pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-02, 20:51   #1
Olgii
Raczkowanie
 
Avatar Olgii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 126

pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika


Poznaliśmy się na jakiejś imprezie, w grudniu ubiegłego roku, na której nie bardzo nawet gadaliśmy, ale zaprosił do znajomych na fejsie, czasem napisał mi jakiś komentarz i tyle gwoli wstępu.

Od jakiegoś miesiąca piszę z nim na facebook'owym czacie codziennie wieczorem od ok 22, gadamy do późnych godzin nocnych (2-3). Super nam się gada, o wszystkim, raz ja zagaduję, raz on i niby wszystko fajnie.

Problem jest taki, że nic z tego gadania nie wynika. Mieszkamy w tym samym mieście, a jeszcze ani razu się nie spotkaliśmy na dłużej. Parę razy wpadł do mnie do pracy, na pół godziny, raz zaproponował wypad na rower, ale nie mogłam więc odmówiłam. Ostatnio zasugerowałam mu, że niby tyle gadamy i tacy z nas kumple, ale jakoś się jeszcze nie spotkaliśmy. Odpowiedział, że przecież tyle razy mnie wyciągał na rower. Nie kontynuowałam tematu, bo przecież nie 'tyle razy' a raz, który i tak nie wyszedł. Może on naprawdę myśli, że wyciągał mnie "tyle razy" i nic nie wyszło, więc nie proponuje spotkania żeby się nie narzucać?

Potem gdzieś tam wyjeżdżał na tydzień, powiedział, że jak wróci, to jedziemy na rower, nawet wymyślił gdzie i opracował trasę i jeszcze zachęcał że tam tak pięknie, sielsko, anielsko itd. Wrócił i jakoś o tym nie wspomina.
Innym razem zaproponowałam mu, że może pójdziemy na wystawę, powiedział, że "możnaby", pożartował, że się śmiesznie ubierze,kilka dni później jeszcze wrócił do tematu śmieszno-ubraniowego i na tym koniec. Nie dopytał czy idziemy czy jednak nie, olał sprawę . Dzień przed wystawą pochwalił się, że "jutro jedzie z jakimś tam kumplem na rower", więc znowu spotkanie nam nie wypaliło.
Zanim zaczęliśmy tak intensywnie gadać , miał mi przekazać jedną rzecz. To był okres zimowy: styczeń albo luty. Wtedy bardzo zabiegał o spotkanie, ale niestety studiuję, 300km od mojego rodzinnego miasta i nie miałam jak tego odebrać. Teraz obiecał, że przywiezie mi to któregoś dnia, ale też coś go nie widać. Mówi, że jest po urlopie, dużo pracuje i czasu nie ma na nic. Ale mnie się wydaje, że jednak trochę tego czasu ma...

Dziewczyny, napiszcie mi szczerze jak widzicie tę relację i tego chłopaka? Czemu tyle gada a nic z tego nie wynika? Czy ta relacja jest dla niego taka 'niezobowiązująca' ?
Ja nie chcę być koleżanką dla wieczornej rozrywki, wolę głębsze relacje, a nie tylko takie paplanie przez internet bla bla bla. A spotkanie "na żywo" rozwinęłoby pewnie naszą relację, na pewno bardziej niż gadanie na fejsie...
Gadamy kawał w noc, w międzyczasie on robi coś do pracy, do której musi wstawać z rana, opowiada mi swoje życie, chociaż jest osobą dość skrytą, ale nie sądzę, że nieśmiałą.. No cholera jasna, nie wiem co o tym myśleć. Spójrzcie na to z dystansu i powiedzcie mi szczerze i brutalnie, ponieważ poważnie myślę nad zakończeniem tej relacji, która się nie rozwija. Albo niech mi ktoś wytłumaczy, czemu ona się nie rozwija. Może to ja czegoś nie widzę, albo robię źle.

