Najmniej inwazyja farba do włosów!!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 15:35   #31
aklina
Rozeznanie
 
Avatar aklina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 719
Dot.: Najmniej inwazyja farba do włosów!!!

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Właśnie ponoszę odpowiedzialność za to, co zrobiłam sobie tą farbą.
Użyłam jej pierwszy raz, bo siostra mówiła, że nie widzi różnicy, a ja akurat przyznam- nie miałam zbyt dużo pieniędzy (teraz wiem, że trzeba było poczekać aż je uzbieram i kupić coś dobrego). otóż tak...WŁOSY WYPADAJĄ MI GARŚCIAMI jak nigdy wcześniej, MAM ICH PRAKTYCZNIE POŁOWĘ NA GĘSTOŚCI niż miałam wcześniej! Co z tego, że trzyma kolor jak niedługo nie będzie na czym miał trzymać!! FARBY JOANNA TO ZABÓJSTWO DLA ZDROWYCH i PIĘKNYCH WŁOSÓW! Szczególnie kiedy te zawsze koloryzowane były dobrymi farbami!
Miałam niestety po Joannie to samo, strasznie podrażniła mi skórę głowy i z wypadaniem włosów walczyłam prawie pół roku:/
__________________
aklina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:28   #32
calineczka87
Raczkowanie
 
Avatar calineczka87
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 127
Question Dot.: Najmniej inwazyja farba do włosów!!!

Ja już bardzo długo używam tylko kremów/szamponów koloryzujących z drogerii, typu Wellton,Palette, oscylując w odcieniach brązu, a najczęściej czekoladowy brąz. Właśnie ze względu na brak amoniaku, który niszczy włosy. Poradziła mi kiedyś tak dermatolog, gdy wybrałam się z problemem wypadania włosów. Niestety wypadają cały czas
__________________
tatuaż z emocji wypalany...
calineczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 19:25   #33
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Najmniej inwazyja farba do włosów!!!

A ja niedawno farbowałam paloną kawą z Joanny i jestem z niej zadowolona. Nie mam problemów z wypadaniem, chociaż nigdy jakiś szczególnych po żadnej farbie nie miałam. Kolor wyszedł bardzo ładny, głęboki, włosy lśnią i są miłe w dotyku! Do tego jeszcze śmiesznie niska cena.

Zobaczymy tylko, jak będzie z trwałością.

**********

Jednak zmieniam zdanie o tej fabie. Kolor rudzieje i szybko się wypłukuje, a od farbowania minęły tylko 2 tygodnie.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2011-01-15 o 11:55
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 13:11   #34
Czarna2405
Przyczajenie
 
Avatar Czarna2405
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 17
Dot.: Najmniej inwazyja farba do włosów!!!

Cześć Dziewczyny!

Mam pytanko dotyczące kremu bez amoniaku castinga. Otóż mój naturalny kolor to typowy mysi blond. Od długiego czasu farbuję na bardzo ciemny, prawie czarny brąz. Do tej pory używałam farby fryzjerskiej artego, która doskonale radzi sobie z jasnym odrostem, ale po pierwsze męczy mnie już ta pogoń i zamawianie tej farby przez internet, po drugie chciałabym włosom zafundować odrobinę odpoczynku w postaci czegoś delikatniejszego. Czy myślicie, że czarny lub bardzo ciemny brąz casting poradzi sobie z moim odrostem?
__________________
[luksjab]958326[/luksjab]
Czarna2405 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 15:11   #35
harmonijca89
Raczkowanie
 
Avatar harmonijca89
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 388
Dot.: Najmniej inwazyja farba do włosów!!!

Cześć, chciałam was tylko uczulić, że wszystkie farby bez amoniaku to jedna wielka ściema i niszczą włosy jeszcze bardziej, nie dajcie sie zwieść, to tylko chwyt marketingowy, wszędzie chcą nas oszukać, szerzej pod tym linkiem
http://slawekstawarczyk.com.pl/farby...-fakty-i-mity/
harmonijca89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 11:05   #36
mysha85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: Najmniej inwazyja farba do włosów!!!

Sama już nie wiem, co gorsze, ale artykuł ciekawy i fajnie napisany. Mnie poniekąd przekonał
mysha85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 10:20   #37
Doriss96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
farbowanie

witam
potrzebuje pomocy juz nwm jakich farb uzywac. maluje wlosy od 2 lat i ciagle mam uczulenie które utrzymuje sie nawet do 2 tygodni ... uzywałam farby z joanna naturia czarny bez, garnier nutrisse creme,garnier colour naturals oraz syoss .. lecz po kazdej to samo szukam jakiegos trwałego koloru za miesiac mam wesele kuzynki a musze koniecznie pomalowac włosy, znacie moze jakies łagodne farby ?
Doriss96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 13:23   #38
Morrigan20
Raczkowanie
 
Avatar Morrigan20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Dot.: farbowanie

też mam ten problem, ale ja po prostu czuje pieczenie podczas farbowania.. próbowałaś kiedyś może farb loreala? Jak dla mnie są ok..

A jak nie to podobno farby SANOTINT są bardzo łagodne.

Edytowane przez Morrigan20
Czas edycji: 2014-04-04 o 13:26
Morrigan20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 16:08   #39
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: farbowanie

Cytat:
Napisane przez Doriss96 Pokaż wiadomość
witam
potrzebuje pomocy juz nwm jakich farb uzywac. maluje wlosy od 2 lat i ciagle mam uczulenie które utrzymuje sie nawet do 2 tygodni ... uzywałam farby z joanna naturia czarny bez, garnier nutrisse creme,garnier colour naturals oraz syoss .. lecz po kazdej to samo szukam jakiegos trwałego koloru za miesiac mam wesele kuzynki a musze koniecznie pomalowac włosy, znacie moze jakies łagodne farby ?
powinnas natychmiast zrobic testy na aergie, jak dla mnie masz uczulenie na ppd i mozesz zrobic sobie ogromna krzywde, a najpewniej wyladujesz w szpitalu na szybko jesli bedziesz kontynuowac to co robisz.
z farb nie-pro nie ma nic takiego, masz do wyboru henne naturalna, artego one60nine i farby apteczne jak herbatint, coloir&soin, sanotint ( niektore nazwy moglam przekrecic z farb aptecznych). nie, nie ma innego wyjscia... jesli bedziesz chciala obejsc alergie mozesz sie tez spodziewac kiepskich, cienkich wlosow. anwen pisze o farbach aptecznych wiecej, powodzena
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 22:55   #40
Danurzka
Przyczajenie
 
Avatar Danurzka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 18
Dot.: Najmniej inwazyja farba do włosów!!!

A mnie po Preferens tak uczulilo, ze bym się była udusila, a po Castingu włosy mi wypadały garściami i teraz jakiś ten Casting jakby gorszej jakości nie wiem czy sa podróby czy co?

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

słabo
Danurzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-05 22:55:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.