Ślubny savoir-vivre dla mężczyzny - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-03, 22:15   #31
amantas_amaentes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 56
GG do amantas_amaentes
Dot.: Ślubny savoir-vivre dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez malaulcia Pokaż wiadomość
Elegancja elegancją. Ja jej nie widzę w facecie, któremu z czoła kapie i lata do łazienki co chwilę by się odświeżyć albo zmienić koszulę na kolejną z kolei. Ewidentnie widać jak się męczy, mam ochotę wtedy sama mu ściągnąć siłą tą marynarkę.
Co innego gdy jest ślub zimą albo gdy naprawdę zimno na dworze ale w lato, w upał? Kościół, zdjęcia czy czas w samochodzie, na błogosławieństwie etc. - choć ciepło to marynarka musi być ale w czasie zabawy, tańca? Ja nie będę tak katowała swojego przyszłego męża - mi to nie przeszkadza i raczej żadnemu z gości również.
Hej! mój TŻ to typ "misia" z wielkimi skłonnościami do pocenia się. Ślubujemy 2 lipca za rok i już zaplanowaliśmy kupno co najmniej 3 koszul, a na pewno nie będę upierała się, żeby TŻ bawił się w marynarce. Błogosławieństwo, Kościół, życzenia, pierwszy taniec - tak, ale potem: chce, niech zdejmuje! W końcu ja też zamienię buty na bardziej wygodne, a większość gości również się "wyluzuje" (kobitki zmieniają buty, faceci porzucają marynarki, a nawet krawaty). Bawmy się i pamiętajmy, że strój to jednak tylko konwencja.
Takie jest moje zdanie
__________________
To właśnie sekret nasz: magnesu połówki dwie...

http://www.suwaczek.pl/cache/4320284e7a.png
amantas_amaentes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 10:13   #32
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Ślubny savoir-vivre dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez stubbornme Pokaż wiadomość
hm.. jak dla mnie dziwne stwierdzenie ze Panny Mlode nie maja dlugich rekawow itd, no ale w wiekszosci przeciez to Panny Mlode maja na sobie WIECEJ materialu a suknie niejednokrotnie są cięzkie...

dlatego tak samo jak i Panny Mlode tak i Panowie Mlodzi powinni zwrocic uwage na materialy z jakich wykonane są stroje.. wkoncu istenieja i antyperspiranty jak i materialy przepuszczajace powietrze..

ja nei wyobrazam sobie zeby TZ sciagnal marynarke, chyba ze pod koniec wesela po oczepinach, jednak ciagle macie albo kamerzyste albo fotografa... a mezczyzna bez marynarki nie wyglada elegancko - moge zrozumiec gosci takich jak starszy tata, dziadek itd... - ok, ale Pan Mlody? nigdy w zyciu..
Dokładnie
Ogólnie, wg zasad savoir-vivre nie wypada by mężczyzna na jakiejkolwiek uroczystości, czy w miejscach publicznych zdejmował marynarkę.
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-05, 07:02   #33
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Ślubny savoir-vivre dla mężczyzny

Cytat:
Napisane przez potterka Pokaż wiadomość
jak dla mnie to moje wesele = przede wszystkim moja i TŻa wygoda .. to jest nasz dzień i co mam się niby męczyć żeby elegancko wyglądać?
Cytat:
Napisane przez anemeon Pokaż wiadomość
Łatwo Wam mówić, bo podejrzewam, że Panny Młode nie będą miały sukien z długimi rękawami, kamizelek, krawatów itd. Ja rozumiem elegancja elegancją, ale trochę wygody też być powinno.
Klimatyzacja tak naprawdę daje niewiele. Tańcząc coś innego niż walca i tak się zgrzeją, a wiadomo, że mężczyźni mają większe tendencje do pocenia się (czasami aż ścieka im z czoła, co też nie wygląda zbyt elegancko).
Poza tym, czy klimat przyjęcia weselnego będzie rzeczywiście taki elegancki? Bo przy muzyce disco polo chyba będzie obojętne czy mężczyzna ma marynarkę, czy nie
Do zdjęć, do podziękowań, do pierwszego tańca - owszem, marynarka jak najbardziej, ale poza tymi elementami, jeśli będzie gorąco, sama namówię TŻ-ta, żeby ją zdjął. Wolałabym, żeby nie mdlał
Zgadam się z Wami
W ogóle pierwszy raz słyszę o tym, żeby Pan Młody nie mógł ściągać kamizelki, lub świadek, albo żeby ktoś czekał ze ściągnięciem kamizelki aż zrobi to Pan Młody. Chyba się nie znam ... ale nawet teraz, gdy to już wiem, że tak jest elegancko i tak niemam zamiaru katować tż'ta czy gości
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 21:22   #34
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: Ślubny savoir-vivre dla mężczyzny

jak to mówią- róbta co chceta

ja nie wiem nic o tym, żeby nie można było zdjąć. jak jest ciepło... no przecież ja też będę miała kiecę na przebranie jakbym nie mogła wytrzymać... i piękne balerinki ze złotą wstążeczką, nijak się mające do sukni ślubnej

a my nie chcemy kamerzysty, więc jak nikt z gości się nie wygada, że ktoś coś zdjął, to nikt nie będzie wiedział
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 15:32   #35
mijjenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 4 244
Dot.: Ślubny savoir-vivre dla mężczyzny

Savoir-vivre? Eee... to już wolę mieć nieeleganckiego Tżta niż przemoczonego od potu to tak jakby mi ktoś powiedział,że przez cały ślub muszę mieć bolerko albo szal
__________________

To konto nie istnieje.
mijjenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 10:37   #36
zofiawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ślubny savoir-vivre dla mężczyzny

Mój zdejmuje nic w tym złego szczególnie jak jest upał chodź nawet i bez niej jak jest 30 st to normalne że się poci szczególnie w krawacie zaciśniętym. Dlatego nie raz każę mu zdjąć krawat żeby się nie pocił ale on nigdy nie chce cały spocony jest a nie chce go rozluźnić i nigdy nie pozwala rozpiąć kołnierzyka.
zofiawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 22:52   #37
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Ślubny savoir-vivre dla mężczyzny

My jesteśmy z tych osób, które wygodę cenią sobie najbardziej i ja byłam bez rajstop/pończoch (nie zadzierałam kiecy na weselu ), a TŻ zdjął marynarkę po pierwszym tańcu. Niestety, jeśli mi w czymś niewygodnie to się źle bawię...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-15 23:52:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.