Lifting bez skalpela ? nici liftingujące - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-30, 23:31   #451
ysha_foo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88613370]Współczuje Ci i zycze powodzenia! Jestem pewna, ze da sie to usunac tylko musi sie zabrac za to ktos wykwalifikowany i z doswiadczeniem. Trzymam kciuki!


Sent from my iPhone using Tapatalk[/QUOTE]
dziękuję za wsparcie
ysha_foo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-09, 15:55   #452
alka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88613306]W życiu bym już do niej nie poszła by mi cokolwiek robiła jeszcze przy twarzy - przecież to jakiś tłuk, bez pojęcia. Może Ci jeszcze wiekszą krzywdę zrobić, nie ryzykuj. Reklamacja by odzyskać pieniądze lub odszkodowanie - tak, ale nie dawaj jej się już dotknąć.

Teraz musisz znaleźć jakiegoś ogarniętego i mądrego lekarza med. estetycznej lub chirurga plastycznego, z doświadczeniem, który się tym zajmie i uratuje Ci twarz.[/QUOTE]
Hej bardzo ci współczuje mam to samo tak mi się ponaciągała skórka ze uszkodziło tkankę skórną i wygląda to tak jak rozstępy po twarzy takie blizny kochana nie martw się ja idę na swoją rękę na następny tydzień do lekarza na radiofrekwencje mikroigłową jak byłam u tego lekarza co mi to zrobił chciał po miesiącu czasu od założenia wyciągnąć nici pinzetą nie zgodziłam się mi prawa strona opadła zrobił się tak zwany chomik co go nie miałam przed i tak jak pisałam wyżej mam po całej twarzy blizny mam nadzieje ze jak będę chodzić na zabiegi to jakimś cudem to się wszystko wygoi jak będę po zabiegu radiofalami mikroigłowymi dam ci znać co i jak czy to bardziej w tym miejscu piecze czy coś się dzieje nie martw się musimy sobie z tym poradzić znajdzie się jakiś sposób by to usunąć świństwo z twarzy
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ysha_foo Pokaż wiadomość
Niestety ja również trafiłam pechowo na gabinet, a właściwie osobę, która twierdziła, że wie co robi. Zaaplikowano mi w sumie 4 nici COG, i żadnej z nich nie wprowadzono tak, jak to zostało oznaczone wcześniej na skórze. Nici oczywiście widać, bo zostały położone za płytko, 2 z nich dodatkowo za luźno, a pozostałe 2 tylko do połowy. Efektu oczywiście żadnego, oprócz tych przebijających przez skórę nici. Od razu zgłaszałam, że poszło coś nie tak, ale pani kosmetolog, twierdziła, że mam uzbroić się w cierpliwość, bo po 2 tygodniach efekt będzie gwarantowany! Oczywiście, po upływie tego czasu, nic się nie zmieniło na lepsze, tylko kolejne części nici wychodzą na powierzchnie skóry. Reklamacja została złożona - chodzi o gabinet w Wałbrzychu, ale osoba, która wykonywała ten zabieg i jest również właścicielką tegoż gabinetu, zostawiła sobie 14 dni, na rozpatrzenie tej reklamacji i nie przeszkadza jej fakt, że mnie oszpeciła. Mam nadzieję, że to naprawi, tylko nie mam pojęcia, jak będzie chciała pozbyć się tych wystających nici? RF nie posiada, a na ich wyjęcie jest już za późno, bo trzeba to zrobić od razu, lub krótko po zabiegu. Sam zabieg i odczucia po - bezbolesne, ale jak widać na zdjęciu, jedna nić jest bardzo luźna i wypycha wręcz skórę na zewnątrz policzka. Jednym słowem katastrofa...
Napisz mi co tam u ciebie czy jest lepiej czy robiłaś coś z tym?
Pozdrawiam
alka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-11, 14:26   #453
ysha_foo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 4
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez alka22 Pokaż wiadomość
Hej bardzo ci współczuje mam to samo tak mi się ponaciągała skórka ze uszkodziło tkankę skórną i wygląda to tak jak rozstępy po twarzy takie blizny kochana nie martw się ja idę na swoją rękę na następny tydzień do lekarza na radiofrekwencje mikroigłową jak byłam u tego lekarza co mi to zrobił chciał po miesiącu czasu od założenia wyciągnąć nici pinzetą nie zgodziłam się mi prawa strona opadła zrobił się tak zwany chomik co go nie miałam przed i tak jak pisałam wyżej mam po całej twarzy blizny mam nadzieje ze jak będę chodzić na zabiegi to jakimś cudem to się wszystko wygoi jak będę po zabiegu radiofalami mikroigłowymi dam ci znać co i jak czy to bardziej w tym miejscu piecze czy coś się dzieje nie martw się musimy sobie z tym poradzić znajdzie się jakiś sposób by to usunąć świństwo z twarzy
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:29 ----------


