Revitalash - przedłużanie 1:1 - trwałość kleju - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 08:14   #1
arinaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1

Revitalash - przedłużanie 1:1 - trwałość kleju


Witam,
za niedługo będę mieć przedłużane rzęsy metodą 1:1, nie ukrywam że zależy mi spektakularnym efekcie, więc zdecyduje się na rzęsy dłuższe niż mam swoje-naturalne. Wiem że to może osłabić moje rzęsy a za tym idzie częstsze wypadanie. Chciała bym spokojnie uzupełniać je przynajmniej do końca września albo nawet i dłużej bez obawy o że rzęs będzie coraz mniej. Chciała bym więc je wzmacniać w jakiś sposób więc szukałam (i nadal szukam) czegoś co je wzmocni. Podobno odżywkę revitalash można używać podczas przedłużania ponieważ nie rozpuszcza kleju - tak twierdzi producent. Jednak odżywka kosztuje 250 zł, więc wole nie kupować jej w ciemno. Czy ktoś używał tej odżywki podczas przedłużania rzęs 1:1, to prawda że nie rozpuszcza kleju?

Dodam tylko że nie pytam o to czy warto przedłużać rzęsy 1:1 i czy warto odżywkę kupować, czytałam opinie, wiem że działa i wiem że może podrażniać, chcę tylko wiedzieć czy na pewno nie rozpuszcza kleju, który używany jest przy metodzie 1:1.

Chyba że znacie inne metody wzmocnienia rzęs podczas przedłużania, nie zamiast
arinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-27 09:14:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:26.