Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-06, 16:45   #541
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Nie podoba mi się ta paleta, dla mnie za bardzo podobna do Wiśni. Jak ktoś ma Wiśnie, to po co mu ta druga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 17:05   #542
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Kliknęłam właśnie nową paletkę Herbaciana róża we współpracy z Agnieszką Janoszką i fluid.
Po wypłacie będą dalsze zamówienia
Ooo to pokaż jak dostaniesz jestem ciekawa jak na zywo wygląda bo tych sztucznych swatchy nie lubię, zawsze podrasowane
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-06, 20:00   #543
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ta paleta, dla mnie za bardzo podobna do Wiśni. Jak ktoś ma Wiśnie, to po co mu ta druga?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No jak ktoś ma, to może faktycznie mu niepotrzebna chociaż wiecie jak to jest... Ja akurat nie mam
Agnieszka Janoszka ma taką specyficzną estetykę, która bardzo mi się podoba. Poprzednią jej paletę jakoś nigdy nie udawało mi się kliknąć, dlatego jak pojawiła się ta, to bez zastanowienia kupiłam.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 09:34   #544
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ta paleta, dla mnie za bardzo podobna do Wiśni. Jak ktoś ma Wiśnie, to po co mu ta druga?
Rzeczywiście dość podobna. Nie widziałam żadnej z tych palet tak na żywo, ale dla mnie ta Herbaciana Róża jest bardziej brązowa, myślę, że nieco bardziej uniwersalna niż Kwitnąca Wiśnia

A co do nowości, to bardzo przypadła mi do gustu Celebra, ale nie wiem czy się skuszę, bo ostatnio mam tyle palet, że masakra Trochę poszalałam na Sephorze

W ogóle to widzę na stronie Glam Shopu, że jest promocja na wszystko -15%, tylko oczywiście nie obowiązuje do produktów, których kupnem byłabym potencjalnie zainteresoana :P Ale Celebra dość długo była na promcje -20 zł., więc nie ma co narzekać
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 11:11   #545
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Przeprosiłam się z Glamszopem po rozczarowaniu Denoną ( tj. stosunek jakości do efektu i ceny jest hmmmm) jednak błyski z Glamu nie mają sobie równych, nawet ostatnio wybaczam ich łażenie po moje twarzy.

Dokupiłam neutralną jak była w najniższej cenie - tutaj pełen zachwyt, obok Bohemy to najlepsze codzienne palety ever ( dla mnie)
mam kilka małych paletek - mam Wiśnię i Valentinę ( którą lubię bardzo i nie rozumiem dlaczego jest taka niedoceniana) i teraz wpadł Remix, którym się namiętnie zabawiam.

Co do herbacianej róży to fajna paletka ale nie kupię, nie ma szans mam tak dużo palet, że oszaleć można. Wiśnię mam, używam falami i jestem średnio zadowolona bo nie wykorzystuję wszystkich cieni (mniej więcej połowę) z herbacianej dla mnie użytkowych byłoby więcej ale mając neutralną nie zamierzam nic już kupować ( może za rok obniżą ceny ze współprac to może kliknę) podobają mi się pomadki ale aktualnie nie używam pomadek więc zakupu nie będzie.

Herbaciana wg mnie jest bardziej neutralna i neutralna niż Wiśnia, Wiśnia u mnie wieje chłodem co mi osobiście lat dodaje, wolę neutrale i cieplaki.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 15:15   #546
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez fi Pokaż wiadomość
Przeprosiłam się z Glamszopem po rozczarowaniu Denoną ( tj. stosunek jakości do efektu i ceny jest hmmmm) jednak błyski z Glamu nie mają sobie równych, nawet ostatnio wybaczam ich łażenie po moje twarzy.

Dokupiłam neutralną jak była w najniższej cenie - tutaj pełen zachwyt, obok Bohemy to najlepsze codzienne palety ever ( dla mnie)
mam kilka małych paletek - mam Wiśnię i Valentinę ( którą lubię bardzo i nie rozumiem dlaczego jest taka niedoceniana) i teraz wpadł Remix, którym się namiętnie zabawiam.

