Kwietniówki 2019 - cz. 3 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-12, 11:33   #61
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja tam mysle, ze jest mowa o 3 usg w ciazy w tym czasie bez koniecznosci tego prenatalnego. Moj gin tez mierzy wszystko co wizyte wiec nie mam stresu. Moze faktycznie gdyby to byla ciaza prowadzona na nfz gdzie faktycznie sa tylko 3 usg to bym sie zastanawiala ale przy takiej czestotliwosci jak u mnie to nie mam stresu tgm bardziej, ze mam porownanie z 1sza ciaza gdzie faktycznie bylo cos nie tak i zostalam skierowana na patologie. Mysle, ze zwykly gin na podstawie tego usg tez powinien zauwazyc, ze jest cos nie tak i w razie czego skierowac na badania szczegolowe jesli nie ma sprzetu np...

Jak teraz bylam na wizycie to na ekranie pojawialy sie wymiary dziecka + okreslony wg usg wiek ciazy, np. Obwod brzucha byl na 27+1, ale waga na 26+6 wiec wszystko w normie pomimo, ze bylam 27+4.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to u nas podobnie, od razu się wyświetlają jakiemu wiekowi ciąży odpowiada podany wymiar i na końcu z tego wylicza wagę malucha (No plus minus na pewno ) z resztą gdyby takie badanie było mega ważne to gin by o nim wspomniał.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 11:42   #62
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

https://mamaginekolog.pl/usg-iii-trymestru-28-32-tyg/

Tu jest opisane o co chodzi, sama w sumie nigdy nie słyszałam, żeby to było jakieś mega ważne badanie

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 12:37   #63
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja tez mam takie bole, w ogole nie moge podniesc nogi do gory bo tak jakby maly siedzial w pachwinach i mam wrazenie, ze go sciskam tez mam spuchniete strasznie wargi sromowe i jak kichne to ostatnio nie utrzymalam...

Syn pojechal z mezem na swoj pierwszy egzamin z jujitsu a ja utknelam przy sprzataniu.

U nas dzis na obiad domowe burgery. Maz rano juz upiekl buleczki, miesko juz jest wiec mmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oooo Pani! Zjadłabym domowego hambuksa...Jeszcze ze swojej roboty bułeczkami fiu fiu
Jak wracaliśmy wczoraj z ikei to wjechalismy do maka, tz miał całą noc rewolucje żoładkową
A dzisiaj kuchnia staropolska Kapuśniak! Ale ta kiszona kapusta mi smakuje omnomnom
Co do bóli różnego typu, chyba się nie ma co dziwić, bo zwróccie uwagę jak te dzieciaki rosną. Ja mam wrażenie, że dosłownie rosną w oczach.

I przedstawiam Wam Antoniusza. Kupiony za piątala w Ikea. Domek sama malowałam na biało tż twierdzi, że mam braki z dzieciństwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 13:38   #64
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
oooo Pani! Zjadłabym domowego hambuksa...Jeszcze ze swojej roboty bułeczkami fiu fiu
Jak wracaliśmy wczoraj z ikei to wjechalismy do maka, tz miał całą noc rewolucje żoładkową
A dzisiaj kuchnia staropolska Kapuśniak! Ale ta kiszona kapusta mi smakuje omnomnom
Co do bóli różnego typu, chyba się nie ma co dziwić, bo zwróccie uwagę jak te dzieciaki rosną. Ja mam wrażenie, że dosłownie rosną w oczach.

I przedstawiam Wam Antoniusza. Kupiony za piątala w Ikea. Domek sama malowałam na biało tż twierdzi, że mam braki z dzieciństwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też wczoraj jedlismy maka, ale weszlo elegancko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 13:41   #65
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Mi sie tak chcialo wczoraj lodow z maca ale nie mielismy nic po naszej stronie w drodze powrotnej wiec jestem niezaspokojona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 13:43   #66
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja tez mam takie bole, w ogole nie moge podniesc nogi do gory bo tak jakby maly siedzial w pachwinach i mam wrazenie, ze go sciskam tez mam spuchniete strasznie wargi sromowe i jak kichne to ostatnio nie utrzymalam...