Napisz mi co tam u ciebie czy jest lepiej czy robiłaś coś z tym?
Pozdrawiam
Witam serdecznie. Na chwilę obecną sprawy nie ruszyły z miejsca. Czekałam na odpowiedź na reklamację, która oczywiście nie nadeszła. A to oznacza, że trafiłam na osobę, a) bez kwalifikacji, b) nieuczciwą, c) cwaniarę i manipulantkę. Zostaje sąd. Jeśli na reklamację nie odpowiedziała, to oznacza, że ją przyjęła. Na szczęście (chyba) nie uszkodziła mi tkanki skórnej, ale druty wystają i niektórzy pytają - czy to nie żyły (bo nici są niebieskie i kolor przebija). Same nici się kiedyś rozpuszczą, szybciej dzięki RF, ale nie wiem, czy z takim wyglądem nie iść do sądu, bo moja twarz będzie najlepszym dowodem niekompetencji tej pani.

Trzymam kciuki za Panią i pozytywne efekty kolejnych zabiegów!
ysha_foo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-30, 20:05   #454
ptysiu871
Raczkowanie
 
Avatar ptysiu871
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Trzebnica
Wiadomości: 40
GG do ptysiu871
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

dlaczego nie trafiłam na ten wątek wcześniej?? :-((

w piątek mialam założone nici z aptos 4d z haczykami, poza tym że efektu brak to na lewym policzku przy usmiechu objawia się pręga z nici. jestem 2gi dzien po, żadnej opuchlizny nie było ani siniaków. 3 nici w jeden i 3 nici w drugi polik. pocieszcie mnie ze nie będę musiała tego dziadostwa wyciągać:-(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20210529_200012.jpg (78,9 KB, 162 załadowań)
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
ptysiu871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-05, 17:54   #455
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez ptysiu871 Pokaż wiadomość
dlaczego nie trafiłam na ten wątek wcześniej?? :-((

w piątek mialam założone nici z aptos 4d z haczykami, poza tym że efektu brak to na lewym policzku przy usmiechu objawia się pręga z nici. jestem 2gi dzien po, żadnej opuchlizny nie było ani siniaków. 3 nici w jeden i 3 nici w drugi polik. pocieszcie mnie ze nie będę musiała tego dziadostwa wyciągać:-(
Spokojnie, ułożą się i ... nie będzie śladu
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-26, 07:53   #456
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

tydzień temu zrobiłam nici i jedyne czego załuje to fakt ,ze tak długo zwlekałam. Zawsze miałam problem z opadaniem skóry na żuchwie
( chomiki) a w ostatnim czasie sie to nasiliło( mam 47 lat). Doktór wprowadził mi po dwie nitki w policzek a wczoraj dołożył jeszcze po jednej na samej linii szczeki. Efekt jest super. Jak tylko dośle mi zdjęcia to sie pochwalę. Sam zabieg bezbolesny , teraz czuję odrobinę ciągnienia i czasem takie jakby delikatne igiełki w srodku. najbardziej męczący jest fakt spania na wznak ,ale warto było
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 22:59   #457
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

hej dziewczyny - proszę o pomoc - jaka jest różnica miedzy nićmi pdo a nićmi hialuronowymi?
dziękuję
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-05, 10:56   #458
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

taka, że nici hialuronowe są nićmi tylko z nazwy
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-05, 17:51   #459
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
taka, że nici hialuronowe są nićmi tylko z nazwy

Hialuronowe to taki trochę z wyglądu rozgotowany makaron ryżowy. Niczego nie podciągają fizycznie, mają pobudzić naszą skórę, ale czy to robią, to dyskusyjna kwestia.