Pomóżcie Dziewczynki
Olgii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:09   #2
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Szczerze? Jakby chciał to już by coś z tego było...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:33   #3
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Szczerze? Jakby chciał to już by coś z tego było...
Tez prawda :/ albo jeszcze jest cos takiego,ze jednak się wstydzi i trochę to mnaskuje:p moglabym i to obstawic.Ja bym zrobila po prostu tak,ze bym sie uczepila umowienia sie..moze to deko hardcorowe,ale jednak tak lepiej.Jezeli sie bedzie wymigiwał to jednak chyba bym odpuscila mzoe wtedy by sie zaczal starac..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:37   #4
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

też uważam,ze jesli by mu zależało żeby z Waszej relacji "było coś więcej" to już dawno czyniłby co najmniej dwuznaczne aluzje, a przynajmniej wypilibyście razem kawę..no albo chociaż ten 'rower" doszedłby do skutku
według mnie jesteś "niezobowiązującą rozrywką", ewentualnie takim czasoumilaczem
sama mam takiego kolegę- jak mam czas to gadamy, jak nie to nie, jak mam czas to się z nim spotkam niezobowiązująco według mnie, a on sobie wyobrażał biedaczek buk wie nie co na "nasz"temat

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Tez prawda :/ albo jeszcze jest cos takiego,ze jednak się wstydzi i trochę to mnaskuje:p moglabym i to obstawic.Ja bym zrobila po prostu tak,ze bym sie uczepila umowienia sie..moze to deko hardcorowe,ale jednak tak lepiej.Jezeli sie bedzie wymigiwał to jednak chyba bym odpuscila mzoe wtedy by sie zaczal starac..
a ja bym odradzała uczepianie się, bo chłop może pod wpływem przyparcia go do muru umówić się parę razy i juz sobie koleżanka nie wiadomo co wkręci...a on wtedy spasuje
pogadać, nawet żartem, ale pogadac jednak na ten temat...a jesli nie pogadać (bo sie wstydzi czy nie wiem co innego) to odpuścić sobie tą relację- widać nie dla niej ten osobnik
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:39   #5
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Może jest nieśmiały Zaproponuj mu po prostu KONKRETNE spotkanie, konkretnego dnia o konkretnej godzinie i w konkretnym miejscu Jeśli ci zależy, to weź sprawy w swoje ręce, ja bym tak zrobiła A dużo znam takich chłopaków którzy tylko gadają i gadają a nie mają jaj żeby zaproponować coś konkretnego ;]
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:39   #6
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Clemence Pokaż wiadomość
Tez prawda :/ albo jeszcze jest cos takiego,ze jednak się wstydzi i trochę to mnaskuje:p moglabym i to obstawic.Ja bym zrobila po prostu tak,ze bym sie uczepila umowienia sie..moze to deko hardcorowe,ale jednak tak lepiej.Jezeli sie bedzie wymigiwał to jednak chyba bym odpuscila mzoe wtedy by sie zaczal starac..
Nie znam bardziej nieśmiałego faceta niż mój TŻ na początku, a nie miał kłopotów by zaczepić całkiem obcą dziewczynę na fb i po jakimś tyg. zaproponować spotkanie. Jak facet CHCE to potrafi stanąć na uszach dla upatrzonej dziewczyny.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:41   #7
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Nie znam bardziej nieśmiałego faceta niż mój TŻ na początku, a nie miał kłopotów by zaczepić całkiem obcą dziewczynę na fb i po jakimś tyg. zaproponować spotkanie. Jak facet CHCE to potrafi stanąć na uszach dla upatrzonej dziewczyny.

dokładnie, oczywiście pod warunkiem że NAPRAWDĘ CHCE a nie tylko pisze i pisze jak to baaaardzo chce
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 21:45   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Dobra, dobra, już nie zaczynajcie "najeżdżać" na faceta . Kilka razy proponował autorce wątku wypad na rower i odmówiła, więc sorry batory - może tym razem ona by rzuciła konkretną propozycją? Co? Niby rzuciła (z tą galerią), ale nie doprowadziła sprawy do końca - nie dogadała terminu, godziny etc. Wydaje mi się, że facet wcześniej czegoś chciał, ale się zniechęcił odmowami i mu przeszło. Czasami właściwy moment na umówienie się mija bezpowrotnie. Życie. Oboje za dużo kombinowali, a za mało było konkretów, więc nie ma co winić faceta. Widać z niego jest aktywny typ (rower) i może stwierdził, że pod tym względem nie nadają na tych samych falach.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2011-09-02 o 21:46
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:47   #9
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dobra, dobra, już nie zaczynajcie "najeżdżać" na faceta . Kilka razy proponował autorce wątku wypad na rower i odmówiła,
Podobno raz?
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:50   #10
cyanide sun
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 816
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

olej goscia. jakby chcial to juz dawno byscie sie spotkali normalnie.
cyanide sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 21:50   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Podobno raz?
Najwidoczniej on uważa, że kilka razy proponował, skoro użył liczby mnogiej. Może autorka nie załapała aluzji? Zapewne, jak to często bywa, prawda leży gdzieś pośrodku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 22:01   #12
Olgii
Raczkowanie
 