Syn pojechal z mezem na swoj pierwszy egzamin z jujitsu a ja utknelam przy sprzataniu.

U nas dzis na obiad domowe burgery. Maz rano juz upiekl buleczki, miesko juz jest wiec mmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mmmm poproszę przepis na bułeczki u nas też ostatnio wjechały, ale buły były kupne
Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
My mamy jedną wielką, ale śpimy zawsze bardzo blisko siebie. nie wyobrażam sobie spać pod dwiema

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak mówiłam do póki nie przyszły rok temu mrozy i nie dorzuciliśmy jednej kołderki tylko w czasie tych mrozów spaliśmy pod dwiema bo tak to funkcjonujemy pod jedną, trzeba się wyprzytulać
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
My mamy 2 kołdry, nie mogłabym z kimkolwiek dzielić kołdry bo ja się zawsze owijam jak się wyprowadza łam z domu, żeby mieszkać z Tz i kupowałam 2 kołdry to moja mama "taka młoda dziewczyna i będzie z chłopakiem spać pod osobna kołdrą?" Próbowałaś niedawno? Bo jak miałam wymioty i mdlosci to też mi wzmagaly i odpuszczalam, ale teraz jak po obiedzie zazyje jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zażywam suple cały czas. Prenatal duo u mnie na tapecie, podczas kp też się powinno suplementować ;-) może kilka razy zapomniałam wziąć, a tak to biorę grzecznie i zażywam podczas obiadu tak w środku bo jak zażywałam pod koniec jedzenia albo po jedzeniu to później odbijało mi się rybą.
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Laski mam w obserowanych sporo rzeczy dla malucha- pieluszki, patyczki, podkłady itd i non stop dostaje info na maila, że wszystko drożeje...aż spojrzałam co to za sprzedawca- no Hubi ot tyle ma zamówień, że ceny wszystkiego podnosi
Przed zakupem warto sprawdzić czy gdzie indziej pieluszki są w lepszej cenie. Może podwyższa ceny wszystkiego, a może wybrane reczy obniża inne podwyża
Cytat:
Napisane przez msyska Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Czytam i czytam ostatnie dni ile Wy już macie kupione a ja w lesie dzisiaj porobie w końcu zamówienia i już coś niech zacznie przychodzić bo jak tak mam wszystko na raz kupić to mam straszny mętlik w głowie! Największy problem mam z ilościami ciuszków i w ile warstw trzeba będzie dziecko ubierać plus jaki mieć zapas żeby nie musieć prac codziennie tylko tak co 2-3 dni

Póki co mam naklejki na ścianę, sporo art.higienicznych i trochę ciuszków które dostałam od koleżanek plus takich które kupiłam na początku ciąży jak miałam fazę

Wozek tez mamy wybrany, będziemy brać Espiro Next silver

Ze spaniem u mnie ciężko, ogólnie śpię po pare h tylko, zazwyczaj od 3 jestem na nogach przez pare dni a potem kolejny dzień prawie cały przesypiam.. wiec tak się wlekę w ten magiczny III trymestr

Wizytę mam w poniedziałek 14.01 a prenatalne 23.01

Zaczęłam już chodzić na szkole rodzenia i jest całkiem spoko, nie wiem tylko czy mój lekarz zgodzi się żebym chodziła na ćwiczenia w ramach tej szkoły, zobaczymy w poniedziałek co tam mi powie.

No i jestem na 90% pewna ze Młody obrócił się już tak pionowo, wcześniej czułam go z obu boków a teraz jest zupełnie inaczej ułożony, zastanawiam się tylko czy główką w dół już się usadowił czy na odwrót
Ooo jakbym czytała o sobie

My też wybieramy ten wózek jaki kolor bierzecie i jaką cenę macie za niego?