Nici haczykowate są twarde i fizycznie naciągają skórę https://www.cynamongabinet.pl/wp-con...ift-strong.jpg


Gosiula gratuluję udanego efektu
Czekamy na chwaling zdjęciowy
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 08:36   #460
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Hialuronowe to taki trochę z wyglądu rozgotowany makaron ryżowy. Niczego nie podciągają fizycznie, mają pobudzić naszą skórę, ale czy to robią, to dyskusyjna kwestia.

Nici haczykowate są twarde i fizycznie naciągają skórę https://www.cynamongabinet.pl/wp-con...ift-strong.jpg


Gosiula gratuluję udanego efektu
Czekamy na chwaling zdjęciowy

rozumiem - czyli jeśli chce się podciągnać owal i linie żuchwy to pomogą w tym tylko nici haczykowe? czy są jeszcze jakies inne sposoby?
a nici hialuronowe to i tak taka jakby wolumetria?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 10:30   #461
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Zdjecie przed i bezposrednio po . Pozniej miałam jeszcze jedna nitkę na linii szczęki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 240900521_899092714374111_4582334021464300342_n.jpg (21,9 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 240803887_535544194220886_4581374804243903761_n.jpg (17,0 KB, 152 załadowań)
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-06, 10:54   #462
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
Zdjecie przed i bezposrednio po . Pozniej miałam jeszcze jedna nitkę na linii szczęki
super efekt - czyli po 3 nici z kazdej strony?
jak dlugo ma trzymać się efekt?
po jakim czasie mozna bylo pokazać się publicznie?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 11:04   #463
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Na zdjeciu mam po dwie nici na stronę , nić rozpuszcza sie podobno po 8 miesiacach ale trochę tkanki sie na niej powinno nadbudowac ,więc efekt powinien byc do 1,5 roku. Na drugi dzień nie miałam żadnego obrzeku ,siniaków ,kompletnie nic ,jedynie utrzymujące sie około 2 tygodni lekkie ciągnienie w policzkach.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 11:29   #464
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
Na zdjeciu mam po dwie nici na stronę , nić rozpuszcza sie podobno po 8 miesiacach ale trochę tkanki sie na niej powinno nadbudowac ,więc efekt powinien byc do 1,5 roku. Na drugi dzień nie miałam żadnego obrzeku ,siniaków ,kompletnie nic ,jedynie utrzymujące sie około 2 tygodni lekkie ciągnienie w policzkach.

czy konkretnie były to nici PDO? koszt jednej to ok 100 zl?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 11:43   #465
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

to były nici Aptos- droższe , robił mi to znajomy lekarz wiec trudno mi powiedziec czy zapłaciłam duzo czy mało,ale za 6 nici- 1500 zł
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 16:14   #466
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
to były nici Aptos- droższe , robił mi to znajomy lekarz wiec trudno mi powiedziec czy zapłaciłam duzo czy mało,ale za 6 nici- 1500 zł
Google pokazuje, że cena była po znajomosci mocno

Śliczny efekt
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-06, 19:40   #467
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

czy z waszych doświadczeń, myślicie, że dla lekkiego uniesienia twarzy (bardziej prewencji) wystarczy po jednej nitce na stronę na policzku oraz po jednej na żuchwę?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 09:39   #468
kulkaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 23
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Też się nad tym zastanawiałam, ale po oglądaniu YT jak to jest wprowadzane, to ogarnia mnie ogromny strach. Ja już na widok igły mdleję... A czy te nici ograniczają jakoś ruchy twarzy?
kulkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-07, 12:29   #469
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez gosiula Pokaż wiadomość
to były nici Aptos- droższe , robił mi to znajomy lekarz wiec trudno mi powiedziec czy zapłaciłam duzo czy mało,ale za 6 nici- 1500 zł
W jakim mieście robiłaś ? efekt jest super
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-07, 12:41   #470
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Jestem z Giżycka i tutaj robilam. Naprawdę ,jesli chodzi o sam zabieg to nie ma się czego bac( o ile robi to fachowiec). Nie bolało ,czulam jedynie w okolicy szczęki ,ze cos jest robione ,ale to na zasadzie dotyku a nie bólu. pozniej tez zadnych problemów ,tylko nie mogłam przez dwa tygodnie nałozyć kasku( a jeżdże motocyklem) , no i spanie na wznak-trochę uciązliwe.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-08, 10:50   #471
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

