oszukana w gabinecie kosmetycznym jak się zachować ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-12-21, 16:57   #1
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543

oszukana w gabinecie kosmetycznym jak się zachować ?


Cześć dziewczyny ,

jestem ciekawa jak postąpiłybyście na moim miejscu,? Zadzwoniłam do gabinetu mówiąc ,że chciałabym zapisać się na kwas mlekowy, podczas rozmowy zadano mi pytanie czy to musi być ten kwas czy może być coś innego? Powiedziałam, że ewentualnie tak, bo chodzi mi o silne złuszczenie naskórka. Na miejscu powiedziano mi,że nie zrobią mi tego mlekowego, bo to nie dla mojej cery ( mam 3 wypryski) i zaproponowano mi kurację, gdzie 1 zabieg to koszt ponad 600 złoty. Powiedziałam, że chciałabym jakiś kwas za 260 zł tyle kosztowały u nich wszystkie kwasy w cenniku. Szefowa gabinetu taka zrezygnowana zapytała czy 350 zł to też dla mnie za dużo (aż głupio mi się zrobiło), bo tyle kosztuje to co ma dla mnie do zaproponowania czyli zabieg z witaminą C. Kilkakrotnie podkreślałam, że zależy mi na tym,żeby skora schodziła mi płatami, bo mam tydzień wolnego i chciałabym mieć mocno złuszczony naskórek i chociaż trochę zamknąć pory. Powiedziano, że skóra mi się złuszczy. Już w trakcie zabiegu zgłaszałam, że nie czuje żadnego pieczenia ani nic, mówiono mi, że nie muszę tego czuć. Skóra zacznie mi schodzić od drugiego dnia, czyli od jutra. Narazie nie widzę żadnej różnicy jeżeli chodzi o moją skórę przed i po zabiegu. Po prostu uważam, że ten gabinet, żadnych kwasów nie robi tylko zabiegi tej firmy, którą tak mi reklamowali . Czuję złość bo odwołałam wizytę w innym gabinecie, gdzie byłam zapisana na kwas pirogronowy za 120zł .Zrobiłam to, bo stwierdziłam, że nie będę na twarzy oszczędzać. Straciłam 350 zł i nie mam nawet minimalnego oczekiwanego efektu. Co o tym myślicie?
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 17:12   #2
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: oszukana w gabinecie kosmetycznym jak się zachować ?

Z Twojego posta nie wynika, co Ci w końcu zrobiono. A co do kwasów to nie u każdego pojawia się łuszczenie, każda skóra ma inną wrażliwość na dany preparat.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-02, 18:46   #3
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: oszukana w gabinecie kosmetycznym jak się zachować ?

Kwas pirogronowy mocno zluszcza skore i jest dobry na zaskorniki
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-06, 14:02   #4
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: oszukana w gabinecie kosmetycznym jak się zachować ?

zaproponowali Ci zabieg z wit C. Jesli to ten o jaki mi chodzi (podobna cena), na ktorym sama pracowalam, to jest retix C. Tutaj skora schodzi płatami, doslownie płatami, klientki musiały miec okolo tydzien wolnego, gdyz do ludzi wyjsc sie nie dało.

Jesli chodzi o pirogron, zdarza sie, że nie ma zadnego zluszczenia, ale najczesciej to bylo u moich klientek minimalne zluszczenie w okolicach skrzydełek nosa. No i to tez zalezy od ph kwasu.

Szczerze to chyba nic nie mozesz zrobic. Bo jak zapytasz, to odpowiedza, ze kwas był ale widocznie u Ciebie taka reakcja a nie inna.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2018-01-06 o 14:04
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-06 15:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.