Bardzo Ciemno- czerwona pomadka, DOSTEPNA i w przystepnej cenie - co polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 19:23   #1
Alys_6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11

Bardzo Ciemno- czerwona pomadka, DOSTEPNA i w przystepnej cenie - co polecacie?


Od razu mowie, jesli kobos by swedzialy paluszki ze wyszukiwarka nie gryzie, albo zjechac mnie za nieumiejetnosc zadawania pytan "wujkowi google" - szukalam na wizazu, nie znalazlam podobnego tematu, naprawde. Moze byl, ale wybaczcie, nie chce mi sie zwyczajnie przeszukiwac wszystkich stron i probowac wszystkich mozliwych kombinacji slow wujka google pytalam kilka razy - wyskoczyly grafiki google, jakies blogi(bez konkretnych info, ew. Z jakimis "niemrawymi" recenzjami"), albo jakies rozowo pudrowe stronki plotkarskie, polecajace mi szminki maca, chanel, guarlain(nie wiem jak sie pisze), wszystko w trosce o to bym poczula sie pieknie i seksownie... Niestety, do tego typu produktow nie mam zbyt io dostepu(mieszkam w malym miescie i srednio mi sie widzi jechac 30 km w jedna strone po pomadke... :/) a nawet jakbym miala, to zwyczajnie mnie nie stac.

Do rzeczy: chodzi mi o bardzo ciemna czerwona pomadke. Naprawde ciemna. W kolorze ciemnego wina - ale intensywna, moze byc tak ciemna ze wrecz wpadac w braz(ale nie za bardzo ) cos takiego(mam nadzieje ze przeklejenie obrazka z grafiki google nie jest reklama innych Stron?) :
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...3978c74c78.jpg

Taka, albo nawet i jeszcze troche ciemniejsza szukam czegos takiego na zblizajaca sie studniowke. Uwielbiam tego typu kolory, ciemna czerwien w polaczeniu z czernia to poezja, uwazam ze to mi pasuje i prawie nic innego nie nosze (nie, nie nudzi mi sie, i tak, lubie rutyne ). Patrzylam w drogeriach, i na probnikach wiele tych kolorow wyglada fajnie - tylko co z tego, skoro na ustach to jest zwykla zarowiasta, udajaca zgaszona czerwien, albo jakis ciemny roz :/ jak pisalam, od jakiegos czasu szukam w sumie takiego koloru, kilka pomadek kupilam, myslac ze beda w miare znosne(wiadomo ze wszystkie i tak jak dla mnie za jasne i nigdy nie byl to taki kolor jak chcialam, ale jednak w swietle drogerii wydawaly sie ok...). Co z tego, skoro po powrocie do domu, albo nawet jeszcze malujac sie w samochodzie nie mogac sie doczekac, okazywalo sie ze to po prostu czerwien...
Oczywiscie, jesli nic takiego nie znajde to pewnie uzyje zwyklej ciemniejszej czerwieni, ale jednak wymarzylam sobie to ciemne wino fajnie by bylo pm gdyby byla to matowa pomadka. Oczywiscie, moge tez patrzec kolory w internecie - tylko zwyczajnie sie boje. Jak pisalam, na zdjeciach i "probkach" obrazkowych te odcienie wygladaja zupelnie inaczej niz w rzeczywistosci, bez sprawdzenia takiego koloru ciezko jest cokolwiek wybrac.
Oczywiscie, bylabym w niebie(tzn. Moze bez przesady, to tylko szminka... ale wiecie o co chodzi), gdyby bylaby w miare latwo dostepna(moze w naturze? Inglocie? W rossmannach sprawdzalam, nie widzialam kolorow ktore by mi odpowiadaly), choc pewnie nie bedzie, bo skoro nie moge nic takiego znalezc to nie jest to pewnie kolor na ktory jest wielki popyt... Moge tez zamowic cos z internetu ewentualnie. Dobrze tez, zeby nie kosztowala fortuny(moze do 50 - 60 zl? Dla mnie to i tak strasznie duzo jak na szminke, no ale skoro w normalnych cenach nie robia... :p).

Uff, przepraszam ze sie tak strasznie rozpisalam - juz tak mam, w realu nie odzywam sie prawie wcale, ale jak mi przyjdzie o cos zapytac na forum, to mi wychodzi o taki monolog... Ale moze ktos bylby w stanie mi pomoc? Niby szukanie koloru szminki to latwa sprawa, bo jest internet, recenzje, etc. Ale uwierzcie mi, gdybym mogla to tak latwo znalezc to juz bym to dawno zrobila bez zawracania glowy na wizazu
Alys_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 20:39   #2
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Bardzo Ciemno- czerwona pomadka, DOSTEPNA i w przystepnej cenie - co polecacie?

Sprawdź Golden Rose serie Velvet Matte Lipstick i Matte Crayon Lipstick.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 23:18   #3
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Bardzo Ciemno- czerwona pomadka, DOSTEPNA i w przystepnej cenie - co polecacie?

Nie możesz zamówić pomadki przez internet? Np. Colourpop Lippie Stix - cena ok. 35 zł, są ciemne odcienie. Wiadomo, że nie można przetestować ich przed zakupem, ale skoro testy w drogeriach też zaprowadziły Cię donikąd, to może warto zaryzykować?

Creature - pierwsza z brzegu: https://www.google.pl/search?q=COLOU...w=1366&bih=653
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".




Edytowane przez GretchenSp
Czas edycji: 2016-01-29 o 23:20
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 21:17   #4
Marczepanna
Przyczajenie
 
Avatar Marczepanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Bardzo Ciemno- czerwona pomadka, DOSTEPNA i w przystepnej cenie - co polecacie?

Tak jak przedmówczyni polecam Golden Rose Matte Crayon w kolorze 02 (bardzo ciemna, burgundowa) lub 19 (również ciemna, aczkolwiek jest to taka.. czerwień/róż wpadający w fiolet).
Mam oba kolory i polecam - matowe i bardzo trwałe
Marczepanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 22:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.