Dla tych, co mają problemy ze snem. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 17:35   #31
Kasiuleczka5_5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 46
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Przepis na zdrowy sen:

1. Wstać odpowiednio wcześnie
2. Pić dużo wody w ciągu dnia (w zależności od indywidualnego zapotrzebowania 1-2 l)
3. Nie przejadać się
4. Wykazać aktywność fizyczną (przełączanie przycisków na pilocie to nie aktywność fizyczna ;P ) - najlepiej pobiegać, iść na fitness, zumbę, siłownię, zrobić cokolwiek co zmęczy Cię fizycznie.
5. Kolację zjeść min. 4 h przed snem
Kasiuleczka5_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 17:25   #32
agniesiaa
Naczelna Wizażanka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42 846
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Cytat:
Napisane przez Kasiuleczka5_5 Pokaż wiadomość
Przepis na zdrowy sen:

1. Wstać odpowiednio wcześnie
2. Pić dużo wody w ciągu dnia (w zależności od indywidualnego zapotrzebowania 1-2 l)
3. Nie przejadać się
4. Wykazać aktywność fizyczną (przełączanie przycisków na pilocie to nie aktywność fizyczna ;P ) - najlepiej pobiegać, iść na fitness, zumbę, siłownię, zrobić cokolwiek co zmęczy Cię fizycznie.
5. Kolację zjeść min. 4 h przed snem
U mnie to nie działa. Wstaję o 4.40, piję dużo wody, ruchu mam sporo, kolacji nie jadam. Więc to nie takie proste, jak niektórym może się wydawać
__________________
All I Have To Do Is Dream...
agniesiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 16:03   #33
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

dość często jest tak, że kłopoty ze snem pojawiają się w sytuacjach stresowych, dlatego też myślę, że dobrze jest zacząć od tego, żeby znaleźć sposób na to, jak się wyciszyć i zrelaksować. A moim sposobem na to oprócz sportu są kąpiele solankowe, a jak się do wanny z wodą doda sól o aromatycznym zapachu, spokojny sen jest zagwarantowany.
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 23:43   #34
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Cytat:
Napisane przez blackdrees Pokaż wiadomość
dość często jest tak, że kłopoty ze snem pojawiają się w sytuacjach stresowych, dlatego też myślę, że dobrze jest zacząć od tego, żeby znaleźć sposób na to, jak się wyciszyć i zrelaksować. A moim sposobem na to oprócz sportu są kąpiele solankowe, a jak się do wanny z wodą doda sól o aromatycznym zapachu, spokojny sen jest zagwarantowany.


Takie kąpiele to dodają mi energii do życia. Wypoczęta, pachnąca, ciepło niemiłosiernie ( uwielbiam gorącą wodę), to wtedy góry mogę przenosić

Chcę spać:/
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 17:03   #35
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Cytat:
Napisane przez blackdrees Pokaż wiadomość
dość często jest tak, że kłopoty ze snem pojawiają się w sytuacjach stresowych, dlatego też myślę, że dobrze jest zacząć od tego, żeby znaleźć sposób na to, jak się wyciszyć i zrelaksować. A moim sposobem na to oprócz sportu są kąpiele solankowe, a jak się do wanny z wodą doda sól o aromatycznym zapachu, spokojny sen jest zagwarantowany.
Tylko właśnie sport to dodaje mi energii i zwykle nawet jak przebiegnę te 10 km to wracam do domu i nie mogę usiedzieć. O uśnięciu nie wspominając.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 04:48   #36
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Mam taki sam problem... Wczoraj położyłam się przed 22- jak zwykle... Przewracałam się chyba do 2 rano...
Tabletek na sen się boję- pomagają na chwilę (czasem wezmę jak już dwie noce pod rząd nie śpię) a potem bez nich jest ciężko zasnąć.
Po melatoninie miałam dziwne sny i budziłam się w nocy z ich powodu...
Sama już nie wiem, jak sobie pomóc.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 11:49   #37
amatorka23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

zacznij biegać! po bieganiu śpi się super, pełnym snem. Jak teraz przygotowuję się do 9. PKO Rzeszów Półmaratonu w kwietniu, to sen jest bez zastrzeżeń.
amatorka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 20:58   #38
scary_mary
Raczkowanie
 
Avatar scary_mary
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 139
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Ja przez ca;e zycie nie mialam problemow ze snem - szlam spac o 22, budzilam sie rano (przepraszam, budzik mnie budzil) o 8 rano.

