Przyciemnic blond nie dotykając odrostów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-12, 12:32   #1
sancza
Raczkowanie
 
Avatar sancza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39

Przyciemnic blond nie dotykając odrostów


Witajcie
Jak w temacie
Chciałabym przyciemnic o ton lub dwa mój jasny blond ale zostawic naturalne odrosty (od dłuższego czasu robie balejaż albo kontrast co miesiąc) podoba mi się efekt odrostu jaki mam teraz, chciałabym aby włoski mi odrastały, ale nie jestem zadowolona z blondu jaki mam obecnie a nie chce farbowac całosci na brąz. Chciałabym mieć swoje ciemne odrosty i przyciemniony blond na całości.
wiem, że jak użyję farby na całośc włosów to nie tylko przyciemni mi blond ale również złapie odrost i go rozjasni (albo na pewno jakoś go zmieni)
Kiedyś próbowałam użyc tonera, pani w sklepie fryzjerskim powiedziała, że naturalnego koloru nie złapie- a jednak- kolor odrobinę zjaśniał i powstał miedziany oddcień.
Podrzucam foto jak aktualnie wygladam i co bym chciała osiągnąć (moj blond jest znacznie jasniejszy niz na zdjeciu)

Co polecacie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kim-dark-blonde.jpg (49,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1.jpg (92,2 KB, 27 załadowań)
sancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 13:15   #2
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przyciemnic blond nie dotykając odrostów

Najlepiej będzie pójść do fryzjera. To nie kwestia farby, a precyzji w jej nakładaniu - tak, żeby ominąć odrost. Swoją drogą, żeby osiągnąć efekt Kim, musiałabyś nie tylko przyciemnić długości, ale zrobić sobie dwukolorowy balejaż, ciemniejszym kolorem przeciągając odrost, a jaśniejszym nadać refleks na długościach.
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 13:16   #3
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Przyciemnic blond nie dotykając odrostów

Pofarbuj włosy, nie nakładając farby na odrosty, z wodą utlenioną 3% - stonuje i lekko przyciemni kolor.

ps. masz śliczną cerę

Wutkje pisałyśmy w tym samym momencie

jeśli ma się trochę doświadczenia w farbowaniu w domu i krótkie włosy, to da radę ominąć odrost.
Efekt Kim to już wyższa szkoła i przeszkadza choćby to, że nie możemy obejrzeć swojej głowy z góry..

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2016-04-12 o 13:19
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 14:23   #4
sancza
Raczkowanie
 
Avatar sancza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Przyciemnic blond nie dotykając odrostów

Dziękuję za odpowiedzi
Pytam na forum ponieważ chce się zapoznac z opiniami, oczywiście pójdę z tym do fryzjera ale obecnie jestem w Paryżu i nie wiem czy do końca się z fryzjerem dogadam (ja nie znam francuskiego a francuzi nie zawsze biegle mówią po angielsku i mozemy się nie zrozumieć do końca : ) więc chciałabym wiedzieć co dokładnie mogę zrobić i do dokładnie fryzjerowi wytłumaczyć.
Kiedyś jak chciałam efekt ciemnych odrostów na blondzie (moje wlosy szybko rosna i co dwa tygodnie musialam robic kolor bo ciemny prosty pasek odrostu wyglada koszmarnie na jasnym blondzie) wiec pokazałam zdjecie co mniej więcej chce i mi fryzjerka przeciagnela ciemna farba moj odrost i efekt jaki uzyskałam był całkiem zadowalający (przez pierwsze dwa tygodnie) pozniej farba wyblakła i została mi pomarańcz ( zobaczcie na dołączonych zdjeciach)
Dlatego teraz robiłam co jakiś czas pasemka i moj najbardziej aktualny kolor przedstawia zdjecie w okularach naturalny odrost i blond, i tym razem nie chciałabym utracic tego efektu a jedynie przyciemnic ten blond bo jest za jasny.
To tak w ramach dokładniejszego wyjasnienia
Dzięki za opinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg E574A24C-88EB-4FEB-8997-C262F478CB23.jpg (160,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3735.jpg (101,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 912EDBE4-0681-4860-A4BD-6F7725E8B59F.jpg (111,7 KB, 16 załadowań)
sancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-12, 14:56   #5
Wutkje
Raczkowanie
 
Avatar Wutkje
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 212
Dot.: Przyciemnic blond nie dotykając odrostów

Niestety, z rozjaśnianych włosów kolor wypłukuje się błyskawicznie.
Chcę osiągnąć taki sam efekt jak Ty, nie musząc już farbować odrostów. Pierwszy przeciągnięty odrost wypłukał mi się błyskawicznie, więc za drugim razem nałożyłam podwójną naturę i ona już trochę zapigmentowała moje włosy. Niestety, miejscami chwyciła też na lekko fioletowy kolor (ale to były miejsca rozjaśniane kiedyś proszkiem, więc spodziewałam się tego). Fiolet się dosyć szybko wypłukał na szczęście. Teraz czekam jeszcze z pół miesiąca na większy odrost (który i tak jest ledwo widoczny, wyróżnia się jedynie zimnym odcieniem) i idę sobie zrobić właśnie dwukolorowy balejaż
Wutkje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-12 15:56:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:16.