Filtry do ciała - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-27, 18:39   #31
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: filtry do ciała

droga Sylwio, czy te kosmetyki moge stosowac rowniez w solarium by uchronic skore przed powstawaniem kolejnych pieprzykow?? juz nie mam na nie sily
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 18:44   #32
Girl-85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 39
Dot.: filtry do ciała

a czy produkty Avene zawierają też Meroxyl i Tinosorb ??

i czy Avene są drższe od L'Oreal ipolecanego przez was Ambre Solaire?


Pozdawiam
Girl-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 19:39   #33
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Naked, na to pytanie odpowiedzialam Ci wyczerpujaco w watku, ktory zalozylas.
Skora w solarium dostaje taka dawke UVA, ze zadne filtry nie pomoga - jedynie calkowita abstynencja.
Girl, Avene nalezy do koncernu Pierre-Fabre i jako takie, zawira filtry Tinosorb S i Tinosorb M, dodatkowo witamine E jako antyoksydant. Tinosorb to stabilny filtr, chroniacy tez przed UVA.
http://www.biochemiaurody.com/DzialSun/Avene-filtry.htm
Tutaj masz bardzo szczegolowy opis wszystkich produktow z serii - sa drozsze od Garniera.
Osobiscie za Avene nie przepadam, za tluste i za ciezkie, za duzo filtrow mineralnych, ktore zostawiaja te charakterystyczna biala powloczke.
Lubie za to LRP i Bioderme.
Bioderma tez zawiera Tinosorb M oraz Parasol 1789 - tego filtra nie powinno sie laczyc z filtrem UVB methoxycinnamate, obecnym w iekszosci podkladow z filtrami - oslabia dzialanie Parasola 1789.
To dlatego nie stosuje juz zadnego podkladu na filtr, tylko korektor i skrobie ziemniaczana zamiast pudru sypkiego.
Wyzywam sie za to w makijazu oczu
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 19:40   #34
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: filtry do ciała

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Prosze bardzo, stosuje plyn z filtrem spf 20 w sprayu (super wygodny dla plecow i karku) Ambre Solaire Garniera, ma on tez filtr mineralny Titanium Dioxide.
Z przerazeniem obserwowalam dwa dni temu na ulicach Krakowa panie spieczone na raczka wlasnie w okolicach karku i dekoltow.

Odwiedziłam dziś Naturę,najlepiej zaopatrzeni jeżeli chodzi o specyfiki do opalania,i nie maja takich wysokicj filtrów z Ambre Solaire Chcę to kupić i nie mogę Wysokie był tylko z Erisa i z Daxa

Nie wiem co mam zrobić z tymi moimi bliznami-nie opalać w ogóle i posmarować kremem brązującym z Ziaji czy też szukać tego Ambre Jakie są w ogóle najwyższe filtry w Ambre?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 19:46   #35
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Nie wiem co Ci poradzic, bo ja swojego Slonecznego Bursztynka zakupilam w aptece na rogu mojej kamienicy Moze poszukaj czegos od L'Oreala, Solar Expertise znajdziesz na pewno w GC i aptekach.
Ja bym tych blizn nie opalala w ogole i przerzucial sie calkowicie na krem brazujacy. Blizny powinny byc szczegolnie chronione przed sloncem!
Nie wiem, jakie sa najwyzsze filtry w Ambre, chyba 40 spf, ale to ochrona UVA mnie interesuje. Moze zakup sobie ogolnie tego Erisa a na blizny cos mocniejszego z apteki , z firm ktore maja dobre filtry. Jesli bedziesz tego erisa nakladala kilka razy dziennie a na to ten sztyft ze stabilnym filtrem po kazdej aplikacji + unikala wystawiania sie na slonce, powinno byc ok. Ale nie wiem do konca, nie mam zadnych blizn.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 20:03   #36
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: filtry do ciała

