Panny Młode 2021 cz. II - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-11, 20:09   #1291
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
My zapewniamy nocleg przyjezdnym, ale dlatego, że chcemy i mamy taką możliwość.
Jeśli miałoby to znacznie nadszarpnąć nasz budżet to bym z tego zrezygnowała.

Byłam na wielu weselach w swoim życiu i z założenia ogarnialiśmy wszystko sami. Jeśli okazało się, że będzie transport czy nocleg to świetnie, ale nigdy nie zakładałam tego jako coś co mi się należy, bo jestem gościem.

Na ostatnim weselu płaciliśmy sami za nocleg i do tego nie było śniadania. Zupełnie inaczej na to patrzyłam. Cieszyłam się, że przy sali jest miejsce do spania i nie musimy po nocach szukać powrotu.

Wesele jest dla większości bardzo dużym wydatkiem. Szczególnie dla młodych ludzi, którzy dopiero się dorabiają.

Patrzę też na to w ten sposób, że zapraszają nas na wesele dobrzy znajomi/przyjaciele/ rodzina z którymi mam kontakt i z naszej strony jest to samo.
Zazwyczaj dużo wcześniej wiadomo gdzie i kiedy odbędzie się wesele. Można ogarnąć sobie powrót lub odłożyć parę groszy na nocleg. Jadę z założenia do kogoś ważnego dla mnie, więc też jestem w stanie się trochę "poświęcić" i zorganizować.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może to nie było oczywiste, chociaż założyłam, że jest
jak mi para młoda zapewnia nocleg to dostaje w kopercie dodatkowo tyle ile sama za ten nocleg zapłaciłabym. mniej więcej oczywiście, zwykle sobie sprawdzam na stronie hotelu jak się cenią. młodzi nie są 'stratni' na tym, że mi nocleg zapewnili
nocleg nie jest obowiązkowy, to miły gest ze strony pary młodej. uważam, że należy wziąć to pod uwagę

chociaż oczywiście ludzie na pewno mają różne podejścia i niektórzy z radością wezmą nocleg, ale już nie pomyślą, że to jest dla pary młodej dodatkowy koszt.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-11 o 20:11
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-11, 21:52   #1292
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was rezygnuje z tłuczenia kieliszków po toaście? A te z was, które tłuką, kieliszki sami musicie dostarczyć?
I najważniejsze pytanie - co na toast? Prosecco?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My tłuczemy, to akurat spoko zwyczaj. Zaproponowali nam na sali, ale nie wiem czy skorzystamy, zapomniałam spytać, za ile

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 05:36   #1293
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My też tłuczemy i z tego co pamiętam to musimy sami dostarczyć kieliszki.

Też nie wiem co na toast Ktoś poleca coś konkretnego?

A czy kupujecie wino np. Po kilka butelek z jednego rodzaju ze słodkich, półwytrawnych i wytrawnych? Czy będziecie mieć więcej rodzajów? Np. 2 rodzaje słodkich, 3 półwytrawnych?

Ja z początku nastawiałam się na tą 1 opcję ale gdy byliśmy jakiś czas temu w sklepie to było wino które lubimy w promocji i tż pytał czy bierzemy już na wesele. Potem wyniknęła rozmowa na ten temat i uznaliśmy że kupimy kilka rodzajów tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tylko nie wiem jak to rozwiązać na sali. Chyba lepiej by było aby w takim razie wina stały razem na jakimś stoliczku gdzie można podejść i wybrać. Bo na stołach będą zmieszane i goście mogą się ograniczać tylko do tych blisko siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 05:48   #1294
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja mam zamiar wziąć białe słodkie na pewno(bo 3 już kupiłam, bo ładna butelka), chyba wezmę też białe półsłodkie, czerwone słodkie i półsłodkie po 5 butelek. Będziemy mieli też drink bar prawdopodobnie więc aż tak się nie skupiam na winie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 06:13   #1295
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

U nas tez bedzie drink bar, do tego wodka, dwa rodzaje wina i bimber wina beda stać przy słodkim stole, a bimber przy wiejskim

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 06:48   #1296
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
może to nie było oczywiste, chociaż założyłam, że jest
jak mi para młoda zapewnia nocleg to dostaje w kopercie dodatkowo tyle ile sama za ten nocleg zapłaciłabym. mniej więcej oczywiście, zwykle sobie sprawdzam na stronie hotelu jak się cenią. młodzi nie są 'stratni' na tym, że mi nocleg zapewnili
nocleg nie jest obowiązkowy, to miły gest ze strony pary młodej. uważam, że należy wziąć to pod uwagę

chociaż oczywiście ludzie na pewno mają różne podejścia i niektórzy z radością wezmą nocleg, ale już nie pomyślą, że to jest dla pary młodej dodatkowy koszt.
Takie podejście jest mega fajne, ale według mnie, bardzo mało osób bierze to pod uwagę.

