Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-16, 22:21   #61
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Poszukajcie klasyfikacji Paula Walkera, to Wam trochę rozjaśni. Jak ja to odróżniam? Ja mam typ skrętu 2 (fale), a mój mąż 3 (loki) i widzę różnicę na co dzień Loki to takie bardziej sprężyny, mniej lub bardziej ciasne, a fale są od luznych spirali w kształcie S do zygzaków. Strzelałbym, że 301185 ma skręt 2c, czyli najbardziej pokręcone fale, już na granicy loków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Może nawet dałoby się z nich wyciągnąć 3a, ale to już ktoś z lokami musiałby się wypowiedzieć, ja nie jestem kompetentna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 21:59   #62
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Poszukajcie klasyfikacji Paula Walkera, to Wam trochę rozjaśni. Jak ja to odróżniam? Ja mam typ skrętu 2 (fale), a mój mąż 3 (loki) i widzę różnicę na co dzień Loki to takie bardziej sprężyny, mniej lub bardziej ciasne, a fale są od luznych spirali w kształcie S do zygzaków. Strzelałbym, że 301185 ma skręt 2c, czyli najbardziej pokręcone fale, już na granicy loków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Może nawet dałoby się z nich wyciągnąć 3a, ale to już ktoś z lokami musiałby się wypowiedzieć, ja nie jestem kompetentna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie pytam bo mam podobnie, część niby spirale ale takie luźne, a część takie ciaśniejsze sprężynki i nie potrafię się do końca zidentyfikować. O tej klasyfikacji czytałam ale dalej jestem w kropce
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 19:01   #63
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

chabrymakiistokrotki właśnei ogarnęłam że nie odpsiałam Ci na posta o tym angielskim, no ale lepiej późno niż wcale.
Ja byłam na zwykłym Level 1 i na tym esolowym level 1 entry coś tam i jeśl ibym wtedy wiedziała że mogę od razu iść na zwykły Level 2 to bym w życiu tych 2 kursów nie robiła. Niewiele się tam nauczyłam, a tyle co się nauczyłam mogłam robić sama w domu. Plusem Levelu 1 było to że w przeciwieństwie do esolu mielismy dużo analizy tekstu, ale była tylk ojedna prezentacja i mało prac pisemnych. Za to na Level 2 robiłam nóstwo prac pisemnych, dużo prezentacji, nawet jakieś proste lektury były do przeczytania i filmy z których potem pisało się prace, bardzo dużo stamtąd wyniosłam i polecam. Levelu 1 ani Levelu 1 entry jednak nie polecam chyba że za free alem oim zdaniem strata czasu, owiele lepiej iść od razu na Level 2 i tam wszystkiego się nauczysz od podstaw.
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 19:10   #64
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Dziękuję, że w ogóle odpisalas To wiem już w co celować. W takim razie level 1 faktycznie może być dla mnie za prosty. Boję się tylko, że się nie dostanę - przez gramatykę. Dowiem się jak to wygląda z testami wstępnymi czy co oni tam robią. Na razie sprawdzałam kursy w moim shire, ale podjęliśmy decyzję o przeprowadzce i mam nadzieję, że za 3 miesiące będę już w wielkim mieście a te kursy i tak się zaczynają we wrześniu czy tam w październiku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-18, 19:45   #65
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Dziękuję, że w ogóle odpisalas To wiem już w co celować. W takim razie level 1 faktycznie może być dla mnie za prosty. Boję się tylko, że się nie dostanę - przez gramatykę. Dowiem się jak to wygląda z testami wstępnymi czy co oni tam robią. Na razie sprawdzałam kursy w moim shire, ale podjęliśmy decyzję o przeprowadzce i mam nadzieję, że za 3 miesiące będę już w wielkim mieście a te kursy i tak się zaczynają we wrześniu czy tam w październiku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na levelu 2 byłam z osobmai które nie wiedziały że zdanie zaczyna się wielką literą i że używa się przecinków czy kropek, także ten, wymagań wysokcih nie mają. Mi żadnego testu nie robili, ale jak już robią to jakieś proste co z palcem w nosie napiszesz bez myslenia
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 17:03   #66
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Odebrałam dziś okulary, niestety w typowo intagramowych wyglądałam jak szalony alchemik. Wybrałam normalniejszy fason:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP6598cv.jpg (132,9 KB, 17 załadowań)
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 17:06   #67
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Ja mierzylam ostatnio i we wszystkich wyglądam jak no... No nie wygladam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-26, 17:29   #68
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja mierzylam ostatnio i we wszystkich wyglądam jak no... No nie wygladam
Bo żeby w nich dobrze wyglądać trzeba mieć co najmniej 500 folołersów A ja nawet instagramu nie mam więc z czym do ludzi...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-27, 14:01   #69
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