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Nie wiem co Ci poradzic, bo ja swojego Slonecznego Bursztynka zakupilam w aptece na rogu mojej kamienicy Moze poszukaj czegos od L'Oreala, Solar Expertise znajdziesz na pewno w GC i aptekach.
Ja bym tych blizn nie opalala w ogole i przerzucial sie calkowicie na krem brazujacy. Blizny powinny byc szczegolnie chronione przed sloncem!
Nie wiem, jakie sa najwyzsze filtry w Ambre, chyba 40 spf, ale to ochrona UVA mnie interesuje. Moze zakup sobie ogolnie tego Erisa a na blizny cos mocniejszego z apteki , z firm ktore maja dobre filtry. Jesli bedziesz tego erisa nakladala kilka razy dziennie a na to ten sztyft ze stabilnym filtrem po kazdej aplikacji + unikala wystawiania sie na slonce, powinno byc ok. Ale nie wiem do konca, nie mam zadnych blizn.
Dziś siedziałam chwilę na słonku i już mam łapki całe zjarane,będzie łatwiej kremem brązującym się pobawić
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-27, 20:10   #37
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

no nareszcie!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 09:16   #38
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: filtry do ciała

o kurcze, a ja zawsze używałam filtrów 3-12+. To chyba za mało
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 13:04   #39
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Za malo za malo, tym bardziej, ze nikt sie nie smaruje przewidziana iloscia filtra a na tym na prawde nie ma co oszczedzac (zwlaszcza na plazy, bo po goracym lecie, nieskonczony kosmetyk z filtrem jest i tak do wyrzucenia). Stad lepiej kupowac do ciala filtry w duzych opakowaniach, oczywiscie te stabilne i dobrze chroniace. Ja staram sie nie nakladac nic ponizej 20 -30 spf /12 ppd albo UVA ++ przynajmniej (teraz sa wprowadzane nowe oznaczenia). W dodatku trzeba pamietac o reaplikacji co okolo 2 godziny, oraz po kazdym wyjsciu z wody, wytraciu recznikiem, etc. Po co marnowac wakacje na lezenie bez ruchu...z okladem z jogurtu na spalonych nogach czy plecach?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 13:35   #40
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: filtry do ciała

ja tam w sumie opalam się strasznie wolno, jakoś słoneczko mnie nie bierze na razie kupiłam filtr UV12, może na dekolt i ramiona dokupię jeszcze UV18 a na nogi UV3
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:00   #41
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Moim zdaniem filtr ktory zastosujesz np. na dekolt, powienien tez miec ochrone przed uva - na starosc bedziesz w golfie chodzic?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 14:04   #42
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: filtry do ciała

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Moim zdaniem filtr ktory zastosujesz np. na dekolt, powienien tez miec ochrone przed uva - na starosc bedziesz w golfie chodzic?
Sorry,za tą emotkę,ale uwielbiam te Twoje riposty jak dziewczyny tak lekko podchodzą do opalania i nie przejmuję się tym jak będą kiedyś wyglądać,a Ty je besztasz .Jak ja to mówię w Polsce coś takiego jak profilaktyka nie istnieje,za to na starość wszyscy będą leczyć skutki nadmiernego opalania i wszystkie cudowne kremy i operacje będą ich wiecej kosztowały niż kremy z filtrem teraz
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:05   #43
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: filtry do ciała

