Przedłużanie rzęs Wrocław - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-02, 15:32   #241
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez sonkaaaa Pokaż wiadomość
Hej! Mam pytanie skierowane do osób którym znany jest temat rzęs 1:1 Emotikon smile a mianowicie : nosiłam przez półtora roku bez jakiejkolwiek przerwy jedwabne rzęsy. Po tym czasie dostałam uczulenie - spuchły mi po uzupełnieniu oczy, ropiały i łuszczyła się skóra więc je zdjęłam. Nie noszę od 5 miesięcy. Czy myślicie, że jak założę je teraz ponownie to problem się pojawi? czy jest szansa na to, że oczy odpoczęły i obejdzie się bez powrotu uczulenia? Emotikon smile
Pozdrawiam Emotikon smile
Uczulenie na klej może?
Ja noszę od 2 lat bez przerwy i wszystko jest normalnie. To co opisujesz jak dla mnie brzmi jak alergia na klej, może Twoja stylistka zmieniła ten, którego używała?
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 20:11   #242
ela1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Witam dziewczyny!

Chciałabym w przyszłym tygodniu przedłużyć rzęsy metodą 1:1. Polecicie jakąś dobrą rzęsistkę?

Pozdrawiam!
ela1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 20:36   #243
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez ela1975 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!

Chciałabym w przyszłym tygodniu przedłużyć rzęsy metodą 1:1. Polecicie jakąś dobrą rzęsistkę?

Pozdrawiam!
Co za słowo
Rzęsistka to raczej nie jest określenie na osobę przedłużającą rzęsy, kojarzy się jakoś tak z rzęsistkiem pochwowym

Nie polecę Ci nikogo, bo ja chodzę tylko do Izy, a do niej nie dostaniesz się w tak krótkim terminie, szczególnie, że od miesiąca cały grudzień ma już zapchany.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 00:33   #244
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Poleciłabym siebie, ale nie mam terminów.
Darię B z Porannej, ale ona też nie ma terminów.
Więc może Ewa z Jagodna? Anastazja z Legnickiej albo Nadia z Gaju?

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj u Izy, polecanej przez szugarbejb

Zachwycona jestem 11m, od wewnątrz wykończone 10mm, kształt D
Wybaczcie słabe zdjęcia, jeszcze może jutro rano coś w świetle dziennym zdziałam to będzie lepiej widać
Serio byłaś zadowolona? Już lepiej robi ?
Edit: Sorry może nie powinnamjako osoba z branży, ale kurcze...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 07:04   #245
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Poleciłabym siebie, ale nie mam terminów.
Darię B z Porannej, ale ona też nie ma terminów.
Więc może Ewa z Jagodna? Anastazja z Legnickiej albo Nadia z Gaju?

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------



Serio byłaś zadowolona? Już lepiej robi ?
Edit: Sorry może nie powinnamjako osoba z branży, ale kurcze...

Wiesz co, chodzę do niej od 3 lat i jestem bardzo zadowolona, babki mnie czasem na ulicy zaczepiaja i pytaja gdzie robie, odlegle kolezanki na fejsie sie do mnie odzywaly po latach z prosba o nr do niej.
Wiec nie mam pojecia o czym mowisz, serio.

Imho, tak, jako osoba z branzy skoro bylas ciekawa moglas napisac do mnie na pw
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 09:13   #246
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

A dlaczego pw
Przecież po to jesteśmy na forum aby móc napisać na forum
Ja i tak klientki umawiam na 2/3 miesiące do przodu więc nie przyszłam tu naganiać sobie klienteli.

Na podstawie zdjęcia które wkleiłaś uważam, że rzęsy są zrobione "bez szału", ale jednocześnie dodałam, że post stary więc i prace mogły się zmienić Co do osób zaczepiających na ulicy - słaby wyznacznik
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 12:21   #247
ela1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Dziękuję pięknie za podpowiedzi. Koleżanka poleciła mi salon Pilnik i Zalotka na Strzegomskiej. Udało mi się zapisać i jestem Mega zadowolona. Polecam!
ela1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-26, 15:46   #248
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Dziewczyny, poleccie kogos kto robi rzesy u klientek w domu (moze byc na pw). Mam malutkie dziecko, nie mam jak wyjsc do salonu, a w domu pomaga starszy syn i 2h jakos wyleze.
2 razy z gumtree byly u mnie dziewczyny, ale nie jestem zadowolona Nie sluchaly co mowie, efekt nie byl taki jak chcialam, no i grubosc mnie nie satysfakcjonowala. Trwalo to tez za dlugo.
We Wroclawiu mieszkam od niedawna, wczesniej w Krakowie mialam swoja dziewczyne ktora robila mi rzesy przez lata i chcialabym znalezc taka sama ulubiona kosmetyczke tutaj
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 11:46   #249
EwaKolec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Hej Dziewczyny,
Z czystym sumieniem polecam salon Pilnik i Zalotka u Pani Ani w centrum Wrocławia.
Bardzo precyzyjnie, szybko, dokładnie oraz delikatnie!!!
Bardzo przesympatyczna Pani.
EwaKolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-27, 11:37   #250
idealkobiety
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 75
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Chodze do Coco-time na zabiegi na twarz/cialo i tam tez przedluzam rzęsy i rewelacja oko wyglada super, a wszystko w sterylnych warunkach no i najwazniejsze- fotel jest wygodny bo przy przedluzaniu troche polezec trzeba
idealkobiety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-22, 17:10   #251
waska_waska
Przyczajenie
 
