Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 22:55   #1
Kari87
Przyczajenie
 
Avatar Kari87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 5
GG do Kari87

Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?


Witam wybieram się na szkolenie z makijażu permanentnego najlepiej do Wa-wy,wstępnie zapisałam się do beauty&spa expert,ale czy dobrze zrobiłam? jeśli ktoś z Was odbył tam to szkolenie to proszę o opinie.A może jakieś propozycje co do innej firmy? Z góry dziękuje za pomoc
Kari87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 13:06   #2
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Dołączam się do pytania tylko, że we Wrocławiu
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 21:41   #3
Jlo191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

w radomiu pewnie nie ma... ale noz widelec jak ktos cos wie prosze o info warszawa tez moze byc ...
Jlo191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:24   #4
alean
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Dziewczyny nie dajcie się nabrać szkole, którą znalazłam na stronie www.dobrestudium.pl Firma jest z Warszawy. Ogłaszają się ze organizują kursy w ałej Polsce. To co mnie spotkało na kursie zorganizowanym przez ta szkołę we Wrocławiu to był jakiś koszmar. Kurs makijażu chcieli przeprowadzić w pokoju hotelowym, ale okazało się że sprzęt przygotowany do tego kursu do niczego się nie nadaje!!!! więc skończyło się na suchej teorii. Zagęszczanie rzęs odbyło się na łóżku hotelowym, a ja jako osoba szkoląca się siedziałam na podłodze przeprowadzając zabieg!!!! Pani, która zorganizowała ten kurs na moje skargi nie reagowała, co więcej oświadczyła że przyklejanie rzęs może odbywać się na krześle!!!!!!To tylko namiastka tego co przeszłam w 2 dni kursu. Ogólnie szkoła nieprofesjonalna. Omijajcie z daleka!!! Nie mają zaplecza do organizowania takich kursów w innych miastach, jedno oszustwo i wyłudzanie pieniędzy!

Edytowane przez alean
Czas edycji: 2009-01-22 o 13:26
alean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:30   #5
Kari87
Przyczajenie
 
Avatar Kari87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 5
GG do Kari87
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam to znowu ja jestem już po szkoleniu i jestem strasznie zadowolona szkolenie odbyłam w warszawskim centrum szkoleniowym firmy COSMETICS GOUP. kurs odbywał się indywidualnie i trwał 4 dni. Pani szkoleniowiec Beata Skalska prowadziła szkolenie na naprawde wysokim poziomie, a przy tym jest przemiłą,ciepłą osobą przez co nie czułam stresu i nie bałam się pytać nawet o "pierdoły" pracowałam na najwyższej klasy sprzęcie i w naprawdę bardzo komfortowych warunkach. szkolenie odbywało się we wrześniu i zaraz po ukończeniu z tak dobrym przygotowaniem bez strachu zaczęłam robić makijaż w salonie.techniki jakie opanowałam zapewniły mi jak uważam sukces gdyż klientki są zachwycone z efektóe mojej pracy z ręką na sercu mogę Wam polecić tą firmę.Pozdrawiam wszystkie przyszłe linergistki
Kari87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:52   #6
ameska
Rozeznanie
 
Avatar ameska
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 526
GG do ameska
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania tylko, że we Wrocławiu
W centrum Clareny oferują kursy, ale chyba roczne z tego co kojarzę.
__________________
ameska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 14:13   #7
Kari87
Przyczajenie
 
Avatar Kari87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 5
GG do Kari87
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

W clarenie są czterodniowe ale prowadzą też studium makijażu permanentnego chyba właśnie roczne
Clarena też jest ok ale Cosmetics Group polecam bo sprawdziłam
Kari87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 20:19   #8
eewcia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cześć dziewczyny. Może słyszałyscie coś o szkole BLACK TIGER w Gdyni wybieram się tam na szkolenie makijażu permanentnego, czy znacie jakieś opinie na temat tej szkoły i sprzętu który sprzedają. Z góry dziękuje i pozdrawiam
eewcia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 15:04   #9
magdazp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 52
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Kari87 napisz proszę ile kosztował Twój kurs.Jakich metod uczą i czy trzeba u nich zakupić sprzęt od razu.Dzięki ; )
magdazp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:16   #10
grazyna321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam jestem zainteresowana szkołą do której chodziłaś czy mogła bym prosić o nr. telefonu,adres i strone internetową tej szkoły.. z góry dziękuje..
grazyna321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:29   #11
Kari87
Przyczajenie
 
