Przedłużanie rzęs Wrocław - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 08:46   #31
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez Indali Pokaż wiadomość
Twoje doświadczenia przekonały mnie do pójścia do Pani Patrycji. Mam nadzieje, że będe zadowolona tak jak Ty .
To miłego zabiegu, na pewno będziesz zadowolona
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 10:18   #32
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Rzęsy mam juz prawie tydzień i zero ubytków. Wstaję rano i nie muszę myślec o malowaniu rzes bo wygladają 100 razy lepiej niż moje własne pomalowane. Niesamowita wygoda.

Polecam
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 11:11   #33
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez Indali Pokaż wiadomość
Rzęsy mam juz prawie tydzień i zero ubytków. Wstaję rano i nie muszę myślec o malowaniu rzes bo wygladają 100 razy lepiej niż moje własne pomalowane. Niesamowita wygoda.

Polecam
Dawaj fotkę
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:19   #34
certinka
Raczkowanie
 
Avatar certinka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

zrezygnowalam jednak... ostatnio widzialam dziewczyne z tak paskudnymi rzesami, okropnie sie zrazilam kupie siobie w Douglasie super tusz i juz. nie mam niewiadomo jak krotkich rzes..
certinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 18:35   #35
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez certinka Pokaż wiadomość
zrezygnowalam jednak... ostatnio widzialam dziewczyne z tak paskudnymi rzesami, okropnie sie zrazilam kupie siobie w Douglasie super tusz i juz. nie mam niewiadomo jak krotkich rzes..
Żaden tusz nie da Ci takiej długości i takiego efektu. Ja mam teraz 15 mm, te najdłuższe, wyglądają wręcz bajkowo. Na uzupełnienie chodzę co 2 tygodnie, wszystko wygląda super.

O rzęsy trzeba dbać, tak jak o paznokcie żelowe. Przeczesać, nie trzeć oczu, nie wyprawiać cudów. I wtedy wyglądają pięknie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 15:54   #36
Alutek134
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław/Częstochowa
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

ja niedawno zrobilam sobie rzesy metoda nouveau lashes u mojej siostry kolezanki z wrocławia wygladaja super mialy byc tylko na wesele ale chyba bede je uzupelniac bo to calkiem fajna sprawa no i w sam raz dla leniwych bo nie trzeba myslec o tuszowaniu i zero grudek i posklejanych rzes wiec tez moge ja polecic bo jestem zadowolona jak cos to piszcie na priv. to podam wam namiary
Alutek134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:58   #37
yOanesSa
Przyczajenie
 
Avatar yOanesSa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do yOanesSa
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam. Ja przedłużam i zagęszczam sobie rzęsy od jakiegoś roku metodą nouveau lashes !!! I już sobie nie wyobrażam z nich zrezygnować po pierwsze wygoda nie trzeba ich malować, po dwa mega efekt i żaden tusz nie jest w stanie tak pogrubić i wydłużyć rzęs Ja trafiłam na super salon Inspiration we Wrocławiu i naprawde polecam !!! Jest niedrogo w porównaniu do innych salonów, pozatym Pani Kasia bardzo miła i widać że zna się na tym bardzo dobrze. Wiem, że ciężko jest znaleść solidny salon dlatego moge podać namiary i z czystym sumieniem polecic : ul. Krawiecka 3 tel. 664787277
Załącze jeszcze kilka moich zdjęć na których widać efekt rzes !! Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0182.jpg (28,9 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _MG_0224.jpg (27,6 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia _MG_0351.jpg (15,4 KB, 207 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0003.jpg (27,4 KB, 299 załadowań)
yOanesSa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 13:21   #38
Simulacrum222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Chciałabym Was ostrzec przed dziewczyną która ogłasza się na allegro z przedłużaniem rzęs z Wąsosza przedłuża rzęsy na terenie Wrocławia i Leszna Nick allegro: "Rafał 89-89" imię Karolina nr telefonu 888 774 196 Podaję te dane ponieważ może się tez ogłaszać w internecie na innych stronach.

Ja niestety miałam u tej kobiety przedłużone rzęsy , po tygodniu odpadło mi ich chyba z 15, poza tym rzęsy były źle założone o czym dowiedziałam się w salonie na uzupełnianiu do jednej rzęsy miałam przyklejone 2 a nawet 3 sztuczne, klej był nawet na powiece a rzęsy posklejane.

