Blond a czarny? Czy jest to możliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-05-09, 06:30   #1
Inyssx33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 10

Blond a czarny? Czy jest to możliwe?


Cześć dziewczyny! Chciałabym zapytać o jedną rzecz. Otóż od bardzo dawna (kilka lat) marze o czarnych jak smoła włosach... Niestety wszystko utrudnia mi sam fakt iż jestem blondynka z natury (taki ciemniejszy blond lecz nie brązowy) nigdy nie farbowalam prócz kilkukrotnego użycia zwykłych szamponetek. Postanowiłam na wakacje nareszcie spełnić marzenie. I tu nasuwa się pytanie a nawet dwa:
-Czy mogę przy blond odroscie zastosować np czarna szamponetke? (Od 8-12 myć ta najdluzsza) czy nie warto i trzeba już farba?
-Co jeśli będę musiała się pozbyć koloru? Jest jakiś szansa dekoloryzacji w domu? Czy jest szansa u fryzjera? Bardzo zniszczy włosy? Proszę i jak największą liczbę informacji jeśli ktoś ma o tym pojecie/doświadczenie.
Pozdrawiam!
Inyssx33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-09, 10:16   #2
Kakolina236
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 11
Dot.: Blond a czarny? Czy jest to możliwe?

Jasne, że to jest możliwe, ale na początek polecam spróbować z czymś zmywalnym, bo niestety blondynki rzadko wyglądają w czarnym kolorze dobrze. W większości wypadków jakby wstały z trumny
Kakolina236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-12, 14:21   #3
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Blond a czarny? Czy jest to możliwe?

O ile nie masz typu urody Zima, odradzam czern. Zwlaszcza smolista, malo ktora Polka w tym dobrze wyglada. A przynajmniej najpierw sprobuj przymierzyc czarna peruke i zobacz jak bedzie to wygladac. Pamietaj tez, ze czern jest najtrudniejszym do pozbycia sie kolorem. Wiem, co mowie, bo farbowalam wlosy na czarno przez 10 lat. Szamponetka moze byc dobrym wyjsciem, ale wydaje mi sie ze bywaja przypadki, ze koloru sie nie da calkiem pozbyc... Poza tym przeszukaj forum, jest masa informacji o tym, jak przebiega proces dekoloryzacji, rozjasniania i na jakie trudnosci mozna trafic.
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-12 15:21:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.