Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-27, 12:34   #1
nG21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 13

Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar


Witam serdecznie jest pewnie wiele wątków na ten temat ale musiałam nowy stworzyć i opisać wam sytuacje z którą miałam dziś w salonie kosmetycznym .Zdecydowałam się na depilację ciała woskiem ponieważ szykuja mi się wczasy w ciepłych krajach a że włoski mi szybko rosną są ciemne mimo tego iż jestem blondynką zapisałam się do gabinetu. W pierwszej chwili w gabinecie zdziwione panie że umówiona jestem na bikini choc telefonicznie wszystko niby było dograne doszlo do tej depilacji najpierw łydki 2 panie jedna jedna nóżkę druga kolejną doszły do kolan wszystko ok przychodzi następna mówi że teraz bikini ok mówię że całość czyli w moim rozumieniu okolocie odbytu i pępka również doszło do tego że włoski na wargach większych od strony wewnetrznej nie dały się wyrwać zostałam z włosami które nie zostały nawet wyczyszczone i oblepione woskiem na wzgorku łonowym pełno małych 2 mmlwłosków tak więc pani stwierdziła ze tak to jest przy 1 depilacji itd itp ....uda i okolice bikini zostały z włosami podziekowałam wyszlam 65 zl ten zabieg mnie kosztował kobieta w innym salonie poprawiała tzn zrobila uda okolice pośladków ale chodzi mi o włosy pomiędzy tez jakoś zostały pominięte łydki wyszły ok.
Teraz takie oto moje pytanie jeśli chodzi o depilacje nóg to wiem na czym polega ale niech mi ktoś opisze czy bikini to tez miejsce miedzy posladkami czy przy depilacji zostaja włosy między wargami czy jest takie prawo bym mogła wyjść z takimi włosami czy ta kosmetyczka była normalna prosze pomóżcie bo mam wrazenie ze dałam się zrobić w balona ehh
nG21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:32   #2
sniezka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

Bardzo dziwna sytuacja. Dziesiątki razy bylam na depilacji okolic bikini i nigdy nie mialam sytuacji, żeby coś zostalo pominięte. Kosmetyczka zawsze leci 'od dolu' czli wlasnie od okolic odbytu, później pachwiny i dalej. Zawsze wszystko mam dokladnie wydepilowane. Jak najszybciej zmień salon bo rzeczywiści ktoś zrobil Cię w balona.
sniezka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:33   #3
donqsia
Zadomowienie
 
Avatar donqsia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 276
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

Bikini to okolice pachwin, to te włoski które wychodzą poza linię majtek.
Całościowa depilacja obejmująca wzgórek, wargi sromowe i okolice odbytu to depilacja "brazylijska" czyli jak to mówią niektórzy- na łyso

Niewiele salonów podejmuje się takiej depilacji, są to trudne miejsca, golone wcześniej włosy są bardzo mocne i ciężko je usunąć.

Ale nie powinna Cię wypuścić z oblepionym włosami,a jeśli jakieś zostały pominięte mogłaś się upomnieć
Z doświadczenia wiem jednak,że każdy ma inne włosy i tak jak np. u mnie jest bardzo ciężko je woskiem wyrwać, tak u innych jest to zabieg bezproblemowy.

Na przyszły rok polecam depilację laserową- brazylijską, samo bikini lub co chcesz, nawet wzorki czasem robią Jest to trwałe usunięcie włosów nawet w 80%, kosztowne ale się opłaca

Edytowane przez donqsia
Czas edycji: 2012-06-27 o 13:35
donqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 22:51   #4
LadyBird20
Przyczajenie
 
Avatar LadyBird20
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

laser jest rzeczywiscie dobry ale nie na wszystkich dziala niestety dzialanie lasera skierowane jest na melanine we wlosie, dlatego u osob z jasna karnacja i ciemnymi wloskami jest wszystko ok, natomiast przy ciemnej karnacji moze dojsc do termicznego uszkodzenia skory ze wzgledu na melanine zawarta w naskorku, a u ciemnych osob z jasnymi wlosami to juz wogole nie dziala a szkodzi bardzo skorze ale chyba takich osob jest malo jak nie wcale
__________________
LadyBird20
LadyBird20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 17:49   #5
pepek_swiata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

Ja z własnego doświadczenia również polecam depilację laserową a dokładnie fotoepilację. Obecnie jestem po drugim zabiegu i już widzę dużą różnicę. Po pierwszym zabiegu wyraźnie w miejscach gdzie była przyłożona głowica lasera włosy przestały rosnąc. Wczoraj byłam na drugim zabiegu i czekam teraz aż kolejna partia włosków mi zwyczajnie odpadnie. Przede mną jeszcze jakieś cztery zabiegi po 99zł ale naprawdę warto. Nie ma bólu jak po wosku, żadnych poparzeń, podrażnień, naprawdę super
pepek_swiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 18:28   #6
56332ded565b3bd681c1a1a15c8735ce3fb47eb4_622e8cabb384a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

Zgadzam się z tym co napisała donqsia
Dlatego zanim następnym razem pójdziesz do jakiegoś gabinetu popytaj wśród znajomych albo chociaż poczytaj w internecie. Ja korzystam z usług tego salonu xxxx i jestem bardzo zadowolona, nawet mam kartę stałego klienta:P
Reaktywowałam post, bo był pisany przed wakacjami, a niedługo walentynki, wiec pewnie znowu wiele dziewczyn będzie chciało się przygotować do tego pięknego dnia i będa szukać jakichś info o brazylianie:P
Pamitajcie dziewczyny, brazyliana tylko w profesjonalnych i sprawdzonych salonach!!!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-02-08 o 13:32 Powód: link
56332ded565b3bd681c1a1a15c8735ce3fb47eb4_622e8cabb384a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 16:35   #7
ZolciaZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 12
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

Ja uważam, że depilacja brazylijska jest świetna. Nie ma nic lepszego niż gładka skóra pod koronkowymi majteczkami (zwłaszcza, że zbliżają się walentynki). Oczywiście trzeba zrobić to w dobrym salonie, ale skóra pozostała nienaruszona. Ja polecam xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-02-08 o 13:31 Powód: link
ZolciaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 07:14   #8
kika2025
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Cool Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

Polecam salon ze strony www.sekretypiekna.net w Krakowie, robią tam różne rodzaje depilacji brazylijską i Hollywood jak ktoś chce być łysy, jak kolano. Ja zainwestuję w depilator laserowy, bo depilacja jest droga a depilator będzie mi służyć lata.
kika2025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 12:19   #9
wino244
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

trafiłaś po prostu na wyjątkowo beznadziejną kosmetyczkę następnym razem proponuje pojsc do kogos z polecenia albo wejść na mojsalon.eu
ja z tego korzystam i nigdy się nie zawiodłam,maja duza baze salonow z czego wszystkie sprawdzone i godne polecenia )
wino244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-19, 09:11   #10
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

To prawda, jak trafisz na kiepską osobę to można się nabawić traumy. ja chodzę do xxx na depilację pastą cukrową i powiem wam, że dziewczyny tam są super. Zero skrępowania przy nich i bardzo dokładne.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-05-31 o 09:02 Powód: reklama
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 11:23   #11
sunsun1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 109
Dot.: Depilacja Brazylijska .... przeżyłam koszmar

Wiem, ze depilacja woskiem boli strasznie, ale jak to jest z ta pasta cukrowa? jak z bolem i efektami?
sunsun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-23 12:23:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.