podkład matujący - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-12, 00:18   #31
beata9876
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: okolice Białegostoku
Wiadomości: 35
Dot.: podkład matujący

Kupiłam niedawno ten Pure Makeup. Zaraz po nałożeniu wygląda rewelacyjnie, ale już dwie godziny potem twarz zaczyna się świecić, widać rozszerzone pory, wtedy mam ochotę jak naszybciej go zmyć. Właściwie wszystkie podkłady matujące działają na moją cerę tak samo.
beata9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 15:10   #32
witaminka
Rozeznanie
 
Avatar witaminka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 568
Dot.: podkład matujący

hej nie wiecie moze czy kolor tofee jest ciemny czy lepiej kupic tiramisu? mam teraz naturalny i jest zajasny w porownaniu z reszta ciala bo zaczelam sie duzo opalac chodzi mi o podklad lirene city matt
__________________
- wiesz które rany goją sie najdłużej?
- te po szczęściu ...
witaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 15:17   #33
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: podkład matujący

Cytat:
Napisane przez witaminka Pokaż wiadomość
hej nie wiecie moze czy kolor tofee jest ciemny czy lepiej kupic tiramisu? mam teraz naturalny i jest zajasny w porownaniu z reszta ciala bo zaczelam sie duzo opalac chodzi mi o podklad lirene city matt
Hej, ja używam od dłuższego czasu fluidów Lirene i bardzo przypadły mi do gustu Na początku używałam kolor beżowy, ale latem przerzuciłam się na tiramisu właśnie i jestem zadowolona Toffe ma moja mama i ten jest taki bardziej nienaturalny jak dla mnie...osobiście wolę tiramisu
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-31, 22:36   #34
alutka7777
Raczkowanie
 
Avatar alutka7777
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 83
Dot.: podkład matujący

ja polecam Inglota!!
Swietnie matuje i swietnie kryje!!
__________________
tak tak!
Twardo zapuszczam włosy!!

alutka7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 12:11   #35
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: podkład matujący

dobrze matowił u mnie mousse z maybelline ale oczywiście była to tylko kwestia kilku godzin. no i był ciężki dość, ale za to bardzo dobrze krył. teraz wymieniłam go na podkład do cery normalnej i mieszanej deborah i matuje świetnie nie kryje jakoś specjlnie dobrze, ale twarz po nim jest piękna i nabiera kolorytu
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 19:51   #36
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: podkład matujący

ja mam odwieczny problem z dobraniem odpowiedniego podkładu matującego, mam tłustą cerę z "domieszką" trądzikowej, do tej pory uzywalam mussu z Rimmela- jest baardzo trwaly, dlugo sie trzyma na buzi, ale trzeba uwazac przy rozsmarowywaniu, bo "jak sie go nalozy, tak zostanie..." Kilka godzin wytrzymuje.
Mam tez nieco lzejszy- Rimmela Stay Matte, ale jak go naloze, to po ok godzinie nos mi sie juz swieci... eeee :/
uzywalam tez kiedys z Lirene matującego ale w ogole nie matowal i szybko splywal...eee
A dzis zamowilam sobie na allegro dermacol acnecover- podklad do cery tradzikowej, zobaczymy co to za cudo....
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 09:10   #37
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: podkład matujący

Cytat:
Napisane przez katka84 Pokaż wiadomość
City Matt lirene nieźle matuje
dokladnie!! Dziewczynki moglybyscie zajrzec do mojego watku?? "dylemat z podkladem" .... bo sie wlasnie zastanawiam ale tam jakos malo osob a potrzebowalabym troche odpowiedzi na ten temat
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 12:26   #38
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: podkład matujący

MaM =========>>>>>>>> Lirene City Matt

dla mnie numer 1 !! dlugo szukalam i wreszcie znalazłam koncze juz drugie opakowanie ...

dobrze matuje a nawet bardzo dobrze, tak samo kryje, cera jest gladka w dotyku poprostu boska nie twozy sie "maska" bardzo naturalnie wyglada....

mam ptanie tylko bo mam kolor "beżowy" zawsze nakladam na policzki jeszcze puder rozswietlajaco bbrazujacy ale teraz gdy jest cieplo i jestem opalona chce zakupic inny kolor tylko no wlasnie jaki? hmmm.... zeby byl ciemniejszy od tego beżowego taki opalony jak macie inne kolory to napiszcie ktory najbardziej pasuje do opalonego ciala...
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 12:42   #39
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: podkład matujący

ale nie zatyka ci porow?? i nie jest za ciezki na lato ??

bo ja mam wlasnie dylemat czy kupic ten matujacy, czy rozswietlajacy z tej samej serii (juz przeze mnie sprawdzony)
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:55   #40
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: podkład matujący

w lato go jeszcze nie mialam ale i tak kupie jak sie nie sprawdzi w dzien to chociaz na wieczor... musze kupic bo wyjezdzam do holandii i zyc bez niego nie bede umiala

ja bym wolala matujacy bo naprawde jest dobry a rozswietlajacy nie swieci tak bardzo ale w lato moze troche zle wygladac ale to moze niech inne osoby sie wypowiedza bo rozswietlajacego na sobie nie mialam tylko widzialam u kolezanki
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 16:57   #41
kamilkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 336
Dot.: podkład matujący

sorki nie doczytalam ze mialas juz ten rozsietlajacy

to radze kupic tym razem mayujacy i saama sobie przetestujesz bo sa rozne cery i rozne opinie
ja polecam
kamilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-03, 17:52   #42
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: podkład matujący

