Acnederm, doradzi ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-29, 09:04   #1
Qweryy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 4

Acnederm, doradzi ktoś?


Dziewczyny, pytanie do was! Od jakiegoś czasu mam problem z delikatnym trądzikiem, pojawia mi się np kilka krostek na czole, nosie i brodzie, czyli tak nieciekawie.. Że jest to centralna cześć twarzy wszystko wyciskałam i mam plamy. Które się nie chcą goić.. Świeże są różowe, stare brązowe, zastanawiam się nad zastosowaniem acne derm żeby to złuszczyć. Myślałam też, żeby myć buzie mydłem siarkowym, na nowe wypryski. Nie wiem, czy mogę to łączyć, jestem nowa w tym temacie.. Mydło siarkowe rano i wieczorem a w dzień maść z witaminą A żeby nawilżyć skórę, może być? A na noc acne derm? Błagam, niech mi ktoś doradzi, bo nie chcę zrobić sobie większej krzywdy..
Qweryy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 13:17   #2
myslnik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10
Dot.: Acnederm, doradzi ktoś?

Mydło siarkowe też działa złuszczająco. Myślę, że to za dużo dwa razy dziennie i szybko odczujesz agresywność takich działań. Bedziesz nadrabiać ciężkimi kremami, to podrażnienie i wysuszenie, a można delikatniej. Sam kwas + płyny do mycia nawilżające, lekkie kremy. Lub mydlło siarkowe kwas jedynie punktowo. Wybierz coś "solo" narazie i patrz jak Twoja skóra reaguje. Możesz efekty kwasu azelainowego zobaczyć jak u mnie wyszły, dobrze radzi sobie też z przebarwieniami
xxx

Super krem nawilżający redukujący zaczerwienienia i ślady pozapalne masz tutaj. On jest przeznaczony docelowo do skóry trądzikowej odwodnionej, ale ja bardzo często używam
xxx
__________________
www.holicos.pl
- holistyczne podejście do pielęgnacji

moje miejsce w sieci- blog powstał z pasji do kosmetologii.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-05-03 o 14:04 Powód: Link.
myslnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-02 14:17:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.