No ja mam a i tak nie wyglądam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 20:56   #70
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Ale spoko masz te okulary! A tekst z fololersami mnie rozwalił
A ja tez kupiłam okulary, odebrałam w zeszłym tygodniu, więc i ja się pochwalę
Tyle mówiłam, że chcę kocie, tyle szukałam kocich... No i nie znalazłam :/ W końcu wzięłam coś takiego. Na drugim zdjęciu komplet, bo dobrałam sobie jeszcze przeciwsłoneczne, akurat była promocja, że drugie okulary za pół ceny 20180130_195300.jpg20180124_170954.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:09   #71
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Tyle mówiłam, że chcę kocie, tyle szukałam kocich... No i nie znalazłam :/
E no, kocie przeca, unoszą się od noska i mają wystające boki. Ładne! I kolor fajny, sama chciałam fioletowo-bordowe, ale na mnie pasowała raptem jedna para (a trzy salony oblazłam!), na szczęście czarna (czerń zawsze może być).
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 21:11   #72
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
E no, kocie przeca, unoszą się od noska i mają wystające boki. Ładne! I kolor fajny, sama chciałam fioletowo-bordowe, ale na mnie pasowała raptem jedna para (a trzy salony oblazłam!), na szczęście czarna (czerń zawsze może być).
Dzięki to była jedyna para w 3 miastach, która mi pasowała. Tyle, że ja już miałam dosyć czerni, więc na czarne nawet nie patrzyłam. Chciałam fioletowe albo niebieskie. Ale chciałam bardziej kocie A Twoje mi się naprawdę podobają. I mam nadzieję, że te nam się tak szybko nie rozpadną, jak poprzednie
Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Ale spoko masz te okulary! A tekst z fololersami mnie rozwalił
A ja tez kupiłam okulary, odebrałam w zeszłym tygodniu, więc i ja się pochwalę
Tyle mówiłam, że chcę kocie, tyle szukałam kocich... No i nie znalazłam :/ W końcu wzięłam coś takiego. Na drugim zdjęciu komplet, bo dobrałam sobie jeszcze przeciwsłoneczne, akurat była promocja, że drugie okulary za pół ceny Załącznik 7411196Załącznik 7411201

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:13   #73
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Chabry świetnie wyglądasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:17   #74
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
Dzięki to była jedyna para w 3 miastach, która mi pasowała.
To lepsza jesteś, ja w tym trzecim salonie wahałam się między trzema modelami czyli jeszcze nie tak tragicznie.
Twoje też mi się podobają - ale fason totalnie nie dla mnie więc poślinię się platonicznie. Uniesione oprawki zachodzą mi na brwi i wyglądam dość dziwnie.
Poprzednio miałam wiśniowe
Te nowe będę nosić tylko "do ludzi", po domu stare, może pożyją z pięć lat...
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 21:31   #75
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Magda, dziękuję
Redhaired, ja mam niesymetryczną twarz i jedną brew mam zasłoniętą, a drugą nie
I też sobie jeszcze chciałam ponosić te stare, ale teraz na badaniu mi wyszedł lekki astygmatyzm i okulary też już dostałam z cylindrem, więc niestety odpada.