Avatar waska_waska
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cześć dziewczyny
Szukam osoby, która zrobi mi rzęsy 2:1 i które będą trzymać się długo i wyglądać pięknie, ale nie sztucznie. Chce zapisać się na czerwiec, wiec czas mnie nie goni, ale dziewczyna musi być "przekozakiem"
Cena też nie musi być najniższa, ale żeby nie za wysoka

Dzięki z góry!
waska_waska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-27, 11:30   #252
EwaKolec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Hej mogę polecić Ci Panią Ludę z Pilnik i Zalotka na Lelewela6A Super robi rzęsy 2:1 sama do niej cały czas chodzę.

Cytat:
Napisane przez waska_waska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Szukam osoby, która zrobi mi rzęsy 2:1 i które będą trzymać się długo i wyglądać pięknie, ale nie sztucznie. Chce zapisać się na czerwiec, wiec czas mnie nie goni, ale dziewczyna musi być "przekozakiem"
Cena też nie musi być najniższa, ale żeby nie za wysoka

Dzięki z góry!
EwaKolec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-17, 21:44   #253
Zadie77
Raczkowanie
 
Avatar Zadie77
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 45
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Ja mam dobre doświadczenia z salonem Perfect Glamour przy Kamieńskiego. Metoda rzęsa do rzęsy, nie chciałam mega efektu, bo to dla mnie sztuczne, ma być po prostu ładnie, oko podkreślone, ale bez firanki rzęs jak u wyfotoszpowanych modelek. Salon fajny, korzystałam tam z różnych zabiegów i zawsze profesjonalnie, nie ma obaw że coś schrzanią. Zresztą robią kursy m.in. z robienia rzęs, więc czymś to świadczy.
Zadie77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 17:13   #254
someone4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Poleciłabym siebie, ale nie mam terminów.
Darię B z Porannej, ale ona też nie ma terminów.
Więc może Ewa z Jagodna? Anastazja z Legnickiej albo Nadia z Gaju?

---------- Dopisano o 01:33 ---------- Poprzedni post napisano o 01:31 ----------



Serio byłaś zadowolona? Już lepiej robi ?
Edit: Sorry może nie powinnamjako osoba z branży, ale kurcze...


A możesz dać namiar na Panią Ewę z Jagodna?
someone4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-10, 13:20   #255
ananthea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Czy ktoś ma namiary na stylistkę rzęs, która przyjmuje u siebie w domu w okolicy Sky Tower? Nie pamiętam imienia, byłam tam ze dwa, trzy lata temu, niestety kontakt zgubiłam a rzęsy miałam dobrze zrobione i chciała bym tam wrócić.
ananthea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-26, 14:28   #256
Bethy6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Przedłużanie rzęs Wrocław

Cytat:
Napisane przez ela1975 Pokaż wiadomość
Dziękuję pięknie za podpowiedzi. Koleżanka poleciła mi salon Pilnik i Zalotka na Strzegomskiej. Udało mi się zapisać i jestem Mega zadowolona. Polecam!
Po 1,5 roku bycia stałą klientką, zostałam dzisiaj potraktowana skandalicznie - poczułam sie jak naciągaczka. Dwa tygodnie temu Pani Ania zrobiła mi rzęsy, które po tygodniu odpadły z jednego oka. Mój pech, że po założeniu poleciałam za granicę na urlop. Jak wróciłam, pierwsze co zrobiłam, to zarezerwowałam najbliższy możliwy termin. I co usłyszałam? Że będę musiała zapłacić pełną kwotę, bo to za długo. A ja pytam, czy nawet po dwóch tygodniach jedno oko ma prawo być łyse? Kogo stać na to, żeby co 1/2 tygodnie chodzić na uzupełnianie? Ja sobie nie wyrwałam tych rzęs z jednego oka specjalnie, żeby naciągnąć salon na uzupełnianie. Straciłam czas, pieniądze i komfort. Bo zamiast cieszyć się urlopem, każdego ranka znajdowałam na poduszce pełno rzęs, a wieczorami musiałam kombinować, jak makijażem zatuszować te dysproporcje. Na dodatek wyglądam jak wampir, bo oczy są czerwone i szczypią. Ale kto by wytrzymał taką częstotliwość. Mój żal jest ogromny. Bardzo polubiłam Panią Martę i doszłyśmy niemal do perfekcyjnego porozumienia. Moje rzęsy zawsze były takie, jakie chciałam. Mój pech, że akurat przed urlopem nie mogłam się do Pani Marty zapisać i padło na Panią Anię - zdecydowanie nie polecam. Ale skoro salon ma takie podejście, to trudno. Ja w tym miesiącu stracę jedną fajną sukienkę, na którą miałam przeznaczone pieniądze. A salon na stałe straci jedną wierną klientkę. Nie będę nabijać kieszeni nieuczciwej właścicielce. I tak jak do tej pory chętnie opowiadałam, jak jestem zadowolona z usług, tak teraz chętnie będę przestrzegać przed wizytą w tym salonie.
Bethy6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-26 15:28:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.