Z tą położną to moja też kazała się dowiedzieć czy mogę ćwiczyć, ale zapomnialam gina zapytac u nas szkola rodzenia 2 i 9 lutego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 13:46   #67
pestka_arbuza88
Raczkowanie
 
Avatar pestka_arbuza88
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 405
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Temat kołderki, to jednak poważna sprawa
Do tego kupiłam nową flanelowa pościel i jest miód malina. Cieplutko, jestem owinięta jak naleśnik, a dzisiaj rano to nawet TŻ mnie zawinął jak bobasa
U nas wcześniej spanie wyglądało tak, że ja spałam pod ścianą i z racji tego, że oboje preferujemy na prawym boku, to spaliśmy przytuleni. Niestety już na początku ciązy robiło mi się duszno, TŻ się tulił i miałam za mało miejsca. Więc się zamieniliśmy. Ja go nie tulę teraz , bo mała naparza na prawo i śpię na lewym boku. Dwie noce pod nową kołderką i muszę przyznać, że całkiem nieźle się wysypiam. Oby jak najdłużej.


U nas już po kolędzie, obskoczyliśmy sklep i może namówię TŻ na zakupy u Hubiego. W planach też basen z młodym i prasowanie małych ubranek. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Albo znów mi zaczyna coś brać gardło albo mała mi już uciska oddychanie. Robię się coraz wolniejsza. W dodatku jak mi czasem przywali w pęcherz to aż mnie zgina.
Byle do wiosnyyyyyy.
pestka_arbuza88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 13:50   #68
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
oooo Pani! Zjadłabym domowego hambuksa...Jeszcze ze swojej roboty bułeczkami fiu fiu
Jak wracaliśmy wczoraj z ikei to wjechalismy do maka, tz miał całą noc rewolucje żoładkową
A dzisiaj kuchnia staropolska Kapuśniak! Ale ta kiszona kapusta mi smakuje omnomnom
Co do bóli różnego typu, chyba się nie ma co dziwić, bo zwróccie uwagę jak te dzieciaki rosną. Ja mam wrażenie, że dosłownie rosną w oczach.

I przedstawiam Wam Antoniusza. Kupiony za piątala w Ikea. Domek sama malowałam na biało tż twierdzi, że mam braki z dzieciństwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jak ślicznie to te domki z pepco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 13:53   #69
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja część pieluch i innych rzeczy zamówiłam jeszccze z babymarket24, ale jeszcze nie mam tego zamówienia w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 14:05   #70
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Mi sie tak chcialo wczoraj lodow z maca ale nie mielismy nic po naszej stronie w drodze powrotnej wiec jestem niezaspokojona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się chciało kfc, ale jak pomyślę, że trzeba by bylo jechać tyle drogi albo czekać na tż aż pojedzie i wróci to mi się z bólem serca odechciało

Za to mąż stwierdził, że woli mi do kfc jechać niż mi plecki drapać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez pestka_arbuza88 Pokaż wiadomość
Temat kołderki, to jednak poważna sprawa
Do tego kupiłam nową flanelowa pościel i jest miód malina. Cieplutko, jestem owinięta jak naleśnik, a dzisiaj rano to nawet TŻ mnie zawinął jak bobasa
U nas wcześniej spanie wyglądało tak, że ja spałam pod ścianą i z racji tego, że oboje preferujemy na prawym boku, to spaliśmy przytuleni. Niestety już na początku ciązy robiło mi się duszno, TŻ się tulił i miałam za mało miejsca. Więc się zamieniliśmy. Ja go nie tulę teraz , bo mała naparza na prawo i śpię na lewym boku. Dwie noce pod nową kołderką i muszę przyznać, że całkiem nieźle się wysypiam. Oby jak najdłużej.