Aha, Klaudenc, dziękuję Ci za informacje o ESOLu. Bardzo mi to rozjaśniłaś, bo zupełnie inaczej sobie wyobrażałam ten kurs - tak jak polskie kursy.
Dzisiaj miałam test i dowiedziałam się dokładnie jak to będzie wyglądało. Kurs jest podzielony na 4 kategorie, test miałam z 5.
Wyszedł mi straszny rozstrzał. Najsłabiej pisanie, bo na Entry 3/Level 1 (czyli A2/B1, ze względu na liczne literówki), ale babka mi sugeruje Entry 3, potem gramatyka Level 1 (B1), mówienie Level 1/2 (B1/B2), a słuchanie i czytanie na Level 2, czyli czyściutkie B2. W sumie spodziewałam się, że będę między poziomami i wiedziałam, że odstaję z gramatyką i pisaniem, ale nie spodziewałam się, że z czymś wejdę na B2 (jak już to z mówieniem) i nie spodziewałam się aż takiego rozstrzału
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 22:35   #76
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość

Aha, Klaudenc, dziękuję Ci za informacje o ESOLu. Bardzo mi to rozjaśniłaś, bo zupełnie inaczej sobie wyobrażałam ten kurs - tak jak polskie kursy.
Dzisiaj miałam test i dowiedziałam się dokładnie jak to będzie wyglądało. Kurs jest podzielony na 4 kategorie, test miałam z 5.
Wyszedł mi straszny rozstrzał. Najsłabiej pisanie, bo na Entry 3/Level 1 (czyli A2/B1, ze względu na liczne literówki), ale babka mi sugeruje Entry 3, potem gramatyka Level 1 (B1), mówienie Level 1/2 (B1/B2), a słuchanie i czytanie na Level 2, czyli czyściutkie B2. W sumie spodziewałam się, że będę między poziomami i wiedziałam, że odstaję z gramatyką i pisaniem, ale nie spodziewałam się, że z czymś wejdę na B2 (jak już to z mówieniem) i nie spodziewałam się aż takiego rozstrzału
U mnie wszyskto było na Level 1 tylko z mówieniem lezałam, ale cóż dzieciok świeżo po gimbazie miał umieć Potem zrobiłam ten Level 1 esol ale potem już byłam na level 2 na jakimś tam kursie innym nie angielski i tam się nauczyłam nieco ale zek urs upadł i zostałam z niczym to mnie potem na GCSE wywalil iale na drugi rok bo stwierdzili że dam sobie radę no totalny chaos Fajnie ze spróbowałaś co i jak, teraz przynajmniej wiesz gdzie stoisz.

Przez Was też mnie bierze na nowe okulary szczególnie że na badanie wzroku by wypadało iść i zmienić szkiełka. Nie mam pojęcia co by mi pasowało, teraz mam prostokąty ale te nie do końca dobrze wyglądają.
chabrymakiistokrotki bardzo fajne kiciusiowe okulary, podobam i się taki kształt, te przeciwsłoneczne tez ciekawie się prezentują
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2018-01-30 o 22:39
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 23:08   #77
chabrymakiistokrotki
tak sobie tutaj siedzę :)
 
Avatar chabrymakiistokrotki
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 081
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
U mnie wszyskto było na Level 1 tylko z mówieniem lezałam, ale cóż dzieciok świeżo po gimbazie miał umieć Potem zrobiłam ten Level 1 esol ale potem już byłam na level 2 na jakimś tam kursie innym nie angielski i tam się nauczyłam nieco ale zek urs upadł i zostałam z niczym to mnie potem na GCSE wywalil iale na drugi rok bo stwierdzili że dam sobie radę no totalny chaos Fajnie ze spróbowałaś co i jak, teraz przynajmniej wiesz gdzie stoisz.

Przez Was też mnie bierze na nowe okulary szczególnie że na badanie wzroku by wypadało iść i zmienić szkiełka. Nie mam pojęcia co by mi pasowało, teraz mam prostokąty ale te nie do końca dobrze wyglądają.
chabrymakiistokrotki bardzo fajne kiciusiowe okulary, podobam i się taki kształt, te przeciwsłoneczne tez ciekawie się prezentują
Wiesz co, trochę mam mieszane uczucia, bo ta kobieta jak mi coś oceniła na granicy (np. mówienie level 1/2), to w ostateczną kartę, która szła do biura wpisywała mi niższy poziom... Czyli jak będą mnie chcieli zapisać na kurs, to według tej karty.
Z tego co mówiłaś, level 1 na mówieniu jawi mi się dość kiepsko. Zwłaszcza, że to moje B1 jest przez błędy gramatyczne... Ale ta nauczycielka znowu powiedziała, że tam jest wysoki poziom. Ostatecznie ona tam uczy, to pewnie wie.
No ale na razie nie wiem, czy się nie przeprowadzimy w bliskim czasie, więc ewentualnie czeka mnie jeszcze taki sam test w Milton.

