WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-11, 19:18   #421
MagdulaAk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 10
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Witam po długiej nieobecności Jestem zadowolona z przebiegu mojego kursu, na początku miałam problemy ze zmianą biegów. Niestety w związku z tym, że mam małe dziecko i absorbującą pracę mój kurs trwa ponad rok. Mam nadzieję, że w końcu skończę kurs kupię autko i będę cieszyła się jazdą. Instruktor mówi, że jeszcze kilka godzin i będę mogła podejść do egzaminu wewnętrznego. Mam nadzieję, że wyrobię się do końca roku. pa
MagdulaAk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-19, 12:47   #422
doti9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cześć MagdulaAk masz już prawo jazdy? Ja niestety jeszcze nie. Jakoś wolno idzie mi ta nauka jazdy, miałam już trzy egzaminy, niestety na mieście zawsze coś mi nie tak jak trzeba:

1. parkowanie - dwa razy zaparkowałam za blisko samochodu, egzaminator nie mógł opuścić samochodu. ps trochę gruby był, ja bym wysiadła
2. Zmiana pasa ruchu zbyt gwałtowna, prawie zderzenie z innym samochodem.
3. Najechałabym na krawężnik.

Muszę się doszkolić i dopiero zapiszę się na kolejny egzamin.
doti9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-22, 10:32   #423
MagdulaAk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 10
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Cześć, całkiem niedawno zdobyłam prawo jazdy. Do tego, tuż po uzyskaniu mąż kupił nowiutkiego Hyundaia i20, identyczny jakim jeździłam Teraz zajmuję się otwieraniem salonu strzyżenia piesków i kotków, skończyłam już kurs. Jednak muszę cały czas się szkolić, ponieważ otwarcie planuję na koniec lutego. W związku z tym mam zawrót głowy. Jeżeli masz problemy ze zdaniem egzaminu zgłoś się do szkoły, w której ja się uczyłam, do Havranka. Naprawdę dobrze uczą, cena kursu wysoka, jednak z perspektywy czasu warto. Egzamin zaliczyłam bez mrugnięcia okiem, a teraz bez problemu radzę sobie w jeździe po Warszawie.
MagdulaAk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 13:34   #424
doti9090
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 12
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

dzięki za odpowiedź, właśnie przeczytałam trochę opinii o szkole Havranek. Całkiem ładnie kursanci piszą o nich. Zadzwoniłam umówiłam się na 10 godzin, zobaczę jak będzie po pierwszych jazdach no i po 10 godzinach. dziękuję jeszcze raz. Powodzenia w strzyżeniu piesków i kotków Mam Maję suczkę Yorka, więc jak otworzysz salon to może do Ciebie przyjadę papa
doti9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:06   #425
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Ja bym raczej szukała konkretnego instruktora, a nie szkoły.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-31, 19:50   #426
Dorota9890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy

Z mojego doświadczenia wynika, że najlepszym rozwiązaniem jest kurs prawa jazdy w Warszawie, podczas którego instruktorzy nie uczą, jak zdać egzamin, ale jak prawidłowo poruszać się na drogach. Nauka "na patenty" nie wystarczyła mi nawet na zdanie egzaminu.


Dlatego skorzystałam z oferty na jazdy doszkalające Warszawa Białołęka w IntroHL. Teraz już wiem, że od początku powinnam być na kursie właśnie u tych instruktorów. Nauka jazdy u egzaminatorów to czysta przyjemność i ogromna dawka wiedzy oraz nowych umiejętności.




Więcej informacji znajdziecie tutaj:


https://introhl.pl/nasza-oferta/kurs...egzaminatorow/
Dorota9890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-31 20:50:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.