Czy rudy facet powinien farbować włosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 08:44   #31
edit333
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Czy rudy facet powinien farbować włosy

Uśmiechnięty rudzielec, jest oczywiście jak najbardziej w porządku. Poza tym nawet gdybyś posiwiał i zmienił kolor na jakiś nieokreślony to pod żadnym pozorem się nie farbuj. Dla mnie farbowany facet to metroseksualność na potęgę
__________________
Jedyne w swoim rodzaju - Paris Avenue
edit333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 18:11   #32
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Czy rudy facet powinien farbować włosy

Hej
Uważam ,że "rudy facet" nie powinien farbować włosów ,żeby komukolwiek przypodobać się a jeżeli odczuwa taką wewnętrzną potrzebę to jak najbardziej. Niestety istnieje taki stereotyp ,że rudzi podobno nie mają duszy ( nawiązanie do pewnego serialu) oraz są wredni. Uważam ,że to nie prawda. To krzywdzące! Znam kilka rudych pań i panów ( jedni są naturalni inni farbowani) i zdarzają się sporadycznie przypadki fałszywych. Moim zdaniem fakt ,że mam rudą fałszywą koleżanką wynika z faktu posiadania takiego a nie inne charakteru a nie koloru włosów.

Osobiście nie podobają się mi rudzi mężczyźni, z kolei naturalne rudowłose kobiety prezentują tak rzadki typ urody ,że zwrócą na siebie uwagę nawet jeżeli obok niej przejdzie zrobiona brunetka albo blondynka Nie widzę siebie u boku z rudowłosym mężczyzną ,ale wynika to głównie z tego powodu ,że od zawsze podobali się ciemni blondyni lub bruneci. Wiem ,że to co za chwilę napiszę może zostać potraktowane w kategoriach uprzedzenia ładnie ubranego w słowa ,ale szczerze powiedziawszy przeraża mnie fakt ,że moje dziecko mogłoby mieć rudę włosy! Jeszcze dziewczyna to tak ,ale chłopak!Nie wiem z czego to może wynikać ,ale w mojej rodzinie nie ma ani jednego rudego i podejrzewam ,że przynajmniej za mojego pokolenia nie będzie. Od kilku pokoleń nie mam żadnego rudego krewnego he he...

Mimo swojego sceptycznego podejścia do rudych facetów to nigdy nie wyśmiałabym im ani nie wytykała palcami. Uważam ,ludzie którzy dokuczają w ten sposób osobom ,którzy nie wyglądają jak "wszyscy" są niepoważni! Żaden rudy facet nie powinien zmieniać koloru z powodu negatywnych relacji na niego ze strony innych. Zmiana koloru włosów powinna wynikać z chęci zmiany posiadanych rudych czy jakichkolwiek innych włosów na inny Nie zaliczam się jednak do grona Pań ,którym podobają się rudzi mężczyźni chociaż zapewne wielu kobietom taki typ urody odpowiada

Pozdrawiam
Artemida1989
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 11:08   #33
Jo_anna_
Raczkowanie
 
Avatar Jo_anna_
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 36
Dot.: Czy rudy facet powinien farbować włosy

Ja bym ci radziła przefarbować. Najlepiej na brązowo. Znam pare mężczyzn którzy z rudego przeszli w ten kolor i wyglądają bardzo dobrze
Jo_anna_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 09:44   #34
anna_klimowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3
Dot.: Czy rudy facet powinien farbować włosy

wszystko zależy, ale rudzi moga być naprawdę piękni. To przecież bardzo ładny kolor
anna_klimowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 15:44   #35
Zjem_Ci_Buty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 92
Dot.: Czy rudy facet powinien farbować włosy

Absolutnie nie.
Zjem_Ci_Buty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-19, 18:52   #36
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Czy rudy facet powinien farbować włosy

Ja rudych lubię.
Nawet za jednego wyszłam za mąż.
Rude jest piękne.

Szkoda farbować.
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.