Jednak od jakichs 3 miesiecy to masakra. Chodze juz nawet spac pozniej, ale najpierw dlugo przewracam sie w lozku, potem budze sie o 3 nad ranem, zasypaiam gdzies po 6 rano i jak budzik dzwoni po 7, to nie moge zwlwc sie z lozka. Ciezko mi sie wyspac.

Kiedys jak dobrze spalam, to nawet, jak zdarzyla sie jakas noc, ze nie moglam wrocic do snu, to szklanka zielonej herbaty i zasypialam, teraz nawet to nie pomaga.
scary_mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 09:01   #39
dobraszarlotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 24
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Witam Was, Tez mam problemy ze spaniem :/ Przewaznie zasypiam dobrze, nie wierce sie godzine, klade sie mniej wiec przez 23 i daje rade spokojnie zasnac no chyba ze....moje nogi zaczynaja dawac o sobie znac...wydaje mi sie ze mam "zespol niespokojnych nog" :/ Nie biore niczego na ta dolegliwosc, ale jest to bardzo denerwujace Zdarza sie bardzo nieregularnie...bywa ze w ciagu tygodnia 2-3 razy a potem miesiac czy nawet dwa przerwy...nie wiem od czego to zalezy ale jak mnie dopadnie "atak" to 2 godziny z glowy :/...czasem przed zasnieciem a czasem budzi w ciagu nocy....wtedy wierce sie i ruszam, wstaje zeby pochodzic i tak az przejdzie...ma ktos cos podobnego??
dobraszarlotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:43   #40
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Czy Benosen jest faktycznie taki dobry, jak piszą? Bo inne suplementy na mnie nie działają, jedynie solidna dawka Chlorprothixenu :/ Żadne z doopy rady na mnie nie działają. Nie śpię jedną noc, drugą, trzecią... Ludzie aż nie wierzą, jak to mówię.
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...


Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2016-01-20 o 20:47
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:29   #41
dobraszarlotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 24
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Moja mam pije od niedawna Senfratin forte...mowi ze jej pomaga...
dobraszarlotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 20:09   #42
Nemd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 3
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Dziewczyny proponuje coś naturalnego i 100% zadowolenia sama miałam problemy ze snem, jak już zasnęłam to niestety budzilam się często w mocy. Wiecznie nie wyspana co było widać niestety. Poczytałam w internecie i okazało się ze dotleniony organizm wspomaga dobry sen. Kupiłam tlen w puszce w martes sport, wdychalam w ciągu dnia jak i wieczorem i możecie wierzyć lub nie spie jak dziecko polecam spróbować!
Nemd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 16:12   #43
showmust
Raczkowanie
 
Avatar showmust
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 132
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Cytat:
Napisane przez Laura2112 Pokaż wiadomość
Czy Benosen jest faktycznie taki dobry, jak piszą? Bo inne suplementy na mnie nie działają, jedynie solidna dawka Chlorprothixenu :/ Żadne z doopy rady na mnie nie działają. Nie śpię jedną noc, drugą, trzecią... Ludzie aż nie wierzą, jak to mówię.
Dla mnie to lipa nic to nie dawało. Hydroksyzyna tez nie, jedynie psychotropy (nasen). Na szczęście problemów ze snem ciągłych nie mam, lecz okresowe tak. Miewalam np 2-3 bezsenne noce z rzędu. Wtedy te tabletki to wybawienie wystarczy połówka i śpi się jak niemowlę.
showmust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 13:09   #44
Kasia982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Dobremu snu służą przede wszystkim:
Odpowiednia temperatura w pokoju (lepiej sie śpi jak jest chłodniej)
Brak dopływu światła, czyli całkowita ciemność (u mnie sprawdza się opaska na oczy)
Cisza
Ruch

Odpowiednia poduszka i materac
Regularne godziny snu

No i oczywiście nie przejadanie się na noc :P
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Kasia982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 14:42   #45
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Zaadoptujcie małe kotki. Mnie wyregulowały sen, że hej. Stałe pory kocich posiłków sprawiły, że naprawdę lepiej sypiam. ;-)
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 10:56   #46
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Cytat:
Napisane przez Kasia982 Pokaż wiadomość
Dobremu snu służą przede wszystkim:
Odpowiednia temperatura w pokoju (lepiej sie śpi jak jest chłodniej)
Brak dopływu światła, czyli całkowita ciemność (u mnie sprawdza się opaska na oczy)
Cisza
Ruch