Avatar Kari87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Wiadomości: 5
GG do Kari87
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cosmetics Group Adres: Ul. Łucka 2/4/6/18 Warszawa, Wola
Telefon:[IMG]chrome://skype_ff_toolbar_win/content/space.gif[/IMG]0 22 654 70 15
ja ukończyłam szkolenie październiku zeszłego roku i płaciłam 2500zł, ale w momencie kiedy kończyłam to cena miał zmaleć.
A jeśli chodzi o sprzęt to ja akurat kupiłam zaraz przed szkoleniem ale tam w centrum miały sprzęt do szkolenia, wiec nie trzeba od razu kupować pozdrawiam


---------- Dopisano o 22:29 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cosmetics Group Adres: Ul. Łucka 2/4/6/18 Warszawa, Wola
Telefon:[IMG]chrome://skype_ff_toolbar_win/content/space.gif[/IMG] 0 22 654 70 15
ja ukończyłam szkolenie październiku zeszłego roku i płaciłam 2500zł, ale w momencie kiedy kończyłam to cena miał zmaleć.
A jeśli chodzi o sprzęt to ja akurat kupiłam zaraz przed szkoleniem ale tam w centrum miały sprzęt do szkolenia, wiec nie trzeba od razu kupować pozdrawiam
Kari87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 19:42   #12
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez eewcia81 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Może słyszałyscie coś o szkole BLACK TIGER w Gdyni wybieram się tam na szkolenie makijażu permanentnego, czy znacie jakieś opinie na temat tej szkoły i sprzętu który sprzedają. Z góry dziękuje i pozdrawiam

ponawiam pytanko tez zamierzam sie tam szkolic...
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:47   #13
Neneke
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Dziewczyny, kilka dni temu byłam na szkoleniu organizowanym przez Beauty&SPA Expert. Szkolenie super, trwa tylko dwa dni i kończy się egzaminem, dzięki czemu otrzymuje się uprawnienia do wykonywania zabiegów. Uczą wszystkiego od podstaw, ale nawet jak ktoś już coś wie to świetnie poszerzy swoje umiejętności. Na części praktycznej mogliśmy już sami zrobić makijaż, np oczu lub ust na specjalnych modelach twarzy. Szkolenie organizują również we Wrocławiu i Krakowie i chyba Gdańsku, więc koniecznie się dowiadujcie ja jestem baaaardzo zadowolona!! aha, i szkolenie jest dofinansowane przez Unię Europejską, więc kosztuje na prawde niewiele!!!
Neneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 06:27   #14
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez Neneke Pokaż wiadomość
aha, i szkolenie jest dofinansowane przez Unię Europejską, więc kosztuje na prawde niewiele!!!
podaj konkretnie ile koszytuje...
na jakim sprzecie pracujesz w trakcie szkolenia??
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:54   #15
pyza_pyza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Hej, kosztuje 450 zł (za dwa dni!). Wcześniej dostałam ofertę takiego za 2,500zł i całe szczęście się nie zdecydowałam. Pracuje się na nowych maszynkach Istar. Są niezłe, mają system antywibracyjny i robią do 200 nakłuć na sekundę. Szkolenie prowadzą osoby z doświadczeniem. Zero stresu, pośpiechu. Na koniec jest egzamin, który umożliwia robienie zabiegów. Najlepiej do nich zadzwoń, oferta jest stale rozwijana a z tego co wiem mają ograniczoną liczbę miejsc!
pyza_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 06:53   #16
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

pyza dziekuje za odp

mogłybyscie mi zdradzic jak pozyskac ''dofinansowanie'' na takie szkolenie...???

kupywałyscie u nich ten sprzet do pracy?? czy tylko sie szkolilyscie??

czy ktoras byla dojezdna i musiala nocleg oplacac tez??

aha i jeszcze jedno......

czy zeby dostac to dofinansowanie trzeba mies swoj zaklad otwarty???
nie mozna byc osoba bezrobotna??
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....

