Frezarka do paznokci jaką wybrać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-24, 22:25   #1
Simona97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2

Frezarka do paznokci jaką wybrać?


Cześć dziewczyny

Chciałabym kupić frezarkę do paznokci i nie wiem jaką wybrać. Nie planuje profesjonalnego zajmowania się paznokciami, ale chciałabym mieć taki sprzęt dla siebie wyłącznie do potrzeb domowych. Przeglądałam frezarki polecane przez was na forum( nie wiem czy tutaj powinnam zamieścić tego posta ale nie widzę innego miejsca na mój wywód) oraz frezarki które były na stronach kosmetycznych jak i też na allegro. Te na stronach kosmetycznych były profesjonalne i co istotne bardzo drogie( a ja nie chciałabym na to wydać nie więcej niż 150 zł) dlatego też zrezygnowałam z szukania profesjonalnych urządzeń i znalazłam coś co mi odpowiada i ma w nazwie "frezarka do paznokci " co więcej jest małe i ma w zestawie potrzebne końcówki. Jednak ze względu na to, że się na tym nie znam chciałabym zapytać czy warto w nią inwestować czy nie... http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5507208893

Z góry dziękuję za wszystkie porady
Simona97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-24 23:25:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.