Co do herbacianej róży to fajna paletka ale nie kupię, nie ma szans mam tak dużo palet, że oszaleć można. Wiśnię mam, używam falami i jestem średnio zadowolona bo nie wykorzystuję wszystkich cieni (mniej więcej połowę) z herbacianej dla mnie użytkowych byłoby więcej ale mając neutralną nie zamierzam nic już kupować ( może za rok obniżą ceny ze współprac to może kliknę) podobają mi się pomadki ale aktualnie nie używam pomadek więc zakupu nie będzie.

Herbaciana wg mnie jest bardziej neutralna i neutralna niż Wiśnia, Wiśnia u mnie wieje chłodem co mi osobiście lat dodaje, wolę neutrale i cieplaki.
O, to też prawda, jak ktoś ma Neutralną albo Autoportret Hani to w sumie ta Róża też jest zbyteczna. Nie widzę sensu gromadzenia takich samych palet, przecież jedna osoba nie ma szans tego zużyć, a też nie chciałabym się malować cienami, które mają z 5 lat ale widzę, że coraz więcej osób jest tego samego zdania i już tyle osób nie rzuca się na nowości jak było to kiedyś.

Moje zamówienie złożone zaraz po północy dalej ma status pakowane... Ja rozumiem, że mają ogrooom zamówień, ale inne sklepy też pewnie miały ich ogrom, a jakoś się wyrobiły. Rozumiem kilka dni zwłoki, ale prawie 2 tygodnie to już dla mnie przesada, żeby nawet tego nie spakować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mauve_lips
Czas edycji: 2020-12-07 o 15:16
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-07, 17:35   #547
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dziewczyny, chyba i ja muszę zrobić rachunek sumienia, bo u mnie też jakby w ostatnim czasie palet przybyło.
Z Glam shopu mam Bohemę, kilka dziewiątek (złoty cukier, w zielone, różowa, morelova, kokosanka, laguna) oraz kilka pojedynczych pigmentów.
Denona- mini paletka Gold oraz paleta Glam.
Colourpop - 3 paletki (In a trance, Its my pleasures oraz Wild nothing),
Huda - 2 paletki, ( Desert Dusk i Mini Nude Medium),
ABH-2 palety ( Soft Glam i Norvina)
KKW -1 paleta (classic palette),
Scot Barnes -1 paleta,
Eveline 1 paleta ( Charming Mocha).

Z palet cieni to w zasadzie kusi mnie jedynie Glam shop - z nowych mini paletek wersja nude oraz Neutralna oraz Celebra.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-12-07, 18:02   #548
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chyba i ja muszę zrobić rachunek sumienia, bo u mnie też jakby w ostatnim czasie palet przybyło.
Z Glam shopu mam Bohemę, kilka dziewiątek (złoty cukier, w zielone, różowa, morelova, kokosanka, laguna) oraz kilka pojedynczych pigmentów.
Denona- mini paletka Gold oraz paleta Glam.
Colourpop - 3 paletki (In a trance, Its my pleasures oraz Wild nothing),
Huda - 2 paletki, ( Desert Dusk i Mini Nude Medium),
ABH-2 palety ( Soft Glam i Norvina)
KKW -1 paleta (classic palette),
Scot Barnes -1 paleta,
Eveline 1 paleta ( Charming Mocha).

Z palet cieni to w zasadzie kusi mnie jedynie Glam shop - z nowych mini paletek wersja nude oraz Neutralna oraz Celebra.
Yyyy

Wczoraj odłożyłam 7 paletek do odsprzedania a i tak mam dużo za dużo


Fenty - 7 szt: True Neutrals, Cool Neutrals, Deep Neutrals, Peach, Smoky, Wine, świateczna Holo'daze

Glam Shop - 7 szt: Fiolety, Paprika, Morelova, Ciepła, Smoke, Z Kolorem, Nude

Huda Beauty - 6 szt: Rose Gold, Desert Dusk plus 4 małe: Ruby, Topaz, Emerald, Amethyst (dwie małe Nude - light już ma nową właścicielkę, Rich jeszcze czeka)

Morphe - 5 szt: 2 we współpracy z Jaclyn Hill - Ring the alarm i Bling Boss i 3 dziewiątki: Lavendaze, Painted Desert i Just a Crush

Lime Crime - 5 szt: Venus XL, Venus XL II, Venus I, Venus III, Prelude Exposed (Chroma jednak odłożyłam, kolory piękne, ale nie widzę ich u siebie )

ColourPop - 3 szt: Main Squeeze, Orange You Glad i It's my pleasure (reszta leci lub poleci, muszę obfocić ) I odpuszczam tę markę, chyba że coś powalającego wypuszczą.