Za zabieg zapłaciłam 300 zł to za duża kwota jak na efekt jaki otrzymałam.
Rada: Róbcie rzęsy w renomowanych salonach, fakt zapłacicie więcej ale Wasze oczy będą zdrowe.

Uwagi : Klej powinien być bez zapachowy, nie powinnyście mieć zaczerwienionych oczu i bólu oczu.

Ja wszystkie z powyższych uwag niestety miałam



Simulacrum222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 00:07   #39
veronica0103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez Simulacrum222 Pokaż wiadomość
Chciałabym Was ostrzec przed dziewczyną która ogłasza się na allegro z przedłużaniem rzęs z Wąsosza przedłuża rzęsy na terenie Wrocławia i Leszna Nick allegro: "Rafał 89-89" imię Karolina nr telefonu 888 774 196 Podaję te dane ponieważ może się tez ogłaszać w internecie na innych stronach.

Ja niestety miałam u tej kobiety przedłużone rzęsy , po tygodniu odpadło mi ich chyba z 15, poza tym rzęsy były źle założone o czym dowiedziałam się w salonie na uzupełnianiu do jednej rzęsy miałam przyklejone 2 a nawet 3 sztuczne, klej był nawet na powiece a rzęsy posklejane.

Za zabieg zapłaciłam 300 zł to za duża kwota jak na efekt jaki otrzymałam.
Rada: Róbcie rzęsy w renomowanych salonach, fakt zapłacicie więcej ale Wasze oczy będą zdrowe.

Uwagi : Klej powinien być bez zapachowy, nie powinnyście mieć zaczerwienionych oczu i bólu oczu.

Ja wszystkie z powyższych uwag niestety miałam



Generalnie,tylko czytam.Co zresztą widać ))))
Niestety nie wytrzymałam, to co właśnie zacytowałam,to najobrzydliwsza z form zwalczania konkurencji.Moim zdaniem...
nie przedłużam rzęs (tak gwoli wyjaśnienia) na razie się tylko interesuję tym tematem...
I najbardziej rozśmieszyło mnie to,że ktos pisze o wypadniętych 15 rzęsach po tygodniu.
Zasadniczo po przeczytaniu sporej ilosci informacji na ten temat- wiem,że to dość mało w całym procesie wypadania Zwłaszcza,że wszystkie firmy zainteresowane tym tematem piszą o związku żywotności naturalnych rzęs z przedłużaniem.
Jeśli ktoś do Twojej rzęsy przykleił dwie albo trzy sztuczne to tylko powiększył ilość Twoich rzęs i powinnaś się cieszyc a nie narzekać. Z tego co czytam na ten temat (może sama spróbuj czytania,to naprawdę nie boli ) na pierwszy raz wkleja się około 100-120 rzęs,więc Twoje 15 wypadniętych to....;D
Nie podałaś żadnych sensownych! konkretów , dlaczego nie należy iść do tej dziewczyny.

Edytowane przez veronica0103
Czas edycji: 2009-07-31 o 01:23
veronica0103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 08:40   #40
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez veronica0103 Pokaż wiadomość
Generalnie,tylko czytam.Co zresztą widać ))))
Niestety nie wytrzymałam, to co właśnie zacytowałam,to najobrzydliwsza z form zwalczania konkurencji.Moim zdaniem...
nie przedłużam rzęs (tak gwoli wyjaśnienia) na razie się tylko interesuję tym tematem...
I najbardziej rozśmieszyło mnie to,że ktos pisze o wypadniętych 15 rzęsach po tygodniu.
Zasadniczo po przeczytaniu sporej ilosci informacji na ten temat- wiem,że to dość mało w całym procesie wypadania Zwłaszcza,że wszystkie firmy zainteresowane tym tematem piszą o związku żywotności naturalnych rzęs z przedłużaniem.
Jeśli ktoś do Twojej rzęsy przykleił dwie albo trzy sztuczne to tylko powiększył ilość Twoich rzęs i powinnaś się cieszyc a nie narzekać. Z tego co czytam na ten temat (może sama spróbuj czytania,to naprawdę nie boli ) na pierwszy raz wkleja się około 100-120 rzęs,więc Twoje 15 wypadniętych to....;D
Nie podałaś żadnych sensownych! konkretów , dlaczego nie należy iść do tej dziewczyny.