Dużą rolę odgrywa koszt tych noclegów. Obok naszej sali były pokoje (które niestety zostały zlikwidowane podczas pandemii) które kosztowały 30zl/os. Styl 'ikea, bez telewizora, tylko łóżko i szafka. Idealne na przenocowanie gości. W ciemno zarezerowalam wszystkie 50 miejsc, bo to jest kwota, która można na spokojnie wrzucić w koszta wesela.
Teraz mamy droższe noclegi, więc odpuściłam rezerwacje dla znajomych, którzy mają '5 minut' drogi
Tak jak dziewczyny napisały, że u nich nocleg 200-300zl no to już nie da się niezauważalnie tego zabudzetować

Tż mama jest taka, że według niej wszyscy powinni mieć nocleg, śniadanie i najlepiej jeszcze wyprawkę na powrót do domu.
Nie powiem, bo chciałabym mieć takie zasoby, żeby wszystko było na full wypas, ale trzeba znaleźć złoty środek.

Przy nieograniczonych możliwościach to nawet bym wzięła dekoratorke, która przesłała mi ofertę na prawie 17 tys


Jeśli macie jakieś wina godne polecenia, to chętnie skorzystam. Ja pije wino może raz na pół roku, żeby upewnić się, że nie jestem jego fanką więc zupełnie nie mam rozeznania.








Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 07:01   #1297
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

też bierzemy wino. czerwone półwytrawne i białe półwytrawne i półsłodkie do ciast.
planuje wybrać coś z lokalnych winnic.

tylko też mam dylemat, ile tego wina wziąć. bo podejrzewam, ze wina może u mnie pójść więcej niż wódki bo mamy teoretycznie sam obiad.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 08:06   #1298
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Wino też weźmiemy, 3 rodzaje (czerwone półwytrawne, białe półwytrawne i półsłodkie), będą gdzieś stały razem z whisky. Mamy małe wesele i towarzystwo pijące wódkę, więc raczej niewielkie ilości. U znajomych (a u nas ci sami znajomi wśród gości co u nich) na weselu na 100 os. było chyba z 8 butelek wina, a chyba tylko ja z gości piłam wino (nie mogę pić wódki).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 08:23   #1299
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My będziemy mieć wódkę na stołach, a na słodkim stole położymy wino, piwo bezalkoholowe i może whisky. Tak mi się wydaje okej


Zaniosłam kota do weta na zdjęcie kamienia z zębów i cały dzień taka będę chyba siedzieć spięta... Już tęsknię.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 08:27   #1300
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Miałam dużą rozkminę odnośnie noclegów, bo niestety moja knajpa liczy sobie 330 zł za dwuosobowy pokój ze śniadaniem więc już znacząco nadwyręża to budżet wesela. Generalnie mieszkamy w Poznaniu i wesele też robimy w Poznaniu, większość gości jest miejscowych więc uber do domu wyniesie ich max 30 zł, ale mamy też przyjezdnych- mój tata pochodzi z Małopolski. Tych co się da lokujemy po rodzinie, a tym co się nie da wynajmiemy pokoje (myślę że ogólnie z 5 pokoi trzeba będzie wynająć, muszę to jeszcze raz przeliczyć).

Wina planujemy czerwone i białe, wytrawne i półsłodkie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 08:55   #1301
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja będę celować raczej w półwytrawne i półsłodkie, do tego whisky, wino bezalkoholowe i kilka piw. To będzie stało osobno pomiedzy wiejskim stołem, a słodkim.
U nas noclegi też nie należą do najtańszych, ze śniadaniem (o ile byłoby dostępne, bo na ten moment właścicielka sali nie mogła potwierdzić) wyszłoby grubo ponad 200 zł.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez LiviaVe
Czas edycji: 2021-05-12 o 08:58
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 09:12   #1302
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

pewnym rozwiązaniem jest ogarnięcie noclegów w innym hotelu, nie tym przy sali, skoro pokoje przy sali są drogie. jeśli się ogarnia jakiegoś busa, żeby poodwozić tych mieszkających blisko, to wtedy transport tez nie jest problemem.

no ale to luźna sugestia. nikogo nie zamierzam przekonywać że noclegi zapewniać trzeba. nie trzeba