Avatar Olgii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 126
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Najwidoczniej on uważa, że kilka razy proponował, skoro użył liczby mnogiej. Może autorka nie załapała aluzji? Zapewne, jak to często bywa, prawda leży gdzieś pośrodku.
Możliwe, ale z drugiej strony sugerował też, że lubi jak się do niego mówi prosto z mostu, nie lubi czajenia się. Pewnie więc sam też by się nie czaił. Nie wiem już sama.

A tak w ogóle dziewczyny: Nie miałam na myśli związku z nim, tylko zastanawiam się czemu nie chce się spotkać, ale ciągle na gruncie koleżeńskim. Związku by z tego i tak nie było dlatego, że jak już pisałam, studiuję 300km stąd, a on powiedział, że nie wierzy w związki na odległość.
Olgii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:11   #13
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Olgii Pokaż wiadomość
A tak w ogóle dziewczyny: Nie miałam na myśli związku z nim, tylko zastanawiam się czemu nie chce się spotkać, ale ciągle na gruncie koleżeńskim. Związku by z tego i tak nie było dlatego, że jak już pisałam, studiuję 300km stąd, a on powiedział, że nie wierzy w związki na odległość.
no to powiedz nam co ma znaczyc pytanie: i nic z tego nie wynika? ze nie dochodzi do spotkania? ze nie chce czegos wiecej?
skoro sama twierdzisz ze nic z tego nie bedzie to czego oczekujesz?
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:24   #14
Olgii
Raczkowanie
 
Avatar Olgii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 126
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez wiola_p Pokaż wiadomość
no to powiedz nam co ma znaczyc pytanie: i nic z tego nie wynika? ze nie dochodzi do spotkania? ze nie chce czegos wiecej?
skoro sama twierdzisz ze nic z tego nie bedzie to czego oczekujesz?
no spotkania w realu, żebyśmy poszli jak kumple na piwo, albo nawet na ten rower. Chodzi mi o to, że takie spotkanie jest bardziej wymagające niż pisanina na fejsie, bardziej angażuje, pogłębia relacje.
Pisanie jest prostsze, nie trzeba nawet wychodzić z domu. To, że on nie chce się ze mną spotkać, świadczy o tym, że nie zależy mu, żeby to "kumpelstwo" ewoluowało jakoś dalej, może w przyjaźń. A jeżeli mu nie zależy na głębszych relacjach, żeby ta znajomość szła dalej, to ja dziękuję, powierzchowność i zabawa mnie nie interesuje i rezygnuje.

Zanim więc zrezygnuje pytam, co sądzicie, bo może ja zrobiłam coś nie tak, a nie widzę. A szkoda by mi było stracić fajną znajomość, ale koleżanką-pogadanką, też nie mam zamiaru być.
Olgii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:39   #15
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Olgii Pokaż wiadomość
Poznaliśmy się na jakiejś imprezie, w grudniu ubiegłego roku, na której nie bardzo nawet gadaliśmy, ale zaprosił do znajomych na fejsie, czasem napisał mi jakiś komentarz i tyle gwoli wstępu.

Od jakiegoś miesiąca piszę z nim na facebook'owym czacie codziennie wieczorem od ok 22, gadamy do późnych godzin nocnych (2-3). Super nam się gada, o wszystkim, raz ja zagaduję, raz on i niby wszystko fajnie.

Problem jest taki, że nic z tego gadania nie wynika. Mieszkamy w tym samym mieście, a jeszcze ani razu się nie spotkaliśmy na dłużej. Parę razy wpadł do mnie do pracy, na pół godziny, raz zaproponował wypad na rower, ale nie mogłam więc odmówiłam. Ostatnio zasugerowałam mu, że niby tyle gadamy i tacy z nas kumple, ale jakoś się jeszcze nie spotkaliśmy. Odpowiedział, że przecież tyle razy mnie wyciągał na rower. Nie kontynuowałam tematu, bo przecież nie 'tyle razy' a raz, który i tak nie wyszedł. Może on naprawdę myśli, że wyciągał mnie "tyle razy" i nic nie wyszło, więc nie proponuje spotkania żeby się nie narzucać?

