Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-20, 21:07   #1
Croc
Raczkowanie
 
Avatar Croc
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 63
Smile

Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek?


Cześć,

jestem facetem i mam krótkie włosy, które lubią☠się trochę falować i puszyć. Najlepiej wyglądają, gdy zdejmę czapkę

Tak sobie pomyślałem - czy są jakieś sprawdzone sposoby wygładzania takich włosów? Poczytałem trochę i oczywiście polecane są całe armie produktów, ale ani nie chcę się smarować☠toną☠chemii, ani nie chcę wydawać na to dużo pieniędzy. Wiadomo, że producenci chcą wciskać co się☠da.

Znalazłem np. taki czepek jedwabny do noszenia w nocy, podczas snu. Przypuszczam, że działa to jak moja czapka, ale ja biorę prysznic rano, więc chyba to nie ma za dużo sensu? Ile czasu trzeba nosić taki czepek, żeby przyniósł efekt? Być może mógłbym rano ponosić po prysznicu, a przed wyjściem z domu

A może macie jeszcze inne sposoby na gładką fryzurę?
Croc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-26, 21:21   #2
Bezmleczka
Zadomowienie
 
Avatar Bezmleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 036
Dot.: Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek?

Cytat:
Napisane przez Croc Pokaż wiadomość
Cześć,

jestem facetem i mam krótkie włosy, które lubią☠się trochę falować i puszyć. Najlepiej wyglądają, gdy zdejmę czapkę

Tak sobie pomyślałem - czy są jakieś sprawdzone sposoby wygładzania takich włosów? Poczytałem trochę i oczywiście polecane są całe armie produktów, ale ani nie chcę się smarować☠toną☠chemii, ani nie chcę wydawać na to dużo pieniędzy. Wiadomo, że producenci chcą wciskać co się☠da.

Znalazłem np. taki czepek jedwabny do noszenia w nocy, podczas snu. Przypuszczam, że działa to jak moja czapka, ale ja biorę prysznic rano, więc chyba to nie ma za dużo sensu? Ile czasu trzeba nosić taki czepek, żeby przyniósł efekt? Być może mógłbym rano ponosić po prysznicu, a przed wyjściem z domu

A może macie jeszcze inne sposoby na gładką fryzurę?
Robiłam niedawno zabieg keratynowy i panowie też z takich korzystają, wlasnie , żeby mieć ujarzmioną fryzurę przy tego typu włosach - też krótkich, Nie widać to jakieś błyszczenia czy coś, tylko są proste i łatwe do układania rano
Bezmleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 18:28   #3
Daria1222
Zadomowienie
 
Avatar Daria1222
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 248
Dot.: Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek?

A może masz kręcone włosy, tylko o tym nie wiesz? Poleciłabym zmienić szampon na jakiś łagodniejszy bez SLS, składnik ten potrawi działać spustoszenie i wysuszyć włosy, przez co potem się puszą i wyglądają na zniszczone. Szczególnie, że masz krótkie włosy, więc chcąc czy nie chcąc szampon pokrywa je całe. Nie musi być to jakiś drogi szampon, wystarczy taki dla dzieci za mniej niż dziesięć złotych - sprawdzaj co jest w składzie. Poleciłabym też jakąś odżywkę emolientową opartą na naturalnych olejkach + serum do włosów. Świetnie nada się to jedwabne z BIOSLIK. Wiele cię to nie będzie kosztowało a włosy na pewno się odwdzięczą.
Daria1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-12, 14:58   #4
Glaamour
Raczkowanie
 
Avatar Glaamour
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 225
Dot.: Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek?