Odpowiednia poduszka i materac
Regularne godziny snu

No i oczywiście nie przejadanie się na noc :P
I właśnie to są najlepsze rady!
Ja bym jeszcze dodała:

Absolutnie żadnego telefonu ani laptopa w łóżku


---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Zaadoptujcie małe kotki. Mnie wyregulowały sen, że hej. Stałe pory kocich posiłków sprawiły, że naprawdę lepiej sypiam. ;-)
Ja bym chciała, ale mieszkam sama i przebywam poza domem dosłownie od rana do nocy. Nie mam serca adoptować zwierzaki, które musiałyby całymi dniami siedzieć same.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-16, 15:02   #47
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Zainstalujcie sobie bloker niebieskiego światła.

Mi to bardzo pomaga.

Ja używam flux na kompie - bezpłatny, więc nie powinnam zostać posądzona o reklamę.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 09:51   #48
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Cytat:
Napisane przez Osterhase Pokaż wiadomość
Zainstalujcie sobie bloker niebieskiego światła.

Mi to bardzo pomaga.

Ja używam flux na kompie - bezpłatny, więc nie powinnam zostać posądzona o reklamę.
Chodzi nie tyle o światło, co o rozpraszanie uwagi, natłok informacji, które się czyta i widzi w Internecie lub napięcie, kiedy przychodzą smsy i się je czyta. Zdrowiej po prostu kompletnie nie używać elektroniki przed snem, w łóżku.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 13:22   #49
201703060948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 422
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;63606151]Chodzi nie tyle o światło, co o rozpraszanie uwagi, natłok informacji, które się czyta i widzi w Internecie lub napięcie, kiedy przychodzą smsy i się je czyta. Zdrowiej po prostu kompletnie nie używać elektroniki przed snem, w łóżku.[/QUOTE]

Ale mi właśnie pomaga zmiana światła.

Natłok informacji z internetu, które w większości nie mają dla mnie dużego znaczenia nie jest dla mnie problemem. To taki white noise. Już raczej stres w pracy, ale jego nie wyeliminuje się przez nie używanie elektroniki przed snem.
201703060948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 09:02   #50
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Kiedyś też miałam problemy ze snem, stres był głównym sprawcą tej dolegliwości. Stosowałam melatoninę, hydroksyzynę doraźnie (na ukojenie moich nerwów) i inne już ziołowe specyfiki. Po czym zaczęłam szukać bardziej naturalnych sposobów na dobry sen. Wyczytałam ze oczywiście nie należy się najadać przed snem i aktywność fizyczna przed snem też nie jest wskazana, ale za to spacery tak. Należy pić dużo wody w trakcie dnia ale wieczorem już nie. W sypialni powinno być ciemno i czyściutko, wygodny materac i poduszka oczywiście. Brak komputera i telefonu w pobliżu łóżka. Wietrzenie sypialni koniecznie.
Zaczęłam się do tego stosować i uwierzcie lub nie ale teraz śpię dobrze. Oczywiście zdarzają się bezsenne noce ale bardzo sporadycznie i zazwyczaj gdy objadam się wieczorem.
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 12:30   #51
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Mnie piwo pomaga zasnąć, chmiel ma właściwości usypiające więc szukajcie herbatki chmielowej. Przed snem spryskuję łóżko mgiełką lawendową - pomaga czasem. Mam też olejki w kulce stress reliever i relacsation (siostra przyniosła z hotelu w którym pracowała, bo wiedziała, że cierpię na bezsenność, więc nie wiem gdzie to kupić) aplikuję za uszami i wdycham przed snem.
Dobry jest też masaż stóp przed snem.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-23, 11:07   #52
Daga34
Raczkowanie
 
Avatar Daga34
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Spróbuj w miarę możliwości kłaść się spać i wstawać o tych samych porach, nie robić drzemek w dzień, może ograniczyć kawę?
__________________
Daga34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 08:37   #53
Asfes
Przyczajenie
 
Avatar Asfes
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Szyszki chmielu ułatwią zasypianie

Ten popularny surowiec w przemyśle piwowarskim ma również zastosowanie nasenne. Ponadto obniża ciśnienie krwi, działa przeciwbólowo xxxx i ułatwia trawienie. W aptekach dostępne są preparaty, w których oprócz chmielu często występuje też kozłek, m.in.:
  • Hova – tabletki o działaniu nasennym i uspokajającym. Wywołują i przedłużają fazę snu aktywnego. Preparatu nie wolno łączyć z piciem alkoholu.
  • Lekosen – polecany przy trudnościach z zasypianiem na tle nerwicowym.
__________________
Pamiętaj, nic się nie zmieni jeśli nie weźmiesz swoich spraw w swoje własne ręce.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-09-27 o 15:20 Powód: reklama
Asfes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 11:08   #54
Mia922
Przyczajenie
 
Avatar Mia922
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 16
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Odświeżając trochę temat,

jakie suplementy bez recepty pomagają Wam w zaśnięciu i uspokojeniu się, lub jeśli już po konsultacji z lekarzem, jakie na receptę?

