Polecacie jakąś bieliznę modelującą tyłek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-17, 21:23   #1
Zuza030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Smile

Polecacie jakąś bieliznę modelującą tyłek?


Cześć!
Używała któraś z was może i jest w stanie polecić jakieś majtalony podnoszące tyłek, gdyby jeszcze miały nogawki do połowy uda i je wyszczuplały to już w ogóle super. Taki efekt jaki dają jednorazowe rajstopy modelujące (z bardziej ściskającymi pasami pod pośladkami, dzięki którym pośladek jest wypychany nieco ku górze) mnie bardzo zadowala, jednak taniej wyszłoby mieć wyszczuplające majtki i zakładać je pod zwykłe rajstopy. Kupiłam jedne legginso-majtki shapewear z Zalando ale niestety tylko jeszcze bardziej spłaszczają i już lepiej wyglądam bez nich. Niektórych cena jest kosmiczna i wolałabym kolejny raz nie ryzykować.
Może macie jakieś doświadczenia z bielizną modelującą i polecicie jakąś markę albo nawet model, których cena jest proporcjonalna do efektu?
Zuza030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 08:04   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Polecacie jakąś bieliznę modelującą tyłek?

Moze zajrzyj do intissimi lub calzedonia. To co szukasz nazywa sie chyba push up.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 15:59   #3
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Polecacie jakąś bieliznę modelującą tyłek?

Cytat:
Napisane przez Zuza030 Pokaż wiadomość
Cześć!
Używała któraś z was może i jest w stanie polecić jakieś majtalony podnoszące tyłek, gdyby jeszcze miały nogawki do połowy uda i je wyszczuplały to już w ogóle super. Taki efekt jaki dają jednorazowe rajstopy modelujące (z bardziej ściskającymi pasami pod pośladkami, dzięki którym pośladek jest wypychany nieco ku górze) mnie bardzo zadowala, jednak taniej wyszłoby mieć wyszczuplające majtki i zakładać je pod zwykłe rajstopy. Kupiłam jedne legginso-majtki shapewear z Zalando ale niestety tylko jeszcze bardziej spłaszczają i już lepiej wyglądam bez nich. Niektórych cena jest kosmiczna i wolałabym kolejny raz nie ryzykować.
Może macie jakieś doświadczenia z bielizną modelującą i polecicie jakąś markę albo nawet model, których cena jest proporcjonalna do efektu?
A jakie to są jednorazowe rajstopy? Wydawało mi się, że są tylko takie do wielokrotnego użytku.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 15:38   #4
Zuza030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Polecacie jakąś bieliznę modelującą tyłek?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A jakie to są jednorazowe rajstopy? Wydawało mi się, że są tylko takie do wielokrotnego użytku.
No takie zwykłe, cienkie z lycry. Nie ma zakazu zakładania ich kilka razy, ale się szybko niszczą, więc tak je nazwałam. Niektóre takie rajstopy mają funkcję push up, ale są oczywiście odpowiednio droższe.
Zuza030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 12:07   #5
xyz029
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: to widać, słychać i czuć.
Wiadomości: 20
Dot.: Polecacie jakąś bieliznę modelującą tyłek?

a gacioszki modelujące? przecież teraz jest tego dużo, zeby ten nasz pośladek jeden i drugi podnieść nie mówiąc już o ty, że sa jeszcze spodnie z funkcją podnoszenia grawitacji
xyz029 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-02, 23:00   #6
magdulaaa
Rozeznanie
 
Avatar magdulaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Misthaven
Wiadomości: 638
Dot.: Polecacie jakąś bieliznę modelującą tyłek?

Ja polecam firmę Gatta. Materiał dobrej jakości, trzyma wszystko tam gdzie powinno być. Pani w sklepie polecała wziąć rozmiar mniejszy, twierdząc, że materiał się rozejdzie, ale nic takiego się nie stało. Żałuję, że nie wzięłam większego rozmiaru, bo materiał jest na tyle solidny, że rozmiar większy pewnie również spełniałby swoje zadanie.

Macałam bieliznę modelującą w H&M i tam materiał był dużo cieńszy. Myślę, że majtki z H&M nie trzymałyby wszystkiego w miejscu tak dobrze jak ta bielizna z Gatty.
__________________
Nihil fit sine causa

Edytowane przez magdulaaa
Czas edycji: 2019-04-02 o 23:03
magdulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 23:20   #7
Zuza030
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 3
Dot.: Polecacie jakąś bieliznę modelującą tyłek?

Cytat:
Napisane przez magdulaaa Pokaż wiadomość
Ja polecam firmę Gatta. Materiał dobrej jakości, trzyma wszystko tam gdzie powinno być. Pani w sklepie polecała wziąć rozmiar mniejszy, twierdząc, że materiał się rozejdzie, ale nic takiego się nie stało. Żałuję, że nie wzięłam większego rozmiaru, bo materiał jest na tyle solidny, że rozmiar większy pewnie również spełniałby swoje zadanie.

Macałam bieliznę modelującą w H&M i tam materiał był dużo cieńszy. Myślę, że majtki z H&M nie trzymałyby wszystkiego w miejscu tak dobrze jak ta bielizna z Gatty.
Wielkie dzięki!
Zuza030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 23:20:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.