PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 21:38   #31
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Lusya, aaaaaaa, myślałam, że w tych jasnych włosach na pierwszych dwóch zdjęciach mam doszukiwać się malutkiego pasemka! Tak, tak, widać! I jestem pod wrażeniem
hala83, nie chciałabym rozjaśniać - nie chcę ani niszczyć włosów, ani usztuczniać ich. Chyba więc pozostaje mi poczekanie, aż odrosną i ten rudy kolor zblednie. A też - jeśli użyłabym rozjaśniacza - odrosty czterocentymetrowe zrobią się białe, więc będę wyglądała gorzej niż w kurczakowym, który miałam milion razy na włosach po nieudanych rozjaśnianiach
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 13:52   #32
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Zamieszczam efekt mojej dekoloryzacji Chantal, w sumie jestem zadowolona uzyskałam to o co mi chodziło czyli pozbyłam się tego ciemno brązowego czerepu, który mi wyszedł na odrostach, włosy są ciemniejsze od reszty wcześniej troche rozjaśnionych ale już nie tak bardzo. Mam nadzieje, że mocno nie ściemnieją i że komuś moje eksperymenty pomogą Zużyłam tylko 1/2 op. więc w razie co mogę powtórzyć zabieg
Kondycje włosów uważam za bardzo dobrą po tych zabiegach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0055.jpg (99,5 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0068.jpg (123,9 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0102.jpg (94,9 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0092.jpg (103,7 KB, 167 załadowań)
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:33   #33
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Tak, naprawde warto, Ja jestem bardzo zadowolona z efektu a włosy mam bardzo cieńkie i słabe a nie widze żeby się zniszczyły żałuje, że wcześniej się nie zdecydowałam tylko chodziłam z tym czarnym czerepem a fryzjerka doradziła mi żeby już nic z tymi włosami nie robić bo nic sie juz nie da zrobić
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 16:54   #34
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Lusya, to super, że podoba się. Widać, widać różnicę
Może więc też spróbuję
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 17:21   #35
warka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Nie polecam kolezankom z pasemkami na ktor nalozyly jakis niewymarzony kolor, moje wysciow wlosy to szatynka z blond pasemkami, ja nalozylam rudy , uzyskalam wszytski odcieni rudego na pasemkach, po uzyciu dekoloryzatora color peel po pierwszej dawce 30 minut uzyskałam żółtego kurczaka, nie wrocilam do wyjsciowych pasemek, a na odrostach pozostal rudy a wiec druga dawka, spalona skora glowy , i kolor kurczaczka z rudymi pasemkami, w pieknym slomkowym odcieniu. Teraz nalozylam farbe jasny zloty blond ktora sciemniala do ciemnego blondu natychmiast i nie wiem co ostatecznie z tego wyjdzie napisze pozniej w kazdym razie powrot do koloru wyjsciowego sprzed rudego farbowania dkoloryzatorm - nieosiągalny przynajmnij dla mnie, spalona skora glowy i wlosy nie do rozczesania dopiero tona maski na 20 minut przyniosla mozliwosc rozczesania, jestem zawiedziona i rozczarowana 30 zł = masa nerwow i okropny efekt , nie polcam. wybacznie brak litery e ale klawiatura szwankuje a nie mam juz nerwow do poprawiania tego postu (
warka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 22:10   #36
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez warka33 Pokaż wiadomość
Nie polecam kolezankom z pasemkami na ktor nalozyly jakis niewymarzony kolor, moje wysciow wlosy to szatynka z blond pasemkami, ja nalozylam rudy , uzyskalam wszytski odcieni rudego na pasemkach, po uzyciu dekoloryzatora color peel po pierwszej dawce 30 minut uzyskałam żółtego kurczaka, nie wrocilam do wyjsciowych pasemek, a na odrostach pozostal rudy a wiec druga dawka, spalona skora glowy , i kolor kurczaczka z rudymi pasemkami, w pieknym slomkowym odcieniu. Teraz nalozylam farbe jasny zloty blond ktora sciemniala do ciemnego blondu natychmiast i nie wiem co ostatecznie z tego wyjdzie napisze pozniej w kazdym razie powrot do koloru wyjsciowego sprzed rudego farbowania dkoloryzatorm - nieosiągalny przynajmnij dla mnie, spalona skora glowy i wlosy nie do rozczesania dopiero tona maski na 20 minut przyniosla mozliwosc rozczesania, jestem zawiedziona i rozczarowana 30 zł = masa nerwow i okropny efekt , nie polcam. wybacznie brak litery e ale klawiatura szwankuje a nie mam juz nerwow do poprawiania tego postu (
jak nie wkleisz mi zdjęcia to nie uwierzę, że Colorpeelem robiłaś :/