Ja tez mialam zle założone rzesy i nie zgodze sie z tym ze przyklejenie dwoch syntetycznych do naturalnej jest powodem do radosci, bo jak ktos ma slabe i cienkie rzesy to one zwyczajnie nie wytrzymuja tak duzego obciazenia i wypadaja z cebulka. I nie wszystkie "stylistki" zakladaja maxymalna ilosc rzes ja mialam ich bardzo malo i juz ubytek 10sz, byl bardzo widoczny.
nombre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 17:48   #41
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

ja znalazłam w salonie oferte na przedluzanie rzes 1:1 2 zł za 1 rzese. to normalna cena nie?
umowilam sie na poniedzialek na 18..
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 21:57   #42
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Zajmuję się przedłużaniem rzęs i bardzo zainteresowała mnie wasza wypowiedź o kilku sztucznych rzęsach przyklejonych do jednej naturalnej. Mam pytanie czy miałaś zakładane rzęsy metodą 1:1, czy przyklejane kępki? Jeżeli kępki to ta metoda bardzo obciąża cebulkę i w rezultacie niszczy rzęsy. A jeżeli była to metoda 1:1 to jeszcze takich cudów nie widziałam, żeby kilka sztucznych do jednej naturalnej. Sztuczną przykleja się po całej długości tak żeby nic nie odstawało, więc zastanawia mnie jak i do czego były przyklejone te pozostałe.
Mam jeszcze pytanie do Gwiazdeczki, czy wiesz na jakich produktach będzie pracować stylistka i czy pytałaś się o certyfikat, dobrze też jest poprosić o parę zdjęć jej prac. Bo cena i ładny plakat w gabinecie jeszcze o niczym nie świadczą.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 08:12   #43
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Zajmuję się przedłużaniem rzęs i bardzo zainteresowała mnie wasza wypowiedź o kilku sztucznych rzęsach przyklejonych do jednej naturalnej. Mam pytanie czy miałaś zakładane rzęsy metodą 1:1, czy przyklejane kępki? Jeżeli kępki to ta metoda bardzo obciąża cebulkę i w rezultacie niszczy rzęsy. A jeżeli była to metoda 1:1 to jeszcze takich cudów nie widziałam, żeby kilka sztucznych do jednej naturalnej. Sztuczną przykleja się po całej długości tak żeby nic nie odstawało, więc zastanawia mnie jak i do czego były przyklejone te pozostałe.
Mam jeszcze pytanie do Gwiazdeczki, czy wiesz na jakich produktach będzie pracować stylistka i czy pytałaś się o certyfikat, dobrze też jest poprosić o parę zdjęć jej prac. Bo cena i ładny plakat w gabinecie jeszcze o niczym nie świadczą.
oczywiscie ze metoda 1:1, tylko w praktyce wygladalo to tak ze mialam syntetyczna doklejona nie na calej dlugosci naturalnej tylko na jej kawalku a druga troche dalej.teraz mam rzesy sciagnietei zalozone tak jak powinny byc u innej stylistki i sama byla zdumiona ze mozna tak zakladac rzesy.
nombre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 22:35   #44
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cieszę się, że w końcu trafiłaś w dobre ręce.
Metoda 1:1 wymaga dużej precyzji, a metoda 3:1 naturalnej to już mistrzostwo, chylę czoła. Oby jak najmniej takich partaczy.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 07:48   #45
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez agi wi Pokaż wiadomość
Cieszę się, że w końcu trafiłaś w dobre ręce.
Metoda 1:1 wymaga dużej precyzji, a metoda 3:1 naturalnej to już mistrzostwo, chylę czoła. Oby jak najmniej takich partaczy.
Dokladnie.Ja mam swoje slabe rzesy i nie jest ich duzo, a przez ta fuszerke stracilam sporo swoich i juz myslalam ze przy nowym zakladaniu nie bedzie do czego zalozyc, ale okazalo sie ze cos jeszcze tam zostalo, a reszta sobie powoli odrasta, i oczywiscie te krotke mam zostawione, zeby sobie spokojnie rosly, a dodatkowo maluje te malenkie wloski odzywka zeby je troche wzmocnic(doklejonych oczywiscie omijam).
nombre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 14:38   #46
gwiazdka916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

hej troszke mnie nie bylo....i widze ze znalazlyscie juz swoja stylistke rzes....ja rowniez dziewczyna ze strefy stylu rzesy niesamowite ! ...a teraz jeszcze maja promocje z okazji zakonczenia wakacji takze polecam))
gwiazdka916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:57   #47
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Dziewczyny serdecznie polecam salon Perfect Glamour na Kamieńskiego. Pani Stylistka pracuje na produktach Lash Perfect, mam cudne dluuuugaśne - 15 i 16 mm rzęsy, zabieg dzięki temu szybkoschnącemu klejowi trwal niecale 2 godziny. Jestem bardzo zadowolona z efektu i polecam. Oczywiście pelen profesjonalizm, żadne tam 30 rzęs na krzyż, tylko 1:1, czyli tak jak ma być.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:05   #48
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Już tak od tygodnia sie zastanawiam iśc czy nie...chyba sie umówię na przyszly piatek bo naprawde jestem ciekawa jak bede wyglądac...zawsze można zdjąć przecież
Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:05   #49
nombre
Zadomowienie
 
