MOJE uzależnienie od kosmetyków :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 12:27   #1
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Talking

MOJE uzależnienie od kosmetyków :)


Witam i pozdrawiam wszystkich którzy postanowili zajrzeć do mojego wątku, by dowiedzieć się , bez jakich kosmetyków ja nie potrafię żyć
Na początku wspomnę o kosmetykach pielęgnacyjnych.
Moje kosmetyki, które są zawsze ze mną(pielęgnacyjne):

-tonik Nivea Visage expert lift-dlaczego? a to dlatego,że wspaniale odświeża moją skórę i usuwa sebum nagromadzone na buźce.


- woda termalna La roche-posay- dlaczego? a to dlatego,że rewelacyjnie nawilża moją skórę. Czuję różnicę natychmiast. Jest boska



-krem masło kakaowe Ziai- dlaczego? a to dlatego, że pięknie pachnie i nadaje ładny koloryt mojej cerze.


A teraz kosmetyki tak zwana kolorówka ))
Oto moja top lista najukochańszych kosmetyków bez których nawet nie wyjdę wyrzucić śmieci do kosza na dworze


- podkład Super stay 24h Maybelline. Jest to najwspanialszy podkład na świecie-oczywiście według mnie
Za co go kocham? za to,że wspaniale zakrywa wszystkie niedoskonałości nie robiąc maski na buźce. Utrzymuję się na skórze naprawdę cały dzień, matowi skórę.



- korektor Dermacol
Za co go kocham? Za to,że zakrywa wszystkie mankamenty mojej cery. Te z którymi nie poradził sobie podkład. Tu rozjaśni, tam ukryje. Ot mały ideał


-puder w kamieniu L'oreal true match
Za co go kocham? Za to,że matuję cerę na calutki dzień. Nie muszę robić żadnych poprawek. Rano nałożę i już-jest ze mną cały czas


-eyeliner Bell.
Za co go kocham? Za to,że po prostu jest Ten kto mnie zna, wie,że moją miłością są kreski na oku nie wyobrażam sobie swojego makijażu bez kreski-no czuję się goła bez niej I co tu człowieku zrobisz? nic! Maluj ją byle dobrym kosmetykiem i taki jest ten eyeliner. Świetnie się rozprowadza, szybko wysycha i daję piękny czarny kolor. Co najważniejsze utrzymuję się na powiece calutki dzień, nie odbija się na powiece.


-tusz do rzęs Deborah definitive volume
Za co go kocham? za to,że robi z moich rzęsorek super mega pogrubione rzęsory XXL. Przepięknie kryję na kruczo czarny kolor. Pogrubia i lekko podkręca-efekt idealny.


-róż do policzków wypiekany Kobo
Za co go kocham? Za to,że pięknie podkreśla kości u osób takich jak ja czyli takich którym się te kości zapodziały ;D Stwarza iluzję,że jednak są uwydatnione


-pomadka do ust Nivea
Za co je kocham? Za to,że chronią moje usta, nadają super kolorek i obłędnie pachną


tak umalowana mogę założyć na siebie perfumy-jedne z moich ulubionych Gucci eau de perfum i iść, wiedząc że wyglądam naturalnie, promiennie, elegancko. Zostawiając za sobą spojrzenia zazdrosnych kobiet i oczarowanych mężczyzn.




oto mój dzienny makijaż-efekt końcowy
(przepraszam za jakość zdjęć)





Już wyprzedzę czepiania się co niektórych. Przepraszam za efekt, ale niestety nie lubuję się w Photoshopie...

nie przedłużając już chcę wam zaprezentować moje minimum. Przedstawia je zdjęcie poniżej. Naprawdę to jest już wyselekcjonowana ilość moich kosmetyków.



jeżeli musiała bym wybrać coś z tych kosmetyków to będzie to:


Jakie kosmetyki są niezbędne w mojej kosmetyczce?
Są to kosmetyki dzięki którym czuję się ładna, atrakcyjna zadbana. Minimum pielęgnacji mojej skóry to tonik, woda termalna i krem. Do poprawy urody potrzebny jest dobry podkład, który wyrówna koloryt cery. Korektor, który zamaskuję mankamenty urody. Eyeliner, który sprawia,że moje oko się wydłuża. Tusz do rzęs, bym mogła nimi trzepotać tam i ówdzie Pomadka ochronna by usta były zawsze gładkie i dobrze nawilżone. I oczywiście perfumy, które otulają mnie i sprawiają,że czuję się seksownie i pewnie





Edytowane przez Michunka
Czas edycji: 2012-03-25 o 16:08
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:07   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

A oto moja lista ulubionych kosmetyków i przyrządów do rąk Ja bardzo często maluję paznokcie(zawsze mam lakier na paznokciach ) tak więc często robię różne zabiegi na dłonie i paznokcie. oto lista moich niezbędników

1. Kremy:
La roche-posay oraz Neutrogena. Rewelacyjne oby dwa. Wspaniale odżywiają i nawilżają dłonie. Skóra jest jedwabiście miękka.
2. Pilnik do paznokci.
3.Cążki-byle ostre. Tępe cążki powodują "strzępienie" skórek, a naciskając nimi zbyt mocno możemy uszkodzić macierz paznokcia pojawia się wtedy brzydki wał na paznokciu.
4.Preparat do usuwania skórek.
5. Odżywka do paznokci.
6. Olejek do paznokci i skórek.


---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Przedstawiam moją top listę kosmetyków do włosów. Są to kosmetyki używane co dzień.
1. Szampon l;oreal. Recenzja na moim blogu
2. Odżywka l'oreal. Recenzja na moim blogu
3. Nafta kosmetyczna z pokrzywą. Świetny kosmetyk. Włosy są gęściejsze, bardziej lśniące, odżyły. Polecam!
4. Mleczko chroniące włosy przed wysoką temperaturą. Mimo,że bardzo tani okazał się moim kultowym kosmetykiem.
5. Nabłyszczacz Sleek line. Świetnie pachnie ładnie nabłyszcza, ale wchłania się w moje włosy, dlatego na niego muszę nanieść albo
6. Naturasilk
albo
7.Delia HF
oby dwa jedwabie są świetne.

Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:43   #3
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Też się zastanawiam nad Dermacolem
Chętnie poznam cały Twój kosmetyczny niezbędnik
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 16:48   #4
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad Dermacolem
Chętnie poznam cały Twój kosmetyczny niezbędnik
dermacol jest rewelacyjny, ale trzeba z nim uważać. Nakładam odrobinkę. Tyle wystarczy,żeby zakryć dosłownie wszystko. Dzięki temu jest mega wydajny.
Dziękuję Kochana i wzajemnie. Nie wytrzymam jak choć raz dziennie nie lookne na Twojego bloga a tu doszedł jeszcze wątek na wizażu
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:14   #5
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Kusisz tonikiem z Nivei , może go wypróbuję!
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:51   #6
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Kusisz tonikiem z Nivei , może go wypróbuję!
polecam moja droga, polecam
nawet jak na buzi wyskoczy krostka to przemycie jej tonikiem nivea nie boli, nie pieczę nie drażni. Wspaniale oczyszcza i robi wszystko co powinien dobry tonik
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-21, 20:59   #7
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

A nie wysusza? Bo mam cerę mieszaną i chociaż narzekam na nadmiar sebum to większość toników powoduje u mnie mega suchara na buzi - tak wysuszają
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 21:03   #8
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
A nie wysusza? Bo mam cerę mieszaną i chociaż narzekam na nadmiar sebum to większość toników powoduje u mnie mega suchara na buzi - tak wysuszają
ja mam problem z przesuszeniem na nosi i brodzie, ale ten tonik jako jedyny nie wysusza mojej cery. Wcześniej używałam Garniera(jutro będzie o pielęgnacji cery) ten to dopiero wysuszał. Ten mogę szczerze polecić
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 14:58   #9
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

dzisiaj kolejny element kosmetyczny bez którego nie mogę żyć. Jako osoba z wrażliwym nosem i kupująca dużo kosmetyków "poprzez węch" muszę mieć na sobie perfumy. Mam ich naprawdę dużo. Używam ich w zależności od nastroju, pory roku, pory dnia, okoliczności. Jako,że jestem brunetką pasują mi ciężkie, słodkie zapachy. W świeżościach nie gustuję nie mówiąc już o jakiś kwiatkach.

Moimi top perfumami są:

Obsession night-używam ich na co dzień


Gucci eau de Parfum- na wieczorne wyjścia


LdeLolita Lolita Lempicka- Na wieczorne wyjścia


Jabłuszko fioletowe Lolita Lempicka- zapach używany na co dzień


Guilty intense Gucci- zapach na co dzień


Latem lubię mieć na sobie Wish Choparda
Zimą uwielbiam Code Armaniego
Wiosną uwielbiam The One Dolce&Gabbana
Jesienią za to lubię Aliena T. Muglera
Zawsze mam na sobie jakiś zapach. Uważam,że kobieta elegancka zawsze powinna czymś pachnieć. Oczywiście najważniejsza jest higiena osobista i dbanie by czuć tylko zapach perfum
Tak więc żeby czuć się świeżo i ładnie pachnieć używam antyperspirantu firmy Garnier. Inne mi nie odpowiadają. Używam tylko dezodorantu. Kulki, sztyfty itp to nie moja bajka. Nie lubię czuć czegoś mokrego pod pachą
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 17:45   #10
patrycja166
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 52
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

też lubię LdeLolita Lolita Lempicka chociaż zapach nie każdemu się podoba super makijaże ;P pozdrawiam .
patrycja166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-22, 19:07   #11
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Też często kupuję kosmetyki "na węch" Uwielbiam piękne, słodkie, wyraziste zapachy
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-22, 19:34   #12
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

do makijażu dziennego używam innych kosmetyków i do wieczorowego innych. Opisałam wcześniej kosmetyki , których używam na co dzień. Teraz przedstawię wam moich ulubieńców na wieczór.


baza smashbox- leciutka jak puszek . Nie wałkuję się ,nie ma żadnych bruzd tak jak przy mojej wcześniejszej (dax Cosmetics). Wspaniale matuję na cały wieczór. (nie wiem jak w dzień, bo na co dzień nie nakładam bazy-szkoda mi skóry,żeby ją zapychać-bezsensu)


baza pod cienie sephora- Jest rewelacyjna! Mam już swoje lata :P często się śmieję i mam koło oczu zmarszczki mimiczne. Pod ciężkim i mocnym makijażem uwydatniają się. Wtedy pomaga mi to małe cudeńko. Wygładza mnie,że ho ho daję świetny efekt. Nie zmienia koloru cieni, nie są bardziej intensywne. Za to trzymają się dopóki ich nie zmyję.



podkład- na wieczór potrzebne jest mocne krycie i długotrwałość. Tu spisuję się L'oreal infallible. Utrzymuję się na twarzy kilkanaście godzin. Nie potrzeba żadnych poprawek.



puder- trzeba oczywiście zmatowić buźkę i do tego używam pudru L'oreala true match. Wspaniale matowi skórę. Nie potrzeba poprawek.



eyeliner-tu nie ma żadnych tajemnic :0 moim nr 1 jest eyeliner bell. Nie zamienię go na inny. Miałam multum innych i żaden mi nie odpowiadał tak mocno jak ten



cienie- zawsze używałam pigmentów MAC'a- są bardzo trwałe, dają piękny efekt,ale są drogie. Tak więc, po recenzji Rodzyneczki zapragnęłam i ja mieć w posiadaniu paletkę sleeka. No i teraz to ich używam i na dzień i na wieczór


usta-nigdy nie przykładałam większej uwagi do ust. Na co dzień nakładam pomadkę ochronną i tyle. Na wieczór wybieram szminki. Moim szminkowym nr 1 na wieczór jest szminka Givenchy. Super trwała. Pięknie kryję. Na wieczór idealna.
s


róż-przy mocnym makijażu oczu nie maluję mocno polików. Delikatnie je podkreślam różem firmy Astor.




bronzer-używam go tylko do wymodelowania mojej pultyśnej twarzy idealnie nadaję się Vipera.





tusz do rzęs- Na wieczór potrzebuję mega podwiniętych rzęs,żeby widać je było zza moich kresek używam wtedy przeważnie Rimmel glam eyes



zmaluję taki makijaż i dodam go jutro
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-23, 15:31   #13
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

tak jak obiecywałam dodaję zdjęcia makijażu wieczorowego. Użyte kosmetyki do niego podane są w tym wątku-wyżej. Przepraszam za jakość zdjęć, ale zepsuł się aparat, więc zdjęcia robiłam kalkulatorem :P pozdrawiam




Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-25, 19:09   #14
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

nie przedłużając już chcę wam zaprezentować moje minimum. Przedstawia je zdjęcie poniżej. Naprawdę to jest już wyselekcjonowana ilość moich kosmetyków.




jeżeli musiała bym wybrać coś z tych kosmetyków to będzie to:





Jakie kosmetyki są niezbędne w mojej kosmetyczce?
Są to kosmetyki dzięki którym czuję się ładna, atrakcyjna zadbana. Minimum pielęgnacji mojej skóry to tonik, woda termalna i krem. Do poprawy urody potrzebny jest dobry podkład, który wyrówna koloryt cery. Korektor, który zamaskuję mankamenty urody. Eyeliner, który sprawia,że moje oko się wydłuża. Tusz do rzęs, bym mogła nimi trzepotać tam i ówdzie Pomadka ochronna by usta były zawsze gładkie i dobrze nawilżone. I oczywiście perfumy, które otulają mnie i sprawiają,że czuję się seksownie i pewnie
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-26, 19:23   #15
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:11   #16
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

i co z tymi wynikami :/ ja rozumiem,że wygrani otrzymali wiadomości, ale chciałabym zobaczyć listę. Inaczej będzie to trochę nie fair :/
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:15   #17
pplatyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 117
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

dokładnie a z tego co widać nikt się nie chwalił nagrodą główną ;/ ani tu ani na konkursie eko ;/ po co podawać datę w regulaminie jak się jej nie przestrzega ;(
pplatyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:21   #18
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

może główne nagrody nie są jeszcze przyznane. Wysłali informację z wyróżnieniami a główne czekają. Trochę tych wątków było. Może na dniach pojawi się informacją na portalu. powinna. My musimy przestrzegać regulaminu i druga strona również. Szkoda,że tak wyszło
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:22   #19
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Ja nic nie dostałam, także szkoda, buuuuu
ale też chciałabym zobaczyć nagrodzone wątki
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-11, 21:27   #20
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Ja nic nie dostałam, także szkoda, buuuuu
ale też chciałabym zobaczyć nagrodzone wątki
jak nic Ci nie przysłali to może dostałaś główną nagrodę głowa do góry. Masz jeszcze szanse
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:29   #21
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

No coś Ty
ja chciałam pocieszenia ale nic z tego niestety
Na główną nie mam szans

no nic, uciekam, dobranoc
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-11, 21:31   #22
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: MOJE uzależnienie od kosmetyków :)

Dobranoc. pamiętaj nadzieja umiera ostatnia
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.