za trendami. Makijaż dobieram do ubioru, mojego typu kolorystycznego, włosów, a czasem i humoru

Polecam Wam gorąco minerały, ona wręcz leczą skórę i podsuszają wypryski. Używałam też prawdziwych koreańskich kremów BB, ale jednak minerały biją je na głowę. Nie wspomnę już o ciężkich zapychających pory podkładach typu Revlon czy Dermacol.
Powiesz coś więcej o tym minerałach?
Tak wszystkie tyle o tym mówicie, a ja się właściwie nie bardzo na nich znam.
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 13:42   #42
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

ja polecam podkład Clinique Anti Blemish, na prawdę świetny na trądzik, obecnie nie mam już takich problemów z wypryskami (co nie znaczy, że całkowicie zniknęły, o nie nie, po prostu jest ich mniej...) więc używam Clinique Redness Solution, fajnie łagodzi podrażnienia.. do tego ostatnio odkryłam świetny azjatycki BB Cream, Holika Holika, niebieski, clearing, właśnie najlepszy dla cery tłustej i mieszanej do tego przed makijażem zawsze przemywam buzie wodą różaną, dużo daje
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:43   #43
Sabiiina
Rozeznanie
 
Avatar Sabiiina
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: śląsk!
Wiadomości: 628
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość

Peeling dwa razy dziennie to nie za dużo?
Jeśli mówisz o kremie matującym z siarkowej mocy to polecam, bardzo ładnie matowi twarz
u mnie byłoby za dużo!
ja to nawet kiedyś przedobrzyłam, jak codziennie wieczorem peelingowałam buzie - po kilku może kilkunastu dniach miałam tak podrażnioną skórę, że masakra! nigdy więcej.
stosuję peeling maksymalnie dwa razy w tygodniu i przy tej częstotliwości też da się pochwalić się miękką i gładką skórą
__________________
[eucerin][/eucerin]
Sabiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:48   #44
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Sabiiina Pokaż wiadomość
u mnie byłoby za dużo!
ja to nawet kiedyś przedobrzyłam, jak codziennie wieczorem peelingowałam buzie - po kilku może kilkunastu dniach miałam tak podrażnioną skórę, że masakra! nigdy więcej.
stosuję peeling maksymalnie dwa razy w tygodniu i przy tej częstotliwości też da się pochwalić się miękką i gładką skórą
właśnie tak mi się wydaje, ze to trochę za dużo, skóra też się musi trochę zregenerować. Mi się często wydaje, że mogłabym zrobić peeling, bo buzia nie jest taka gładka, ale staram się robić nie częściej niż 1-2 w tygodniu.
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:49   #45
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

ja stosuję lekki peeling enzymatyczny z Ziaji dwa/trzy razy w tygodniu i jest super, zero podrażnień
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 14:04   #46
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Ja polecam podkład mineralny Lumiere.Testowalam już bardzo dużo-Meow,Anabelle,Lilylolo,Am ilie i pewnie parę innych których nazw nie pamiętam:P.Jedynie te nie robią aż takiego ciasta na twarzy ani maski, dobrze się nakładają.Niestety są dostępne jedynie za granicą
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 14:13   #47
AnnaN7
Raczkowanie
 
Avatar AnnaN7
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Podstawa to dobry podkład, wiem po sobie
__________________
Kosmetyki to moja pasja
AnnaN7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 14:17   #48
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Makijaż skóry trądzikowej to podstawa ! bez niego nie ruszylabym się z domu .
Używam podkładów matujących Deborah ,nie zatykają porów pozwalają skórze oddychać .
Jest jeszcze jeden podkład dobrze kryjacy na wielkie wyjcia go stosuje bo poprostu dobrze maskuje to dermacol .
Korektor obowiązkowy ,na lato odcień bardzo jasny nude na zimę w odcieniu zielonym .
W moim przypadku unikam baz pod makijaż ,ponieważ mam wrażenie że od nich mam więcej zaskórników .
Jakiś konkretny zielony polecasz?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 14:19   #49
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Codziennie rano jak i wieczorem robię peeling oczyszczający po,którym moja twarz jest gładziutka jak u niemowlaka
Absolutnie nie można robić peelingu tak często, bo naskórek nie ma czasu się odbudować i naruszasz młodą warstwę skóry!
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-11, 14:28   #50
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Nie podążam trendami, jak dla mnie to bezsens. Maluję się tak, jak jest mi dobrze.
Ja również Nie maluję się codziennie, raczej rzadko Jeśli już, to na dzień podkład mineralny+ róż+ tusz+ ewent. cien. Jak najdelikatniej Czasem minerały zastępuję tradycyjnym podkładem, ale tylko wtedy gdy chcę czuć że mam makijaż (minerały nie są wogóle wyczuwalne, co nie zawsze jest komfortowe.