Edytowane przez gajdaania
Czas edycji: 2010-02-18 o 07:05
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 11:25   #17
pyza_pyza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

gajdaania, to szkolenie ma już dofinansowanie, więc Ty nic nie musisz robić) Normalnie kosztowało ok.2500 ale teraz z dofinansowaniem kosztuje 450 i tylko tyle musisz zapłacić! Trwa dwa dni. Nie wiem jak to wygląda z dojazdem ale zadzwoń do tej firmy Beauty&SPA Expert - oni zajmują się organizacją szkoleń i sprzedają też super sprzęt. Bardzo profesjonalnie pomogą! Najlepiej jak zapytasz się o Pana Tomasza Drzazgę - powiedz, że dowiedzialaś się z forum i on wszystko wyjaśni. Bardzo są mili, polecam!

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Aha, i nie musisz mieć swojego salonu. Szkolenie przeznaczone jest dla również dla kobiet po 40 i dla tych z nas, które nie mają pracy! Ja jestem młoda i nie mam salonu.. szkolenie pozwala wykonywać zabiegi, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć pracę. Wiem, że wiele firm szuka osób do makijażu permanentnego, tylko,ze szkolenia są drogie i niewiele osób się szkoli w tym temacie. Teraz dzięki szkoleniu z BeautySpa Expert taką możliwość ma prawie każdy, bo te 450 zł warto zainwestować
Powodzenia!

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Aha, i nie musisz mieć swojego salonu. Szkolenie przeznaczone jest dla również dla kobiet po 40 i dla tych z nas, które nie mają pracy! Ja jestem młoda i nie mam salonu.. szkolenie pozwala wykonywać zabiegi, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć pracę. Wiem, że wiele firm szuka osób do makijażu permanentnego, tylko,ze szkolenia są drogie i niewiele osób się szkoli w tym temacie. Teraz dzięki szkoleniu z BeautySpa Expert taką możliwość ma prawie każdy, bo te 450 zł warto zainwestować
Powodzenia!

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Aha, i nie musisz mieć swojego salonu. Szkolenie przeznaczone jest dla również dla kobiet po 40 i dla tych z nas, które nie mają pracy! Ja jestem młoda i nie mam salonu.. szkolenie pozwala wykonywać zabiegi, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć pracę. Wiem, że wiele firm szuka osób do makijażu permanentnego, tylko,ze szkolenia są drogie i niewiele osób się szkoli w tym temacie. Teraz dzięki szkoleniu z BeautySpa Expert taką możliwość ma prawie każdy, bo te 450 zł warto zainwestować
Powodzenia!
pyza_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 06:24   #18
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Pyza.... bardzo Ci dziekuje...jak mozesz wez odezwij sie do mnie na gg co?? 2647081

dzisiaj do nich zadzwonie..... tylko troche w numerach sie pogibilam bo podaja ich tam pare i niewiem gdzie mam dzwonic tak wogole...

a jakies papiery musisz skladac czy jak sie odbywaja zapisy??

jestem z zachpom.. wiec dla mnie kazde miejsce wiazaloby sie z noclegiem niestety....

a Ty skad jestes??/
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:11   #19
pyza_pyza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Gaajdania, nie ma problemu Telefony są na ich stronie: http://beautyspaexpert.com/makijaz

Poproś o Panią Elżbietę - ona organizuje te szkolenia i powinna Ci o wszystkim opowiedzieć. Do niej konkretnie chyba ten: 512309301

Nie wiem jak to jest z noclegiem... Ja jestem z Warszawy, więc problemu z dojazdem nie mam. Na pewno Ci jakoś pomogą)
pyza_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-21, 19:20   #20
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

wiec.... szkolenia dofinansowane przez unie sa TYLKO DLA OSOB chcacych sie dokształcic...
musza one pracowac w gabinecie kosmetycznym....

a wiec bezrobotni czy inne osoby szansy niestety nie maja
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 15:21   #21
pyza_pyza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Czy wiecie coś o szkoleniach w Gdańsku?
pyza_pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 13:14   #22
beata919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Byłam na szkoleniu w Beuaty Spa exper. Szkolenie mogę zarekomendować mało ambitnym osobom, które chcą uzyskać pogląd na wykonywanie makijażu, a i to pogląd błędny. Po szkoleniu w grupie 4 osobowej umiałam bardzo niewiele, a po czasie okazało się, że nabyłam wiedzę, której nie warto nabywać.

