termoochrona - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 14:58   #31
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: termoochrona

Cytat:
Napisane przez madzia.a
Paticz to robisz dokładnie jak ja. Ja tez wieczorem po umyciu włosów nakładam serum a rano prostuje włosy. Przeciez to serum chroni przed wysoka temperatura, to dlaczego chcesz cos na suche włosy?
aha ..no bo myslałam ze zeby ten kosmetyk działał to trzeba go uzyc przed samym prostowaniem prostownicą ..bo np jak go wieczorem nałoze ..to rano jak bede prostowac to bedzie działał?? Jak tak ..to go sobie kupie i zobaczymy co z tego bedzie
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 17:53   #32
karpatka
Raczkowanie
 
Avatar karpatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 31
Dot.: termoochrona

Ja używam Pantene ProV Termo-ochronne. Polecam!!!!
karpatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 23:04   #33
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: termoochrona

bedzie działał nie martw sie a jeśli tak bardzo chcesz cos na sucho to moze zrób mix i wieczorem serum termoochronne a rano potraktuj je jedwabiem dodatkowo np po wyprostowaniu.
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:17   #34
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Wink Dot.: termoochrona

Witam i zalezy mi na szybkiej odpowiedzi,przed chhwila poswiecilam czas na opinie o wlasnie preparatach do prostowania wlosow,znalazlam 2 produkty tej samej firmy:P
czy ktoras zna naprawde cos GODNEGO POLECENIA.?do prostowania wlosow?czekam na propozycje;P
moje wlosy z reguly sie pusza a zalezalo by mi zeby byly dlugoo proste bez skazy i chropnily sie przed wilgocia,co najwaznijesze.....i termoochrona,zeby wlosow nie zniszczyc,bo zapyuszczam a mam blond farbowane.pozdrawiam wszystkie OBEcNE WIZAZANKI i te ktore poczytaja dopiero
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 12:57   #35
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: termoochrona

ja używam tego
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/242/34376.jpg
naprawde swietny po nim nie puszą mi się tak włosy i ogolnie ale nie jestem przyzwyczajona do takich niepuszacych sie wlosow efekt oklapniętych trzeba się przyzwyczaic
ja psikam i na mokrych włosach jade prostownicą i słysze tssss o to chodzi ??
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:17   #36
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: termoochrona

hm nie wiem czy o t chodzi;d
ale ja nigdynieprostuje na mokro
ja mam wloski takie ze siemipusza
a potzrebuje termoochrony zebym ich nie zniszczyla.czyli mowisz polecasz ta mgielke?jest termoochronna POKAZANA W SWIETLE?
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:24   #37
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: termoochrona

jak najbardziej polecam ci tą przez nią mi się włosy nie puszą i nie elektryzują czytałam na jej temat duzo opin i się opłcało 7 zł z groszami
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 13:26   #38
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: termoochrona

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
Witam i zalezy mi na szybkiej odpowiedzi,przed chhwila poswiecilam czas na opinie o wlasnie preparatach do prostowania wlosow,znalazlam 2 produkty tej samej firmy:P
czy ktoras zna naprawde cos GODNEGO POLECENIA.?do prostowania wlosow?czekam na propozycje;P
moje wlosy z reguly sie pusza a zalezalo by mi zeby byly dlugoo proste bez skazy i chropnily sie przed wilgocia,co najwaznijesze.....i termoochrona,zeby wlosow nie zniszczyc,bo zapyuszczam a mam blond farbowane.pozdrawiam wszystkie OBEcNE WIZAZANKI i te ktore poczytaja dopiero
Oj, jeszcze nie wynaleźli chyba produktu, który by naprawdę chronił przed wilgocią Istnieje juz podobny wątek i tam dziewczyny opisują swoje ulubione preparaty prostujące.

Tak naprawdę, żaden kosmetyk nie będzie chronił włosów przed wysoką temperaturą w wystarczającym stopniu Ja do suszenia/prostowania stosuję zazwyczaj jedwab CHI lub jedwab albo serum Biovax i jestem z tych produktów zadowolona.

Przy zakupie takiego preparatu warto zwrócić uwagę na skład i nie wybierać kosmetyków z alcohol denat., bo będą tylko dodatkowo wysuszały włosy. Substancjami, które odpowiadają za termoochronę są silikony.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 13:43   #39
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: termoochrona

o witam WEEGIRL;]
mi chodzi wlasnie o kosmetyk ktory np podczas deszczu sprawi ze wloski nadal beda proste anie skrecone jak w moim przypadku i sianowate
a termoochrona to tylko mi sie rozchodzi prtzy prostowaniu na suchych wloskach
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 14:59   #40
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: termoochrona

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
o witam WEEGIRL;]
mi chodzi wlasnie o kosmetyk ktory np podczas deszczu sprawi ze wloski nadal beda proste anie skrecone jak w moim przypadku i sianowate
a termoochrona to tylko mi sie rozchodzi prtzy prostowaniu na suchych wloskach
No niestety, nie ma kosmetyku, który by sprawił, że po deszczu włosy będą nadal proste i nienapuszone Dlatego ja, jak mam wyprostowane włosy, zawsze biorę coś, czym mogłabym je przykryć w razie deszczu (bluzka/kurtka z kapturem, szal). Z mojego doświadczenia wynika, że żaden kosmetyk nie poradzi sobie z wilgocią. Chociaż, czasami po spryskaniu włosów lakierem stają się one mniej podatne na skręcanie/puszenie się pod wpływem wilgoci.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 15:48   #41
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Marion serum termoochronne czy TREsemme, Heat Defence?

Witam. Chciałabym kupić kosmetyk do prostowania włosów prostownicą, który ułatwi prostowanie, przedłuży efekt prostych włosów, oraz nabłyszczy włosy. Jeśli chodzi o serum Marion, jego niewątpliwą zaletą jest cena. Obawiam się jednak, że efekt będzie podobny do jedwabiu Biosilk- będzie przetłuszczał moje włosy.
Na KWC oba produkty mają zbliżone oceny, dlatego tak trudno jest mi się zdecydować.
Czy ktoś miał doczynienia z tymi dwoma produktami i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami?
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-13 16:48:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.