wysztkie te emulsję chronią przed UVB i UVA, tylko ja się nie znam na tych oznaczeniach chyba i nie wiem jak to napisać, wiec piszę samo UV. Sorki.
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:12   #44
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Doskonale sobie z tego, co napisalas Natii o profilaktyce zdaje sprawe!
Czasem przegladam forum amerykanskie MUA i tak 80% procent pytan na forum "kosmetycznym" jest o filtry. Ale nie czy je w ogole je stosowac, tylko jakie najlepsze sa, najtrwalsze, najwyzsze. Ba! Dziewczyny w wiekszosci mowia, ze chronia sie przed sloncem calkowicie (nasze prababcie mialy racje, jak juz jechaly do Zopot albo "do wod" to zawsze pod parasolka ), nosza czapki, daszki, okulary, wyskoie filtry (a w Ameryce nie sa dopuszczone te wszystkie Meroxyle! Kremy LRP musza sprowadzac przez internet z Europy, przywozic z Kanady, placic o wiele wyzsze pieniadze) ale generalnie jest moda na wystrzeganie sie slonca. O Australijczykach juz nie wspominajac - potomkowie Anglosasow, jasne karnacje a musza zyc wiadomo w jak oswietlonym przez slonce kraju.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:19   #45
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: filtry do ciała

to czekam na informacje konkretnie bo widzę ze cały czas doradzacie a ja nie moge sie połapać
1) co na buzie kłaśc dokładnie firma nazwa numerek cena mniej więcej
2) dekold szyja..koniecznie to samo co wyżej!
3)reszta ciała nogo brzuch
czekam na odp
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:53   #46
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Juz pomagam (a od siebie doradzam robienie notatek - spisuje sobie w klenarzu to co dziewczyny polecaja i wtedy jest latwiej i wiem co i jak, nawet jesli nie mam dostepu do kompa w danym momencie)
ale do rzeczy:
ad 1)
Na buzie : LRP, Bioderma, Avene, SVR, L'Oreal , Vichy, Garnier (tylko te firmy maja stabilne filtry chroniace przed uva - ze wzgledu na ograniczenia patentowe, takie np laboratorum Eris ich miec nie moze - jesli kupujesz erisa to pamietaj o reaplikacji produktu co 2-3 godziny) ja bym dawala powyzej 30spf i uwaznie patrzyla czy jest napisane w jakim stopniu chroni przed UVA (jak ageing = starzenie) - oznaczenia UVA +++ albo ppd 28 (co najmniej)
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ategory_id=155
tutaj masz spis - i musisz sobie raczej przetestowac, jaka konsystencja Ci odpowiada.
http://www.wizaz.pl/?content=category&id=23
tutaj sa wszystkie artykuly + przejrzyj watki o filtrach na forum lub forum Basi Kwiatkowskiej www.biochemiaurody.com
Ja obecnie stosuje b. obficie aplikujac Anthelios Fluide Extreme spf 60/ppd 28 na zmiane z Bioderma Fluide spf 100 zmieszana z Bioderma spf 100 teintee. Mozna mieszac kremy z filtrami OD TEGO SAMEGO PRODUCENTA bo beda mialy te same filtry.
ad 2)
na dekolt i szyje stosuje to samo co do twarzy, tyle ze zamiast Biodermy Fluide - Bioderme Lait spf 100 (wieksza pojemnosc a o dziwo, ten sam sklad. Ale Fluide juz kupilam i wykoncze) lub produkty Garniera (Ambre Solaire) lub L'Oreala (Solar Expertise) - tutaj chyba max jest tzw. 50 + spf.
Pamietaj, ze promieniowanie UVA jest takie samo w dzien pochmurny jak i sloneczny. Niestety.
ad 3)
Na rece, nogi, brzuszek, stopy i dlonie produkty Garniera i L'Oreal bo taniej wychodza uzywane w duzej ilosci.
Na znamiona miejscowo i dodatkowo sztyft Anthelios (spf 30/ppd 10) - stosuje go tez pod oczami, bo Anthelios FE migruje i jak wejdzie do oka to jest nieprzyjemnie (nosze szkla kontaktowe).