U nas już po kolędzie, obskoczyliśmy sklep i może namówię TŻ na zakupy u Hubiego. W planach też basen z młodym i prasowanie małych ubranek. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Albo znów mi zaczyna coś brać gardło albo mała mi już uciska oddychanie. Robię się coraz wolniejsza. W dodatku jak mi czasem przywali w pęcherz to aż mnie zgina.
Byle do wiosnyyyyyy.
Mi też się śpi dobrze, oby jak najdłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ja część pieluch i innych rzeczy zamówiłam jeszccze z babymarket24, ale jeszcze nie mam tego zamówienia w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo chyba też brałam go pod uwagę artykuly higieniczne i ręcznik kupiłam u

pphu_kameleon2 i sklep-pelzak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 14:40   #71
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
O jak ślicznie to te domki z pepco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaak Pepcowe, dwa jeden mniejszy drugi wiekszy. Ale sie najezdziłam, żeby je kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 16:00   #72
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Witam
Właśnie złożyłam zamówienie u hubiego, faktycznie te tetrowe pieluchy podrożały ale już trudno.
Czeka mnie jeszcze zamówienie z gemini i troche jeszcze z allegro u innych, koszulę chyba wezmę podobną co większość z Was i zastanawiam się jeszcze jaki rożek wybrać czy może śpiworek czy może to i to :P
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 16:17   #73
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Ja tez mam takie bole, w ogole nie moge podniesc nogi do gory bo tak jakby maly siedzial w pachwinach i mam wrazenie, ze go sciskam tez mam spuchniete strasznie wargi sromowe i jak kichne to ostatnio nie utrzymalam...

Syn pojechal z mezem na swoj pierwszy egzamin z jujitsu a ja utknelam przy sprzataniu.

U nas dzis na obiad domowe burgery. Maz rano juz upiekl buleczki, miesko juz jest wiec mmmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
oooo Pani! Zjadłabym domowego hambuksa...Jeszcze ze swojej roboty bułeczkami fiu fiu
Jak wracaliśmy wczoraj z ikei to wjechalismy do maka, tz miał całą noc rewolucje żoładkową
A dzisiaj kuchnia staropolska Kapuśniak! Ale ta kiszona kapusta mi smakuje omnomnom
Co do bóli różnego typu, chyba się nie ma co dziwić, bo zwróccie uwagę jak te dzieciaki rosną. Ja mam wrażenie, że dosłownie rosną w oczach.

I przedstawiam Wam Antoniusza. Kupiony za piątala w Ikea. Domek sama malowałam na biało tż twierdzi, że mam braki z dzieciństwa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas dzisiaj szaszłyki z indykiem i śliwkami w boczku i domowy śliwkowy sos bbq
A na jutro właśnie w planach burgery z pieczonymi bułeczkami. Zabrałam specjalnie do rodziców książkę z przepisami na burgery, bułeczki i sosy którą jakiś czas temu kupiłam. Jest tam przepis na mojego ukochanego burgera Pesto Pollo (niestety pesto się robi na parmezanie)
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 16:45   #74
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Czy zamawiał ktoś ubranka dziecięce od dolce donno?
Jak wypada r. 56? Bardzo male ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 17:27   #75
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj szaszłyki z indykiem i śliwkami w boczku i domowy śliwkowy sos bbq
A na jutro właśnie w planach burgery z pieczonymi bułeczkami. Zabrałam specjalnie do rodziców książkę z przepisami na burgery, bułeczki i sosy którą jakiś czas temu kupiłam. Jest tam przepis na mojego ukochanego burgera Pesto Pollo (niestety pesto się robi na parmezanie)
Kurcze, brzmi smakowicie Wy takie extra dania robicie, a ja tu z kapuśniakiem wyjeżdżam Ale był całkiem spoko, taki kwaśny Na kolacje za to zamówiłam już pizze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 17:44   #76
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ja miałam dziś chińczyka z krewetkami na obiad, i teraz czuje taki niesmak

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 18:13   #77
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cocci buleczki byly z termomiksa na ciescie drozdzowym. Chcesz nadal przepis?