Natasha Denona - 3 szt: Bronze, Love i mała Coral

Nars - 2 szt: Narsissist (potestuję jeszcze, ale chyba poleci, bo trochę "przedpotopowa" mi sie wydaje) i Extreme Effects

Urban Decay - 1 szt: Born to run (Ultraviolet, Cherry i Heat szukają nowego domu, podobnie jak mniejsze Bailout, Shortcut i Detour - te trzy małe jakby za bure dla mnie )

Kat von D - 1 szt: Lolita por vida

Kobo - 1 szt: My Favorite Colors

Tarte - 1 szt: Lil'toasted

Paese - 1 szt: Warm Memories

Eveline - 1 szt: Chocolate (kupiłam dzisiaj w Biedrze, taka na co dzień ok, szału nie ma, ale bardziej mi pasuje niż jasne z Colour Pop np. Going Coconuts czy Nude Mood).


Zbiór oprócz tych, które wspomniałam wyżej (tzn albo już sprzedałam, albo czekają, albo muszę wystawić) wszystkie 4 z Nabli, które miałam, ABH (Norvina, Soft Glam, Modern Renaissance), MUR (jak zatęsknię to w każdym momencie mogę przecież kupić), Affect, Eveline, Catrice i pewnie coś jeszcze ale nie pamiętam

Ogólnie to od wiosny wymieniłam prawie cały swój zbiór palet, została tylko paleta Pease kupiona jesienią 2019. Wszystkie pozostałe kupione od tej wiosny.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2020-12-07 o 18:29
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 00:20   #549
aniszonekk
Psiejsko czarodziejsko :)
 
Avatar aniszonekk
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 708
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hehe, ja również pozbylam się kilku(-nastu) palet, chyba jednak najbardziej przywiazuję się do Too Faced,bo zostawilam Semi Sweet, Gold, Tutto Frutti ananasową. Oprócz tego mam Love Denony, no i wystawiona na sprzedaż Beccę Volcano. Natomiast po Świętach na pewno kupię Pumpkin i podoba mi się też Palm Springs. Oczko tez leci za Venuskami Lime Crime, staram się jednak być rozsądną, bo kiedy ja to zuzyję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
wymianka zapachowa, kolorowa, pielęgnacyjna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1288132
aniszonekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 07:20   #550
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja cały czas myślę o bohemie i chyba kupię sobie za hajs z prezentów świątecznych

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 10:20   #551
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Kurczę to ja mam jedynie 3 palety - affect, max factor i Neutralną. I mimo że mam neutralną to odcienie herbacianej róży są dla mnie inne i z chęcią bym ją przetestowała, z tym że... nie polubiłam się za bardzo z turbopigmentami... przynajmniej te z neutralnej mi nie podpasowały, za dużo drobin, brokatu... ja lubię blask ale bezdrobinkowy, dlatego chyba nie skuszę się na różę...

Przetestowałam próbkę podkładu klasyk i powiem wam, że póki co całkiem czad w połączeniu z pudrem aksamit, wygląda lekko, nie robi ciastka a jest kryjący. Kupię tylko sie zastanawiam czy czekać na promocję... hm..
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2020-12-08 o 10:24
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-08, 11:25   #552
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Chciałam dzis wypróbować odcien Cieply 1 i ... saszetka była prawie pusta Ścianki były jakby tylko pobrudzone podkładem. Rozcięłam, żeby zebrać gąbką, ale podkład zaczął już zastygać, więc niezbyt się udało. Oliwka 1 wystarczyła mi na 3 razy - fajny ton, ale za jasna dla mnie.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2020-12-08 o 11:28
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 12:54   #553
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Nałożyłam dzisiaj próbkę Ciepły 1 - uffff jak dobrze, że to tylko próbka.
Pierwsze wrażenie super, podkład ładnie się zaaplikował, krycie ok, jakieś suche skórki i wokół nosa podkreślił, kolor ideał. I wyglądałoby super tylko po przypudrowaniu moja twarz zrobiła się pomarańczowa i gdzieniegdzie pojawiły się plamy.
Zdecydowanie nie jest to podkład dla mnie.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 16:44   #554
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja cały czas myślę o bohemie i chyba kupię sobie za hajs z prezentów świątecznych

