Kosmetyki Rimmel. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 18:36   #31
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Lubię tusz Extra Super Lash.
Ładny po nim efekt, ciekawa szczoteczka i nie zasycha. Zapomniałam o nim kompletnie, leżał w szafce, znalazłam jak zasechł mi po dwóch miesiącach inny o wiele droższy.
Za tę cenę dla mnie jak najbardziej.
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:46   #32
agusiek2323
Raczkowanie
 
Avatar agusiek2323
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 216
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Glam Eyes w wersji klasycznej jest w miarę, ale Lash Flirt to koszmar. Grudki, osypywanie się, sklejanie- nigdy więcej. Ale te owocowe błyszczyki są bardzo fajne
agusiek2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:47   #33
zafascynowana1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 184
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Miałam pojedynczy cień. Tragedia. W ogóle nie chciał się nabierać na pędzelek. Napigmentowanie marne...

Aktualnie mam czerwoną szminkę 170Alarm. Kolor jest boski. Zapach też... Minus - łatwo się ściera i maluje ząbki

Ogólnie : nic specjalnego.
__________________
Zapraszam :

blog KOSMETYCZNY : www.independentwoman92.bl ogspot.com

blog KSIĄŻKOWY : www.modliszkakulturalnie. blogspot.com


zafascynowana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 19:34   #34
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Tusze mają okropne - mało trwałe, gęste, obsypujące się i w zasadzie nic nie robią.
Podkłady - zapychające, brudzące, nietrwałe - ogólnie najgorsze jakich kiedykolwiek używałam
Cienie - kolory fajne ale nie trwałe i się obsypują
Błyszczyki - ujdą ...
Róż do policzków - naprawdę super
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 09:54   #35
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Fajne są nowe lakiery z szerokim pędzelkiem. Ja mam kolorek 362 Barely There. Polecam
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:46   #36
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

mi się w tej firmie nie podoba nic oprócz niektórych błyszczyków, a najgorsze to chyba mają tusze do rzęs...
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 20:53   #37
2352
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

posiadam nawilazjace szminki z rimmela; sa perfekcyjne.
mam rowniez cienie i kredki - tutaj nie zdaja egzaminu.
2352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-17, 10:22   #38
Lady021
Raczkowanie
 
Avatar Lady021
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 294
GG do Lady021
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Błyszczyk Sweet Jelly jest swietny Po pierwsze pyszny po drugie dobrze trzyma się na ustach, po trzecie wybór kolorów jest niczego sobie
__________________
Jedno kliknięcie, a poprawia samopoczucie

"Wszystko się może zdażyć, gdy głowa pełna marzeń..."
...Nawet gdy wydają się one bardzo nierealne
Lady021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 16:54   #39
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Up
Chyba żaden błyszczyk tak mi nie przypadł do gustu jak Sweet Jelly. Właśnie kupiłam drugą tubkę Tutti Frutti. Ogólnie błyszczyki Rimmela są całkiem niezłe.
saks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 17:03   #40
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Mam puder stay matte mineralny,jest calkiem ok. Niewiem czy zponiej do niego wroce,ale sie spisuje w maire
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 17:10   #41
nxxy
Raczkowanie
 
Avatar nxxy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 218
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