Cytat:
Napisane przez Bezmleczka Pokaż wiadomość
Robiłam niedawno zabieg keratynowy i panowie też z takich korzystają, wlasnie , żeby mieć ujarzmioną fryzurę przy tego typu włosach - też krótkich, Nie widać to jakieś błyszczenia czy coś, tylko są proste i łatwe do układania rano
Mój znajomy też robi sobie zabieg prostowania co jakiś czas. Akurat u niego się puszą włosy, bo ma lekko kręcone i faktycznie kiepsko się układały, bo lubił je trochę zapuszczać. Teraz robi keratynę i super. Nawet mi polecił kosmetyki do pielęgnacji właśnie na bazie keratyny Amazon Keratin i też działają fajnie na włosy. Aczkolwiek nie wiem czy zadziałają bez zabiegu na wygładzenie. Prędzej olejek do nakładania po suszeniu może je trochę obciążyć i pomóc w okiełznaniu.
Glaamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-22, 13:41   #5
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek?

Cytat:
Napisane przez Glaamour Pokaż wiadomość
Mój znajomy też robi sobie zabieg prostowania co jakiś czas. Akurat u niego się puszą włosy, bo ma lekko kręcone i faktycznie kiepsko się układały, bo lubił je trochę zapuszczać. Teraz robi keratynę i super. Nawet mi polecił kosmetyki do pielęgnacji właśnie na bazie keratyny Amazon Keratin i też działają fajnie na włosy. Aczkolwiek nie wiem czy zadziałają bez zabiegu na wygładzenie. Prędzej olejek do nakładania po suszeniu może je trochę obciążyć i pomóc w okiełznaniu.
Produkty sprawdzone na moich włosach. Oczywiście zdecydowany efekt jest po keratynowym prostowaniu, ale bez zabiegu też widać różnicę. Włosy są ujarzmione, ładniej się układają. No i zdecydowanie warto tu pójść w ich serum z olejkiem arganowym.
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-29, 19:17   #6
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek?

Potwierdzam to co mówią inne forumowiczki- keratynowe prostowanie włosów. Moj szef wykonuje sobie ten zabieg i wyglada świetnie Skorzystaj tylko ze sprawdzonego salonu i zapytaj na jakich preparatach pracuja- to wazne.
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 07:13   #7
elaprzygrodzka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek?

A jak już będziesz pytać, na jakich preparatach pracują, to zwróć uwagę, by to były dobre preparaty
Zarówno tu ,jak i na wielu innych forach znajdziesz sporo informacji o różnych firmach. Ja ze swojej strony jestem naprawdę fanką Amazon Keratin - nie tylko keratyna nie ma tego mocnego zapachu w trakcie zabiegu, co wiele innych, ale dodatkowo świetnie się trzyma a ich kosmetyki do pielęgnacji po zabiegu też super pomagają utrzymać włosy w ryzach, więc może się zdarzyć, że jak po zabiegu zaczniesz regularnie stosować ich szampony i odżywki, to efekt utrzyma się nawet dłużej niż 3 miesiące.
A fryzjerka, która mi robiła zabieg, ma wielu klientów mężczyzn.

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

A jak już będziesz pytać, na jakich preparatach pracują, to zwróć uwagę, by to były dobre preparaty
Zarówno tu ,jak i na wielu innych forach znajdziesz sporo informacji o różnych firmach. Ja ze swojej strony jestem naprawdę fanką Amazon Keratin - nie tylko keratyna nie ma tego mocnego zapachu w trakcie zabiegu, co wiele innych, ale dodatkowo świetnie się trzyma a ich kosmetyki do pielęgnacji po zabiegu też super pomagają utrzymać włosy w ryzach, więc może się zdarzyć, że jak po zabiegu zaczniesz regularnie stosować ich szampony i odżywki, to efekt utrzyma się nawet dłużej niż 3 miesiące.
A fryzjerka, która mi robiła zabieg, ma wielu klientów mężczyzn.
elaprzygrodzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-21, 20:22   #8
Dellie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 3
Dot.: Jak wygładzić☠krótkie włosy? Jedwabny czepek?

a słyszałyście o zakwaszaniu włosów ?
Dellie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-21 21:22:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.