Avatar nombre
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 074
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dziewczyny serdecznie polecam salon Perfect Glamour na Kamieńskiego. Pani Stylistka pracuje na produktach Lash Perfect, mam cudne dluuuugaśne - 15 i 16 mm rzęsy, zabieg dzięki temu szybkoschnącemu klejowi trwal niecale 2 godziny. Jestem bardzo zadowolona z efektu i polecam. Oczywiście pelen profesjonalizm, żadne tam 30 rzęs na krzyż, tylko 1:1, czyli tak jak ma być.
Juz nie chodzisz do Pani Patrycji?
nombre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 11:25   #50
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Jak widać nie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 09:53   #51
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

CZeść dziewczyny
Mam pytanie czy któraś z was mogła by polecić osobe zajmująca się we wrocławiu przedłużaniem rzęs. Tylko chodzi mi o kogos kto naprawde wykonuje ten zabieg w pełni profesjonalnie. Chodzi mi oto że już od dłuzszego czasu sama zajmuje się przedłużaniem rzęs i na okres świat i sylwestra chętnie załozyłabym i sobie takie rzesiska. Jednakże jestem osoba dośc dokładną i chciałabym by zabieg niebył stresujący zarówno dlamnie jak i stylistki wykonującej ten zabieg równiez stylistce. W związku z tym właśnie iż sama wykonuje ten zabieg chciałbym by moje oko było wizytówką a nie autoreklamą.
Prosze tylko niepisac że jest wiele gabinetów we Wrocku i napewno kogoś znajdę. Zależy mi na kimś godnym polecenia,a to dlatego że sama mam wiele klientek które przeszły do mnie z różnych gabinetów we Wrocławiu. Gdzie zabieg wykonywano im niezawsze w sposób zadowalający.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:14   #52
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość
Prosze tylko niepisac że jest wiele gabinetów we Wrocku i napewno kogoś znajdę.
Ale o co Ci chodzi ? W wątku masz przecież polecone dwa salony, co Ci nie pasuje ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 09:23   #53
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ale o co Ci chodzi ? W wątku masz przecież polecone dwa salony, co Ci nie pasuje ?

Może i są polecone dwa salony na w wątku. Jednakże tylko i wyłącznie przez jedna osobe. Ja tez moge poprosic koleżanki by mnie w ten sposób zareklamowały. Tymbardziej że jedna osoba najpierw zachywyca się jedna Pania która wykonuje ponoć rewelacyjnie rzęsy. A po jakimś czasie reklamuje juz inny salon do którego w obecnej chwili chodzi na zabieg przedłużania.
Jako stylistka napewno niepojde do kogoś-czy salonu po pozytywnej opini tylko jednej osoby;-) Już miałam przyjemność patrzeć na rzęsy pań które to poszły do salonu za poleceniem jednej znajomej.
Korzystając z forum szukam czegoś więcej w koncu po to jest założone.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 10:12   #54
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez tiger21 Pokaż wiadomość
Może i są polecone dwa salony na w wątku. Jednakże tylko i wyłącznie przez jedna osobe.
Czytanie ze zrozumieniem nie boli. Ja tu widzę co najmniej 3 osoby, które reklamują Patrycję.
Cytat:
Ja tez moge poprosic koleżanki by mnie w ten sposób zareklamowały.
Najpewniej dostaną bana za nieopłaconą reklamę. Jestem na forum od 2 i pół roku, mam ponad 4 tysiące postów, byłam kiedyś moderatorem i wszyscy doskonale wiedzą, że nie reklamuję nikogo tylko polecam.

Cytat:
Tymbardziej że jedna osoba najpierw zachywyca się jedna Pania która wykonuje ponoć rewelacyjnie rzęsy. A po jakimś czasie reklamuje juz inny salon do którego w obecnej chwili chodzi na zabieg przedłużania.
I jaki z tego wniosek, bo nie rozumiem ? Od kiedy to jest obowiązek bycia "wiernym" jednej stylistce?