z trzema wykrzyknikami.
tusz (pominając kwestię ceny -- 13 zł z haczkiem, bodajże) -- pięknie rozdziela, a potem skleja się, grudkuje i utrzymuje maks 1 h dając efekt panda.
cienie -- porażka kompletna, aż tak złych cieni nie miałam chyba nigdy. Mówię o trójkach. Oczywiście kolory -- piękne, w opakowaniu intensywne morelki, beże, cudo! i ta cena -- 23 zł. Na powiece -- koszmar istny żeby mieć w ogóle coś na powiecie trzeba się namachać, napracować, upracować, zużyć 1/2 cienia i mieć jaki taki efekt, a o cieniowaniu już nie wspomnę.
puder -- co prawda nie miałam, ale testowałam w rossmanie, tak samo jak w przypadku cieni, zanim jakieś krycie było trzeba było baardzo dużo go nałożyć = efekt maski, w dodatku kolory nie za basz dla beżowej bladolicej.
błyszczyki -- cóż, ciężko jest mi się przyznać, ale kusi mnie sweet jelly swoim opakowaniem, zapachem i kolorami myślałam, żeby sobie sprawić ze dwa, trzy, o tak, do szkoły, takie nico bo podejżewam, że aplikacja co 20 minut będzie nie unikniona?
przychylę się za to do olejku do skórek Rimmela -- na prawdę porządny. Aczkolwiek nigdzie go nie mogę zastać, jak pech to pech.

Reasumując, firma absolutnie nie spełnia moich wymagań i na pewno oprócz błyszczyków nie zakupię nic więcej.
__________________
Krople dotykają ust
Płyną strumieniem
Tak czekałam
na ten deszcz
Nasze zbawienie

Edytowane przez nxxy
Czas edycji: 2009-07-25 o 17:13
nxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-15, 11:39   #42
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

testował może ktoś nowości z linii Stay Matte? Mieści się tam puder wkamieniu, mus oraz fluid. Mam ochotę na ten mus (uwielbiam podkłady o tej konsystencji)
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 18:11   #43
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Widzę, że wątek umarł, ale jestem zmuszona go reaktywować...

Czy widziałyście gdzieś puder Renew & Lift? Co się z nim stało? Został wycofany (?) tak nagle... Gdyby któras z Was widziała go w Warszawie, to byłabym wdzięczna za taką informację Był genialny!
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 07:28   #44
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Cytat:
Napisane przez jetaime Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek umarł, ale jestem zmuszona go reaktywować...

Czy widziałyście gdzieś puder Renew & Lift? Co się z nim stało? Został wycofany (?) tak nagle... Gdyby któras z Was widziała go w Warszawie, to byłabym wdzięczna za taką informację Był genialny!
no właśnie też jestem ciekawa co z nim, robię zakupy w różnych sieciówkach i ani w DN ani w Schecklerze nie widziałam tego pudru?? Może wycofali go po wypromowaniu tych nowych pudrów?? Bo jakoś tak z ich pojawieniem się u mnie w mieście zniknął.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 17:53   #45
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Cytat:
Napisane przez jetaime Pokaż wiadomość
Widzę, że wątek umarł, ale jestem zmuszona go reaktywować...

Czy widziałyście gdzieś puder Renew & Lift? Co się z nim stało? Został wycofany (?) tak nagle... Gdyby któras z Was widziała go w Warszawie, to byłabym wdzięczna za taką informację Był genialny!
raczej został wycofany...
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:44   #46
jetaime
Raczkowanie
 