U nas byl dzis ksiadz po koledzie organista juz niezle wstawiony, ledwo siedzial na krzesle, ksiadz tez juz mial w glowie ale trzymal sie lepiej jeszcze przed wejsciem do domu ksiadz upominal organiste, zeby ten sie juz nie odzywal i faktycznie mogl sie nie odzywac ministranci wpadli na temat broni wiec wypytali dziadka o wszystko, co tylko mozliwe, a przy okazji jeden wsypal ojca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 18:19   #78
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Kurcze, brzmi smakowicie Wy takie extra dania robicie, a ja tu z kapuśniakiem wyjeżdżam Ale był całkiem spoko, taki kwaśny Na kolacje za to zamówiłam już pizze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie szczawiówka dziś chociaż nie powiem, hambugrerka swojego bym opyliła

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Cocci buleczki byly z termomiksa na ciescie drozdzowym. Chcesz nadal przepis?


U nas byl dzis ksiadz po koledzie organista juz niezle wstawiony, ledwo siedzial na krzesle, ksiadz tez juz mial w glowie ale trzymal sie lepiej jeszcze przed wejsciem do domu ksiadz upominal organiste, zeby ten sie juz nie odzywal i faktycznie mogl sie nie odzywac ministranci wpadli na temat broni wiec wypytali dziadka o wszystko, co tylko mozliwe, a przy okazji jeden wsypal ojca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a to ciekawie było

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Tereska zamawiałas piżamy ze strony bon prix? zawsze zamówienia tak dłuuuugo idą???
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 18:27   #79
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Kurcze, brzmi smakowicie Wy takie extra dania robicie, a ja tu z kapuśniakiem wyjeżdżam Ale był całkiem spoko, taki kwaśny Na kolacje za to zamówiłam już pizze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja dziś ogórkowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-12, 18:50   #80
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

My dzisiaj pojechaliśmy na pierogi. Umieram z przejedzenia. A teraz wyczyściłam wszystkie swoje (i nie swoje ) buty

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 19:43   #81
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Ale jedzeniowe tematy Nam nie chciało się gotować, bylismy na mieście. Teraz oglądamy Wikingów, chyba z piąty odcinek z rzędu, ale mamy do nadrobienia dwa sezony


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 20:18   #82
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Cocci buleczki byly z termomiksa na ciescie drozdzowym. Chcesz nadal przepis?


U nas byl dzis ksiadz po koledzie organista juz niezle wstawiony, ledwo siedzial na krzesle, ksiadz tez juz mial w glowie ale trzymal sie lepiej jeszcze przed wejsciem do domu ksiadz upominal organiste, zeby ten sie juz nie odzywal i faktycznie mogl sie nie odzywac ministranci wpadli na temat broni wiec wypytali dziadka o wszystko, co tylko mozliwe, a przy okazji jeden wsypal ojca...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieeeee to podziekuję nie mam takich luksusów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Ale jedzeniowe tematy Nam nie chciało się gotować, bylismy na mieście. Teraz oglądamy Wikingów, chyba z piąty odcinek z rzędu, ale mamy do nadrobienia dwa sezony


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś byłam na jedzonku na mieście, mój biedny tż został bez obiadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 20:27   #83
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

My sobie siedzimy z moją mamą i debatujemy nad kolorem paneli podłogowych z winem (ja mam glogga bezalkoholowego). Zeszło na temat łóżeczka dla Małego i zaczęłyśmy oglądać filmiki o tych dostawkach. I jest nowa wersja Chicco Next2Me - Magic.
https://www.chicco.pl/produkty/80586...dzieciece.html
Całkiem fajna
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 22:53   #84
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
My sobie siedzimy z moją mamą i debatujemy nad kolorem paneli podłogowych z winem (ja mam glogga bezalkoholowego). Zeszło na temat łóżeczka dla Małego i zaczęłyśmy oglądać filmiki o tych dostawkach. I jest nowa wersja Chicco Next2Me - Magic.

