kosmetyki z olejem konopnym - stosował ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-28, 22:21   #1
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45

kosmetyki z olejem konopnym - stosował ktoś?


hej, jeśli już gdzieś był taki wątek, to przepraszam i proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce. mam pytanie za milion punktów, znalazłam kosmetyki, które zawierają olej konopny. Nazywają się India i jest cała gama kosmetyków (twarz, ciało, włosy). Ten olej posiada silne właściwości przeciwutleniające, kwasy omega, nawilża, łagodzi podrażnienia i co dla mnie osobiście b. ważne - szybko redukuje zmarszczki. Czy któraś z Was używała takiego kosmetyku lub samego oleju? Nie wiem, czy w ogóle można go zakupić. Intryguje mnie jedna rzecz: jak taki kosmetyk pachnie? Dajcie znać, bardzo ciekawa jestem, skusiłabym się na testowy zakup, ale jest to dla mnie totalna nowość.
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 21:33   #2
100pytando
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: kosmetyki z olejem konopnym - stosował ktoś?

Halo, halo, nikt nic nie wie? Dziewczyny, wrzucam linka do strony z opisami kosmetyków tej linii, być może nie jest zbyt szeroko znana, ale ciekawa jestem strasznie Waszych opiniitutaj. Jeśli chodzi o oleje naturalne, to używałam już różnych, ale o konopnym nic nie słyszałam. Z tego co wiem z reaserchu w Google, poszukuje go wiele osób chorujących na raka. I tyle w temacie.
100pytando jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-29, 12:55   #3
agata_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyki z olejem konopnym - stosował ktoś?

Cześć Piszę żeby odświeżyć trochę wątek. Przeczytałam już chyba z milion wpisów na tym forum o różnych olejach. Czuję się trochę przytłoczona ilością informacji. Próbowałam stosowania oleju na włosy i twarz. Sprawdzają się dobrze, jednak nie mam jakoś cierpliwości i nie do końca odpowiada mi to, że oleje, jak to oleje są tłustawe. Zawsze dotknę bluzki albo innej części ubrania podczas nakładania oleju. Ciężko później to wyprać, czasami nie schodzi w ogóle. Znalazłam fajną alternatywę, mianowicie mazidła z molpharmy. Fajnie pachną, szybko się wchłaniają, mają w składzie olej konopny. Bardzo dobrze nawilżają. Słyszałyście o tym produkcie? Warto zajrzeć na ich stronę http://molpharma.pl/, i śledzić co dodają, bo niedługo mają wprowadzać nowe produkty.
agata_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-29 13:55:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.