UZYTECZNE UWAGI:
- chodze w slonecznych okularach, wybieram zacieniona strone ulicy
- filtr na buzi reaplikuje po 5-6 godzinach (jesli wychodze z domu) okolo godziny 14 - zmywam buzie chusteczka czyszczaca Nivea lub Olay'a i nakladam filtr jeszcze raz - 5 minut roboty a same korzysci
- zamiast pudru sypkiego, do utrwalenia i zmatowinia filtra uzywam SKROBII ZIEMNIACZANEJ, 0,5 kg/1,75 PLN, w matowaniu bije na glowe Clarins Poudre Libre, ktorego uzywalam przez lata...
- makijazu juz nie klade na filtr, dzieki skrobii nie musze odciskac sie absorbentka, co mogloby oslabiac ochrone. Ewentualnie troche korektora pod oczy i na ewentualny pryszczyk o ile sie jakis pojawi. Czasem klade bronzer (w pudrze) i podkreslam oczy. Na szczescie typ urody mam taki, ze jesli sie wymaluje, wygladam jakby mnie kto pobil, a jak sie pomaluje czerwona szminka - nie moge poznac tej obcej kobiety w lustrze
- wieczorem dokladnie zmywam filtr i puder - najpierw mleczko, potem zel do mycia buzi (bez sodium Lauret sulfate) i tonik
- perfumy moga spowodowac przebarwienia, spryskuje sie nimi tam, gdzie wiem, ze slonce nie dotrze - np. na brzuchu

ZALETY:
- ogolna poprawa cery - nic nie wyskakuje, pory sie nie zanieczyszczaja, mniej zaskornikow
- nie mam przebarwien ani "wasika" jaki dostalo po ostatnich slonecznych dniach wiele moich znajomych
- bede miala mniej zmarszczek
- zaoszczedze na kremach przeciwzmarszczkowych
- nie mam typowego letniego uczucia, ze makijaz splywa mi z twarzy
- wygladam mlodziej niz moje rowiesniczki
- to co wydawalabym na kremy i makupy od Chanel, wydaje sobie na buty i perfumy
- moj chlopiec jest szczesliwy, bo spedzam mniej czasu w lazience i polki przestaly sie uginac od kosmetykow

Uff, to chyba wszystko, reszta jest w podanych linkach - wystarczy poczytac i zastosowac.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 14:59   #47
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: filtry do ciała

oojojoj wielkie dzięki!notatki zaraz porobię ale jeszcze Cię wykorzystam ile bedzie razem to wszystko kosztowało.bo boje się ze moja kieszen powie niee!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:05   #48
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: filtry do ciała

Cytat:
Napisane przez nimfetka
oojojoj wielkie dzięki!notatki zaraz porobię ale jeszcze Cię wykorzystam ile bedzie razem to wszystko kosztowało.bo boje się ze moja kieszen powie niee!
ja po pierwszej konsultacji z Sylwią na temat filtrów doszłam do wniosku,że taniej wyjdzie kupić kilka balsamów brązujących
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:08   #49
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Anthelios FE kosztuje teraz 65 zl (Bioderma ciut tansza, okolo 45-55 zl) i starcza mi na 2 miesiace (sztyft jest teraz w zestawie, wiec nie musisz kupowac dodatkowego produktu), filtr Garniera Ambre Solaire okolo 35 zl i starcza mi na dwa - trzy miesiace, o ile nie ide na plaze albo na rower. Skrobia 1,75 PLN i starczy mi chyba na rok Balsam brazujacy Dax 14 PLN - bede miala na dwa miesiace, samoopalacz Garniera do nog 36 zl - starcza na cale wakacje, uwyam 3 x w tygodniu. Okulary sloneczne Gucci dostalam w prezencie
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-28, 15:09   #50
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Natii, ale to chyba nie znaczy, ze nie stosujesz ZADNEGO FILTRA????
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:14   #51
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: filtry do ciała

Stosuję,stosuję,ale "tylko" 10 kładę grubą warstwę na łapki,nóżki,ryjek i dekold i maszeruję na 10-20 min na dwór A teraz siedzę przed komprem,okna na wschód i tak się wyłożyłam,że mam nogi na parapecie i opalam sobie nogi nie wychodząc z domu
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:20   #52
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: filtry do ciała

hehe natii to tak jak ja wczoraj
a dziś hmm ostatnio przesadziłam bąble w wypełnioną wodą na dekoldzie( nie wyglądało to za ciekawie) a dziś połowy skóry nie mam,reszta schodzi...aż mi głupio
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:23   #53
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: filtry do ciała