https://www.chicco.pl/produkty/80586...dzieciece.html

Całkiem fajna

Fajna ta wersja na babyhit za tysiaka można kupić. Widziałam ją jak zamawiałam poprzednią wersję z tym przyciskiem (next2me dream navy). Bardzo ok są te łóżeczka, w ogóle przepadam za tą firmą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-12, 23:40   #85
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez czarna_pantera90 Pokaż wiadomość
Fajna ta wersja na babyhit za tysiaka można kupić. Widziałam ją jak zamawiałam poprzednią wersję z tym przyciskiem (next2me dream navy). Bardzo ok są te łóżeczka, w ogóle przepadam za tą firmą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się teraz zastanawiam które brać. Podoba mi się właśnie Dream Navy, a w tym bardziej to otwieranie (kolory takie sobie), 11 stopni regulacji i funkcja kołyski odblokowywana na górze a nie na podłodze
A kupowałyście coś w tym Babyhit? Ja to jestem bardzo powściągliwa z zakupami przez internet, zwykle kupuję wszystko w sprawdzonych sklepach bo się obawiam problemów zawsze
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 06:10   #86
msyska
Raczkowanie
 
Avatar msyska
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 410
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Mmmm poproszę przepis na bułeczki u nas też ostatnio wjechały, ale buły były kupne Też tak mówiłam do póki nie przyszły rok temu mrozy i nie dorzuciliśmy jednej kołderki tylko w czasie tych mrozów spaliśmy pod dwiema bo tak to funkcjonujemy pod jedną, trzeba się wyprzytulać Ja zażywam suple cały czas. Prenatal duo u mnie na tapecie, podczas kp też się powinno suplementować ;-) może kilka razy zapomniałam wziąć, a tak to biorę grzecznie i zażywam podczas obiadu tak w środku bo jak zażywałam pod koniec jedzenia albo po jedzeniu to później odbijało mi się rybą.Przed zakupem warto sprawdzić czy gdzie indziej pieluszki są w lepszej cenie. Może podwyższa ceny wszystkiego, a może wybrane reczy obniża inne podwyża Ooo jakbym czytała o sobie

My też wybieramy ten wózek jaki kolor bierzecie i jaką cenę macie za niego?

Z tą położną to moja też kazała się dowiedzieć czy mogę ćwiczyć, ale zapomnialam gina zapytac u nas szkola rodzenia 2 i 9 lutego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hmm mi się wydawało ze te kolory się jakoś nazywały ale nie mam zapisanego a na necie podaje że to jest ten 301 on jest taki siwy cały z elementami bardziej błyszczącego materiału na budce cena 2 449 wiec tak jak w większości sklepów przez internet, chyba nigdzie się zbyt wiele tańszego nie znajdzie..

zapomniałam tylko dopytać w tym sklepie czy jak kupię u nich to reklamacja tez ewentualna u nich, czy potem to już trzeba się samemu kontaktować z producentem, orientujecie się jak to jest zazwyczaj przy wózkach?
msyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 06:21   #87
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez msyska Pokaż wiadomość
Hmm mi się wydawało ze te kolory się jakoś nazywały ale nie mam zapisanego a na necie podaje że to jest ten 301 on jest taki siwy cały z elementami bardziej błyszczącego materiału na budce cena 2 449 wiec tak jak w większości sklepów przez internet, chyba nigdzie się zbyt wiele tańszego nie znajdzie..

