Moje pierwsze seks spotkanie - porady - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-05-15, 14:43   #61
edan84
Troll

Wpisy w blogu: 9
Dot.: Moje pierwsze seks spotkanie - porady

Cytat:
Napisane przez KKrzysztofff Pokaż wiadomość
Hmm... nie wiem ile potrzeba jeszcze tragedii zeby kobiety zrozumiały, ze swiat jest niebezpieczny zwłaszcza dla płci pieknej. Przecież ciągle sie mówi o gwałtach o porwaniach o zabojstwach i wozeniu ciał w walizkach i co... i nic nadal kobiety sa naiwne. Dziewczyno najpierw spotkaj sie z Panem na gruncie neutralnym, wypijcie kawe, pojcie na spacer wybadaj w realu jakim jest facetem a potem ladujcie w łózku w swoim mieszkaniu co i tak bym proponował na pierwszy seks pokoj hotelowy a o BDSM z nieznajomym facetem nie bede sie wypowiadał... brak słów. Pozdrawiam.
A co ma niby dac spotkanie najpierw na kawce jesli koles jest przystojny?
Zresztą najwiecej takich rzeczy, o ktorych piszesz, ma miejsce właśnie w przypadku osob ktore bdb sie znaja. Wiec Twoj argument jest smieszny.
Jasne, laska winna uwazac, jak w przypadku kazdej osoby, takze dobrego przyjaciela od lat.
Niech ma ten gaz i paralizator zawsze pod reka.

Najgorsze co realnie tak naprawde sie jej moze stac, to HPV albo inna chlamydia. Dlatego autorko - wez od niego badania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ceterum censeo Carthaginem esse delendam
edan84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 19:54   #62
MsN
Femme fatale

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie pokazuje się, bo ma dziewczynę.
Nie ma nad czym deliberować.
No tego nie wzięłam pod uwagę, a powinnam.
Mimo wszystko mogli się wymienić nawet emailami i mógł jej foto wysłać, ale zrobił jak chciał.

I tak jak autorka jeśli się spotka to jedzie w ciemno.

Miałam podobnie, gdzie też mogłam myśleć, że koleś ma laskę, a wmawiał, że to jego siostra i ma córkę. Ew. była jego eks. ''Drama''

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Leany Pokaż wiadomość
Nie podniecajcie się aż tak, bo wam żyłka pęknie. Ewidentnie trollowy wątek.

Nikt się nie podnieca. Nie wiem skąd taki wniosek.
MsN jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 20:33   #63
Leany
⚆ _ ⚆

Cytat:
Napisane przez MsN Pokaż wiadomość

Nikt się nie podnieca. Nie wiem skąd taki wniosek.
z postów Edana i Matrixa
Leany jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 00:53   #64
thirky
on tired little feet

spotykać się tam gdzie mieszkasz, wg mnie pod żadnym pozorem u niego. zawsze na swoim terenie jest bezpieczniej. Ja miałam też z przyjaciółką umowę że informowałyśmy się czy wszystko jest ok, a jakby jedna się nie odezwała w umówionym czasie to druga zaczyna działać. można też powiedzieć że są współlokatorzy w drugim pokoju albo niedługo wrócą. baw się dobrze ale przede wszystkim zadbaj o własne bezpieczeństwo. Miałam sporo przygodnych partnerów i z doświadczenia serio warto mieć ogarnięte te kwestie

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

Randkowanie z mężczyznami jest niebezpieczne, ja dziękuję bogu ze mam ten etap za sobą, nie ważne czy sam seks czy randka na kawie, ilość świrów jest zastraszająca. I tego się nie da zweryfikować wcześniej, szczególnie przez neta, zresztą w realu też. Czasem facet wydaje się spoko nawet przez kilka randek, a potem zrobi krzywdę. Ja lubiłam seks z obcymi bo mnie to jarało, ale polecać tego nikomu nie będę, bo z perspektywy czasu to wiem że miałam w wielu sytuacjach więcej szczęścia niż rozumu, a nawet jak byłam rozsądna to i tak nie uniknęłam skrzywdzenia.