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
hala83, nie chciałabym rozjaśniać - nie chcę ani niszczyć włosów, ani usztuczniać ich. Chyba więc pozostaje mi poczekanie, aż odrosną i ten rudy kolor zblednie. A też - jeśli użyłabym rozjaśniacza - odrosty czterocentymetrowe zrobią się białe, więc będę wyglądała gorzej niż w kurczakowym, który miałam milion razy na włosach po nieudanych rozjaśnianiach
Zawsze możesz spróbować z samym dekoloryzatorem jak już go masz - może efekt Cię zadowoli. Miałam deko 3 czy 4 razy pod rząd i włosy były takie same przed jak i po, nic nie przesuszone, zniszczone, tylko śmierdziały tą siarką.
Rozjaśniacza nikt nie każe Ci trzymać godzinę i na najmocniejszej wodzie, bo jak masz swoje naturalne jasne, to to bez sensu - wystarczyłaby dosłownie chwila. Pewnie nawet nie zauważyłabyś zniszczenia włosów. Po rozjaśniaczu i tak musiałabyś nałożyć farbę na to, żeby kolor wyrównać i stonować. Najlepiej jak najbardziej zbliżony do Twojego naturalnego.
Ja kładłam rozjaśniacz od końców zaczynając, bo tam kolor był najciemniejszy, na koniec odrosty. Trzymałam dość długo, bo mój wyjściowy kolor był ciemny, przy jasnym tyle bym włosow nie katowała. Robiłam to na wodzie 3%, czyli słabej (chyba sklepowe farby mają wodę 9%}, a i tak miałam baaardzo jaśniutkie włosy. Ogólnie to nawet po tym rozjaśnianiu moje włosy nie były w złej kondycji - najgorzej było po farbie rozjaśniającej z goldwella popaliło mi wtedy końce
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-13, 21:19   #37
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cześć wizażanki
Mam kolor jak w avatarze czyli obecnie wyblakły czarny, farbowałam 3 miesiące , w pon zamówiłam color peel szampon oczyszczający , maske zakwaszającą i farby z Artego 11A, z renee blanche 8D, i 8A z artego wszystko w rezerwie nie wiadomo jaki wyjdzie po deko. , kiedys mialam robioną z renee blanche extra wyszedł taki blondo rudawy i nałożyłam farbkę z renee 9.0sD i mi sciemnialy do ciemnego brązu ;| ale nie przestrzegałam zasad nie wiedziałam, że trzeba je myć neutralizującym szamponem itp... jutro zobaczymy co wyjdzie... hmmm
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 08:01   #38
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

To z takim przygotowaniem powinno Ci ściągnć ten kolor czarny
i nie ciemnieć.
Mi troche włosy sciemniały tam gdzie robiłam nie dużo bo nawet na zdjęciach ostatnio robionych nie ma tego już tego czarnego czerepu przy głowie, wyglada całkiem jednolicie. Zostało mi dużo tego dekoloryzatora więc zrobiłam wczoraj jeszcze raz, włosy umyłam kilka razy szmponem oczyszczającym i jeszcze dodatkowo waxem, do którego dodałam trochę sody oczyszczonej , na koniec wypłukałam włosy w wodzie+ocet jabłkowy może się zakawsiły
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 07:03   #39
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Haha po takIch miksturach powinny sie zakwasic, jeszcze kolega fryz mowil ze sokiem z cytryny rozcienczonym :P ja jeszcze dokupilam ponoć najlepszy rozjaśniacz na rynku z goldwella oxycur dust free jakby mialy wyjść wściekle rude no to dzisiaj dopiero działam wczoraj nie było czasu
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 13:18   #40
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Włosy śmierdzą mi octem i siarką, nie wiem czy to cholerstwo nigdy się nie wypłucze
barbieii92 to Ty się robisz na blond z tego czarnego, co bedziesz kłaść po dekoloryzacji ?
Ja miałam bardzo ciemne na odrostach tak mi złapało a dalej jasne koszmar, bo wcześniej miałam rozjaśniającą farbe loreala więc wszystko mi się spłukuje. Nie wiem co mam teraz zrobić z tymi kudłami, najchetniej nic bym nie robiła, 10 lat nie farbowałam włosów i byłam szczęśliwa, nie wiem co mnie podkusiło, teraz każdy eksperyment pogarsza sprawe.
Teraz mam taki brąz w słońcu mega rudy.
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 15:13   #41
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Lusya, to ładny!
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 17:03   #42
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

tiaaaa cudny wolałabym coś bardziej naturalnego ale co nie położe spłucze się do rudości, fryzjerom nie ufam już mi położyły mądralinki matrixa so color, w słońcu miałam aureole w kolorze bordo a miało być tak naturalnie, moim zdaniem wyglądało jak peruka dopiero jak się sprało jakoś to wyglądało

czytałam wątek o popielatych zimnych brązach ale tem dziewczyny jadą takim slangiem, ze nie kumam o co chodzi