zapomniałam tylko dopytać w tym sklepie czy jak kupię u nich to reklamacja tez ewentualna u nich, czy potem to już trzeba się samemu kontaktować z producentem, orientujecie się jak to jest zazwyczaj przy wózkach?
Ja pytałam, jak kupowaliśmy w sklepie stacjonarnym, właśnie o ewentualną gwarancję. Pani powiedziała, że możemy do nich przyjechać, nawet dają wózek zastępczy.
Dzień dobry! Tak mnie suszyło w nocy po sosie czosnkowym, że wypiłam 1,5 litrowy sok. Także jak nie piłam, to byłam siku i tak wkółko. Jestem taka zmęczona Kiedy się teraz wyśpię jak człowiek? Za 5 lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 07:57   #88
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez msyska Pokaż wiadomość
Hmm mi się wydawało ze te kolory się jakoś nazywały ale nie mam zapisanego a na necie podaje że to jest ten 301 on jest taki siwy cały z elementami bardziej błyszczącego materiału na budce cena 2 449 wiec tak jak w większości sklepów przez internet, chyba nigdzie się zbyt wiele tańszego nie znajdzie..

zapomniałam tylko dopytać w tym sklepie czy jak kupię u nich to reklamacja tez ewentualna u nich, czy potem to już trzeba się samemu kontaktować z producentem, orientujecie się jak to jest zazwyczaj przy wózkach?
Czyli ten najjaśniejszy bierzecie ;-)? My się wahamy między tym 301 a 303 czyli najciemniejszym, ale najpierw musimy stacjonarnie zobaczyć ten 303.

U nas większość sklepów jest w stanie obniżyć do 10%, czyli do 2200.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 08:25   #89
czarna_pantera90
Raczkowanie
 
Avatar czarna_pantera90
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 461
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Ja się teraz zastanawiam które brać. Podoba mi się właśnie Dream Navy, a w tym bardziej to otwieranie (kolory takie sobie), 11 stopni regulacji i funkcja kołyski odblokowywana na górze a nie na podłodze
A kupowałyście coś w tym Babyhit? Ja to jestem bardzo powściągliwa z zakupami przez internet, zwykle kupuję wszystko w sprawdzonych sklepach bo się obawiam problemów zawsze

Tak, kupiłam tam baby huga z chicco i właśnie łóżeczko next2me, jestem zadowolona W dream navy otwieranie jest bardzo wygodne (przycisk), w tych wczesniejszych wersjach są te suwaki z rurkami i to mi tez totalnie nie odpowiada. No i dream navy to tez 11 stopni regulacji, ale kołyska faktycznie odblokowywana jest na dole


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czarna_pantera90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-13, 08:44   #90
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz. 3

Dzień dobry

Witam się w nowym wątku. Ostatnio nie mam za dużo czasu, ale staram się podczytywać na bieżąco.

My coraz bardziej rośniemy, chyba powinnam czasem trochę zwolnić. Mały dość ciężko przechodzi wychodzenie 3 dolnej, ale jakoś dajemy radę. W sprawach dziciowych w sumie nic nie poszło do przodu. Dziś na drzemce synka mamy usiąść i zrobić jakiś harmonogram rzeczy które trzeba zrobić z datami. Zawsze mnie to uspokaja jak mam kontrolę. Tak to zaczynam myśleć "co z łóżeczkiem, przynieść ubranka, dokupić, pranie, prasowanie, apteka, dostawka, imię, położna aaaaaaaa!". A jak każda czynność ma swoje miejsce w szeregu to jakoś tak spokojniej i może ruszymy do przodu niby przy 2 dziecku jest mniej, ale też się uzbiera...

Super, że wszystkie wątkowe dzieciaczki i mamy zdrowe mam nadzieję się częściej odzywać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Mam jeszcze pytanko do mam już doświadczonych. Kiedy przeniosłyście dzieci do łóżeczek bez szczebelków? Mały ma 18 miesięcy i chcemy wziąć jego łóżeczko dla maluszka a jemu coś kupić. I nie wiem na ile przyszłościowo patrzeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-21 07:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.