Problem ze snem ostatnio nie jest mi obcy..kiedyś już miewałam takie 'przeboje', ale miałam nadzieję, że już mi to minęło...
Myślę, że u mnie spowodowane jest to stresem i nerwami związanymi z pracą. Gdy mam wolne, - śpię jak dziecko

Polecicie coś na wyciszenie się?
Mia922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 13:05   #55
sarihappy
Przyczajenie
 
Avatar sarihappy
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Suplementów nigdy nie próbowałam, ale melisa pomaga mi jak pije ją co najmniej miesiąc. Do tego wietrzę pokój przed snem i nie korzystam z komputera, telefonu ani nie oglądam telewizji. Zazwyczaj czytam książkę, albo robię ćwiczenia na oddychanie w celu wyciszenia. Spacer przed snem też jest bardzo dobry
__________________
Miłośniczka sportu
sarihappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 20:36   #56
Mia922
Przyczajenie
 
Avatar Mia922
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 16
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Też zawsze wietrzę pokój, grzejniki na noc mam wyłączone, nie jem przed snem.
Melisa średnio mi pomaga, ale może dlatego, że nie piję jej systematycznie..

Staram się położyć dopiero, gdy czuję zmęczenie..czytałam gdzieś, że jeśli do 15min od położenia się do spania, sen nie przychodzi, to należy wstać, coś porobić a nie czekać na siłę aż się zaśnie.

Kładę się po 22ej, a czasami zasnę dopiero po 2, gdzie o 6 przypomina o sobie budzik nastawiony do pracy
Mia922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 10:30   #57
Lucja_r92
Przyczajenie
 
Avatar Lucja_r92
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 3
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Są setki sposobów na bezsenność, ale problem leży zawsze głębiej w psychice. Przez długi czas miałam problemy z zasypianiem i nie wiedziałam dlaczego. Co prawda byłam w gorszym nastroju. Okazało się, że mój nastrój wpływał na mój sen podświadomie i jak zmieniłam tryb życia i zajęcia codzienne to zaczęłam zasypiać odrazu. Jeżeli ktoś ma problemy z zasypianiem niech nie próbuje tylko różnych sposobów, ale też zadba o swoją psychikę
__________________
Miłośniczka książek
Lucja_r92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 09:49   #58
Kaji_77
Przyczajenie
 
Avatar Kaji_77
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

Piję melisę od wielu lat już, bo nie lubię brać tabletek. Tylko trzeba patrzeć na jakość ziół, bo w sklepach zazwyczaj są byle jakie herbatki. Najlepiej pić tylko te ziołowe a nie w torebkach. Wietrzenie pokoju przed snem to podstawa i nie może być zbyt ciepło w pokoju, bo wtedy ciężej jest zasnąć
__________________
Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na bycie kimś, kim nie jesteś. - Steve Jobs
Kaji_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 23:17   #59
julik45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 17
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

u mnie kłopoty z zasypianiem i ogólnie ze snem powodował stres; z kolei niewyspanie było przyczyną zmęczenia, a wręcz przemęczenia i braku sił w ciągu dnia; w skrócie błędne koło, dla mnie umęczenie; z dobrą radą przyszła moja koleżanka z pracy, widziała jak wyglądam poleciła mi właśnie przy takich stanach jak mój tonik xxx i faktycznie po czasie nawet nie jakimś długim, zaczęłam odczuwać poprawę. Jak już nabrałam trochę sił to zapisałam się na aerobik. Polecam. Teraz już jest ok, a tonik piję cały czas, tak profilaktycznie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-06-20 o 16:52 Powód: Reklama.
julik45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 20:06   #60
olgie0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1
Dot.: Dla tych, co mają problemy ze snem.

mi bardzo pomogła medytacja , wyciszanie się w ciagu dnia i tuż przed snem
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-06-20 o 16:51 Powód: Link.
olgie0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-04 15:52:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.