Cytat:
Jako stylistka napewno niepojde do kogoś-czy salonu po pozytywnej opini tylko jednej osoby;-) Już miałam przyjemność patrzeć na rzęsy pań które to poszły do salonu za poleceniem jednej znajomej.
Korzystając z forum szukam czegoś więcej w koncu po to jest założone.
Na obu stronach podanych stylistek można znaleźć zdjęcia ich prac. Co z Ciebie za stylistka jeśli po zdjęciach nie potrafisz poznać czy inna stylistka jest dobra czy nie, skoro kilka opinii użytkowników nie jest w stanie Cię przekonać ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:39   #55
tiger21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 50
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Interesuje mnie poprostu znalezienie osoby dokładnie wykonującej ten zabieg. Zdjęcia zawsze mozna skopiować z róznych miejsc w internecie.(oczywiście niezażucam tymże osobom że je skopiowały) Oczekwałam najjaśniej w świecie opini większej ilości dziewcząt. A nie długich wywodów osoby która najwidoczniej w kazdym zapytaniu musi znaleść jakieś ale!!!! i robic z tego wielą sprawę. Sam fakt że niekażdej stylistce musi się być wiernym potwierdza według mnie że coś musiało być jednak nie tak.
Dodam że jeśli masz sie tak gorączkowac w każdej odpowiedzi to poprostu odpuśc sobie odpowiadanie na jakiekolwiek zapytania ze strony forumowiczek a bynajmniej na moje. Ja zwróciłam się z zapytaniem do osób które potrafią w normalny sposób udzielic odpowiedzi i doadzić innym. Temat zatem uważam za zakończony . Gdyż niedam się wciągnąć w jakąś dziwną jak dlamnie dyskusję.
tiger21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 15:28   #56
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dziewczyny serdecznie polecam salon Perfect Glamour na Kamieńskiego. Pani Stylistka pracuje na produktach Lash Perfect, mam cudne dluuuugaśne - 15 i 16 mm rzęsy, zabieg dzięki temu szybkoschnącemu klejowi trwal niecale 2 godziny. Jestem bardzo zadowolona z efektu i polecam. Oczywiście pelen profesjonalizm, żadne tam 30 rzęs na krzyż, tylko 1:1, czyli tak jak ma być.

Zainteresowal mnie ten salon, czy dlugosc 16mm jest najdluzsza??
mogłabyś dać swoje obecne zdjęcie, z tymi 15,16mm??


rozumiem tak, że do każdej rzęsy jest doklejana jedna?? Jak to wyglada przy odpadaniu, wypadaja tylko sztuczne?? Pozostale sie nie niszcza?

te 16mm mnie wprawdzie nie zbawia bo swoje mam 15,16mm, ale dwa razy większa ilosc rzęs to już coś
ile płaciłaś?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:32   #57
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

o myślicie o tym ogłoszeniu
http://www.allegro.pl/item805158513_..._warszawa.html
nie znam sie wogóle na tym
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:01   #58
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Zainteresowal mnie ten salon, czy dlugosc 16mm jest najdluzsza??
mogłabyś dać swoje obecne zdjęcie, z tymi 15,16mm??
Tak, to są najdłuższe.
Nie, nie dodam zdjęć..
Cytat:
rozumiem tak, że do każdej rzęsy jest doklejana jedna?? Jak to wyglada przy odpadaniu, wypadaja tylko sztuczne?? Pozostale sie nie niszcza?
Przeczytaj wątek ogólny o przedłużaniu rzęs.

Cytat:
te 16mm mnie wprawdzie nie zbawia bo swoje mam 15,16mm, ale dwa razy większa ilosc rzęs to już coś
A skąd weźmiesz tę większość ilość rzęs ?

Cytat:
ile płaciłaś?
Cennik jest na stronie Perfect Glamour.

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
o myślicie o tym ogłoszeniu
http://www.allegro.pl/item805158513_..._warszawa.html
nie znam sie wogóle na tym
Przecież to Warszawa. A wątek jest o Wrocławiu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:12   #59
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

szugarbejb - nie wiem dlaczego jestes taka niemila i dla mnie i dla pozostalych dziewczyn, nie wnikam, ale zaluje że Cie o cokolwiek zapytalam

nie bylo pytan
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:51   #60
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Nie bardzo wiem o co chodzi, ale jeśli nie było pytań to o co kaman ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 15:28:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.