Cytat:
Napisane przez nimfetka
hehe natii to tak jak ja wczoraj
a dziś hmm ostatnio przesadziłam bąble w wypełnioną wodą na dekoldzie( nie wyglądało to za ciekawie) a dziś połowy skóry nie mam,reszta schodzi...aż mi głupio
Ojjjjj
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:25   #54
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Oj widzialam ja dzisiaj kilka takich dekoltow na miescie. Mam nadzieje, ze to wystarczajaca nauczka i teraz juz bedzie tylko lepiej ( z ochrona przeciwsloneczna jak i mam nadzieje z dekoltem).
A nogi najlepiej opala mi ten samoopalacz Garniera, bo tam najwolniej lapie sloneczko i trzebaby dlugo siedziec - a jesli siedziec to tylko do 11.00 albo po 14.30. Jednakowo filtr 10 wydaje mi sie...jakby go nie bylo No, ale to moje prywatne zdanie.
W zeszle wakacje zasiedzialam sie przy sterze lodki i potem caly wieczor w marinie robilam sobie oklady z wody termalnej Avene ( a filtr mialam 30 spf) i nie moglam spac bo tak pieklo! babli nie mialam tylko lekkie zaczerwienienie ale i tak bylo wystarczajaco nieprzyjemnie (to uczucie ze przescieradlo parzy!)
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:33   #55
nimfetka
Zadomowienie
 
Avatar nimfetka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków-NH
Wiadomości: 1 664
Dot.: filtry do ciała

nauczka i to wielka!!!!! ochydnie to wygląda i dekold dziś miałam zasłonięty,i nie odsłonie przez najbliższy czas..blee a dziś do faceta jade
głupiej jeszcze bardziej bo bede uczennicą szkoły kosmetycznej a przyszłe kosmetyczki powinny znac kilka podstawowych zasad np bezpiecznego opalania ......
tylko musze troszke pieniążków ustukać....
pozdrawiam i dziękuje za wyrozumiałośc i przede wszystkim cierpliwość!
__________________
ulubione powiedzenie mojej 5 letniej córki-KTO MA CYCKI TEN MA WŁADZE
nimfetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-28, 15:56   #56
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: filtry do ciała

Cala belferska frajda po mojej stronie. Pozdrawiam goraco i slonecznie ale z filtrami
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 14:35   #57
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: filtry do ciała

Sylwia, napisz proszę coś więcej o skrobii. Jaką masz karnację - czy ona zmienia jej odcień? Czy nie zatyka porów? Nakładasz pędzlem jak puder sypki?
Skoro to takie dobre to może warto by spróbować...
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 18:50   #58
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
FILTRY na ciało

Proszę przede wszystkim o wpisywanie swoich typów nad wodę, czy w góry. Może zaproponujecie coś tańszego i większego pojemnościowo niż na paszczkę
Bardzo proszę o rady mamusie, które smarują na plaży swoje pociechy
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:04   #59
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: FILTRY na ciało

Dla dzieci - odradzam L'oreal, przetestowałam na swoim dziecku i efekt był straszny. Strasznie wysuszył skórę i ją uwarażliwił, była cała zarózowiona , bardziej widoczne były naczynka. Więc na pewno już nigdy nie zdecuję się na ten filtr. A na lato zarówno dla mnie i dziecka mam zamiar używać czegoś w sprayu (czekam na Avenke) .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-08, 19:08   #60
rzęsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: chałupka
Wiadomości: 7 617
GG do rzęsa
Dot.: FILTRY na ciało

Czekasz ? Masz na myśli nową serię?
rzęsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.