Kosmetyki do pielegnacji " CAUDALIE ", wasze wrazenia, co warto kupic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-30, 03:17   #1
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 225

Kosmetyki do pielegnacji " CAUDALIE ", wasze wrazenia, co warto kupic?


"Caudalie to francuska marka, która swoje produkty tworzy wyłącznie z naturalnych składników. Ich podstawą jest woda, olej z winogron oraz nawilżające substancje czynne, takie jak awokado czy nasiona lnu. W składzie tych produktów nie znajdziesz parabenów, siarczanów czy parafiny. Są one także odpowiednie dla wegan, gdyż nie zwierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.
Kosmetyki dostepne sa w aptece.
Firma Caudalie to połączenie nauki oraz czystej przyrody francuskich winnic. Kluczowym składnikiem wszystkich produktów jest olejek z nasion winogron, który dzięki zawartości polifenolu jest najsilniejszym antyoksydantem pochodzenia roślinnego. Pomysł na stworzenie wyjątkowych, niezwykle skutecznych kosmetyków zrodził się w 1993 r. we francuskim Bordeaux podczas winobrania, gdzie przyszli założyciele marki, małżeństwo Mathilde i Bertrand Thomas, spotkali się z profesorem Josephem Vercauterem, który podzielił się z nimi swoimi odkryciami naukowymi dotyczącymi winogron. Dwa lata później powstała marka Caudalie, która zaczęła produkować wysokiej jakości kosmetyki przeciwstarzeniowe, w których wykorzystano wyjątkowe właściwości oleju z pestek winogron.
Oprócz kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, marka Caudalie oferuje również kosmetyki do opalania, włosów, makijażu a także kolekcję perfum. Marka prezentuje podejście proekologiczne, dlatego jej produkty nie zawierają parabenów i olejów mineralnych. Caudalie chętnie bierze udział w różnych projektach ekologicznych. Najważniejsze jest to, że kosmetyki nie są testowane na zwierzętach."




Caudalie seria vinoperfect/serum, esencja,czerpie inspiracje z azjatyckiej pielęgnacji skóry, cała gama uzupełniających się kosmetyków, które wzajemnie wzmacniają i wspomagają swoje działanie. Pierwszym krokiem rytuału przeciwdziałającego przebarwieniom Vinoperfect jest Esencja dodająca blasku. Esencja zwiera kwas glikolowy, białą piwonię oraz oczywiście wodę winogronową, które razem łagodnie, acz skutecznie usuwają martwe komórki a tym samym odkrywają naturalne piękno i blask skóry.
Ktoras z Was probowala?
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.

Edytowane przez WielkaDamaSama1
Czas edycji: 2017-12-01 o 12:46
WielkaDamaSama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 10:44   #2
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Kosmetyki do pielegnacji " CAUDALIE ", wasze wrazenia, co warto kupic?

Miałam to serum olejek na noc Caudalie Vinosource serum regenerujące na noc do skóry suchej i bardzo suchej i chcę o nim jak najszybciej zapomnieć Koszmarek, który zmasakrował mi cerę. Nie wchłania się, zostawia tłustą warstwę, zapycha, podrażnia, cera zrobiła się przesuszona, szorstka, wygląda na starą, szarą i zmęczoną. Długo musiałam walczyć żeby doszła do siebie. Zużyłam chyba tylko 1/3 opakowania i poszło do kosza Bardzo zraziłam się do tej firmy. To było moje pierwsze podejście i chyba ostatnie, więcej nie zaryzykuję.

Koleżanka ma cerę mieszaną ( ja mam suchą i wrażliwą ) i też miała kilka produktów z innej serii i też się u niej niestety nie sprawdziły

__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 12:49   #3
WielkaDamaSama1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 225
Dot.: Kosmetyki do pielegnacji " CAUDALIE ", wasze wrazenia, co warto kupic?

Ja zastanawiam sie nad essencja Caudalie VINOPERFECT koszt- 22€,
jak i serum z serii Vinoperfect okolo42€.
Nie jest to tani produkt/produkty, jak np na standardowe zarobki polskie to bardzoo drogie kosmetyki, a na zarobki w € , w miare drogie.
__________________
UNIKAJ produktow z cukrem.CUKIER postarza skore, zabija KOLAGEN w skorze.
WielkaDamaSama1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 12:57   #4
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Kosmetyki do pielegnacji " CAUDALIE ", wasze wrazenia, co warto kupic?

Cytat:
Napisane przez WielkaDamaSama1 Pokaż wiadomość
Ja zastanawiam sie nad essencja Caudalie VINOPERFECT koszt- 22€,
jak i serum z serii Vinoperfect okolo42€.
Nie jest to tani produkt/produkty, jak np na standardowe zarobki polskie to bardzoo drogie kosmetyki, a na zarobki w € , w miare drogie.
Co do cen to nie wnikam, każdy wie na ile może sobie pozwolić. Ja akurat nie patrzę na ceny, jak coś dobrego to wydam każdą kwotę na pielęgnację, niestety te produkty już skreśliłam, nie chce mieć z nimi kontaktu, szkoda mi pieniędzy i mojej cery na nie, ale trzeba próbować. Może akurat u Ciebie się sprawdzą
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-01 13:57:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.