Zaczerwienienie w okolicy oczu. Pomocy! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-28, 22:37   #1
Wkurzonytyp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1

Zaczerwienienie w okolicy oczu. Pomocy!


Witam wszystkich, w większości pewnie Panie, więc kłaniam się nisko i bardzo was proszę o pomoc. Nie mogłem nic znaleźć na forum bo w sumie nawet nie wiem jak nazwać ten przypadek.









Bardziej obrazuje to wklejone zdjęcie. Mam straszny problem z zaczerwienieniem pod oczami. Towarzyszy mi to od około 8 lat, wcześniej albo nie zwracałem na to uwagi albo nie było to tak mocne widoczne.



Utrudnia mi to bardzo mocno moje życie osobiste. Wyglądam jak bym pił lub ćpał ? Jestem gotowy zapłacić każdy grosz za jakąś operacje lub zabiegi tylko powiedzcie mi co to jest i jak się tego pozbyć?



W życiu miałem sporo stresu. Nie używam w zasadzie żadnych kosmetyków. Z trądzikiem nie mam problemu oprócz zaskórników. Byłem w jakimś ganinecie medycyny estetycznej ale.powiedzieli, że tak ma być. Badania pod tarczyce zrobione- nigdzie nic nie wychodzi.



Ja już nie proszę tylko błagam o pomoc przez to nie chce mi się żyć...
Wkurzonytyp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-28 23:37:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.