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Nie myśl, kupuj. Piękna paleta.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 19:12   #555
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Wkurza mnie to strasznie, że youtuberki już zdążyły otrzymać swoje darmowe paczki PR z Różą, a moje zamówienie z black friaday wciąż nie zostało nawet spakowane!!! :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 19:17   #556
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mauve_lips Pokaż wiadomość
Wkurza mnie to strasznie, że youtuberki już zdążyły otrzymać swoje darmowe paczki PR z Różą, a moje zamówienie z black friaday wciąż nie zostało nawet spakowane!!! :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te paczki PR to one chyba dostają dużo wcześniej.

Jak jeszcze zamówienia z black friday nie są wysłane, to jak złoże zamówienie w piątek lub w weekend to pewnie nie dostanę tego przed świętami.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 20:00   #557
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Te paczki PR to one chyba dostają dużo wcześniej.

Jak jeszcze zamówienia z black friday nie są wysłane, to jak złoże zamówienie w piątek lub w weekend to pewnie nie dostanę tego przed świętami.
Właśnie nie wiem jak to działa, bo na insta już śmigają Róże (chyba że to tylko paczki PR), a te z black friaday jeszcze nie są wysłane :/ ja liczyłam się z długim czasem oczekiwania, ale myślałam, że maksymalnie w piątek przed mikołajkami dostanę (to miał być właśnie prezent na mikołaja dobrze, że tylko od siebie dla siebie, a nie dla kogoś).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mauve_lips
Czas edycji: 2020-12-08 o 20:01
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-08, 20:58   #558
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Moje zamówienie z Black Friday doszło w sobotę, opłaciłam chyba we wtorek.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-09, 11:57   #559
Sarrahh
Sarrahh
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Hejka czy może mi ktoś powiedzieć czy tegoroczne cienie z kalendarzy adwentowych (zwłaszcza mnie interesuje ten czerwony kalendarz) z GS wejdą w przyszłym roku do pojedynczej sprzedaży, bo mam ochotę na kilka z nich ale całego kalendarza nie potrzebuje. Chyba cienie z kalendarza z zeszłego roku weszły do sprzedaży więc może z tymi kalendarzami też tak będzie, jak myslicie?
Sarrahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-09, 12:44   #560
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Sarrahh Pokaż wiadomość
Hejka czy może mi ktoś powiedzieć czy tegoroczne cienie z kalendarzy adwentowych (zwłaszcza mnie interesuje ten czerwony kalendarz) z GS wejdą w przyszłym roku do pojedynczej sprzedaży, bo mam ochotę na kilka z nich ale całego kalendarza nie potrzebuje. Chyba cienie z kalendarza z zeszłego roku weszły do sprzedaży więc może z tymi kalendarzami też tak będzie, jak myslicie?
Nie wszystkie weszły do stałej oferty. Decyzja o wprowadzeniu cieni z kalendarza do zwykłej sprzedaży należy do Hani, na prośbę zainteresowanych.
Z tego co kojarzę to do oferty wskoczyła część cieni z zeszłorocznego małego kalendarza.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2020-12-09 o 12:50
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-09, 13:31   #561
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Nie wszystkie weszły do stałej oferty. Decyzja o wprowadzeniu cieni z kalendarza do zwykłej sprzedaży należy do Hani, na prośbę zainteresowanych.
Z tego co kojarzę to do oferty wskoczyła część cieni z zeszłorocznego małego kalendarza.
Z tego małego kalendarza z cieniami weszły chyba nawet wszystkie cienie do stałej oferty, a z dużego tylko 3 turbopigmenty
Oby teraz też Hania zdecydowania się wprowadzić błyszczące cienie z dużego kalendarza, bo są wyjątkowo ładne, uniwersalne i dosyć niespotykane Brakuje mi takich różowych turbotów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-09, 23:05   #562
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dostałam dzisiaj swoje zamówienie, póki co dotknęłam tylko kilka błyskotek:
Satelita jest prawie identyczna jak Steryd, może pół tonu ciemniejsza.
Bombowy - strasznie się zawiodłam, bardzo się rozwala ten cień, nie chce się nabrać równomiernie na nawet na palec, ma inną konsystencję niż turboty, które mam np. steryd, herbarz, asteroid, chociaż kolor jest naprawdę ciekawy i nie ma zielonych drobin.
Na prywatkę - przepiękny cień! Piękny kolor, konsystencja, po prostu boski! Dla tego jednego cienia warto było złożyć zamówienie
Unikat bardzo podobny do Pyłu księżycowego tylko na ciemniejszej bazie i troszeczkę mniej błyszczący.