Cytat:
Napisane przez kamilkaa Pokaż wiadomość
sorki nie doczytalam ze mialas juz ten rozsietlajacy

to radze kupic tym razem mayujacy i saama sobie przetestujesz bo sa rozne cery i rozne opinie
ja polecam
no wlasnie ja tez juz zdecydowalam i wezme matujacy jak sie nie sprawdzi w lecie to przynajmniej wezme sobie zostawie na zime...podobno nie robi efektu maski i nie zatyka porow- a to dla mnie najwazniejsze
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 21:48   #43
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: podkład matujący

Hej
Ostatnio kupilam podklad Lirene Citty Matte i musze przyznac, ze jest calkiem dobry jak za te cene. Wyglada bardzo naturalnie na skorze, na czym mi bardzo zalezalo. Mam odcien bezowy. Dobrze matuje i duzy plus za to, iz nie rozplywa sie nawet przy 30 stopniowym upale. Buzia ladnie wygladala nawet przy zdjeciach . Jesli chodzi tylko i wylacznie o kwestie matowienia to bardzo dobrze matuje Cool Natte Rimella, jednakze ciezko rozprowadza sie na twarzy, robia sie smugi i generalnie podklad jest na bardzo niskim poziomie, jedynym jego plusem jest to iz swietnie matuje przez dlugi czas. Jest opcja, by mieszac go z innym podkladem, ale towrzy sie wtedy maska
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 11:10   #44
marabi
Zakorzenienie
 
Avatar marabi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: WARSZAWA, Bemowo
Wiadomości: 4 244
Smile Dot.: podkład matujący

HEJ!
Ja też szukam idealnego podkładu matującego, który byłby dość dobrze kryjący, ale nie wyglądał za ciężko na twarzy! Używałam już wielu, ale przy każdym coś mi nie pasowało....

Lirene Dermoprogram, City Matt - Dość dobrze matowi, ale ma zbyt pomarańczowe pigmenty i twarz wygląda nienaturalnie (a używałam odcienia najjaśniejszego)! Poza tym nie kryje dość dobrze!

Estee Lauder, Double Wear, Stay-in-Place Makeup - Fajnie rozświetla buźkę, dość dobrze kryje, ale matowi na krótko! Trochę po nałożeniu zaczyna wpadać w czerwony odcień - co dość nienaturalnie wygląda!

Maybelline, Dream Matte Mousse Foundation- Matuje na krótko! Kryje średnio!

Rimmel, Cool Matte 16 Hr Mousse Foundation- Podobnie jak Maybelline - Matuje na krótko! Kryje średnio, a nawet słabo!

L'Oreal, Matte Cashmere Liquid Powder Foundation- Matuje nieźle, kryje średnio, ale niestety wysusza skórę!

Max Factor, Lasting Performance Make-Up- z założenia nie jest to niestety podkład matujący! Tylko lekko matowi, kryje dość dobrze.

Revlon, Colorstay - miałam tą starszą wersję (bez Softflex)! Krył dość dobrze! Matowił na kilka godzin, ale skóra zaczynała sie pod nim pocić i po jakimś czasie nie wyglądał za dobrze na buzi! Trudno sie rozprowadzał i dość nienaturalnie wyglądał!

Revlon, Shine Control Mattifying Makeup- Dość dobrze matuje! Ale kryje niestety słabo! Ma dość płynną konsystencję.

Wypróbowałam jeszcze inne podkłady, ale te niektóre pojawiały się w wypowiedziach w tym wątku i pomyślałam, ze dodam tu swoją opinię o nich...

Na dniach mam zamiar wypróbować podkład Deborah, Colour Copy, do cery tłustej i mieszanej, bo podobno świetnie matuje! Nie jest bardzo kryjący, ale ja i tak zawsze ukrywam większe niespodzienki korektorem! Powinien być fajny na lato!

Jak wpadnie w moje łapki, to napiszę, jak się sprawdza na mojej buźce!

BUZIACZKI!!!
__________________
??? Może masz na zbyciu stare bajki na kliszach ???


WYMIANKA: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=473753

SZUKAM: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=26870216


marabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 14:14   #45
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: podkład matujący

A mnie ostatnio dość dobrze matuje, nie przesuszając za bardzo buzi, ale tez kryje średnio, choć nie mocno podkład Avony w słoiczku "soft matte mousse makeup"
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-20, 18:19   #46
Krówka-Toffi
Raczkowanie
 
Avatar Krówka-Toffi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: podkład matujący

Dziewczyny ja jeszcze polecam podklad, ktory uzywalam przed Lirene Citty Matt, a mianowicie AA Oceanic rozswietlajacy. Jest bardzo dobry. Swietnie kryje, wrownuje koloryt, dobrze sie rozprowadza i rozswietla cere, jest taniutki ( 14 zl) Uzywalam go caly rok, jednakze jelsi chodzi o letnie upaly rozplywa sie, ale na wieczory idealny! Ja teraz uzywam Lirene na dzien, a AA na wieczory i jestem bardzo zadowolona.!
Krówka-Toffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.