Z czystym sumieniem mogę polecić 2 firmy: Purebeauagi http://www.purebeau-agi.pl/ oraz Beauty masaage and SPA http://www.massageandspa.eu/
Polecam obie panie Agnieszki. Szkolenia są profesjonalne, obie zarażają pasją i otwierają oczy, czym jest makijaż.
beata919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 08:56   #23
CarminaBurana
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 83
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Ja słyszałam bardzo pochlebne opinie o kursie prowadzonym w Centrum Szkoleniowym New Look (w stolicy) - szkolenie jest indywidualne, więc odpada sytuacja, w której 4 kursantki są pod opieką jednej linergistki. Po drugie - jest przede wszystkim praktyczne, cały czas wykonuje się makijaż na bieżąco korygowany i omawiany przez panią szkoleniowiec. Trwa cztery dni, ale to bardzo intensywne cztery dni
CarminaBurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-03, 16:02   #24
fiesta1333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cześć. Temat stary,ale pisze ku przestrodze. Szkoła Black Tiger w Gdyni to jedna wielka ściema. Po pierwsze nie szkoła,a 2 pokoiki, w których szkolone są kursantki. Po drugie sprzęt na którym się uczycie to baaardzo podstawowy model z epoki kamienia łupanego, którego nawet nie ma w ofercie ich sklepu. Taki sam aparat dostaniecie gratis jako "światowej klasy aparat". Uważajcie! Nie mają ich nawet na stronie,bo chyba wstyd. Kurs kosztuje ok.6tys.a aparat (właściwie to tylko rączka plus kabel) jest wart 300zł. Co do samego kursu to też wielkie rozczarowanie. Wiedza teoretyczna instruktorów jest mała,zdolności manualne jeszcze mniejsze.Nie liczcie na jakiekolwiek skrypty,bo ich nie ma. Ilość modelek to fikcja ,a większość z nich to poprawki po poprzednich kursantach. Barwniki Black Tiger są w rzeczywistości jakimiś chińskimi,czy japońskimi produktami,na które nalepiono ich logo. Niestety,czy to czarny, czy brąz po wygojeniu robią się niebieskie,a kosztują nie mniej niż dobre,znane barwniki z u.s.a. To tylko najważniejsze mankamenty tego "szkolenia",a jest ich o wiele więcej. Niestety wyrzuciłam pieniądze w błoto,bo nauczyłam się jedynie obsługiwać przedpotopowy aparat,którym i tak nie będę pracować.
fiesta1333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 14:18   #25
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Pomyslalam, ze odgrzeje stary watek. Czy ktos wiecej moze sie wypowiedziec na temat szkol? Mieszkam poza granicami PL i planuje krotkie wakacje wkrotce. Pomyslalam, ze przy okazji moglabym zrobic kurs. Z tego co spiszecie to chyba najbardziej by mi odpowiadal kurs w beauty&spa experts. Ale widze rowniez, ze jedne z was bardzo go chwala inne nie. Czy ktos jeszcze z was moze sie wypowiedziec? A moze wiecie cos woiecej na temat iinych szkol.

Z gory dzieki za odpowiedz.
__________________
Zapraszam na swojego bloga-makijaze, pielegnacja paznokci, porady kosmetyczne.
http://nailsbynatalia.blogspot.com/
Oraz do ogladania mojego kanalu na youtube:
http://youtube.com/user/beautybynataliany
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 14:39   #26
PiotrekECK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Przypadkowo trafiłem na tą dyskusję i postanowiłem się w nią włączyć. W przeciwieństwie do niektórych osób, które biorą udział w tej dyskusji nie będę ukrywał, że pracuje w firmie, która (też) kurs makijażu permanentego prowadzi. Z mojego doświadczenia ja bym zwrócił uwagę na następujące rzeczy:

- kto prowadzi zajęcia - tak właściwie makijaż permanentny w Polsce wykonywać może każda osoba, brak jest jakichkolwiek regulacji prawnych, które by ograniczały dostęp do tego "zawodu". Tak samo zajęcia prowadzić może każdy - zatem naprawdę warto zweryfikować, doświadczenie, wykształcenie osoby szkolącej, bo makijażem można naprawdę zrobić wiele złego. Z racji bycia obok "środowiska" często słyszę o sprawach, które kończą się sądach !