Matów nie dotykałam, ale kolory trochę się różnią od tych na stronie... Takie moje pierwsze wrażenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez mauve_lips
Czas edycji: 2020-12-09 o 23:19
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 08:33   #563
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja również odebrałam swoje. Mam trzy niemal takie same cienie: dwa lica, pyl księżycowy i unikat. Trochę się różnią podbiciem i mocą, ale nie polecam kupować wszystkich trzech na raz. Za to jak zobaczyłam granit i ladny szary to myślałam że powtórzyłam cienie. Ale nie, na swatchu zupełnie inne są. Poza tym przecudny jest cień lazur. Resztę muszę protestować, ale na pierwszy Swatch jestem zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 09:36   #564
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Zmieniam zdanie, na oku Bombowy wygląda... bombowo Powiedziałabym, że nawet jest taki codzienny. Kolor przepiękny, złoto-różowo-pomaranczowy i ani jednej zielonej drobinki. Ale i tak nic nie pobije Na Prywatkę, takiego cienia szukalam od zawsze.
Pył księżycowy sypie się po całej twarzy, chciałam dać odrobinę w kącik, zmyłam, bo źle to wyglądało, ale drobinki mam na całej twarzy :O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

A i jeszcze konturówka neutralna - jest baaardzo jasna. Bardzo w typie Pierre Rene nr 7, tamta też jest dla mnie za jasna. Brzydko usta wyglądają, trupio. Ale sama formuła bardzo fajna i na pewno zamówię jak jeszcze wejdą inne kolory Brałabym Pamelę, ale ta z kolei będzie chyba odrobinkę za ciemna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-10, 16:03   #565
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Kasa wzięta, można szaleć

Domówiłam jeszcze paletkę cieni NUDE, perłę HOLO nude, puder klasyk nr 3 oraz puderniczkę do tego.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 16:22   #566
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja czekam na holo i holo nude, zamówiłam w sumie z ciekawości
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-11, 17:47   #567
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Jak nazywal sie wczorajszy kolor cienia-taki ciemny brąz z drobinkami fioletowymi? Wiecie?
Nie zainteresowal mnie jak Hania pokazywala go, a potem ktos wrzucil makijaz tylko ten cien roztarty i chce go 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Jak nazywal sie wczorajszy kolor cienia-taki ciemny brąz z drobinkami fioletowymi? Wiecie?
Nie zainteresowal mnie jak Hania pokazywala go, a potem ktos wrzucil makijaz tylko ten cien roztarty i chce go 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znalazlam-to nie wczorajszy cien z kalendarza tylko byl kilka dni temu nazywa sie "pòłnoc"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 17:43   #568
Iavender
 
Avatar Iavender
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 245
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Od 5.12 moje pierwsze zamowienie jest wciąż pakowane, za to zamowienie z 12.12 zostało już nadane
__________________
Iavender jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 20:36   #569
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Moje dwa zamówienia zostały już wysłane więc za chwilę powinnam je już otrzymać. Strasznie jestem ich ciekawa
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-15, 23:28   #570
mauve_lips
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego zamówienia z black friday, szkoda, że tak późno doszło, bo chętnie bym skorzystała jeszcze raz z tamtej promocji zwłaszcza na pojedyncze cienie no ale trudno.

Czy ultra maty w paletach 9 sypią się bardziej od tych pojedynczych cieni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mauve_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.