HEJ, czytam wątek i chcialam podpytać od czego to zalezy, że niektore z was maja po 1, 2 nici na stronę, a inne po 10? czy to az takie roźnice w stanie owalu?


edit - bylam na konsultacji u klinice. Pani Doktor powiedziala, że nici pdo to bardzo dobry pomysl (prewecja na przyszlosc). podobno potrzeba 5 dlugich nici na stronę, a efekt moze byc widoczny nawet 3 lata... troche mnie zdziwila z tą ilością, spodziewalam się mniej

robię u niej depilcję laserową twarzy i ona powiedziala, że szkoda ze jej wczesniej nie powiedzialam o niciach bo by omijala te okolice. trochę tego nie zrozumialam - czyli jak będę miala nici to nie mogę stosować laserów itd na twarz?

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2021-09-15 o 13:04
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 17:14   #472
Srebrna Lisica
Zakorzenienie
 
Avatar Srebrna Lisica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ok.Płocka
Wiadomości: 6 174
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Dziewczyny, miałyście podnoszone brwi nićmi? Jakie efekty? Czy powieki górne podniosły się? Moje są wiotkie i opadają
Srebrna Lisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-13, 17:41   #473
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Cytat:
Napisane przez Srebrna Lisica Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miałyście podnoszone brwi nićmi? Jakie efekty? Czy powieki górne podniosły się? Moje są wiotkie i opadają

U mnie nic, a nic. Niemniej mogłam mieć po prostu źle wykonane.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-11, 16:39   #474
kisiel1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Korekta nosa nićmi APTOS

Hej czy ktos robil korekte nosa nicmi APTOS i moze podzielic sie wrazeniami Dzieki
kisiel1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-11, 18:24   #475
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Korekta nosa nićmi APTOS

Cytat:
Napisane przez kisiel1988 Pokaż wiadomość
Hej czy ktos robil korekte nosa nicmi APTOS i moze podzielic sie wrazeniami Dzieki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=754478
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-08, 20:52   #476
studio5
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 24
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Nici liftingujące są jednym z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie medycyny estetycznej. Wraz z rozwojem technologii, coraz więcej osób decyduje się na ten zabieg, który pozwala uzyskać piękny i młodszy wygląd. Zastosowanie nici liftingujących jest bardzo proste i bezbolesne, a efekty są widoczne już po kilku dniach.

Niezaprzeczalnym atutem nici liftingujących xxx jest fakt, że są one bezinwazyjne i nie wymagają hospitalizacji. Zabieg wykonywany jest w gabinecie medycyny estetycznej, a jego czas trwania nie przekracza kilku godzin. Kolejną zaletą jest fakt, że efekty są widoczne już po kilku dniach i utrzymują się przez kilka miesięcy.

Pomimo że nici liftingujące są bezinwazyjne, to jednak warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Przede wszystkim, należy wybrać doświadczonego specjalistę, który zapewni bezpieczne i skuteczne wykonanie zabiegu. Po zabiegu należy unikać mocnego opalania, a także wykonywania intensywnych ćwiczeń fizycznych przez kilka dni.

Podsumowując, nici liftingujące są skutecznym i bezinwazyjnym rozwiązaniem dla osób, które chcą uzyskać piękny i młodszy wygląd. Zabieg jest bezbolesny i szybki, a efekty są widoczne już po kilku dniach. Warto jednak wybrać doświadczonego specjalistę i pamiętać o kilku ważnych zasadach po jego wykonaniu.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-02-09 o 08:04 Powód: linki
studio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-11, 10:16   #477
ela1234x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lifting bez skalpela ? nici liftingujące

Sama chciałabym trochę odmłodzić swoją skórę twarzy. Niestety czas leci bardzo szybko i widać to wszystko po mojej twarzy. Myślałam by zapisać się na nici liftingujące i wybrać Olmedical. Podobno zabiegi tutaj wykonywane są bardzo starannie, więc może to będzie dobry wybór. Jak sądzicie?
ela1234x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-11 11:16:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.