- praca na modelach - cała masa firm oferuje naukę makijażu permanentego na fantomach, sztucznych skórach itd. a brak jest pracy na prawdziwym modelu - TAKE SZKOLENIE JEST BEZ SENSU. Tak samo jak naukę jazdę uczymy się w prawdziwym samochodzie, na prawdziwej ulicy i nie w jakimś symulatorze (no może to zbyt "męski"przykład) - brak pracy na prawdziwym modelu, lub zdecydowanej przewagi czasu poświęconego na modeli = (dla mnie) wyrzucone pieniądze !

- maszyna, na której będziecie Panie pracowały - każdy zachwala swoje, każdego sprzęt jest "najwyższej światowej jakości", a wystarczy telefon do firmy z prośbą o nazwę urządzenia i trochę poszperać na necie. Są maszynki nawet za 200 zł (proszę sobie spojrzeć na allegro), oczywiście "jakość najwyższa" są też za 10000 zł i one naprawdę się różnią od siebie !

inne mniej ważne rzeczy:
- ośrodek, gdzie się będziecie uczyli: musi być czysto, odpowiedni sprzęt (fotel kosmetyczny, oświetlenie itd.) po prostu profesjonalnie
- opinie: fajnie jest poszperać i poszukać co piszą inni, lecz zawsze polecam odrobinę krytycyzmu: jak ktoś piszę kilka postów, że "było super, najwyższy światowy poziom, nauczyła się wszystkiego och i ach" to brzmi to jak reklama i zapewne taką jest

to moje parę groszy na temat poruszanego tematu, jakby ktoś miał pytanie to chętnie odpowiem
PiotrekECK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 08:16   #27
misia636
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez fiesta1333 Pokaż wiadomość
Cześć. Temat stary,ale pisze ku przestrodze. Szkoła Black Tiger w Gdyni to jedna wielka ściema. Po pierwsze nie szkoła,a 2 pokoiki, w których szkolone są kursantki. Po drugie sprzęt na którym się uczycie to baaardzo podstawowy model z epoki kamienia łupanego, którego nawet nie ma w ofercie ich sklepu. Taki sam aparat dostaniecie gratis jako "światowej klasy aparat". Uważajcie! Nie mają ich nawet na stronie,bo chyba wstyd. Kurs kosztuje ok.6tys.a aparat (właściwie to tylko rączka plus kabel) jest wart 300zł. Co do samego kursu to też wielkie rozczarowanie. Wiedza teoretyczna instruktorów jest mała,zdolności manualne jeszcze mniejsze.Nie liczcie na jakiekolwiek skrypty,bo ich nie ma. Ilość modelek to fikcja ,a większość z nich to poprawki po poprzednich kursantach. Barwniki Black Tiger są w rzeczywistości jakimiś chińskimi,czy japońskimi produktami,na które nalepiono ich logo. Niestety,czy to czarny, czy brąz po wygojeniu robią się niebieskie,a kosztują nie mniej niż dobre,znane barwniki z u.s.a. To tylko najważniejsze mankamenty tego "szkolenia",a jest ich o wiele więcej. Niestety wyrzuciłam pieniądze w błoto,bo nauczyłam się jedynie obsługiwać przedpotopowy aparat,którym i tak nie będę pracować.
Witam serdecznie. Piszę do wszystkich zgorzkniałałych dewotek, które nie maja co robić, tylko pisać bzdury na pierwszym lepszym portalu, który im się nawinie pod ociekajace zazdrością brudne paluchy. Tak się składa, że byłam na kursie w Szkole Black Tiger i nie załuję. Poleciłam wielu kolezankom i one tez są zadowolone. Bardzo miła atmosfera, profesjonalny instruktaż i co najwazniejsze udowodniono mi, że nie muszę wydać 10.000 - 20.000zł0tych ( by wozić dupę Porsche Cayenne włascicielom innych pseudoszkół w Polsce ). Kończyłam kurs w lutym tego roku i do dziś nie narzekam na sprzęt. To co wam chcę przekazać najwazniejszego to fakt, że na szkoleniu wykonywałam dziennie 7 zabiegów makijażu permanentnego na żywych osobach, które szkoła mi zorganizowała.
Pozdrawiam Szkołę Black Tiger.
misia636 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-20, 19:18   #28
escada1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Cytat:
Napisane przez PiotrekECK Pokaż wiadomość
Przypadkowo trafiłem na tą dyskusję i postanowiłem się w nią włączyć. W przeciwieństwie do niektórych osób, które biorą udział w tej dyskusji nie będę ukrywał, że pracuje w firmie, która (też) kurs makijażu permanentego prowadzi. Z mojego doświadczenia ja bym zwrócił uwagę na następujące rzeczy:

