paznokcie Mandaryny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-21, 12:18   #31
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: paznokcie Mandaryny

Niestety niewiele na tych fotkach widac :-(. Tak jak dziewcznyny wcześniej pisaly wejdz na stronę http://www.womennails.pl/ i tam w galerii są piękne próbeczki tego co robią w WomenNails.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 18:31   #32
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: paznokcie Mandaryny

ceny hologramów, muszelek, kwiatków, to cena bardzo różna w zależności od stylistki u której się zakłada
Mandaryna napewno płaci sporo, zapewne w koszta wliczony jest też dojazd do domu gdyz nie sądzę aby miała czas na dojechanie z Warszawy do Łodzi i Jakubowscy czaruja jej cudeńka na paznokciach
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 18:36   #33
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: paznokcie Mandaryny

A i owszem, dotad Mandaryna jezdziła do Łodzi
Teraz wiem, że to oni jeżdża do niej do swojego Warszawskiegio salonu.
Mandaryna podobno kupuje "prawa autorkie" do niektórych zdobień, tak, że JJ nie moga zrobic nikomu innemu takich samych.....
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 19:02   #34
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: paznokcie Mandaryny

Jakubowscy może nie..... ale My możemy skopiować
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 22:02   #35
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: paznokcie Mandaryny

hehe, no pewnie i nie będzie to wcale takie trudne, tylko może pracochłonne- ten french cyrkoniami....
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 07:45   #36
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: paznokcie Mandaryny

hej, dziewczyny, zobaczcie najnowszy numer "na zywo" tam też widac paznokcie Marty (i jej siostry).

Mi się również podobaja takie szalone, śmiałe zdobienia, byle by paznokieć nie był pomalowany na jednoloty ciemny kolor.

Ja również jestem stałą nosicielka tipsów, najbardziej uwielbiam zwykły french + cyrkonie.

Co do końcówek brokatowych, to ja jakiś czas temu miałam żel zmieszany z różowym jaskrawym i rózowym brokatem - i taki kolor polozony na końcówke.

Super wyglądało, świeciło na maxa Wklejam zdjęcie.
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 10:49   #37
mysiuniunia
Raczkowanie
 
Avatar mysiuniunia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
Talking Dot.: paznokcie Mandaryny

śliczne te paznokietki!!!!! JA TEZ CHCE TAKIE!!!! ale jak narazie mam kruciutkie, ale urosna!!!
mysiuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 15:45   #38
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: paznokcie Mandaryny

Teraz w CKMie są fotki Mandaryny Kup sobie tę gazetkę, sesja była robiona mniej więcej wtedy, kiedy był kręcony teledysk do Ev'ry night, tam będziesz miała jej pazurki jak na dłoni
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-23, 16:19   #39
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: paznokcie Mandaryny

Te ostatnie nie sa trudne moze komus takie wyczaruje....
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 18:57   #40
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: paznokcie Mandaryny

a ja wlasnie sobie robie takie paznokietki jakie Mandaryna ma w CKM-ie, białą koncowke paznokci pokryłam cyrkoniami
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 19:01   #41
jak-zwykle-niewinna
Raczkowanie
 
Avatar jak-zwykle-niewinna
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 128
Dot.: paznokcie Mandaryny

Cytat:
Napisane przez czarna_orchidea21
a ja wlasnie sobie robie takie paznokietki jakie Mandaryna ma w CKM-ie, białą koncowke paznokci pokryłam cyrkoniami
A masz fotki?
jak-zwykle-niewinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-25, 22:02   #42
cobi_FBI
Raczkowanie
 
Avatar cobi_FBI
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 115
Dot.: paznokcie Mandaryny

pochwal się pazurkami Czarna Orchideo
cobi_FBI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 22:44   #43
mysiuniunia
Raczkowanie
 
Avatar mysiuniunia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 101
Smile Dot.: paznokcie Mandaryny

tak tak czarna orchideo czekamy na fotki
mysiuniunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:47   #44
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Thumbs down Dot.: paznokcie Mandaryny

kobitki,opanujcie sie!jakubowscy to niezle naciagacze!!!!koszt materialu do wykonania takich paznokci to 20 zl,wiec dziewczynki sie troche cenia!!mysle ze,jest mnostwo dziewczyn na rynku z takimi umiejetnosciami jak one za rozsadna cene!mam nadzieje ze bardziej skromnych,subtelnych i mniej kumoterskich!pozdra wiam lódz
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 19:54   #45
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: Re: paznokcie Mandaryny