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

my wino będziemy brać wytrawne i półsłodkie, białe i czerwone. do tego kilka butelek bezalkoholowego.

na pewno kupię kilka butelek tego białego wina
https://www.google.com/search?q=Andr...aZzDgaD5sJu7fM
do kupienia w aldi. bardzo mi przypadło d gustu. jest wytrawne, ale nie bardzo cierpkie. i kosztuje niewiele



kupujecie jakieś piwo 0%? jaką markę? ja planuję kupić, bo będziemy mieć kilku kierowców i karmiących matek. ale zupełnie nie znam się na piwach 0%. ponoć Miłosław jest niezły. a wy co kupujecie?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 09:13   #1303
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja się właśnie zastanawiam nad piwem/piwem bezalkoholowym i whisky. Mam już wódkę, będzie trochę wina, drink bar z drinkami alkoholowymi i bezalkoholowymi, zapewne bimber
Myślicie że te pozostałe alkohole będą potrzebne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 09:34   #1304
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ciri, ty zmieniłaś datę na tę lipcową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 09:36   #1305
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

ostatnio piłam okocima, zero - ciemne wiśniowe. bardzo dobre.
mój brat mówi, ze cała seria tych bezalkoholowych jest udana.

z musujących cin cin zero mi smakuje.

testuje jeszcze zwykłe wina, bezalkoholowe i jestem trochę rozczarowana. bo płacę 20-40 zł jak za kompot winogronowy (białe) czy stary kompot wiśniowo-aroniowy (czerwone).
wybiorę końcowo chyba etykietą.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 09:39   #1306
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My wlasnie ze względu na drink bar zrezygnowaliśmy z dodatkowych alkoholi typu piwo, whisky na pewno kazdy znajdzie coś dla siebie, a opcji drinków w barze mamy chyba ze 20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 09:55   #1307
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Ciri, ty zmieniłaś datę na tę lipcową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, 11 lipca teraz.
Za tydzień w piątek chyba wezmę wolne w pracy bo chyba ciężko będzie wytrzymać ten dzień... Już teraz jak pomyślę, to taka wkurzona jestem, że nie jest tak jak zaplanowaliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2021-05-12 o 09:57
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:07   #1308
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
U mnie jest Prosecco, to wiem, Tłuczenia kieliszków chyba nie będzie.

U mnie prosecco

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
M
A czy kupujecie wino np. Po kilka butelek z jednego rodzaju ze słodkich, półwytrawnych i wytrawnych? Czy będziecie mieć więcej rodzajów? Np. 2 rodzaje słodkich, 3 półwytrawnych?

Ja z początku nastawiałam się na tą 1 opcję ale gdy byliśmy jakiś czas temu w sklepie to było wino które lubimy w promocji i tż pytał czy bierzemy już na wesele. Potem wyniknęła rozmowa na ten temat i uznaliśmy że kupimy kilka rodzajów tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Tylko nie wiem jak to rozwiązać na sali. Chyba lepiej by było aby w takim razie wina stały razem na jakimś stoliczku gdzie można podejść i wybrać. Bo na stołach będą zmieszane i goście mogą się ograniczać tylko do tych blisko siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupuje wino białe i czerwone półwytrawne, z czego białego więcej, ale to pewnie przez to że ja pijam tylko białe i to półwytrawne

Myślę, że po 2 butelki z każdego rodzaju. 10 białych, 5 czerwonych.


Jeśli ktoś będzie chciał piwo czy piwo 0%, może sobie zamówić, będziemy mieć otwarty rachunek.

Edytowane przez f1i2o3
Czas edycji: 2021-05-12 o 10:09
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:08   #1309
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ostatnio piłam okocima, zero - ciemne wiśniowe. bardzo dobre.
mój brat mówi, ze cała seria tych bezalkoholowych jest udana.

z musujących cin cin zero mi smakuje.

testuje jeszcze zwykłe wina, bezalkoholowe i jestem trochę rozczarowana. bo płacę 20-40 zł jak za kompot winogronowy (białe) czy stary kompot wiśniowo-aroniowy (czerwone).
wybiorę końcowo chyba etykietą.
Ten cin cin free jest naprawdę przyjemny! Można z niego pyszne drinki zrobić.
U mnie stoi jedno bezalkoholowe wino, boje się je otwierać
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Tak, 11 lipca teraz.
Za tydzień w piątek chyba wezmę wolne w pracy bo chyba ciężko będzie wytrzymać ten dzień... Już teraz jak pomyślę, to taka wkurzona jestem, że nie jest tak jak zaplanowaliśmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi przykro, a z drugiej strony czuję ulgę i cieszę się z tej zmiany sali. U mnie to wyszło akurat na plus.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-12, 10:09   #1310
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mi Ze smakowych 0% smakuje bardzo Desperados.
A z takich zwykłych to właśnie Miłosław, albo Heineken.