Avatar jetaime
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Straszna lipa, bo ten nowy jest beznadziejny...
jetaime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:19   #47
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Cytat:
Napisane przez jetaime Pokaż wiadomość
Straszna lipa, bo ten nowy jest beznadziejny...
co do nowych produktów..kiedyś używałam cieni rimela tych starych dobrych trójek i były dobrze napigmentowne i ładnie się oka trzymały a te nowe to kompletna lipa nic nie widać ich na oku jak w przypadku bazarowych cieni za 3zł...widzę że rimmel "schodzi na psy"
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 11:46   #48
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Wycofali puder Renew&Lift? Najjaśniejszy był dla mnie idealny, a teraz znowu będzie trzeba szukać.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 12:51   #49
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Niestety wycofali na rzecz nowych pudrów tych match coś tam :/ Najgorsze jest to że chciałam niedawno sobie kupić puder renew&lift ze względu na bardzo jaśniutki kolor a tu zonk bo nigdzie we Wrocławiu nie znalazłam ich już, a na nowych się zawiodłam bo ten najjaśniejszy jest wręcz pomarańczowy :< tragedia. Ogólnie Rimmel coś ostatnio się bardzo spsuł, na plus chyba im tylko wyszły najnowsze cienie, które są fajnie napigmentowane i trwałe bo tamte poprzednie.. koszmar :/ śmierdziały okrutnie, ciężko je było czymkolwiek nałożyć, nie wiem czy to tylko mi się trafiały takie twarde kamyki czy inne też takie były. Eh.
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 18:27   #50
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Ja kiedyś używałam cieni Rimmela jak i do niedawna tuszu do rzęs, ale z czasem coś mnie w tych kosmetykach zaczęło denerwować i znalazłam sobie ich zamienniki.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:20   #51
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Niestety wycofali na rzecz nowych pudrów tych match coś tam :/ Najgorsze jest to że chciałam niedawno sobie kupić puder renew&lift ze względu na bardzo jaśniutki kolor a tu zonk bo nigdzie we Wrocławiu nie znalazłam ich już, a na nowych się zawiodłam bo ten najjaśniejszy jest wręcz pomarańczowy :< tragedia. Ogólnie Rimmel coś ostatnio się bardzo spsuł, na plus chyba im tylko wyszły najnowsze cienie, które są fajnie napigmentowane i trwałe bo tamte poprzednie.. koszmar :/ śmierdziały okrutnie, ciężko je było czymkolwiek nałożyć, nie wiem czy to tylko mi się trafiały takie twarde kamyki czy inne też takie były. Eh.
a o jakich nowych cieniach mówisz? Tych pojedynczych czy potrójnych bo potrójne to KOMPLETNA KLAPA, nie wiem jak pojedyncze...ja kupiłam zestaw 2 blade róże i śliwka i nie łapało oka...Tylko najjaśniejszy i najmniejszy/rozświetlacz mi się spodobał!


A używała któraś tego nowego podkładu ?? Jak im on wyszedł? Bo zbieram się do zakupu podkładu ..jakiegoś dobrze matującego.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 18:04   #52
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Miałam kiedyś ten tusz : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...me.html&next=1 powiem szczerze że nie zachwycił mnie zbytnio, tusz jak tusz nic specjalnego.
Mam tez czarną kredke z tej firmy jest cudna! Mięcitka, fajnie się rozciera, dobrze napigmentowana! Kredka zdecydowanie na plus, tusz na minus niestety.
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 18:19   #53
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
a o jakich nowych cieniach mówisz? Tych pojedynczych czy potrójnych bo potrójne to KOMPLETNA KLAPA, nie wiem jak pojedyncze...ja kupiłam zestaw 2 blade róże i śliwka i nie łapało oka...Tylko najjaśniejszy i najmniejszy/rozświetlacz mi się spodobał!


A używała któraś tego nowego podkładu ?? Jak im on wyszedł? Bo zbieram się do zakupu podkładu ..jakiegoś dobrze matującego.
Pojedyncze i potrójne - te w nowej wersji spisują się u mnie świetnie
Chodzi Ci o match perfection? Bo jeśli tak to on kompletnie nie matuje ładnie się stapia z buźką i daje naprawdę efekt zdrowej i naturalnie promiennej cery, ale jeśli chce się matu to napudrować się trzeba i to mocno, no i dodam że teraz na te cieplejsze dni kompletnie się nie nadaje bo zwyczajnie spływa i czuć go na twarzy

@Mimio8 tak, kredki z rimmela są świetne Mam czarną i brązową i chyba nigdy z innymi bym ich nie zdradziła

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2011-06-08 o 18:22
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 12:02   #54
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Pojedyncze i potrójne - te w nowej wersji spisują się u mnie świetnie
Chodzi Ci o match perfection? Bo jeśli tak to on kompletnie nie matuje ładnie się stapia z buźką i daje naprawdę efekt zdrowej i naturalnie promiennej cery, ale jeśli chce się matu to napudrować się trzeba i to mocno, no i dodam że teraz na te cieplejsze dni kompletnie się nie nadaje bo zwyczajnie spływa i czuć go na twarzy

