pytanie o kolor, dobór szminki!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-20, 11:43   #1
polla_
Raczkowanie
 
Avatar polla_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31

pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!


Hej dziewczyny, mam do was wielką prośbę. Poszukuję 3 kolorów szminek (zdjęcia poniżej) niestety nie jestem zbyt biegła w tym temacie, a "kolorystyka" tej aktorki pasuje do mojej i strasznie podoba mi się dobór jej szminek. Przekopałam internet, ale z moimi umiejętnościami trudno mi coś dobrać na podstawie jedynie zdjęć Dlatego pomyślałam, że na pewno wy, jako bardziej doświadczone pomożecie mi w temacie. Jeśli znacie jakieś szminki w tym kolorze, lub bardzo podobne, podajcie mi proszę numer lub firmę lub cokolwiek. Zależałby mi gdyby były tak do 40 zł, matowe. Ale każda podpowiedz jest oczywiście mile widziana. Jeszcze raz wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (62,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (77,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (66,8 KB, 48 załadowań)
polla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 18:59   #2
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

Fajne matowe, tanie a dobre jakościowo ma Golden Rose. Wydaje mi się, że wszystkie odcienie można znaleźć u nich (jeśli zależy Ci na matowych) W internecie można znaleźć dużo swatchy.

http://sklep.goldenrose.pl/art351,go...ick,r_gvm.html

Poza tym poszłabym też do Inglota, no i Maybelline ma też podobne kolory, zwłaszcza te bardziej neutralne, ale to niestety nie są maty

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2014-07-20 o 19:03
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 21:36   #3
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

Cytat:
Napisane przez polla_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam do was wielką prośbę. Poszukuję 3 kolorów szminek (zdjęcia poniżej) niestety nie jestem zbyt biegła w tym temacie, a "kolorystyka" tej aktorki pasuje do mojej i strasznie podoba mi się dobór jej szminek. Przekopałam internet, ale z moimi umiejętnościami trudno mi coś dobrać na podstawie jedynie zdjęć Dlatego pomyślałam, że na pewno wy, jako bardziej doświadczone pomożecie mi w temacie. Jeśli znacie jakieś szminki w tym kolorze, lub bardzo podobne, podajcie mi proszę numer lub firmę lub cokolwiek. Zależałby mi gdyby były tak do 40 zł, matowe. Ale każda podpowiedz jest oczywiście mile widziana. Jeszcze raz wielkie dzięki za jakąkolwiek pomoc!
Wyspa golden rose i pomadki z serii velvet matte to najlepsza i najtańsza opcja. Poza tym proponowałabym wizytę w świątyni zła czyli macu ale tam pomadki są droższe bo koszt to ok 80 zl
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 18:57   #4
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

Mam podobną matową fuksję ( z nutą bordo) od Inglota. Fajne jakościowo i niedrogie. B.długo się utrzymują... Naprawdę długo. Nigdy nie zwrcałam na to uwagi ale już kilka razy usłyszałam uwagę typu.." Ona je i je a ciągle ma szminkę".
Bardzo łatwo dostępne a trochę niedocenione te szminki.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 09:26   #5
polla_
Raczkowanie
 
Avatar polla_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 31
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

Oh super, dziekuje za odpowiedzi! Nie pozostaje mi nic innego jak udać się do GR.


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mam podobną matową fuksję ( z nutą bordo) od Inglota. Fajne jakościowo i niedrogie. B.długo się utrzymują... Naprawdę długo. Nigdy nie zwrcałam na to uwagi ale już kilka razy usłyszałam uwagę typu.." Ona je i je a ciągle ma szminkę".
Bardzo łatwo dostępne a trochę niedocenione te szminki.
A znasz może numer swojej pomadki?
polla_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-03, 09:40   #6
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

Jeśli chcesz trochę zainwestować to polecam Ci szminkę Chanel Coco w odcieniu Mademoiselle (05).
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 12:55   #7
malinowa27
Raczkowanie
 
Avatar malinowa27
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

może to banał ale polecam szminkę w kolorze fuksji z H&M długo się trzyma, w przeciwieństwie do koralowego Inglota, który bardzo szybko mi się ścierał...

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

i koszt to jakieś 10-15 złotych
malinowa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 23:09   #8
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

Cytat:
Napisane przez polla_ Pokaż wiadomość
Oh super, dziekuje za odpowiedzi! Nie pozostaje mi nic innego jak udać się do GR.




A znasz może numer swojej pomadki?
Niestety mam w kasetkach i już dawno zmazały mi się numerki. Mogę Ci zrobić zdjęcie jeśli Ci to pomoże.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-07, 09:19   #9
ZuZa_25
Raczkowanie
 
Avatar ZuZa_25
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 42
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

super, to pędzę do GR bo lakierami do paznokci byłam zachwycona, może z pomadkami będzie podobnie
ZuZa_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 09:38   #10
malinowa27
Raczkowanie
 
Avatar malinowa27
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: pytanie o kolor, dobór szminki!!!!!

byłam w GR i sprawdzałam - bogactwo odcieni, polecam!
malinowa27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-08 10:38:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.