[one robia bardzo proste paznokcie,maja tylko duzo gadzetow!jesli chcecie zobaczyc prawdziwe dziela sztuki wejdzcie na piotrkowska 88!!!quote=ola125]te paznokcie to aqua nailsy wtopione w akryl.[/quote]
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 20:48   #46
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: paznokcie Mandaryny

Tibia ja tam chodzę do Jakubowskich ponad 1,5 roku i fakt że płacę sporo ale przynajmniej jak zdejmuję pazury to moje sa jedynie odrobinę zniszczone. Wcześniej robiłam w 3 innych miejscach nawet u dobrej znajomej i niestety umiejętności wszystkich tych stylistek były mierne. Fakt mogliby być tańsi ale nie mam ochoty eksperymentować, bo widuję wiele dziewczyn z akrylowymi pazukami i są niestety nienajlepiej wykonane. A na dowod tego że Jakubowskich pazury jednak są bardzo dobrze zrobione powiem tylko, że wiele osób mówi, że bardzo naturalnie wyglądają i gdyby nie te wszystkie świecidełka wtopione byliby pewni ze są naturalne. Poza tym wiele osób bardzo je chwali.
Jesli Ty masz dobrą stylistkę i tańszą to należy się tylko cieszyć. Jeśli pazury sie niezapowietrzają, jeśli po zdjęciu nadal są w dobrej kondycji, jeśli ich grubość jest odpowiednia. Tyle tylko że cena materiałów to na pewno 20 zł nie jest, są tu dziewczyny które pracują na dobrych produktch i do nich się odwołuję, ja konkretnych cen nie znam, ale liquid, proszek, primer, oliwka, dobry pedzelek, wyginarka, aquaelementy i inne pierdułki, kopytka, cazki sterylizator.... powtarzam kosztów nie znam ale to na pewno nie jest 20 zł.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 23:31   #47
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: paznokcie Mandaryny

chyba nie orientujesz sie jednak w cenach produktow...jesli chodzi o scislosc to oni sa glownymi dystrybutorami na polske swojej marki...wiec wszystko mowi za siebie.ja nie chce absolutnie bys zmieniala gabinet z ktorego jestes zadowolona tylko daje wytyczne innym zainteresowanym ze sa salony ktore robia fajne rzeczy za troszke mniej niz 250 zl....ja tez chodzilam do jakubowskichswego czasu...jak zaczynali....polecam piotrkowska 88.pozdrawiam cie
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 23:34   #48
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: paznokcie Mandaryny

zreszta wejdz na strone beautyfy galeria zdjec...ilona musik....to jest szkola akrylowych paznokci!
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 23:42   #49
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Smile Dot.: paznokcie Mandaryny

www.beautify.pl/ dokladny adres
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-05, 00:39   #50
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: paznokcie Mandaryny

A wiesz że juz kiedyś błam na tej stronce. Pazury długa.śne, ale wiadomo że to jest kwestia gustu, (Aneta i Kasia też mają strasznie długie) a cała reszta na prawdę super. Oczywiście nie wszystkie zdobienia są w moim guście ( u Jakubowskich też jakoś strasznie nie szaleję ze zdobieniami kamieniami) ale np. frenchowe śliczne. Co zauważyłam, że niektóre pazury są za płaskie, chyba nie uzyto przy ich formowaniu wyginarki. Ale ogólnie wrażenie bardzo pozytywne.
To teraz zdradz ile dziewczyny biorą za pazury np z aquaelementami i suszonymi kwiatkami i z np heksagonami. Wprawdzie ja już do Anetki się przyzwyczaiłam i nie zamienię WomenNails na inny salon . Problem jest jeszcze taki że mnie bardzo pocą się dłonie, sporo pisze na komputerku i poprzednie stylistki miały z tym problem, bo podchodziły powietrzem i łamały się niestety bardzo często, a tu musze na prawde solidnie przywalic żeby sie złamał ale to i tak taki troszkę przenoszony pazur musi być.

Edytowane przez carla1010
Czas edycji: 2006-02-01 o 19:50
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 09:13   #51
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: paznokcie Mandaryny

A jak wyliczyłaś te 20zł? bom bardzo ciekawa tej kalkulacji Bo mnie nijak nie wychodzi 20zł chociaż chciałabym żeby był taki właśnie był koszt materiału, pomieszczenia, zusu, dezynfekcji i sterylizacji, ozdób... itd
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 09:19   #52
sylwia_g
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_g
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: paznokcie Mandaryny