Ciri, jak była nasza kwietniowa data to jakoś ten dzień zleciał. Byliśmy u rodziców akurat i jedynie o 16 powiedziałam, że właśnie byśmy wchodzili do kościoła i trochę mi się łezka zakręciła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:14   #1311
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Kolorowymaj Pokaż wiadomość
Mi Ze smakowych 0% smakuje bardzo Desperados.
A z takich zwykłych to właśnie Miłosław, albo Heineken.

Ciri, jak była nasza kwietniowa data to jakoś ten dzień zleciał. Byliśmy u rodziców akurat i jedynie o 16 powiedziałam, że właśnie byśmy wchodzili do kościoła i trochę mi się łezka zakręciła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie też pierwsza data (8 maja) przeszedł spokojnie - w sumie bez większych emocji co mnie nieco zaskoczyło. tż był na kawalerskim, ja byłam u przyjaciółek. jedynie co to tż zadzwonił 3 min przed 'ślubem' z pytaniem gdzie jestem i czy go zostawiałam przed ołtarzem
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:18   #1312
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

my idziemy w regionalne piwa, zamówimy po kilka rodzajów z lokalnego browaru, co robi mało, ale myślę,że dla gości to będzie ciekawostka
Ja za winem nie przepadam, ale ostatnio u sąsiadów pyszne piłam, białe, słodkie, nie kwaśne, sąsiad przyniósł mi 3 butelki mojej mamie też posmakowało, więc kupujemy na wesele, mają białe i czarne, gruzińskie za 30 zł za butelkę.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:19   #1313
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny dzis ma być planowana konferencja i nieoficjalnie mają zwiększać limity na weselach to dla Was świetna wiadomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:25   #1314
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Zdziwię się, jeśli zwiększą, bo słyszałam dzisiaj w radiu, że znowu reprodukcja się zwiększa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:31   #1315
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzis ma być planowana konferencja i nieoficjalnie mają zwiększać limity na weselach to dla Was świetna wiadomość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooo kojarzysz o której to to ma być?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:31   #1316
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Gdzies czytalam ze planują o 13 ale to nieoficjalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:33   #1317
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dziewczyny a czy faktycznie te imprezy do 25 os na świeżym powietrzu można robić od 8 maja? Pierwotnie miało być od 15stego a później coś mi mignęło, że to przyspieszyli 🤷☠♀️ ale też nie było o tym jakoś głośno.
Życzę Wam aby jak najszybciej odblokowali te imprezy!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:36   #1318
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy faktycznie te imprezy do 25 os na świeżym powietrzu można robić od 8 maja? Pierwotnie miało być od 15stego a później coś mi mignęło, że to przyspieszyli ��â˜☠♀️ ale też nie było o tym jakoś głośno.
Życzę Wam aby jak najszybciej odblokowali te imprezy!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właśnie wczoraj cos takiego teściowa przebąkiwała. i coś że kina otworzyły się (mogły się otworzyć) wcześniej niż pierwotnie zapowiadano
ja o tym nic nie słyszałam, ale co do wesel wydaje mi się to mało prawdopodobne. gastronomia w ogródkach rusza dopiero od 15 maja - wszystkie restauracje na fb trąbią o tym od tygodnia a wydaje mi się, że te wesela to ściśle z gastronomią są powiązane.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 10:47   #1319
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Też mi przykro, a z drugiej strony czuję ulgę i cieszę się z tej zmiany sali. U mnie to wyszło akurat na plus.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam takie uczucie ulgi, w sensie koniec zmartwien z ilością osób i z tym, kto przyjedzie a kto nie. Po tej zmianie odpuściłam martwienie się tym, mimo że nie wszyscy dają jednoznacznie znać że będą. Trochę mnie to wkurzyło, ale cóż. Najważniejsi będą, a ja zrobiłam wszystko by wszystkim to ułatwić.

Tylko no czuje że ciężko mi będzie na sercu... Ja niestety jestem taka sentymentalna i rozmyślająca...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-12, 11:12   #1320
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

został mi równy miesiąc.
a mam wrażenie, że jeszcze full do ogarnięcia.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.