Jakie studia wyższe pokrewne z fryzjerstwem??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 23:33   #1
asiaaa19941
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6

Jakie studia wyższe pokrewne z fryzjerstwem???


Witam!
Zastanawiam sie na jakie studia wyzsze isc nedac fryzjerka. Ukonczulam Liceum ogolnoksztalcace, poszlam na studia bo "tak wypadalo" a jednak od zawsze mialam w glowie fryzjersywo. To byla moja pasja, moje hobby. Kocham ta prace. Oczywiscie zrezygnowalam ze studiow dodam ze inzynierskich poniewaz meczylam sie na nich majac dusze artysty a nie scislego umyslu... zrobilam kurs i pracuje w zawodzie. Zastanawiam sie czy isc na szkole policealna fryzjerska zeby miec "technika uslug fryzjerskich".. jednak slysze opinie ze niczego sie w tej szkole nie naucze bo juz mam opanowane podstawy... wiec chce wrocic na studia tylko jakie? Myslalam o psychologii.. wazne jest to by umiec rozmawoac z klientem zeby czasami znim porozmawiac i pomoc mu ptzy zmianqch przy poprawie humoru a przy tym zmienic mu fryzure. Jednak boje sie ze psychologis bedzie zbyt trudna... przez prace od 9do 21 moge nie miec czasu na czytanie ksiazek na takim trudnym kierunku... kolejna opcja to socjologia ze specjalizacja moda w biznesie. Zajecia z wizazu, kreowania wizerunku itp. jak sadzicie? Co wybraz sa jakies kierunki ktore pomoglyby mi rozwijac sie jako fryzjerce. Dodam ze pracuje z mistrzem polski fryzjerswa sprzed dwoch trzech lat. Nie robie trwalej ondulacji babkom na osiedlu... chce byc porzadna fryzjerka ktora z czasem stanie sie kreatorka wygladu i moje uslugi beda na wysokim poziomie... co robic? Gdzie sie uczyc...
asiaaa19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 00:25   #2
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Jakie studia wyższe pokrewne z fryzjerstwem???

http://www.charakteryzacja.pl/2013/1...-fryzur-w-wsa/
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 00:39   #3
Sasha100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 279
Dot.: Jakie studia wyższe pokrewne z fryzjerstwem???

wizaz i stylizacja to zdecydowanie ten kierunek.Psychologii i podejścia do klientek nauczą Cie na tych zajęciach. Ja na Twoim miejscu zainwestowałbym w profesjonalne szkolenia fryzjerskie albo zatrudniła sie w takim gabibecie, który dba o rozwój swoich pracowników i wysyła na szkolenia. Nawet za cenę tego, że przez kilka miesiecy bedziesz zarabiac mniej. Z takich szkoleń praktycznych więcej uzyskasz ze studiów. To inwestycja.
Sasha100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 14:57   #4
asiaaa19941
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie studia wyższe pokrewne z fryzjerstwem???

Majac pieniadze na szkolenia w kosztach jednorazowych okolo 10tys odrazu bym na nie poszla. Mi zalezy rowniez na wyksztalceniu.... dlatego pytam o studia a nie o drogie szkolenia. Jaki kierunek bylby najbardziej odpowiedni dlq mojego zawodu. Szkolenia bede miala pracujac w salonie.
asiaaa19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 15:37   #5
JaOna19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 148
Dot.: Jakie studia wyższe pokrewne z fryzjerstwem???

A myślałaś o charakteryzacji ?
JaOna19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 11:40   #6
asiaaa19941
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie studia wyższe pokrewne z fryzjerstwem???

Cytat:
Napisane przez JaOna19 Pokaż wiadomość
A myślałaś o charakteryzacji ?
Co wiesz na temat tej charakteryzacji? Jest taka szkola? Niedroga...
Myslalam o socjologii ze specjalizacja Moda w Biznesie . Sa tam zajecia z wizarzu, charakteryzacji...
asiaaa19941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-07 11:40:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.