Jak długo max. mineralne podkłady utrzymują się Wam/ Tobie na skórze? Mi max. 4 godz.... jestem ciekawa czy są lepsze produkty?

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
A czy macie jakieś metody i sztuczki za sprawą, których można ukryć trądzik? Dajcie znać.
Kiedy muszę coś ukryć pojedynczego...Nakładam na pojedynczą zmianę korektor/ ewentualnie podkład potem podkład mineralny, na końcu znowu cienką warstwę korektora/ podkładu w płynie. To mój najlepszy i zarazem najtrwalszy sposób, jesli chodzi o ukrycie zmian Ważne tylko by warstwy kosmetyków były jak najciensze.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:23 ----------

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Odkąd odkryłam minerały już nigdy nie wrócę do zwykłych płynnych podkładów
Jakiej firmy to Twoje ulubione?

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez artosisss Pokaż wiadomość
Bez makijażu nie wyszłabym z domu.Ta sprawa jest bardzo krępująca i wstydliwa.Najważniejsza jest higiena i jeszcze raz higiena.Codziennie rano jak i wieczorem robię peeling oczyszczający po,którym moja twarz jest gładziutka jak u niemowlakaZdecydowanie polecam mydło siarkowe antybakteryjne,które jest niedrogie a bardzo pomocne.Myślę teraz nad kupnem kremu z tej samej firmy barwa-z opinii na wizażu zapowiada się bardzo ciekawie a cena jest w miarę przyzwoita.Lekki makijaż to podstawa-krem matujący,lekki puder i korektor a staje się całkiem inna
O codziennym peelingu dziewczyny już się wypowiedziały.. Ja dodam tylko, że jeśli masz cerę szybko zanieczyszczającą się to mogę polecić Ci włączenie do codziennej pielegnacji kwasów w kremie do codziennego stosowania. Ryzyko podraznienia jest mniejsze niz przy codziennym szorowaniu peelingiem, a tak samo świetnie oczyszcza Ja gdy zaczełam uzywam kwasów mogłam wogóle zrezygnować z peelingów
Po uzyciu mydła pamietaj by przywrócić odpowiednie ph skórze (hydrolatem, tonikiem, naparem ziołowym czy wodą termalną).
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 14:35   #51
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jakiś konkretny zielony polecasz?
Zieleń butelkowa to mój ulubiony odcień lub brąz orientalny na przydymione oko z KOBO Teraz promocja na te cienie w Naturze jest .
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:10   #52
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Ola Moderatorka Pokaż wiadomość
A czy macie jakieś metody i sztuczki za sprawą, których można ukryć trądzik? Dajcie znać.
Przed nałożeniem makijażu nakładam maseczkę z zieloną glinką która ujednolica koloryt mojej buzi, następnie zmywam maseczkę, tonik, lekki krem aby skóra była dobrze nawilżona i odżywiona ( polecam matujacy krem nawilzajacy firmy Tołpa ) , następnie nakładam fluid...lekki, srednio kryjacy aby nie tworzyc efektu maski, na krostki które jeszcze widac wklepuję punktowo korektor ( lub też nakładam pędzelkiem) , lekko pudruję twarz pudrem matującym i na sam koniec odrobina bronzera bądź rozswietlacza.
Dobrze jest także uzywać zielonego korektora na wypryski.
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png

