faktyczne działanie kremów- jak to jest naprawdę? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-03, 13:13   #31
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: faktyczne działanie kremów- jak to jest naprawdę?

alonek nie wiem jak Ci dziękować za tą naftę Przez pierwsze 2 tyg regularnego stosowania włosy wypadały okropnie, ale mówię sobię- przeżyję! Poczekam na efekty jakie ty zauważyłaś No i się doczekałam! Po 2 tyg. włosy nie wypadają- doznałam szoku Włosy są bardzo miękkie, grube, "miesiste" i jest ich o wiele więcej
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 15:28   #32
alonek
Raczkowanie
 
Avatar alonek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam, gdzie Ciebie nie ma
Wiadomości: 121
Dot.: faktyczne działanie kremów- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
alonek nie wiem jak Ci dziękować za tą naftę Przez pierwsze 2 tyg regularnego stosowania włosy wypadały okropnie, ale mówię sobię- przeżyję! Poczekam na efekty jakie ty zauważyłaś No i się doczekałam! Po 2 tyg. włosy nie wypadają- doznałam szoku Włosy są bardzo miękkie, grube, "miesiste" i jest ich o wiele więcej
Aguś, baaardzo się cieszę ^^ poczekaj, aż zaczniesz stosować ją przez dłuższy czas ^^ ostrzegam tylko przed jednym: nie farbuj włosów kolorami z Londy: ufarbowałam 2 tygodnie temu (kolor: średni blond- oszukany, bo wyszedł ciemny brąz, choć ładny to nie takiego koloru się spodziewałam, chciałam wrócić do swego koloru a tu taki psikus) i włosy wypadają mi okropnie, przestałam tydzień temu używać nafty i dalej wypadają (albo moje włosy nie lubią farb z tej firmy, albo nafta nie lubi Londy ) a używałaś nafty z olejkiem rycynowym i żółtkiem?
__________________
" Piękno jest w oczach patrzącego " (Woody Allen)

alonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 15:51   #33
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: faktyczne działanie kremów- jak to jest naprawdę?

Cytat:
Napisane przez alonek Pokaż wiadomość
Aguś, baaardzo się cieszę ^^ poczekaj, aż zaczniesz stosować ją przez dłuższy czas ^^ ostrzegam tylko przed jednym: nie farbuj włosów kolorami z Londy: ufarbowałam 2 tygodnie temu (kolor: średni blond- oszukany, bo wyszedł ciemny brąz, choć ładny to nie takiego koloru się spodziewałam, chciałam wrócić do swego koloru a tu taki psikus) i włosy wypadają mi okropnie, przestałam tydzień temu używać nafty i dalej wypadają (albo moje włosy nie lubią farb z tej firmy, albo nafta nie lubi Londy ) a używałaś nafty z olejkiem rycynowym i żółtkiem?
Raz na jakis czas stosuję z olejkiem i żółtkiem, ale nie widzę zbytnio różnicy z stosowaniem samej nafty, dlatego raczej preferuję czystą naftę - mniej roboty
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 13:37   #34
zozolka0
Raczkowanie
 
Avatar zozolka0
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: warmi�sko-mazurskie
Wiadomości: 57
Dot.: faktyczne działanie kremów- jak to jest naprawdę?

Witaj,myślę,że to jeden wielki pic. Stosujemy kremy,bo gdzieś tam w podświadomości wierzymy (możemy sobie wmawiać,że działają),niektóre być może coś tam rozjaśnią,przez chwilę na skórze będą,ale prawda jest taka,że molekuły pozyskiwane z roślin są zbyt duże żeby przenikały pod skórę. Struktura skóry ludzkiej jest inna. I między innymi dlatego kwas hialuronowy działa tylko wtedy jeśli jest wstrzykiwany pod skórę bezpośrednio. Taki w kremie zwyczajnie zostanie na wierzchu,nie wniknie w głąb skóry. Taka jest prawda. Bo gdyby same kremy pomagały,to kobiety nie robiłyby operacji ujędrniających czy nie wypełniałyby kwasem zmarszczek. Ale kupujemy bo chcemy wierzyć.
__________________
zozolkao
zozolka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-30 13:37:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.