Potem gdzieś tam wyjeżdżał na tydzień, powiedział, że jak wróci, to jedziemy na rower, nawet wymyślił gdzie i opracował trasę i jeszcze zachęcał że tam tak pięknie, sielsko, anielsko itd. Wrócił i jakoś o tym nie wspomina.
Innym razem zaproponowałam mu, że może pójdziemy na wystawę, powiedział, że "możnaby", pożartował, że się śmiesznie ubierze,kilka dni później jeszcze wrócił do tematu śmieszno-ubraniowego i na tym koniec. Nie dopytał czy idziemy czy jednak nie, olał sprawę . Dzień przed wystawą pochwalił się, że "jutro jedzie z jakimś tam kumplem na rower", więc znowu spotkanie nam nie wypaliło.
Zanim zaczęliśmy tak intensywnie gadać , miał mi przekazać jedną rzecz. To był okres zimowy: styczeń albo luty. Wtedy bardzo zabiegał o spotkanie, ale niestety studiuję, 300km od mojego rodzinnego miasta i nie miałam jak tego odebrać. Teraz obiecał, że przywiezie mi to któregoś dnia, ale też coś go nie widać. Mówi, że jest po urlopie, dużo pracuje i czasu nie ma na nic. Ale mnie się wydaje, że jednak trochę tego czasu ma...

Dziewczyny, napiszcie mi szczerze jak widzicie tę relację i tego chłopaka? Czemu tyle gada a nic z tego nie wynika? Czy ta relacja jest dla niego taka 'niezobowiązująca' ?
Ja nie chcę być koleżanką dla wieczornej rozrywki, wolę głębsze relacje, a nie tylko takie paplanie przez internet bla bla bla. A spotkanie "na żywo" rozwinęłoby pewnie naszą relację, na pewno bardziej niż gadanie na fejsie...
Gadamy kawał w noc, w międzyczasie on robi coś do pracy, do której musi wstawać z rana, opowiada mi swoje życie, chociaż jest osobą dość skrytą, ale nie sądzę, że nieśmiałą.. No cholera jasna, nie wiem co o tym myśleć. Spójrzcie na to z dystansu i powiedzcie mi szczerze i brutalnie, ponieważ poważnie myślę nad zakończeniem tej relacji, która się nie rozwija. Albo niech mi ktoś wytłumaczy, czemu ona się nie rozwija. Może to ja czegoś nie widzę, albo robię źle.

Pomóżcie Dziewczynki
a ja mysle,ze dwie dupy z was :P nie potraficie sie konkretnie umowic i doprowadzic sprawy do konca. w takiej sytuacji umowilabym sie z nim na kawe, wyznaczeniem konkretnej daty, godziny i miejsca. i w zaleznosci od tego, co sie zadzieje, myslalabym, co dalej.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:42   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a ja mysle,ze dwie dupy z was :P nie potraficie sie konkretnie umowic i doprowadzic sprawy do konca. w takiej sytuacji umowilabym sie z nim na kawe, wyznaczeniem konkretnej daty, godziny i miejsca. i w zaleznosci od tego, co sie zadzieje, myslalabym, co dalej.
Hehe, dobre podsumowanie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:46   #17
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Olgii Pokaż wiadomość
Zanim więc zrezygnuje pytam, co sądzicie, bo może ja zrobiłam coś nie tak, a nie widzę. A szkoda by mi było stracić fajną znajomość, ale koleżanką-pogadanką, też nie mam zamiaru być.
sprawa jest prosta i dziewczyny miały rację... on wlasnie traktuje Cie jak kolezanke do poklikania, wspomnialas o spotkaniu, on to odebral jako zart,
jesli chcesz sie z nim spotkac zaproponuj to, jesli nie wyjdzie szkoda czasu
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 22:51   #18
Olgii
Raczkowanie
 
