Wesele Toruń i okolice. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-08, 08:19   #2281
AsiaSasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Narzeczona_kryzysowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny POMOCY !!!

Czy ktoś jest w stanie poinstruować mnie ile wódki i napoi zakupić na parę? jak to policzyć?

Hej, też się nad tym zastanawiamy i chyba będziemy się sugerować tym kalkulatorem :
http://wesele.plock.pl/wesele-8.html



---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Hej, nasze wesele jest 25 sierpnia 2018, więc całkiem nie długo ale jeszcze nie mamy ogarniętych ciast ani tortu , czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie na temat tortu od cukierni SOWA w Toruniu skłaniamy się ku smakowi królewskiemu, resztę ciast planujemy zamówić z cukierni F&F - smakował i były w porządku. Wiem,że na forum króluję Pan z Osieka mam nawet numer ale jakoś nie chce zamawiać bez próbowania czegokolwiek wiecie czy te ciasta gdzieś można spróbować w Toruniu?
AsiaSasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 20:00   #2282
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny . Polecacie jakieś usługi wideo? Mamy salę, foto, DJ, a najgorzej nam idzie z kamerą :/. Chcemy film w dobrej jakości około 1,5h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 12:48   #2283
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Leti90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała któraś wesele ślub w Kaszczorku??
Jak to wszystko wygląda? Jakieś cenne wskazówki? Ustrojenie kościoła, organistka, plus ile "co łaska" by nie wypaść słabo, zawsze to jest takie krępujące pytanie...
O właśnie! My też planujemy się tam pobrać i z chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej.

Póki co mamy salę w Starym Folwarku na 31.08.

Czy słyszał ktoś o zespole Helios z Liciszew?
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 13:06   #2284
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
O właśnie! My też planujemy się tam pobrać i z chęcią dowiedziałabym się czegoś więcej.

Póki co mamy salę w Starym Folwarku na 31.08.

Czy słyszał ktoś o zespole Helios z Liciszew?

Ooo Stary Folwark, cudownie! tam jest tak pięknie!
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 14:23   #2285
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Rainbow90 Pokaż wiadomość
Ooo Stary Folwark, cudownie! tam jest tak pięknie!
Prawda? Już rok temu tam upatrzyłam i ubolewałam, bo pierwotnie mieliśmy mieć wesele na 150-200 osób. Lista zmalała do 100, ale szczerze to myślałam, że nie będą już mieli terminu dla nas, to by było zbyt piękne. Ale mieli dokładnie ten co chcieliśmy!
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 14:42   #2286
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Prawda? Już rok temu tam upatrzyłam i ubolewałam, bo pierwotnie mieliśmy mieć wesele na 150-200 osób. Lista zmalała do 100, ale szczerze to myślałam, że nie będą już mieli terminu dla nas, to by było zbyt piękne. Ale mieli dokładnie ten co chcieliśmy!

O no to faktycznie, ja miałam zaproszone 90 osób, zjawiło się 66 i było idealnie z tym, żeby się pomieścili! Z tym że ja miałam wszystkich tak jakby w tej głównej części, a we wnęce mieliśmy ciasta i fontanne z czekolady
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 14:48   #2287
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Rainbow90 Pokaż wiadomość
O no to faktycznie, ja miałam zaproszone 90 osób, zjawiło się 66 i było idealnie z tym, żeby się pomieścili! Z tym że ja miałam wszystkich tak jakby w tej głównej części, a we wnęce mieliśmy ciasta i fontanne z czekolady
O. Podejrzewam, że właśnie tam? Na żywo jeszcze sali nie widziałam, ale zdjęcia do mnie przemawiają bardzo. Taki całkowicie mój styl. No i Pani Ania jest bardzo miła, jak zaczęłyśmy rozmawiać to nie było końca . Jak tylko zlecimy z TŻ to od razu pojedziemy zobaczyć naszą salę. Niestety póki co wszystko musimy organizować na odległość :/.

Brzmi naprawdę miło, ale ja mam osobisty uraz do fontanny z czekolady. Pracowałam przy tym i co mi nerwów narobiło to moje (a raczej co goście potrafili z tym robić ).
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-08, 07:56   #2288
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
O. Podejrzewam, że właśnie tam? Na żywo jeszcze sali nie widziałam, ale zdjęcia do mnie przemawiają bardzo. Taki całkowicie mój styl. No i Pani Ania jest bardzo miła, jak zaczęłyśmy rozmawiać to nie było końca . Jak tylko zlecimy z TŻ to od razu pojedziemy zobaczyć naszą salę. Niestety póki co wszystko musimy organizować na odległość :/.

Brzmi naprawdę miło, ale ja mam osobisty uraz do fontanny z czekolady. Pracowałam przy tym i co mi nerwów narobiło to moje (a raczej co goście potrafili z tym robić ).