@Mimio8 tak, kredki z rimmela są świetne Mam czarną i brązową i chyba nigdy z innymi bym ich nie zdradziła
a więc podkład odpada w moim przypadku
ja z natury nie używam podkładu..no chyba że właśnie na jakieś "gościny" w święta gdy rodzina przyjedzie etc. i teraz też potrzebny mi głównie na wesele które odbędzie się za miesiąc...A więc na potencjalną temp. 20-30stopni...
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 13:27   #55
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Cytat:
Napisane przez Mimi08 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś ten tusz : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...me.html&next=1 powiem szczerze że nie zachwycił mnie zbytnio, tusz jak tusz nic specjalnego.
Mam tez czarną kredke z tej firmy jest cudna! Mięcitka, fajnie się rozciera, dobrze napigmentowana! Kredka zdecydowanie na plus, tusz na minus niestety.
Ten tusz to moja pierwsza kosmetyczna miłość To były czasy.

Każda firma jakiś tam hit ma, Rimmel ma swoje szminki, więc przy nich pozostanę :3
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:24   #56
maddelline
Przyczajenie
 
Avatar maddelline
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

A napiszcie proszę, czy te błyszczyki Vinyl gloss są transparentne, czy może kryjące? Mam dosyc ciemne usta i jeśli znajdę błyszczyk o pięknym odcieniu okazuję się, że moje czerwone usta przebijają się przez kolor i i tak wygląda, jakbym miała błysyzczyk bezbarwny. Zależy mi więc na błyszczyku, który ma dużo pigmentu, a odcienie Vinyl gloss są przecudne .
maddelline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 14:44   #57
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 184
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Dziewczyny, nie wiecie może czy puder z serii MATCH PERFECTION o nr 100 ivory, ma taki sam odcień co podkład LASTING FINISH 25H o nr 103 ivory? Mają taką samą nazwę, ale czy odcień? dzięki za odp
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upośledzonej wyobraźni"
kobieta_wamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 15:46   #58
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Mnie zawsze zawodzą kosmetyki z tej firmy Mialam tusz, kredki, puder............
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 10:14   #59
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

hej, nie znalazłam innego pasjącego wątku więc spytam się tutaj. Mam linier Rimmela w żelu (zarówno czarny jak i brązowy). Czarny od zeszłego roku od stycznie czyli od stycznia/lutego 2012 a brąz od jakoś października/listopada 2012 .
Zastanawiam się jak długo mogę je używać. Niby na opakowaniu jest zaznaczone żę "zdolne do użytku przez 24 miesiące). ale brązowy jest jest taki "musowaty-kremowy" w kosnsystencji a czarny już raczej zbity i nie trzyma się już tak jak dawniej//dawniej trzymał sie cały dzień włącznie z drzemką a teraz rozmazuje się....


Jak myślicie? ożywiać go jeszcze w jakiś sposób (a jak tak to jaki? durlaina nie mam i inglota w mieście też nie) czy już dać mu spokóuj i wywalić? trochę żal bo jeszcze troszkę zostało...no ale podobno jak konsystencja się zmieni to oznacza że przeterminował się produkt.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-24, 10:40   #60
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: Kosmetyki Rimmel.

Hej dziewczyny, zastanawiam się czy któras z Was miała okazję wypróbować zestaw do makijażu brwi Rimmela - Brow This Way - brow sculpting kit?

Znalazłam go w drogerii, wygląda całkiem fajnie: szczoteczkam podwójny pędzelek i dwa odcienie brązowego. Nie mogłam się powstrzymać i kupiłam, ale jeszcze nie wypróbowałam Jakie macie opinie na ten temat?
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-25 15:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.