Avatar Olgii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 126
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a ja mysle,ze dwie dupy z was :P nie potraficie sie konkretnie umowic i doprowadzic sprawy do konca. w takiej sytuacji umowilabym sie z nim na kawe, wyznaczeniem konkretnej daty, godziny i miejsca. i w zaleznosci od tego, co sie zadzieje, myslalabym, co dalej.
Ja się przyznaję, że jestem przyczajoną dupką i głupio mi wprost powiedzieć, że pragnę gorąco się spotkać
Ale on MI SIĘ WYDAJE, że jest przebojowy chłop, zdecydowany i życiowy, ale może nie do kobiet? Albo się boi, że sobie jakieś nadzieje uczynię jak zaproponuje, albo czasu nie ma.
Jak na razie mamy oboje być na wystawie, na której on będzie z racji swojej pracy a ja z racji, że pójdę sobie "pooglądać" . Tam zobaczę, co zrobi dalej, jak nic, to niech spada. No!
Olgii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 23:06   #19
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Olgii Pokaż wiadomość
Ja się przyznaję, że jestem przyczajoną dupką i głupio mi wprost powiedzieć, że pragnę gorąco się spotkać
Ale on MI SIĘ WYDAJE, że jest przebojowy chłop, zdecydowany i życiowy, ale może nie do kobiet? Albo się boi, że sobie jakieś nadzieje uczynię jak zaproponuje, albo czasu nie ma.
Jak na razie mamy oboje być na wystawie, na której on będzie z racji swojej pracy a ja z racji, że pójdę sobie "pooglądać" . Tam zobaczę, co zrobi dalej, jak nic, to niech spada. No!
ale czy z racji pracy bedzie mogl poswiecic ci czas?
zapros go gdzies. wprost i bez ogrodek. konkretnie. a nie kiedys-gdzies.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 11:51   #20
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

ja widzę tak, że z tegonic nie bedzie. Jakby chcial to juz dawno byscie sie spotkali i to nie jeden raz...
Jak mu sie nudzi i nie ma co robic to pisze z toba dla zabicia czasu, a tak ma cie gdzies


olej go i poszukaj kogos kto bedzie cie traktowal powaznie
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 12:17   #21
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

A wg mnie gadacie TYLKO miesiąc i przy tak krótkim okresie czasu nie rozumiem jak można mówić, że gdyby chciał to dawno już by coś z tego było?
Może się czegoś obawia, wstydzi spotkania, no nie wiem... ja bym tak szybko go nie skreslała i sama zaproponowała KONKRETNIE wspólne wyjście
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 13:17   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
A wg mnie gadacie TYLKO miesiąc i przy tak krótkim okresie czasu nie rozumiem jak można mówić, że gdyby chciał to dawno już by coś z tego było?
Może się czegoś obawia, wstydzi spotkania, no nie wiem... ja bym tak szybko go nie skreslała i sama zaproponowała KONKRETNIE wspólne wyjście
Ja to samo. Konkret propozycja i doprowadzenie sprawy do końca. Jeżeli się wykręci, zacznie ściemniać, to wtedy olać sprawę i pana.

Autorko wątku, Skazana_na_bluesa ma rację - zastanowiłaś się czy on znajdzie czas na tej wystawie? Żebyś potem nie była rozczarowana, że jednak nie znalazł. Mimo wszystko on tam będzie bardziej w pracy, niż towarzysko.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 14:42   #23
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Olgii Pokaż wiadomość
Potem gdzieś tam wyjeżdżał na tydzień, powiedział, że jak wróci, to jedziemy na rower, nawet wymyślił gdzie i opracował trasę i jeszcze zachęcał że tam tak pięknie, sielsko, anielsko itd. Wrócił i jakoś o tym nie wspomina.
Innym razem zaproponowałam mu, że może pójdziemy na wystawę, powiedział, że "możnaby", pożartował, że się śmiesznie ubierze,kilka dni później jeszcze wrócił do tematu śmieszno-ubraniowego i na tym koniec. Nie dopytał czy idziemy czy jednak nie, olał sprawę .
To trzeba było samej dopytać, co z tymi rowerami, szczególnie, że już wcześniej odmawiałaś, więc może myśleć, że w ogóle nie masz ochoty na jakieś rowery. Rzucaj więcej aluzji albo zaproponuj raz a konkretnie.
Lepiej spotkać się na neutralnym gruncie, niż na wystawie, gdzie może mieć na głowie różne rzeczy.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 15:38   #24
Nadya
Rozeznanie
 
Avatar Nadya
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 887
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Wydaje mi się, że skoro oczekujesz tylko relacji koleżeńskich to sama możesz zaproponować jakiś konkretny wypad. Aluzji może nie załapać, uznać je jako żart i dalej nic z tego nie będzie. Jeśli chłopak mimo wszystko nie będzie zainteresowany to możesz odpuścić i tyle
__________________
mój wątek wymianowy

Nadya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 16:29   #25
eternitka
#etergirl
 
