Krem do twarzy brązujący - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-18, 22:00   #1
chloeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 38
Red face

Krem do twarzy brązujący


Hej dziewczyny Korzystam z solarium raz na tydzień na 10 minut od dwóch lat. Po zobaczeniu tego zdjęcia i przeczytaniu opisu -> http://bezuzyteczna.pl/ten-mezczyzna-przez-28-209869 stwierdziłam, że nigdy więcej opalania twarzy. Chciałabym zainwestować w jakiś dobry krem brązujący do twarzy i tu moje pytanie - jaki polecacie? Mam cerę tłustą, więc dobrze by było gdyby nie zapychał. Karnację mam średnią/oliwkową, opalam się na murzynka. Używam podkładu z revlon colorstay w kolorze 320 Tru beige i bardzo bym chciała, aby opalenizna po kremiku na twarzy zlała się z kolorem podkładu. Z góry dziękuję! Dodam jeszcze, że moja buzia bez dłuższego korzystania z solarium jest dość jasna.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez chloeeee
Czas edycji: 2015-05-18 o 22:02
chloeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 22:07   #2
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Krem do twarzy brązujący

Cytat:
Napisane przez chloeeee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Korzystam z solarium raz na tydzień na 10 minut od dwóch lat. Po zobaczeniu tego zdjęcia i przeczytaniu opisu -> http://bezuzyteczna.pl/ten-mezczyzna-przez-28-209869 stwierdziłam, że nigdy więcej opalania twarzy. Chciałabym zainwestować w jakiś dobry krem brązujący do twarzy i tu moje pytanie - jaki polecacie? Mam cerę tłustą, więc dobrze by było gdyby nie zapychał. Karnację mam średnią/oliwkową, opalam się na murzynka. Używam podkładu z revlon colorstay w kolorze 320 Tru beige i bardzo bym chciała, aby opalenizna po kremiku na twarzy zlała się z kolorem podkładu. Z góry dziękuję! Dodam jeszcze, że moja buzia bez dłuższego korzystania z solarium jest dość jasna.
Najpierw to trzeba zainwestować w filtr na twarz, a nie myśleć o kremie brązującym.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 22:16   #3
chloeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 38
Dot.: Krem do twarzy brązujący

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Najpierw to trzeba zainwestować w filtr na twarz, a nie myśleć o kremie brązującym.
Uzywam, dlatego ciagle mam jasniejsza twarz w stosunku do ciala. Dlatego prosze o polecenie kremu brazujacego
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez chloeeee
Czas edycji: 2015-05-18 o 22:17
chloeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 08:08   #4
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Krem do twarzy brązujący

Wybacz, ale uważam, że korzystanie z solarium, używanie samoopalaczy jest już od jakiegoś czasu passe, a poza tym powinnaś pamiętać o mega szkodliwym wpływie opalani (solarium, słońce) na nasze zdrowie. Zdjęcie, które przedstawiłaś to tylko zewnętrzne skutki, natomiast należy jeszcze pamiętać o raku skóry.

Co do kremu to tak jak wspomniała malwine55- najpierw należy zainwestować w filtry, żeby chronić skórę. Na co dzień używam SPF 50+. Jest z Ziaji też do cery tłustej. Co do samoopalaczy to często robią maskę, plamy, więc jeśli już to wybrałabym jakiś łagodniejszy. A nie wystarcza Ci np. puder brązujący?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 09:07   #5
chloeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 38
Dot.: Krem do twarzy brązujący

Dziękuję za odpowiedź Zdaję sobie sprawę z tego, że solarium jest szkodliwe, dlatego właśnie chcę przestać z niego korzystać. Mimo że mam ciemniejszą karnację to bez opalenizny wyglądam jak chora, nawet mi to wszyscy mówią Poszukam coś łagodnego, na chwilę obecną wypatrzyłam Ziaja krem opalizujący.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
chloeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 09:09   #6
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 367
Dot.: Krem do twarzy brązujący

Cytat:
Napisane przez chloeeee Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź Zdaję sobie sprawę z tego, że solarium jest szkodliwe, dlatego właśnie chcę przestać z niego korzystać. Mimo że mam ciemniejszą karnację to bez opalenizny wyglądam jak chora, nawet mi to wszyscy mówią Poszukam coś łagodnego, na chwilę obecną wypatrzyłam Ziaja krem opalizujący.
Ale w jakim sensie? Z powodu bladej skóry? Przecież u nas w Polsce wiele osób taką ma, nie jesteśmy krajem, gdzie przez cały rok mocno świeci słońce. BTW mnie się bardzo podobają blade twarze, jak dla mnie wyglądają zdrowiej niż- wybacz skwarki z solarium.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 15:35   #7
cynada
Raczkowanie
 
Avatar cynada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 209
Dot.: Krem do twarzy brązujący

Polecam mus brązujący z Lirene. Lekki preparat w postaci pianki, nie obciąża, nie zapycha.
__________________
Człowiek postępuje rozsądnie wtedy i tylko wtedy, gdy wszystkie inne możliwości zostały już wyczerpane
cynada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 12:00   #8
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Krem do twarzy brązujący

Chloeeee, znam Twoj bol Co prawda do solarium nikt by mnie sila nie zaciagnal, ale odcien cery, czy generalnie skory, naturalnie mam wlasnie taki blado-niezdrowy (bo sa kobiety ktore maja jasna skore i wygladaja pieknie). Ja na twarz uzywam Clarins Delicious Self Tanner - niesamowicie wydajny, nawilza, nie zapycha i daje ladny owlikowy, a nie pomaranczowy kolor.
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-24 13:00:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.