Uber, Hair Colour Remover (Zmywacz farby do włosów) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-19, 15:22   #1
karo1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3

Uber, Hair Colour Remover (Zmywacz farby do włosów)


Ktos uzywal? Jakie macie opinie? Naturalnie jestem szatynka jednak pare razy farbowalam na ciemny braz. Czy waszym zdaniem jest mozliwosc powrotu do naturalnych? I czy po zastosowaniu tego zmywacza konieczne jest kolejne farbowanie?
Prosze o odpowiedzi
karo1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 07:02   #2
anetka2042
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 6
Dot.: Uber, Hair Colour Remover (Zmywacz farby do włosów)

Hej dziewczyny!!! Gdzie można kupić uber hair??
anetka2042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-04, 17:29   #3
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Uber, Hair Colour Remover (Zmywacz farby do włosów)

Zajrzyjcie na forum 'dekoloryzacja', tam jest wiele pinii na jej temat. Do kupienia w Internecie lub przez ich facebookową stronę.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-19, 06:45   #4
pszczolka1212
Raczkowanie
 
Avatar pszczolka1212
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 65
Dot.: Uber, Hair Colour Remover (Zmywacz farby do włosów)

Hej!!
ja miałam te przyjemnosc uzycia uber hair colour remover i powiem Wam tak - zaden fryzjer nie ściągnąłby mi tak idealnie koloru jak ten preparat (kolezanka mi sciagala kolor).
Moze opisze swoją historię i komuś to pomoże:P
od 16 roku zycia farbowałam wlosy L'orealem i garnierem na czerń lub granatową czern. po jakichś 8 latach znudzil mi sie ten kolor i chciałam uzyskac braz, ale taki by bylo widać kolor, a nie jefdynie pod swiatło refleksy. tak wiec poszlam do fryzera na sciaganie koloru. zalpacilam wraz z farbowaniem niecale 300 zł i to byly najgorzej wydane pieniadze w zyciu. ledwo bylo widac efekt a wlosy zniszczone. ale dazylam do brazu dalej wiec chodzilam do fryzjerow na rozjasnianie pasemkami itp - gofffno nie uzyskalam efektu. wydalam niezla sume na fryzjerow az w koncu zdecydowalam sie na ten preparat. powiem szczerze ze bylam sceptycznie nastawiona, bo nie wierzylam aby cokolwiek moim wlosom moglo jeszcze pomoc, ale stwierdzilam ze to nei majatek i zakupilam. mialam jedno opakowanie, a wlosy mam dosc geste i dlugie. wystarczylo. efekt - mialam BLOND WLOSY. BLOND, nigdy wczesniej nie mialam tak jasnych wlosow :P zaraz po sciagnieciu kolor-na glowie siano, ze dalo sie ledwo rozczesac, ale juz po nalozeniu farby i pierwszym myciu, wlosy sa w normalnej kondycji, nie ma mowy o tym, aby byly zniszczone. nalozylam na wlosy kolor karmelowa czekolada - ale jak dla mnie troche za ciemne, musialam myc z 15 razy zeby kolor sie choc lekko odbarwil i bylo widac ladny kolorek.
podsumowujac - dziewczyny jesli straciłyscie juz nadzieje ze cokolwiek pomoze Wam sciagnac kolor to nie zalamujcie sie - uber hair jest swietny. aha i on nie pomoze wrocic do naturalnych tylko po prsotu wyplukuje pigmenty starej farby.
pszczolka1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 08:38   #5
AnnaTerenia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Uber, Hair Colour Remover (Zmywacz farby do włosów)

Witam W miniony weekend miałam tą "wątpliwą" przyjemność użycia zmywacza Uber. Po obejrzeniu dziesiątek filmików, przeczytaniu wszystkich komentarzy na temat tego produktu.. byłam przekonana, że się uda! Włosy do pasa, farbowane od wielu lat w odcieniach ciemnego brązu (naturalna blondynka). Zakupiłam na stronie producenta od razu 3 opakowania! Włosy były od wielu dni przygotowane na przyjęcie zmywacza tj. szorowanie szamponami sls i dwukrotne mycie sodą oczyszczoną (masakra). Dzielnie to znosiłam wierząc, że się uda.
Test na pasemku wskazał, że produkt działa - rozjaśnił pasemko o dwa tony. Pomyślałam, że skoro mam 3 opakowania to moje włosy będą jeszcze jaśniejsze!! Hurra!!
Po pierwszym nałożeniu rozjaśniacza, trwało to 1h (nadmieniam, że zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją - łącznie z budzikiem) czubek głowy rudy jak rdza, końce rozjaśnione o dwa tony.
Dobra, jadę z drugim nakładaniem od razu, a co?! Po drugim nałożeniu (1h) może delikatnie się końce rozjaśniły, czubek w dalszym ciągu rdza. 3 podejście (1h - tego samego dnia) jakoś specjalnie nie zmieniło rezultatu z drugiego podejścia. Po wysuszeniu czubek rdzawy, końce ciemna czekolada. Łącznie trzy godziny rozjaśniania Uberem.
Dziś ta ciemna czekolada przypomina już bardziej czarny niż czekoladowy, włosy pociemniały.
Jestem rozczarowana. Może nie tym, że nie wyszło tak jak chciałam ale tym, że wiele osób podaje informacje, że można zejść nawet z czarnego nakładanego latami. Nie jest to możliwe! Przynajmniej nie przy użyciu tego produktu.
Uber jest doskonały przy jakiś jednorazowych pomyłkach kolorystycznych, przy zdejmowaniu jasnych kolorów, przy ściąganiu czerni z bardzo krótkich włosów.
Dziękuję za uwagę i życzę powodzenia w osiągnięciu wymarzonego koloru

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

P.s. gdyby któraś z Pań chciała zobaczyć rezultaty Ubera ( a w zasadzie ich brak) - proszę o kontakt, podeślę zdjęcia.
AnnaTerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-21, 19:17   #6
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Uber, Hair Colour Remover (Zmywacz farby do włosów)

Włosy ściemniały, bo po dekoloryzacji trzeba je zakwasić- szampon zakwaszający, zwykły ocet lub choćby jasna farba położona na trochę temu zapobiega.
Nie ma sensu robić trzech dekoloryzacji pod rząd- jedna, maksymalnie dwie usuwają tyle pigmentu ile się da- i więcej już nie zejdzie.
Dalej niestety można już działać tylko kąpielami rozjaśniającymi.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-09, 16:40   #7
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Uber, Hair Colour Remover (Zmywacz farby do włosów)

Wczoraj po raz pierwszy użyłam Ubera i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Przed zabiegiem w ciągu tygodnia umyłam włosy 3 razy płynem Facelle. Uber ściągnął mi ciemny brąz nakładany w lipcu, resztki farb z farbowań wcześniejszych i ostatnio położony blond który nie wyszedł jaki miał wyjsć. Odsłonił mój kolor naturalny sprzed kilku dobrych lat, który okazało się że jednak jest ciepły ale tak mi się spodobał że na razie nic dalej nie zamierzam robić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-09 17:40:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.