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Rozczulają mnie te komentarze o "idź na kawę, niech wyśle zdjęcie, idź na kilka randek wcześniej, bo co jak się okaże ze jest psychopatą?". Właśnie na tym polega bycie psychopatą, że się dobrze udaje że się nim nie jest. Poza tym nie trzeba być psychopatą żeby zrobić krzywdę, zwyczajni faceci też gwałcą.
Po niektórych można od razu wyczuć że coś jest nie tak i lepiej się ewakuować, ale można zostać zgwałconą też w małżeństwie. Ważne żeby dbać o bezpieczeństwo i są sposoby na jego zwiększenie, ale nie udawajmy że jesteśmy je sobie w stanie zapewnić w 100proc, bo nie jesteśmy.

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.

Edytowane przez thirky
Czas edycji: 2019-05-16 o 01:00
thirky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 04:13   #65
Celestine_M
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Randkowanie z mężczyznami jest niebezpieczne, ja dziękuję bogu ze mam ten etap za sobą, nie ważne czy sam seks czy randka na kawie, ilość świrów jest zastraszająca. I tego się nie da zweryfikować wcześniej, szczególnie przez neta, zresztą w realu też. Czasem facet wydaje się spoko nawet przez kilka randek, a potem zrobi krzywdę. Ja lubiłam seks z obcymi bo mnie to jarało, ale polecać tego nikomu nie będę, bo z perspektywy czasu to wiem że miałam w wielu sytuacjach więcej szczęścia niż rozumu, a nawet jak byłam rozsądna to i tak nie uniknęłam skrzywdzenia.
Naprawdę? Kurcze, to ja mam chyba jakieś super szczęście czy coś, bo nigdy nie miałam jakiejś niebezpiecznej sytuacji i faceci zawsze okazywali się spoko, oprócz tego co pisałam że na randkę przyszedł inny facet niż na zdjęciu, ale wtedy oczywiście wytrzeszczylam oczy i zrobiłam w tył zwrot.

Celestine_M jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-16, 14:58   #66
linaya
astro-loszka

Cytat:
Napisane przez MATRIX266 Pokaż wiadomość
To gdzie byś się umówiła w hotelu?

W ogóle bym się nie umówiła. Z nieznajomym od razu na seks, bo nieznajomi są dla mnie kompletnie aseksualni. Ale jeśli autorka się uparła, i chce, bo raz się żyje i takie tam, to tak, uważam, że lepszy hotel niż własne mieszkanie.

"A weź ty takie rady zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa czopek"

linaya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 13:55   #67
MATRIX266
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
spotykać się tam gdzie mieszkasz, wg mnie pod żadnym pozorem u niego. zawsze na swoim terenie jest bezpieczniej. Ja miałam też z przyjaciółką umowę że informowałyśmy się czy wszystko jest ok, a jakby jedna się nie odezwała w umówionym czasie to druga zaczyna działać. można też powiedzieć że są współlokatorzy w drugim pokoju albo niedługo wrócą. baw się dobrze ale przede wszystkim zadbaj o własne bezpieczeństwo. Miałam sporo przygodnych partnerów i z doświadczenia serio warto mieć ogarnięte te kwestie

---------- Dopisano o 01:49 ---------- Poprzedni post napisano o 01:42 ----------

---------- Dopisano o 01:53 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

Rozczulają mnie te komentarze o "idź na kawę, niech wyśle zdjęcie, idź na kilka randek wcześniej, bo co jak się okaże ze jest psychopatą?". Właśnie na tym polega bycie psychopatą, że się dobrze udaje że się nim nie jest. Poza tym nie trzeba być psychopatą żeby zrobić krzywdę, zwyczajni faceci też gwałcą.
Po niektórych można od razu wyczuć że coś jest nie tak i lepiej się ewakuować, ale można zostać zgwałconą też w małżeństwie. Ważne żeby dbać o bezpieczeństwo i są sposoby na jego zwiększenie, ale nie udawajmy że jesteśmy je sobie w stanie zapewnić w 100proc, bo nie jesteśmy.
Bardzo dobrze napisane nie udawajmy że taki seks nie niesie jakiegoś ze sobą ryzyka w dodatku w dzisiejszym świecie co ludzie z chorą psychiką jest na prawdę wiele.
MATRIX266 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości