Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-21, 01:07   #31
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
A plamienie nadal występuje, ja się czuję jak podczas okresu, strasznie dziwnie..
Czy ty czytałaś dokładnie ulotkę?
Bierzesz tabletki dopiero 2 tygodnie! Skutki uboczne takie jak m.in. plamienia przy pierwszych 3 opakowaniach nie są niczym niepokojącym Nie panikuj. Tabletki mogą być za słabe i nie trzymać ci cyklu, ale żeby to stwierdzić, trzeba by dać organizmowi jeszcze trochę czasu, żeby się dostosował. Po tych 3 opakowaniach jak dalej będą ci się zdarzać plamienia to powiedz ginekologowi i dostaniesz mocniejsze tabletki.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 10:59   #32
InvincibleK
Raczkowanie
 
Avatar InvincibleK
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 241
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

.

Edytowane przez InvincibleK
Czas edycji: 2015-08-01 o 12:46
InvincibleK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 11:35   #33
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Wydzielina.

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
Witajcie. Szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam, więc postanowiłam założyć nowy wątek. Mam mały problem i nie do końca wiem, z czym jest on związany. Od ponad dwóch tygodni biorę tabletki antykoncepcyjne(Vibin). Na początku czułam się źle, potem przeszło i jest dobrze, ale jakoś na początku tygodnia chłopak zadowalał mnie palcami, a dzień później zauważyłam brązową wydzielinę. Później krew, ciemną. Ogólnie tego dnia byłam dość obolała i trochę spuchnięta "tam", pewnie dlatego, że było dość ostro. Nie boli mnie już nic, wydzielina utrzymywała się przez jakieś dwa dni, teraz krew, lekka, jak na początku okresu. Nie wiem, czy to chłopak mi tam coś uszkodził, czy to przez tabletki, czy może coś innego.. Boję się nawet, że tabletka się źle wchłonęła i dostałam okresu z odstawienia, ale przecież okres nie taki.. Pomożecie? Od czego to może być? Do ginekologa tak szybko się nie dostanę, bo czeka się dość długo, a na prywatną wizytę mnie nie stać, więc chciałabym się chociaż wewnętrznie uspokoić.
Przecież to Twoje pierwsze opakowanie, to normalne, że moga się pojawiać takie plamienia/krwawienia, aż do 3 opakowania i to całkowicie normalne. Hmm jak czytałaś ulotkę to powinnaś to wiedzieć, bo na pewno jest to tam zawarte.
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4

Edytowane przez mia00
Czas edycji: 2014-07-21 o 11:37
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 00:00   #34
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
Tak, kilka razy. To moje pierwsze tabletki, więc chyba nic dziwnego, że trochę panikuję, zwłaszcza, że jakichkolwiek plamień nigdy nie miałam i to nowa dla mnie sytuacja, a plamię już prawie tydzień bez przerwy z małymi nasileniami, więc zupełnie nie wiem, czy to normalne czy nie. Dzięki.
Jeśli ulotka twierdzi, że to jest normalne, to nie wmawiaj sobie na siłę, że nie jest.
I mnie akurat dziwi ta panika, bo ja zanim zaczęłam brać tabletki, to sporo o tym czytałam, potrafię też przefiltrować te rozsądne argumenty i odsiać głupoty, w związku z czym od drugiej tabletki szalałam z seksem, nie panikowałam, jak zapomniałam tabletki, bo dobrze wiem, jak one działają. Tobie też polecam szukać informacji i dokształcić się, dla własnego spokoju, bo na prawdę, jak bierze się prawidłowo tabletki i wie, na co uważać, a co może niepokoić, to nie ma powodów do schiz i można na maksa cieszyć się bezpiecznym seksem.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 18:53   #35
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Dziewczyny, mam dość nietypowe pytanie.
Od dwóch lat nie biorę już tabletek.
Jednak za tydzień powinnam dostać miesiączkę i wtedy też wyjeżdżam na długo wyczekiwany urlop.Z racji tego, że został mi cały blister tabletek poradźcie co zrobić żeby przesunąć okres. Kiedy powinnam żarzyć pierwsza tabletkę?Czy wziąć całe opakowanie czy wystarczy kilka tabletek>?
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 19:58   #36
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez forumkowiczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dość nietypowe pytanie.
Od dwóch lat nie biorę już tabletek.
Jednak za tydzień powinnam dostać miesiączkę i wtedy też wyjeżdżam na długo wyczekiwany urlop.Z racji tego, że został mi cały blister tabletek poradźcie co zrobić żeby przesunąć okres. Kiedy powinnam żarzyć pierwsza tabletkę?Czy wziąć całe opakowanie czy wystarczy kilka tabletek>?
Po pierwsze to sprawdź czy termin ważności nie minął
Okres przesuwa się poprzez łączenie opakowań/wzięcie o kilka tabletek z blistra mniej także z tego i tak nic nie wyjdzie.
Nie można nie kończyć blistra ponieważ cykl się mocno rozreguluje.
No i branie tabletek zaczyna się w pierwszy lub do piątego dnia okresu co i tak prawdopodobnie nie zmieni Ci okresu,bardzo rzadko się zdarza by kilka tabletek wpłynęło to.

Także ogółem mówiąc tabletki nic nie dadzą,niestety.Ja bym nie eksperymentowała z zaczynaniem blistra w inne dni niż miesiączka-może ktoś jeszcze się wypowie w tej sprawie :P możesz jeszcze ginekologa zapytać czy cokolwiek da się zrobić z tym.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:12   #37
bulalowa
Raczkowanie
 
Avatar bulalowa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
lesiplus

czesc wszystkim jestem nowa wiec jakby cos sie powtorzylo to przeprszam :P
mam do Was pytanie. ginekolog przepisal mi moje pierwsze tablatki anty - lesiplus. jestem na siebie bardo zla bo byla to moja pierwsza w zyciu wizyta u ginekologa i nie zapytalam od ktorej tabletki mam zaczac - rozowej czyy placebo. pierwsza tabletke wielam z 1 dniem okresu, rozowa. ale teraz zwatpilam czy zrobilam dobrze.. okres mam juz od ponad tygodnia co wczesniej sie nie zdarzalo. prosze, pomozcie po skonczeniu okresu chcialabym sie juz kochac ze swoim chlopakiem ale nie wiem czy jestem dobrze chroniona
a tabletki biore codziennie od zeszlego poniedzialku. to tak jakby cos mialo pomoc

Edytowane przez bulalowa
Czas edycji: 2014-07-22 o 21:14
bulalowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 00:02   #38
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: lesiplus

Cytat:
Napisane przez bulalowa Pokaż wiadomość
czesc wszystkim jestem nowa wiec jakby cos sie powtorzylo to przeprszam :P
mam do Was pytanie. ginekolog przepisal mi moje pierwsze tablatki anty - lesiplus. jestem na siebie bardo zla bo byla to moja pierwsza w zyciu wizyta u ginekologa i nie zapytalam od ktorej tabletki mam zaczac - rozowej czyy placebo. pierwsza tabletke wielam z 1 dniem okresu, rozowa. ale teraz zwatpilam czy zrobilam dobrze.. okres mam juz od ponad tygodnia co wczesniej sie nie zdarzalo. prosze, pomozcie po skonczeniu okresu chcialabym sie juz kochac ze swoim chlopakiem ale nie wiem czy jestem dobrze chroniona
a tabletki biore codziennie od zeszlego poniedzialku. to tak jakby cos mialo pomoc
Wystarczy przeczytać ulotkę... na pewno była dołączona do opakowania. I na 100% jest tam informacja, jak należy je brać.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 00:06   #39
bulalowa
Raczkowanie
 
Avatar bulalowa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: lesiplus

no tak, jest. jest napisane ze pierwsza z gornego lewego rogu.. ale ja juz sie tak w tym wszystkim gubie.. ostatnio gdzies wyczytalam ze ktoras dziewczyna wziela swoja pierwsza tabletke biala, pierwszego dnia okresu i to mnie tak zdezorientowalo ze juz sama nie wiem co mam myslec :P
bulalowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 00:11   #40
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Może innych firm mają inne kolory :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 00:15   #41
bulalowa
Raczkowanie
 
Avatar bulalowa
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

tzn no chodzilo o placebo
bulalowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 00:18   #42
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Musiałam teraz odstawić tabletki i zaobserwowałam coś dziwnego.
Kiedy robiłam przerwy czułam się gorzej,po jakiś 3-4 dniach bolała mnie głowa i stawałam się lekko przygnębiona a gdy tylko wracałam do tabletek znów czułam się idealnie.
Teraz od 11 dni nie wziełam ani jednej tabletki(lekarz kazał poczekać na wynik usg piersi),badania krwi,moczu wyszły idealne ale jednak głowa pobolewa mnie od kilku dni,nie wiem czy to skutek zmęczenia/stresu czy wmawiam sobie,że to dlatego bo nie biorę tabletek.

Któraś miała coś takiego?
Gorsze samopoczucie podczas niebrania tabletek?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 00:44   #43
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: lesiplus

Cytat:
Napisane przez bulalowa Pokaż wiadomość
no tak, jest. jest napisane ze pierwsza z gornego lewego rogu.. ale ja juz sie tak w tym wszystkim gubie.. ostatnio gdzies wyczytalam ze ktoras dziewczyna wziela swoja pierwsza tabletke biala, pierwszego dnia okresu i to mnie tak zdezorientowalo ze juz sama nie wiem co mam myslec :P
A co pisze akapit wcześniej?
Podpowiem- zacznij czytać od: "różowe tabletki przyjmuje się przez pierwsze 24 dni". I życzę powodzenia na maturze z polskiego, bo nie wiem co w tym było trudnego do zrozumienia, że aż się pogubiłaś.
Jak ktoś zaczął od białej, to źle zrobił. Nie przeczytał dokładnie ulotki i trzymał opakowanie do góry nogami chyba, bo inne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy.

---------- Dopisano o 00:44 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Musiałam teraz odstawić tabletki i zaobserwowałam coś dziwnego.
Kiedy robiłam przerwy czułam się gorzej,po jakiś 3-4 dniach bolała mnie głowa i stawałam się lekko przygnębiona a gdy tylko wracałam do tabletek znów czułam się idealnie.
Teraz od 11 dni nie wziełam ani jednej tabletki(lekarz kazał poczekać na wynik usg piersi),badania krwi,moczu wyszły idealne ale jednak głowa pobolewa mnie od kilku dni,nie wiem czy to skutek zmęczenia/stresu czy wmawiam sobie,że to dlatego bo nie biorę tabletek.

Któraś miała coś takiego?
Gorsze samopoczucie podczas niebrania tabletek?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja miewałam bóle głowy podczas przerw właśnie. Może organizm jeszcze nie wie , że to już koniec z tabletkami. Musi się oczyścić z hormonów, wrócić do naturalnego cyklu. Moim zdaniem przejdzie, a jeśli nie, to za 2-3 tygodnie przejdź się do ginekologa i spytaj czy masz powody do niepokoju.

Edytowane przez zielonkava
Czas edycji: 2014-07-23 o 00:45
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 01:12   #44
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: lesiplus

Cytat:
Napisane przez zielonkava Pokaż wiadomość
Ja miewałam bóle głowy podczas przerw właśnie. Może organizm jeszcze nie wie , że to już koniec z tabletkami. Musi się oczyścić z hormonów, wrócić do naturalnego cyklu. Moim zdaniem przejdzie, a jeśli nie, to za 2-3 tygodnie przejdź się do ginekologa i spytaj czy masz powody do niepokoju.
No możliwe :P myślę,że nie mam co się martwić ciążą bo ostatni normalny seks uprawialiśmy w dzień przedostatniej tabletki i nie doszedł we mnie.
Do ginekologa idę za tydzień pocieszyłaś mnie,że to nie tylko ja mam takie akcje podczas przerw

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 12:51   #45
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Chciałabym opóźnić przyjmowanie tabletek. Zawsze brałam o 21 i niestety cofnęłam przyjmowanie do godziny 9 Co w moim przypadku było najgorszym pomysłem. Chciałabym teraz brać tabletki np. o godzinie 16. To będzie 7 godzin opóźnienia od godziny 9. Czy wszystko dobrze wykalkulowałam? I czy mogę ze spokojem tak zrobić? A przy następnym blistrze z godziny 16 przestawić się znowu na 21?
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 12:56   #46
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Teraz ja mam pytanie ... biore tabletki od kilku miesiecy. Staram sie brac regularnie o 15, ale czasami zdarzaja sie opoznienia paro godzinne. Dwa miesiace temu w 1 tygodniu opakowania zapomnialam zazyc tabletke, wzielam ją o 1,30 w nocy czyli od 15,00 minelo 10.5 godzin. w trakcie przerwy 7-dniowej krwawienie trwalo 2-3 dni i bylo bardzo ciemne wrecz czarne ... zaczelam brac kolejne opakowanie, wszystko bylo ok ... krwawienie minimalne wystapilo w 4 dniu przerwy. Dzisiaj zazyje 3 tabletke z nowego opakowania. Od 4 dni boli mnie glowa, jestem oslabiona, mdli mnie. Czy mozliwe jest, zebym byla w ciazy?

☠☠☠
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 13:07   #47
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Chciałabym opóźnić przyjmowanie tabletek. Zawsze brałam o 21 i niestety cofnęłam przyjmowanie do godziny 9 Co w moim przypadku było najgorszym pomysłem. Chciałabym teraz brać tabletki np. o godzinie 16. To będzie 7 godzin opóźnienia od godziny 9. Czy wszystko dobrze wykalkulowałam? I czy mogę ze spokojem tak zrobić? A przy następnym blistrze z godziny 16 przestawić się znowu na 21?
Ja bym na Twoim miejscu przestawiała każdego dnia dajmy na to o 2 h nie będzie dużego szoku dla organizmu





Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Teraz ja mam pytanie ... biore tabletki od kilku miesiecy. Staram sie brac regularnie o 15, ale czasami zdarzaja sie opoznienia paro godzinne. Dwa miesiace temu w 1 tygodniu opakowania zapomnialam zazyc tabletke, wzielam ją o 1,30 w nocy czyli od 15,00 minelo 10.5 godzin. w trakcie przerwy 7-dniowej krwawienie trwalo 2-3 dni i bylo bardzo ciemne wrecz czarne ... zaczelam brac kolejne opakowanie, wszystko bylo ok ... krwawienie minimalne wystapilo w 4 dniu przerwy. Dzisiaj zazyje 3 tabletke z nowego opakowania. Od 4 dni boli mnie glowa, jestem oslabiona, mdli mnie. Czy mozliwe jest, zebym byla w ciazy?

☠☠☠
Niezbyt możliwe za mocno się stresujesz i tyle.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 13:08   #48
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu przestawiała każdego dnia dajmy na to o 2 h nie będzie dużego szoku dla organizmu









Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie wiedziałam, że mogę tak zrobić. Czyli na początku blistra przesuwać o jedną/dwie godziny a do tej 16? Skuteczność się nie zmniejsza?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 14:03   #49
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
nie wiedziałam, że mogę tak zrobić. Czyli na początku blistra przesuwać o jedną/dwie godziny a do tej 16? Skuteczność się nie zmniejsza?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Nie zmiejsza nie należy robić opóźnienia powyżej 12 h a tak stopniowo będzie na pewno bezpiecznie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-23, 19:46   #50
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
nie wiedziałam, że mogę tak zrobić. Czyli na początku blistra przesuwać o jedną/dwie godziny a do tej 16? Skuteczność się nie zmniejsza?
Ale po co tak kombinować? Zamiast o 9 bierzesz o 16 i przy tej godzinie już zostajesz. Spóźnienie o 7 godzin, gdzie dopuszczalne jest 12, więc jest ok.
Ja przez 1,5 roku brałam tabletki codziennie o innej godzinie, byle nie przekroczyć limitu 24+12h.

Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Teraz ja mam pytanie ... biore tabletki od kilku miesiecy. Staram sie brac regularnie o 15, ale czasami zdarzaja sie opoznienia paro godzinne. Dwa miesiace temu w 1 tygodniu opakowania zapomnialam zazyc tabletke, wzielam ją o 1,30 w nocy czyli od 15,00 minelo 10.5 godzin. w trakcie przerwy 7-dniowej krwawienie trwalo 2-3 dni i bylo bardzo ciemne wrecz czarne ... zaczelam brac kolejne opakowanie, wszystko bylo ok ... krwawienie minimalne wystapilo w 4 dniu przerwy. Dzisiaj zazyje 3 tabletke z nowego opakowania. Od 4 dni boli mnie glowa, jestem oslabiona, mdli mnie. Czy mozliwe jest, zebym byla w ciazy?

☠☠☠
Wzięłaś tabletkę w dopuszczalnym czasie, więc antykoncepcja została zachowana. Jak się niepokoisz to zrób test dla spokoju i tyle.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:40   #51
Agatka_871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Dziewczyny mam pytanie. Biorę tabletki vibin mini. Ustaliłam sobie, że będę przyjmować je o godz 23. Myślicie, że jak czasami wezmę godz później lub wcześniej to będzie działało na niekorzyść?
Agatka_871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:58   #52
mia00
Zakorzenienie
 
Avatar mia00
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: L.!
Wiadomości: 7 512
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez Agatka_871 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Biorę tabletki vibin mini. Ustaliłam sobie, że będę przyjmować je o godz 23. Myślicie, że jak czasami wezmę godz później lub wcześniej to będzie działało na niekorzyść?
Gdy nie będzie odstępu większego niż 12 godzin między tabletkami to wszystko powinno być dobrze. Godzina/dwie to nie spóźnienie
__________________
Some people care too much...
I think it's called love...



2019 - 12
2020 - 9
2021 - 4
mia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 20:05   #53
Agatka_871
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Dziękuje bardzo. To dopiero moje drugie opakowanie, więc nie byłam pewna
Agatka_871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 22:02   #54
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez mia00 Pokaż wiadomość
Gdy nie będzie odstępu większego niż 12 godzin między tabletkami to wszystko powinno być dobrze. Godzina/dwie to nie spóźnienie
24h i nie więcej niż 12 h między tabletkami

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 22:07   #55
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez InvincibleK Pokaż wiadomość
A plamienie nadal występuje, ja się czuję jak podczas okresu, strasznie dziwnie..

Tez mi sie kiedys lala krew jak mnie chlopak palcami "smyral" tylko jak sie okazalo uszkodzil mi w srodku zadziorem przy paznokciu
jak dlugo zazywasz tabletki? organizm musi sie przyzwycziac ... ja sie np zle czulam przez pierwsze 2 miesiace ... potem juz ok, choc czasami mam humorki niedowytrzymania. Takze poczekaj troche, daj organizmowi czas

Edytowane przez jo27anna
Czas edycji: 2014-07-25 o 22:11
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 23:03   #56
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Dziewczyny czy skrzyp może mieć jakiś wpływ na obnizenie skutecznosci tabletek?
tutaj sklad: zelatyna, witamina c, ekstrakt ze skrzypu polnego, z pokrzywy, niacyna , witamina E, kwas pantotenowy, substancje przeciwzbrylajace: ditlenek krzemu i stearynian magnezu, barwnik E171 , witaminaB6, ryboflamina, tiamina, wit. A, foliany, biotyna , wit. B12.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 23:12   #57
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy skrzyp może mieć jakiś wpływ na obnizenie skutecznosci tabletek?
tutaj sklad: zelatyna, witamina c, ekstrakt ze skrzypu polnego, z pokrzywy, niacyna , witamina E, kwas pantotenowy, substancje przeciwzbrylajace: ditlenek krzemu i stearynian magnezu, barwnik E171 , witaminaB6, ryboflamina, tiamina, wit. A, foliany, biotyna , wit. B12.
Raczej nie, z dziurawca tylko.
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 23:20   #58
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Raczej nie, z dziurawca tylko.
Slyszalam tez ze witamina c moze oslabiac. Ale nie wiem ile w tym prawdy, dlatego sie upewniam
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 23:34   #59
jo27anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 146
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Slyszalam tez ze witamina c moze oslabiac. Ale nie wiem ile w tym prawdy, dlatego sie upewniam
Chodzilo mi o zioła a witamina C obniza jakbys przyjela 1000mg w jednym dniu... - wyczytalam gdzies
jo27anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 23:40   #60
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne - ZBIORCZY, cz. II

Cytat:
Napisane przez jo27anna Pokaż wiadomość
Chodzilo mi o zioła a witamina C obniza jakbys przyjela 1000mg w jednym dniu... - wyczytalam gdzies
O dziurawcu tez slyszalam, w tych tabletkach go nie ma no w sumie cytrusow jem sporo i nic mi nie jest.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-25 22:31:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.