Avatar eternitka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 067
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez Nadya Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że skoro oczekujesz tylko relacji koleżeńskich to sama możesz zaproponować jakiś konkretny wypad. Aluzji może nie załapać, uznać je jako żart i dalej nic z tego nie będzie. Jeśli chłopak mimo wszystko nie będzie zainteresowany to możesz odpuścić i tyle
Myślę tak samo skoro tyle razy nie było wam dane się spotkać to jeszcze raz można spróbować. A jeśli się nie uda i on poszuka wymówki no to cóż, najwyraźniej rzeczywiście chłopak nie jest zainteresowany. Potem nie ma sensu na siłę starać się o niego. On tego nie doceni.
__________________
Nigdy się nie poddam!


Plan 2020:
Droga do marzeń...


2020, nadchodzę!

Edytowane przez eternitka
Czas edycji: 2011-09-03 o 16:30
eternitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:04   #26
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 747
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

wg mnie on faktycznie może odczuł, że nie chcesz się spotkać. Zaproponował rowery - Ty odmówiłaś. Możliwe, że uznał to za jasny sygnał, że nie chcesz niczego więcej. Nawiąż do tego, sama zaproponuj, może zagai coś w stylu, że znasz fajne miejsce i fajnie było tam na rowerach pojechać (tylko miejsce sobie jakies fajne wyszukaj i moze jakąś trasę ustal czy coś)

jak nie podejmie tematu, to chyba faktycznie nic z tego
powiem Ci tak: moje bliższe relacje z moimi 3 ostatnimi facetami (oczywiście znaliśmy się wcześniej w realu), zaczęły sie/odnowiły na fb na czacie i bardzo szybko przeszły do reala. więc jeśli koleś chce , tylko jest niesmiały i nie chce się narzucać po Twojej odmowie, to na pewno podejmie kwestię spotkania.
powodzenia
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić....
loloona_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:38   #27
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
a ja mysle,ze dwie dupy z was :P nie potraficie sie konkretnie umowic i doprowadzic sprawy do konca. w takiej sytuacji umowilabym sie z nim na kawe, wyznaczeniem konkretnej daty, godziny i miejsca. i w zaleznosci od tego, co sie zadzieje, myslalabym, co dalej.
Zgadzam się z tym

Autorka odmówiła za pierwszym razem, potem nie wystosowała żadnej konkretnej propozycji, więc on może poczuć się olany w równym stopniu co ona. Na jej miejscu zarzuciłabym konkretem, ale też w razie jego dobrze wytłumaczonej odmowy (nie musi być na jej zawołanie) nie strzeliłabym od razu focha, tylko uświadomiła, że "szkoda " i poczekała na jego ruch. A dopiero potem olała, bo ileż można się bawić w kotka i myszkę

Dziewczyny, przesadzacie trochę z tym "gdyby chciał, to dawno by coś z tego było". Może jest nieśmiały, może ma złe doświadczenia z dziewczynami, może nie czuje zainteresowania od autorki. Kobiety nieraz wymagają cudów, same będąc lodowymi królewnami... Korona nam z głowy nie spadnie, jeśli czasem przejmiemy inicjatywę.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 22:34   #28
Olgii
Raczkowanie
 
Avatar Olgii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 126
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Dziewczyny, właśnie z nim piszę i napomknęłam, że szkoda, że nie towarzyszył mi na wystawie, nic na to nie odpowiedział, nie podjął tematu.

Teraz przymierzam się do zaproponowania roweru! Niebawem ciąg dalszy relacji
Olgii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 22:58   #29
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Napisz mu wprost, że chcesz się z nim w końcu spotkać nie masz nic do stracenia, nie bój się
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 23:16   #30
Olgii
Raczkowanie
 
Avatar Olgii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 126
Dot.: pisze i pisze, ale nic z tego nie wynika

Zapytałam kiedy przywiezie mi tą rzecz, którą miał mi przywieść- nie podjął tematu- ok.
Zaczaiłam się na ten rower, on powiedział, że wczoraj i przedwczoraj zrobił 170 km, więc mówię coś, że obiecał że mnie zabierze na rower tam i tam, a jeździ sobie sam, kiedy ja nie mam z kim jeździć, siedzę w domu i płaczę ciuchutko a on nic nie odpisał na to. "Jak sen urwała się rozmowa" i nie wiem czy męczyć go dalej, chyba rzeczywiście sobie daruję. Nie to NIE.
Olgii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.