Edytowane przez AngelinaR
Czas edycji: 2013-10-11 o 15:11
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:18   #53
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Przed nałożeniem makijażu nakładam maseczkę z zieloną glinką która ujednolica koloryt mojej buzi, następnie zmywam maseczkę, tonik, lekki krem aby skóra była dobrze nawilżona i odżywiona ( polecam matujacy krem nawilzajacy firmy Tołpa ) , następnie nakładam fluid...lekki, srednio kryjacy aby nie tworzyc efektu maski, na krostki które jeszcze widac wklepuję punktowo korektor ( lub też nakładam pędzelkiem) , lekko pudruję twarz pudrem matującym i na sam koniec odrobina bronzera bądź rozswietlacza.
Dobrze jest także uzywać zielonego korektora na wypryski.
Mnie podrażniała cała seria z Tołpy...
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:22   #54
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Nigdy nie używałam kosmetyków mineralnych.... Staram się unikać makijażu.
Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
( polecam matujacy krem nawilzajacy firmy Tołpa )
Też go polecam
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:22   #55
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez lavenda87 Pokaż wiadomość
Popieram Ewunię. Osobiście lubię delikatny makijaż, nawet rzadko używam cieni do powiek a jeśli już, to tylko jeden, jasny kolor, do tego kreska na dolnej powiece i wytuszowane rzęsy. Róż na policzki - czasami, kiedy nie mam niespodzianek, bo wszelkie czerwone plamy się uwydatniają wtedy.
Również preferuje delikatny makijaż, podkład + korektor aby zakryć zaczerwienienia i wypryski, ładnie podkreślone rzęsy, puder wykończeniowy ciut różu do podkreślenia kości policzkowych.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:27   #56
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Mnie podrażniała cała seria z Tołpy...
Słyszałam i czytałam że Tołpa własnie bardzo dużo osób podrażnia i szczerze powiem że miałam wielkie obawy zanim kupiłam produkty tej firmy do skóry trądzikowej.
Na szczeście na mnie krem nawilzajaco matujacy dziala swietnie, zreszta żel normalizujacy do mycia twarzy także.
Za to biedronkowy płyn micelarny który produkuje Tołpa potwronie szczypie mnie w oczy i po demakijażu nim wyglądam jakbym płakała 2 dni
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:30   #57
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez ulmich Pokaż wiadomość
Zieleń butelkowa to mój ulubiony odcień lub brąz orientalny na przydymione oko z KOBO Teraz promocja na te cienie w Naturze jest .
dziekuje Tylko to chyba nie korektory?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:31   #58
heureusement
Rozeznanie
 
Avatar heureusement
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 825
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez AngelinaR Pokaż wiadomość
Słyszałam i czytałam że Tołpa własnie bardzo dużo osób podrażnia i szczerze powiem że miałam wielkie obawy zanim kupiłam produkty tej firmy do skóry trądzikowej.
Na szczeście na mnie krem nawilzajaco matujacy dziala swietnie, zreszta żel normalizujacy do mycia twarzy także.
Za to biedronkowy płyn micelarny który produkuje Tołpa potwronie szczypie mnie w oczy i po demakijażu nim wyglądam jakbym płakała 2 dni
Znów się potwierdza fakt, ze co działa dobrze na jednego, wcale nie musi działać na drugiego

Ja byłam przekonana, że to takie świetne kosmetyki, sprawiają wrażenie takich "aptecznych" jak dla mnie i wtedy myślałam, że na pewno są dobre. Niestety się przeliczyłam, a ceny też wcale nie takie zachęcające ;P
heureusement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:40   #59
ulmich
Rozeznanie
 
Avatar ulmich
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 500
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Jakiś konkretny zielony polecasz?
Nie, to oczywiście cienie do powiek
Jesli chodzi o korektor to artdeco .Polecam są znakomite .
Ogólnie produkty sa godne polecenia .
jesli chodzi o podklad to Deborah to taki mercedes kosmetyczny
ulmich jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 15:40   #60
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Jakie są zasady makijażu skóry trądzikowej?

Cytat:
Napisane przez heureusement Pokaż wiadomość
Znów się potwierdza fakt, ze co działa dobrze na jednego, wcale nie musi działać na drugiego

Ja byłam przekonana, że to takie świetne kosmetyki, sprawiają wrażenie takich "aptecznych" jak dla mnie i wtedy myślałam, że na pewno są dobre. Niestety się przeliczyłam, a ceny też wcale nie takie zachęcające ;P
Oj tak odnośnie ceny, 25 zł za tubkę kremu którego uzywamy codzien to troszke drogo, albo 20 zł na promocji za zel do mycia twarzy....
Plusem jest to że Tołpa produkuje kosmetyki dla Biedronki i np. niektóre moje znajome chwalą sobie żel micelarny z Biedronki ( około 5zł) i mówią że jest on rewelacyjny i spokojnie dorównuje temu za 20 zł.
Próbowałyście może tych miceli biedronkowych ?
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.