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-15 o 17:04
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 18:27   #43
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Lusya a farbowałaś takimi profesjonalnymi?
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 20:11   #44
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

farbowałam matrixem ale tym ton w ton takim szamponem koloryzującym u fryzjera a potem sanotint ale za ciemny kolory wybrałam
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 21:31   #45
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

jak chcesz bardziej chłodny odcień to polecam popiele z tym, że dość szybko się wypłukuje, ale nie na rudo co prawda u mnie na rozjaśnianych bez natury to na trochę zielono wyszło, ale mnie się podoba lepszy zielonkawy niż rudy :p
z Chantala miałam blond popielaty 7.1 bodajże na all około 11zł kosztuje i dość ciemny wychodzi, więc spokojnie takim byś mogła albo 6 albo 6 i 7 pół na pół na próbę zmieszać
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 22:59   #46
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Smile Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cześć dziewczyny, robiłam dzisiaj dekoloryzacje...wymieszał am bardzo rzadkie te żele...;/ kapało mi strasznie ale nic nie poplamiłam sobie na szczęście , zapachu nie oceniam bo nie ma pachnieć dolce gabbana tylko super ściągnąć kolor i już, no i też tak było farbowałam professional joanna, i palette szamponem koloryzującym na czarno... także miałam zamiar już zostać przy tym kolorze i nie chciałam żeby się wypłukiwał itp dlatego takie mocne farby dawałam, przez 3 miesiące...
Color peel trzymałam ok 50min przez to, że nie miałam czasu zmyć a efekt też nie był jakiś oszałamiający, myłam szamponem z chantala oczyszczającym przez jakies 7 min po 2 razy , później wysuszyłam nie kładłam maskibo chciałam nałożyć na to farbę lub kąpiel rozjaśniającą przed farbowaniem wyszedł ładny kolor choć nierównomierny wiadomo, miałam włosy w kolorze sredni brąz -poziom 5/6 , i reszta rudawe na poziomie7/8 ale takie stonowane nie takie wściekłe jak na załączonym zdjęciu, zdjęcia tego tak nie oddają, wysuszyłam, odrostów nie ruszyło, jednak przed odrostami mi mniej ściągneło kolor niż na końcach hmmm.. byłam zadowolona ale mówie ok zrobie jeszcze jaśniejsze nałożyłam rozjaśniacz na górę narazie i takie ciepło poczułam patrze za 2 min a to ciemne pobiegłam do myjki to spłukać znowu szorowałam szamponem nałożyłam już maski z keratyną , później zakwaszającą i pod nawilżacz stan całkiem spoko jak na takie szaleństwa co byly przed czarnymi i po obecnych zabiegach
po wysuszeniu wszstkie włosy ściemniały nie wiedzieć czemu do koloru 4/5 rudawe lekko pod światło, może to dlatego, że jutro okres.
Jednak ja nie rezygnuje z mojego niegdyś idealnego koloru i będę próbować w przyszłym tygodniu z farbami załączam zdjęcia
Pierwsze jeszcze wilgotne po dekolo.
Drugie po całkowitym wysuszeniu.
trzecie po wysuszeniu i wyprosowaniu efekt sciemnienia..WRrr
Ostatnie kolor docelowy taki jak miałam rok temu
na 3 zdjęciach twarze nie wyjściowe więc zamazane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie(3).jpg (116,7 KB, 267 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie(2).jpg (142,5 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie.jpg (150,2 KB, 304 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SDC13647.jpg (77,9 KB, 324 załadowań)
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 23:16   #47
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

mi włosy nie ściemniały jak nałozyłem po dekolorze, farbe rozjaśniającą palette 100 skandynawski blond, ale ona troszke niszczy, chyba ze nałozy sie ją na chwilkę. duzo Ci zostało dekoloryzatora jeszcze?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 09:01   #48
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Smile Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cały zużyłam :p mam wlosy ok 35-40cm od czubka głowy i geste jakbym sobie to na spokojnie zrobila pewnie by zostalo troszkę ale jednak robiłam to dość szybko i nie miałam czasu na zabawy ale i tak na jeszcze raz by nie starczylo
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 09:38   #49
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ja ze swoich czarnych ściągałam chyba ze 3 razy, potem położyłam farbkę nie pamiętam, ale zdaje się, że z poziomu 7 na dosłownie 5 minut i mi ściemniały. Kolor po jakimś czasie się wypłukał, ściągnęłam jeszcze raz resztę i rozjaśniłam - wyszły baaardzo jasne żółtawo-pomarańczowe. Na to farbka w jaśniejszym odcieniu, potem już rozjaśniające na odrosty i jest blond
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 09:46   #50
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

barbieii92 no strasznie ściemniało praktycznie znowu czarny...
a na tym ostatnim blond zdjęciu wyglądasz bosko