- kto prowadzi zajęcia - tak właściwie makijaż permanentny w Polsce wykonywać może każda osoba, brak jest jakichkolwiek regulacji prawnych, które by ograniczały dostęp do tego "zawodu". Tak samo zajęcia prowadzić może każdy - zatem naprawdę warto zweryfikować, doświadczenie, wykształcenie osoby szkolącej, bo makijażem można naprawdę zrobić wiele złego. Z racji bycia obok "środowiska" często słyszę o sprawach, które kończą się sądach !

- praca na modelach - cała masa firm oferuje naukę makijażu permanentego na fantomach, sztucznych skórach itd. a brak jest pracy na prawdziwym modelu - TAKE SZKOLENIE JEST BEZ SENSU. Tak samo jak naukę jazdę uczymy się w prawdziwym samochodzie, na prawdziwej ulicy i nie w jakimś symulatorze (no może to zbyt "męski"przykład) - brak pracy na prawdziwym modelu, lub zdecydowanej przewagi czasu poświęconego na modeli = (dla mnie) wyrzucone pieniądze !

- maszyna, na której będziecie Panie pracowały - każdy zachwala swoje, każdego sprzęt jest "najwyższej światowej jakości", a wystarczy telefon do firmy z prośbą o nazwę urządzenia i trochę poszperać na necie. Są maszynki nawet za 200 zł (proszę sobie spojrzeć na allegro), oczywiście "jakość najwyższa" są też za 10000 zł i one naprawdę się różnią od siebie !

inne mniej ważne rzeczy:
- ośrodek, gdzie się będziecie uczyli: musi być czysto, odpowiedni sprzęt (fotel kosmetyczny, oświetlenie itd.) po prostu profesjonalnie
- opinie: fajnie jest poszperać i poszukać co piszą inni, lecz zawsze polecam odrobinę krytycyzmu: jak ktoś piszę kilka postów, że "było super, najwyższy światowy poziom, nauczyła się wszystkiego och i ach" to brzmi to jak reklama i zapewne taką jest

to moje parę groszy na temat poruszanego tematu, jakby ktoś miał pytanie to chętnie odpowiem

A może powiesz z jakiej firmy jesteś ? z chęcią poczytam sobie jakieś info "o Was", gdyż również chce się wybrać na szkolenie z makijażu permanentnego.
escada1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 15:37   #29
Peolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Ja ze swojej strony mogę polecić dla osób z Warszawy, aby zerknąć na ofertę Beauty, Massage & SPA z Piaseczna. Moim zdaniem na plus za to, że kursy są prowadzone indywidualnie, czyli osoba szkoląca jest podczas kursu do naszej wyłącznej dyspozycji a szkolenie jest na modelkach, kilka makijaży permanentnych dziennie. Jest to faktycznie firma szkoleniowa, w tym się specjalizują. Na miejscu można dopytać o p. Agnieszkę, która zresztą prowadzi szkolenia, solidnie i terminowo.
Peolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 16:21   #30
smutaswroclaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie na szkolenie z makijażu permanentnego?

Witam wszystkie Wizażanki, pochodzę z Wrocławia, jestem tu po raz pierwszy i cieszę się, że trafiłam na ten temat Otóż zastanawiam się nad zmianą zawodu i podjęciem kursu jako linergistka. Czytałam wszystkie Wasze wypowiedzi i zastanawia mnie jedno... czy jest wśród Was dziewczyny osoba, która podjęła się tego zawodu tuż przed czterdziestką?? I jeśli tak, to jak sobie radzi? Chcę rozpocząć nowy rozdział życia, zaczynając od zawodu, który mnie interesuje, a nawet pasjonuje. A może jest ktoś we Wrocławiu, kto działa owocnie w tym zawodzie i mógłby udzielić mi paru rad? Pozdrawiam serdecznie
smutaswroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-26 21:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.