Tak, miałam tam rok temu Pani Ania pięknie ozdabia salę! u mnie kultura, z fontanną nic się nie dział ale nie miałam dzieci na weselu, może dlatego
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 10:39   #2289
pelargonie
Raczkowanie
 
Avatar pelargonie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 466
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny... Macie do polecenia kamerzystę? Dwie kamery, najlepsza jakość, około 1,5h film, dron...?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pelargonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 11:27   #2290
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Rainbow90 Pokaż wiadomość
Tak, miałam tam rok temu Pani Ania pięknie ozdabia salę! u mnie kultura, z fontanną nic się nie dział ale nie miałam dzieci na weselu, może dlatego
Kurcze, dobrze wiedzieć, bo zastanawiałam się, czy może sama nie ozdobić sali. Taka trochę ze mnie Zosia Samosia i lubię takie rzeczy robić, ale może będzie lepiej powołać się na Panią Anię . A jak to wygląda z miejscem? Bo słyszałam, że 70 osób to tak akurat, by jeszcze miejsce na parkiecie było :/.
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 12:11   #2291
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Kurcze, dobrze wiedzieć, bo zastanawiałam się, czy może sama nie ozdobić sali. Taka trochę ze mnie Zosia Samosia i lubię takie rzeczy robić, ale może będzie lepiej powołać się na Panią Anię . A jak to wygląda z miejscem? Bo słyszałam, że 70 osób to tak akurat, by jeszcze miejsce na parkiecie było :/.



Zostaw ozdabianie Pani Ani, wie jak to zrobić najlepiej przy takiej sali Tak, jak sto osób wejdzie na parkiet to może być ciasno. U mnie idealnie było jak tańczyło tak średnio 50. Jak wszyscy byli w kółeczku przy pierwszym tańcu to już był ścisk
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-08, 23:52   #2292
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Rainbow90 Pokaż wiadomość
Zostaw ozdabianie Pani Ani, wie jak to zrobić najlepiej przy takiej sali Tak, jak sto osób wejdzie na parkiet to może być ciasno. U mnie idealnie było jak tańczyło tak średnio 50. Jak wszyscy byli w kółeczku przy pierwszym tańcu to już był ścisk
No cóż. My planujemy zaprosić 100 osób, ale jeśli rzeczywiście tyle będzie, to wynajmiemy namiot, który będzie po prostu parkietem. Tak nam Pani Ania poradziła . A skoro dobrze się zna na ozdabianiu to chyba rzeczywiście jej to zostawię .
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 13:54   #2293
AsiaSasza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej, my już po wszystkim, więc czas na małe podsumowanie
lokal : Mio Piano - jesteśmy bardzo zadowoleni, Pani Agnieszka bardzo pomocna i konkretna, pomogła ustalić menu -były dania również bez mięsa i wegańskie , sami nie jemy mięsa i mieliśmy dwójkę vegan, co w ogóle nie było problemem dla lokalu, dekoracja stołów jest w cenie, można swoją wizję przedstawić Pani Agnieszce bo są chętni aby dopasować wszystko tak jak para chcę, ja nie miałam żadnego pomysłu więc zdałam się na standard w wykonaniu restauracji , wszystko gustowne i eleganckie.
Dani przepyszne w ilości oczywiście nie do przejedzenia, mięsne i bez oraz wegańskie wszyscy koście chwalili, obsługa kelnerska na wysokim poziomie i bardzo profesjonalna. Po imprezie to co zostało dodaliśmy wszystko zapakowane. . Polecam serdecznie tę restauracje szczególnie, że ceny za osobę z w stosunku do innych lokali w Toruniu nie jest wygórowana , wiadomo taniej też może być ale może już nie ta jakość. Nie biorą za tzw. talerzykowe oraz butelkowe.
Alkohol (wódka i wino), napoje gazowane i ciasta we własnym zakresie.
Tort i ciasta: Zdecydowaliśmy się na cukiernię SOWA tez duże zadowolenie kierownik na starym rynku doradził i pomógł oszacować ilości ale i tka końcowa decyzja należała do Nas. W zieliśmy tort rustykalny chrupiąca malina , pycha goście brali po dwa kawałki ciast sernik z brzoskwinią, ciasto karaibskie i ciasto czarna porzeczka oraz babeczki bankietowe z malinami i borówkami, które ciszyły się największym powodzeniem - wszystko dostarczone na czas do lokalu, bez nerwów i spiny , świeże i smaczne, za tort zapłaciłam od razu przy zamówieniu reszta ciast była rozliczana po weselu w poniedziałek - wszystko bez problemowo więc też polecam.
To na razie na tyle Panią fotograf ocenię jak dostaniemy zdjęcia ale to dopiero za max 4 miesiące :/
Pozdrawiam
AsiaSasza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 14:36   #2294
Rainbow90
Raczkowanie
 
Avatar Rainbow90
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 166
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

O to dobrze przeczytać, że w Mio Piano coś się zmieniło, miałam tam studniówkę osiem lat temu i nikt nie był zadowolony z jedzenia
Rainbow90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 21:25   #2295
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Kicimordka ja słyszałam same superlatyw o tym zespole.
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 16:23   #2296
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Kicimordka ja słyszałam same superlatyw o tym zespole.
Ja też, jeden z członków jest organistą w parafii mojej mamy, stąd miałam od niej polecenie. Koniec końców nie mieli wolnego tego terminu akurat, więc wzięliśmy zespół Tekilla z Lipna. Po pierwszym spotkaniu wydają się bardzo sympatyczni i kompetentni .

Ktoś się pytał o ślub w Kaszczorku. Polecam umówić się tam duuużo do przodu, my byliśmy oddelegowani z kwitkiem, mimo że dzwoniliśmy ponad rok wcześniej, bo ksiądz miał już zajęte terminy. Tam są wiecznie kolejki .
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.