Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-01, 18:51   #1
canivoria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 57

Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?


Chcę kupić mojej mamie jakiś krem o spektakularnym działaniu. Moja mama skończyła 55 lat i choć nie wygląda zdecydowanie na swój wiek najbardziej by chciała "wzmocnić" i "zliftingować" skórę twarzy. Bardzo lubi kremy Dermiki i widać że nieśmiało marzy o zakupie czegoś z serii Dermika Mesotherapist. Dlatego też na pewno jej je kiedyś kupię aczkolwiek zastanawiałam się również nad Vichy Neovadiol GF bo obiło mi się o uszy, że faktycznie doskonale napina twarz - zresztą jak ta Dermika. Nie wiem którą serię wybrać na pierwszy raz. Może wy coś doradzicie?
Zastanawiałam się jeszcze nad La roche substiane, ale krem ten nie ma tego magicznego działania napinającego, bo sama go używam, dlatego chcę kupić go mojej mamie w przyszłości jako faktyczny zastrzyk odżywczy, a nie "udający" napięcie. Na razie chcę ją przekonać w widoczny sposób by bardzo dbała o swoją urodę
Co radzicie? Mieliście styczność z serią Vichy N.GF. lub Dermika Meso?
canivoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 19:21   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Jeżeli marzy o Dermice, to kup jej Moja mama też używa tych kremów i jest zadowolona.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 19:46   #3
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Neovadiol GF Vichy jest dobry dla 40stek, ale po 50 potrzeba czegoś więcej.
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 20:01   #4
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Z Dermiki moja mama nie była zadowolona. Natomiast pozytywnie wypowiada się o Vichy seria Gravity.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 07:53   #5
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Moja mama zdecydowanie jest zwolenniczką Vichy Neovadiol GF. Co pewien czas próbuje innych firm, ale później wraca do Vichy. Wiem że Dermika jej nie zachwyciła.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:15   #6
Natka010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 12
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Ja też myślę że Dermika jest najlepszym rozwiązaniem. Moja mama też dostała ten krem i efekt ją zadowala.
Natka010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 18:32   #7
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Seria Mesotherapist jest świetna i wszystkie osoby, które znam i ją stosują są naprawdę baaaardzo zadowolone. Ja używam korektor wieku z tej serii na pojedyncze zmarszczki oraz kremu pod oczy i bardzo sobie chwale oba produkty
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-04, 21:27   #8
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Cytat:
Napisane przez canivoria Pokaż wiadomość
Chcę kupić mojej mamie jakiś krem o spektakularnym działaniu. Moja mama skończyła 55 lat i choć nie wygląda zdecydowanie na swój wiek najbardziej by chciała "wzmocnić" i "zliftingować" skórę twarzy. Bardzo lubi kremy Dermiki i widać że nieśmiało marzy o zakupie czegoś z serii Dermika Mesotherapist. Dlatego też na pewno jej je kiedyś kupię aczkolwiek zastanawiałam się również nad Vichy Neovadiol GF bo obiło mi się o uszy, że faktycznie doskonale napina twarz - zresztą jak ta Dermika. Nie wiem którą serię wybrać na pierwszy raz. Może wy coś doradzicie?
Zastanawiałam się jeszcze nad La roche substiane, ale krem ten nie ma tego magicznego działania napinającego, bo sama go używam, dlatego chcę kupić go mojej mamie w przyszłości jako faktyczny zastrzyk odżywczy, a nie "udający" napięcie. Na razie chcę ją przekonać w widoczny sposób by bardzo dbała o swoją urodę
Co radzicie? Mieliście styczność z serią Vichy N.GF. lub Dermika Meso?
Kup jej to, czym marzy, zawsze to przyjemny prezent.

A jeśli się zastanawiasz, co spoza tej listy życzeń mogłoby się nadać to ja jakiś czas temu namówiłam mamę (po 60) na serum perłowe z Kolorówki:
http://www.kolorowka.com/396,zestaw-...jace-30-g.html
Efekty przeszły oczekiwania, bo okazało się, że to serum właśnie napina i rozprasowuje zmarszczki. Efekt pewnie doraźny, ale mojej mamie odpowiada, bo właśnie jakiś czas przed zakupem pojawiły się u niej nowe zmarszczki, które ją bardzo irytowały, a po tym serum są prawie niewidoczne. U mojej mamy kosmetyki do mieszania w domu sprawdzają się też dlatego, że wiele kremów sklepowych ją uczula albo roluje się na twarzy.

Ogólnie z takich naprawdę działających to polecam właśnie mieszane kosmetyki, mają więcej substancji aktywnych. Tylko, że wiesz, w pewnym wieku to nie tylko działanie długofalowe jest potrzebne, ale właśnie doraźne spektakularne efekty są bardzo ważne.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 19:11   #9
tysia010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Vichy według mojej mamy jest do niczego. poleca natomiast dermike.
tysia010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 11:09   #10
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

moja mama jest 60+ i kupiłam jej w prezencie świątecznym zestaw kremów I. Eris Telomeric. Oczywiście jeszcze nie testowała, ale szukając opinii (nie było ich za dużo) trafiłam na same dobre. W sumie, nie wiedziałam o tej Dermice, może bym to wybrała. Problem z produktami 60+ jest taki, że nie ma zbyt wielu opinii w internecie. Ja te kremy Eris dojrzałam w Twoim Stylu, inaczej nie miałabym pojęcia, że to istnieje
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 12:09   #11
tintana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 210
Dot.: Jaki krem spektakularny dla mamy 55 plus - Dermika cz Vichy?

Moja mama ma krem z HB, który zresztą sama jej kupiłam. Nie ma co ukrywać, że większość kosmetyków przywracających młodość to pic na wodę, który ma wyciągnąć kasę z naszej kieszeni, tak więc starajcie się wybierać po prostu na podstawie rekomendacji bardziej doświadczonych ;-)
tintana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-02 13:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.