konturowanie twarzy. Pod kością policzkową czy nad? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-19, 22:47   #1
kiciamicia21
Raczkowanie
 
Avatar kiciamicia21
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100

konturowanie twarzy. Pod kością policzkową czy nad?


Witajcie dziewczyny,mam taki problem odnośnie konturowania twarzy. Fajnie wszystko rozsmarowuje itd aczkolwiek mam wrażenie,że konturowanie pogrubia mi twarz i jestem lekko pomarańczowa. Robię to pod kością policzkową i to jest chyba trochę za nisko bo w rezultacie wygląda jakbym prawie na końcu twarzy miała bronzer i pogrubia... nie wiem co zrobic. twarz mam bardziej okrągłą pomimo że jestem chuda :/ zamiast mi ją ładnie wyprofilować to dodatkowo oszpeca, bez bronzera wyglądam dziwnie jesli mam sam podklad. Wiec mogę powiedziec ,że jestem w kropce.
kiciamicia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 21:56   #2
Ogonowska Maja
Przyczajenie
 
Avatar Ogonowska Maja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12
Dot.: konturowanie twarzy. Pod kością policzkową czy nad?

Cytat:
Napisane przez kiciamicia21 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,mam taki problem odnośnie konturowania twarzy. Fajnie wszystko rozsmarowuje itd aczkolwiek mam wrażenie,że konturowanie pogrubia mi twarz i jestem lekko pomarańczowa. Robię to pod kością policzkową i to jest chyba trochę za nisko bo w rezultacie wygląda jakbym prawie na końcu twarzy miała bronzer i pogrubia... nie wiem co zrobic. twarz mam bardziej okrągłą pomimo że jestem chuda :/ zamiast mi ją ładnie wyprofilować to dodatkowo oszpeca, bez bronzera wyglądam dziwnie jesli mam sam podklad. Wiec mogę powiedziec ,że jestem w kropce.
Witaj, ciemny kolor zawsze nakładamy na krawędzi kości policzkowej i rozcieramy koniecznie do góry, w ten sposób unikniemy efektu starczych policzków lub jak to określiłaś bronzera na końcu twarzy. To, że wyglądasz na pomarańczową to kwestia źle dobranego koloru, a nie samego konturowania.
Ogonowska Maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-22 22:56:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:44.