A jak na dzieciaka po gimnazjum level 1 to i tak wielki szacun. Nic dziwnego, że mówienie wypadło trochę słabiej, skoro nie miałaś pewnie za dużo okazji mówić. Ja jestem w Anglii dwa lata i mam taki poziom, wcześniej było gorzej, przynajmniej z mówieniem i słuchaniem. Za to dużo lepiej z pisaniem

A okulary jeśli Cię interesują, to kupiłam w Acuitis. Mają salony w Milton Keynes, Londynie i Oxfordzie, z czego ten ostatni jest świeżo otwarty, to może i gdzieś bliżej Ciebie się niedługo pojawi
Na angielskiej stronie nie ma oprawek, więc wysyłam Ci francuską. Jestem pewna, że dla Twojego kształtu twarzy się coś u nich znajdzie, mają dość oszczędne formy.
https://www.acuitis.com/fr/frame/woman

Ceny za oprawki w funtach kojarzę od 40 do 250. Jakbyś się zdecydowała, to ja pojechałam do Milton po odbiór i tam mi jeszcze dopasowywali zauszniki. Dopiero po powrocie do domu poczułam, że jeden jest za krótki i mnie uwiera. Nie musiałam wracać do Milton, bo w najbliższym Vision Express poprawili mi to za darmo.

A skoro prostokąty Ci nie do końca odpowiadają, to ja bym Cię chętnie zobaczyła w takim kształcie: https://www.acuitis.com/fr/glassesframe/alice-2
Masz "koci" kształt twarzy. Obstawiam, że by pasowały
__________________
Kto by pomyślał, że naturalne piękno jest tak drogie w utrzymaniu?

pinterest: https://pl.pinterest.com/grazagrazyna/

Edytowane przez chabrymakiistokrotki
Czas edycji: 2018-01-30 o 23:14
chabrymakiistokrotki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-05, 22:31   #78
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Offtop dla poskręcanych, wpadnij jeśli zakręcisz się tematem u zakręconych.

Cytat:
Napisane przez chabrymakiistokrotki Pokaż wiadomość
A okulary jeśli Cię interesują, to kupiłam w Acuitis. Mają salony w Milton Keynes, Londynie i Oxfordzie, z czego ten ostatni jest świeżo otwarty, to może i gdzieś bliżej Ciebie się niedługo pojawi
Na angielskiej stronie nie ma oprawek, więc wysyłam Ci francuską. Jestem pewna, że dla Twojego kształtu twarzy się coś u nich znajdzie, mają dość oszczędne formy.
https://www.acuitis.com/fr/frame/woman

Ceny za oprawki w funtach kojarzę od 40 do 250. Jakbyś się zdecydowała, to ja pojechałam do Milton po odbiór i tam mi jeszcze dopasowywali zauszniki. Dopiero po powrocie do domu poczułam, że jeden jest za krótki i mnie uwiera. Nie musiałam wracać do Milton, bo w najbliższym Vision Express poprawili mi to za darmo.

A skoro prostokąty Ci nie do końca odpowiadają, to ja bym Cię chętnie zobaczyła w takim kształcie: https://www.acuitis.com/fr/glassesframe/alice-2
Masz "koci" kształt twarzy. Obstawiam, że by pasowały
Dziękuję za info. dla mnie te salony niestety są za daleko i nie miałabym tam jak dojechać a i w moim mieście jest dużo różnych. Ostatni raz robiłam w Specsavers i byłam zadowolona, więc pewnie zrobię tam znowu i mam go najbliżej więc wygodnie
Właśnie chciałam coś bardziej uniesionego bo te co mam teraz takie opadnięte są lekko i nadają nieładny wyraz twarzy, bardziej męsko twarz wygląda, zarzucę zdjęcie. Będe tez celować w coś o małych rozmiarach bo więskze próbowałam, ale nie wyglądałam dobrze, mam chyba za małą twarz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01735.jpg (94,5 KB, 16 załadowań)
__________________
https://epickapokrzywa.blogspot.com/...-cruelity.html
Pielęgnacja twarzy bez okrucieństwa
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-05 22:31:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:12.