Dziewczyny, ale Wam się naprawdę to podoba? Mandaryna z całą pewnością jest śliczna i te paznokcie pasują do image'u który sobie stworzyła, ale już ta galeria salonu w którym ona robi pazurki http://www.womennails.pl/ jest beznadziejna moim zdaniem. Te paznokcie są sztuczne, plastikowe, tandetne. A w tipsach chodzi chyba o to żeby wyglądały naturalnie, o to żeby ktoś pomyślał "ale masz ładne paznokcie" a nie - ale masz ładne tipsy...
To jest oczywiście moje skromne zdanie i odczucie w tym temacie - jeśli się mylę sprowadźcie mnie na ziemie...
sylwia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 09:58   #53
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Cool Dot.: paznokcie Mandaryny

jesli dobrze wczytalas sie w moja wypowiedz to zapewne zauwazylas ze napisalam"koszt materialu do wykonania takich paznokci"oczywiscie masz racje ze sa dodatkowe koszty utrzymania...ale nie o tym mowilam, chcialam uzmyslowic dziewczynom tak na prawde,ze niektore salony sie bardzo cenia(i moze maja racje bisnes is bisnes)ale sa inne miejsca gdzie rowniez mozna byc zadowolonym za mniejsza kwote.ale jesli dla kogos to jest prestiz ze robi paznokcie tam gdzie mandaryna i inne gwiazdy to okpowodzonka
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 10:06   #54
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: paznokcie Mandaryny

carla,nie trzeba miec wyginarki za 100 zl by paznokcie mialy dobry ksztalt!!!jesli ktos ma plaska plytke biologiczna wystarczy aby stylistka uzyla swoich kciukow(oczywiscie umiejetnie)jesli chodzi o ta stronke,nie mowilam ogolnikowo ze wszystkie paznokcie sa tam ok.chodzilo mi tylko o te podpisane nazwiskiem Musik(kwiaty-swiateczne)ceny sa rozne w zaleznosci ile masz ozdob uzytych,nie twierdze za tego typu pazn zaplacisz 80 zl.ale najlepiej zrobisz jesli wejdziesz i sama zrobisz rekonesans.pozdrawiam:ehe m:
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 12:50   #55
zgredek
Raczkowanie
 
Avatar zgredek
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 311
Dot.: paznokcie Mandaryny

Jestem absolutnie pewna że u Ilony Musik paznokcie nie kosztują 80zł a też około 200zł. Ta Pani bierze udział w Mistrzostwach i odnosi sukcesy.
Dla mnie paznokcie to znak rozpoznawczy i w zależności od nastroju co innego mam na paznokciach. I lubię jak są wyraziste . A i bardzo się ciesze że jest dużo dziewczyn które uwielbiaja szaleństwo na paznokciach
zgredek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:19   #56
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: paznokcie Mandaryny

Ona ma akryle
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 17:08   #57
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: paznokcie Mandaryny

oczywiscie ze akryle!!!!!
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:50   #58
sylwia_g
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_g
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: paznokcie Mandaryny

Przekonłam się do tych paznokci Mandaryny , będę też takie robić...
Aqua nailsy robi się ze szklanych tipsów (?) tylko kiedy wtapia się te ozdoby, przed utwardzeniem pierwszego żelu czy po utwardzeniu? A może to nie ma znaczenia...? Proszę o pomoc jeśli chciałybyście mi pomóc
sylwia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 21:53   #59
sylwia_g
Raczkowanie
 
Avatar sylwia_g
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 76
Dot.: paznokcie Mandaryny

Cytat:
Napisane przez tibia
oczywiscie ze akryle!!!!!
No właśnie, bo jeśli to akryle to muszę najpierw kurs sobie zrobić. Ale czy na żelach też można takie super rzeczy robić jak u Mandarynki??
sylwia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 22:08   #60
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: paznokcie Mandaryny

Pewnie ,że można I to jak !!

A poza tym dziewczyny ,naprawde nie ma sie co dziwć ,ze JJ biorą tyle ile biorą. Zapracowali na renomę i nazwisko więc teraz czerpią profity. Jak w każdej branży zresztą, działa mechanizm kształtowania cen wysokich ( ahh chodziło się na marketing ) - "dam wysoką cenę bo mam już znaną markę więc snoby do mnie przyjdą". Broń boże nie twierdzę ,że wszystkie ich klientki snobkują - bo to nie o to chodzi !! Ale w pewnych kręgach po prostu nie wypadało by się przyznać ,ze robi się tipsy u milej dziewczyny w domu za 80 zł jak w okolicy ma się TAKIII salon. I chocby rzeczona dziewuszka, robiła równie wspaniałe paznokcie co oni, to nic tego faktu nie zmieni. Zresztą gdybym zarabiała krocie, również wolałabym sie wybrać do fryzjera 'full wypas' z podgrzewany fotelem i masażerem stópek, zamiast do ukochanej pani Wiesi...
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:09.