hala83 boje się położyć popiele bo one własnie wychodzą w zieleń
a mój naturalny też nie jest wcale zimnym odcieniem, wczoraj tak się naczytałam wątku "popielate zimne brązy" o tym kole przeciwstawnych kolorów i pigmentacji i w nocy śniło mi się, ze farbuje włosy

załączam fotki sprzed roku to mój naturalny kolor, patrze na nie i chce mi się płakać co mnie podkusiło żeby się ufarbować tzn. wiem co siwulce jak ktoś wie co mam nałożyć na ten łep, żeby wrócic do natury będę dozgonnie wdzięczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0415.jpg (67,2 KB, 149 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0440.jpg (93,4 KB, 134 załadowań)

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-16 o 09:57
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 09:55   #51
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

a teraz wyglądam tak w słońcu marchewka, to już kilka dni po dekoloryzacji 5 cm od głowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0070.jpg (39,9 KB, 264 załadowań)
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 10:43   #52
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

barbieii92 Ja włosy płukałam chyba z godzine... a myłam z 6 razy
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 13:14   #53
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez Lusya Pokaż wiadomość
a teraz wyglądam tak w słońcu marchewka, to już kilka dni po dekoloryzacji 5 cm od głowy

jak masz marchewkę to popiel Ci to zneutralizuje
Popiel na włosach żółtych daje kolor zielony na pomarańczowych nie wyjdzie zieleń

żółty + niebieski (popiel) = zielony
na żółte trzeba by kłaść coś z fioletem, żeby zneutralizować

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Lusya Pokaż wiadomość
barbieii92 Ja włosy płukałam chyba z godzine... a myłam z 6 razy

hehe, ja w ciągu dwóch dni umyłam włosy może więcej razy niż normalnie w ciągu miesiąca
aż dziwne, że z tego wszystkiego nie wyszły... a smrodek jak był tak i został dopiero rozjaśniacz go zneutralizował, żadne odżywki, maseczki, cytryny, ocet i inne cuda na kiju nie pomagały i musiałam spać w jakiejś chustce na głowie, żeby tego nie czuć
__________________
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 14:52   #54
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

sama nie wiem czy to marchewka czy żółtawe, w każdym świetle co innego widze, chciałabym położyć biokap a tam nie ma chyba takich popielatych odcieni,
narazie wymyśliłam co innego, kupie biokapa (zastanawiam się na kolorem) położe na próbe kilka pasemek ciemniejszych tam gdzie mam te jasne marchwie i zobacze jak to się będzie zachowywać i wypłukiwać, jak bedzie dobrze zawsze mogę walnąć na całość

mi udało się wreszcie pozbyć zapachu siarki z włosów zakupiłam innego śmierdziela a konkretnie szmpon i odżywke joanny ultra color dla blondynek i siwych (te niebieskie paciaje) bo pomyślałam, że może to przytłumi marchew i smród joannowy zabił siarke hehe ale po dwóch myciach nie zauważyłam neutralizacji marchwi za to kondycja włosków super jak na takie taniusie specyfiki
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 15:00   #55
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

spróbuj szampon potrzymać z godzinkę na włosach. powinno coś tam zneutralizować. tylko po pewnym czasie moze zacząć swędzieć w głowe.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 15:32   #56
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
spróbuj szampon potrzymać z godzinkę na włosach. powinno coś tam zneutralizować. tylko po pewnym czasie moze zacząć swędzieć w głowe.

uuu to chyba tak zrobie dzięki
a może poprostu wsmaruje szampon w marchewkowe pole a nie w głowe hihi

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-16 o 16:03
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 16:24   #57
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

o! tez można ja trzymałem go pod folią i ręcznikiem ( i tak pobrudził!) całą noc troche ochłodził brąz
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 17:16   #58
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
o! tez można ja trzymałem go pod folią i ręcznikiem ( i tak pobrudził!) całą noc troche ochłodził brąz

fryz5 a główka Ciebie nie swędziała po całej nocy ?

musze się przyznać się, że w tym szaleństwie zakupiłam jeszcze jeden szampon (nie mogłam się zdecydować, który wybrać) Marion maribell ultra mocny do siwulców, blondasów i rozjaśnionych. Ma inny kolor mega fioletowy i o niebo lepiej pachnie ale producent napisał, że do stosowania 1-2 razy w tygodniu, czyżby taki mocarz
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 17:53   #59
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

tak swędziała mnie po nocy
z mariona nie mialem szamponu, niestety w moim mieście go nie widziałem jedynie joannę, ale podobno marion jest duzo lepszy od joanny.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 18:55   #60
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

oooo to super, że kupiłam a chyba nawet był tańszy jeszcze od joanny
na KWC są recenzje szamponów z Marionu ale tego super mocnego fioletu jeszcze nie ma
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 19:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.