Too Faced - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-08, 17:28   #31
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Gdzie zamawiałaś Chocolate Bar? I jak pierwsze wrażenie Budoir?
Obydwie na lookfantastic, polecam Boudoir testowałam tylko na szybko, ale bardzo fajna pigmentacja i śliczne kolory
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 16:53   #32
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Too Faced

Zastanawiałam się kiedyś czy nie zamówić z tej strony ale jednak boję się tej nierejestrowanej przesyłki...
Moja paleta od wczoraj jest u mnie, miłość od pierwszego użycia
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 18:09   #33
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Too Faced

Też nie mogę się doczekać a co do sklepu to polecam, do mnie nierejestrowana doszła w 5 dni.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 19:42   #34
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Too Faced

Mam bronzer Chocolate Soleil. I jedyne co w nim lubię to zapach
Miałam go w jakimś Sephorowym zestawie i niestety kolor za ciemny. Nakładanie go w odpowiednim natężeniu koloru zajmuje mi dużo czasu, ale ten zapach powala na kolana
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 12:19   #35
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Too Faced

Paleta też pachnie boosko, pierwsze co mi przyszło na myśl to czekoladki Merci
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 11:28   #36
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Asprit Pokaż wiadomość
Paleta też pachnie boosko, pierwsze co mi przyszło na myśl to czekoladki Merci
Miałam nadzieję, że dostanę paletkę w piątek, ale jeszcze muszę trochę poczekać. Ostatnio spodobała mi się paleta Sugar&Spice cały czas zastanawiam się czy zamówić
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 14:20   #37
jaqlin
Raczkowanie
 
Avatar jaqlin
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 69
GG do jaqlin
Dot.: Too Faced

Too Faced Chocolate Bar?
Masz inne produkty tej marki?

Edytowane przez jaqlin
Czas edycji: 2014-11-20 o 15:05
jaqlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-14, 14:38   #38
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Too Faced

W sklepie, który mi poleciłaś

To mój pierwszy produkt tej firmy, ale dostałam gratis uroczą próbkę pudru sypkiego
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 15:15   #39
jaqlin
Raczkowanie
 
Avatar jaqlin
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 69
GG do jaqlin
Dot.: Too Faced

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg feelunique.jpg (79,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg feelunique1.jpg (78,1 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez jaqlin
Czas edycji: 2014-11-20 o 15:18
jaqlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 15:56   #40
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez jaqlin Pokaż wiadomość
PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH!

Kiedyś kupowałam na feelunique paletkę Urban Decay Naked 3, bo ktoś wyżej polecił aby tam kupować. Paletki do dnia dzisiejszego nie otrzymałam, było to przeszło 2-3 miesiące temu, niby wysłali drugi raz i nadal nie ma, po wielu mailach JUŻ WIEM O CO TUTAJ CHODZI.

Dostałam także kiedyś bana za "promowanie zakupów na Allegro konkretnego użytkownika", napisałam do administracji wizaż, że dlaczego jedni mogą wprost napisać "kupujcie na feelunique" a ja nie mogę?
Otrzymałam wiadomość, że to zagraniczna firma i nikt jej nie reprezentuje tutaj.

Zrobiłam szpiegowskie rozeznanie i ZNALAZŁAM!! OWSZEM REPREZENTUJĄ TĄ FIRMĘ NA WIZAŻU BARDZO MOCNO WIELU UŻYTKOWNIKÓW, A NA DOWÓD ZAŁĄCZNIKI, ŻE W FEELUNIQUE PRACUJĄ POLKI

^ _ ^ ^ _^ ^_^

Jestem dumna z siebie

Dziewczyny wspierajcie polski rynek, jeśli chcecie aby i u nas było dobrze.

Nie życzę nikomu walki o swoją paczkę.

ZAPRASZAM DO ZAŁĄCZNIKA - WYKASOWAŁAM SWOJE DANE
A Pani znowu ze swoimi teoriami spiskowymi (używam tej formy grzecznościowej na prośbę użytkowniczki). To, że w tej firmie pracują Polki, nie jest równoznaczne z tym, że pracownice tego sklepu uprawiają tutaj marketing szeptany. Jeśli to ma być jedyny dowód na poparcie tej teorii, to słabo. Zapraszam w takim razie do wątku o promocjach w Sephorze i Douglasie - tam jest mnóstwo zachwytów nad ofertą, i tyle samo narzekań na te sklepy, i to od tych samych użytkowników.

A przy okazji - nie dostała Pani żadnego bana (jak jest się zbanowanym, to nie można pisać wiadomości ani zamieszczać postów) i zastanawiam się, ile razy będę jeszcze to musiała tłumaczyć, żeby dotarło.

A tak w ogóle, to nie mam nic przeciwko wyrażaniu swojej opinii na temat korzystania z konkretnych sklepów internetowych. Jeśli są negatywne, nie ma problemu, można się tymi doświadczeniami podzielić. Tylko nie rozumiem tej całej akcji przeciwko temu sklepowi i snucie teorii, że każdy, kto poleca tutaj ten sklep, jest jego tajnym agentem.

Żeby nie było - nigdy tam nie zamawiałam, nie jestem pracownicą sklepu, nie mam potrzeby ani interesu w reklamowaniu jego działalności.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 23:09   #41
jaqlin
Raczkowanie
 
Avatar jaqlin
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 69
GG do jaqlin
Dot.: Too Faced

Każdy wyciągnie z tego swoje wnioski i tak już to zostawmy.

Edytowane przez jaqlin
Czas edycji: 2014-11-20 o 15:19
jaqlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-02, 18:13   #42
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Too Faced

Odkopuję wątek bo uważam, że kosmetyki Too Faced zasługują na trochę uwagi Są tu fanki? Widziałam, że Sephora wprowadziła do swojej oferty jedną paletę cieni. Ciekawe czy pojawi się więcej kosmetyków w ofercie
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 18:34   #43
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Odkopuję wątek bo uważam, że kosmetyki Too Faced zasługują na trochę uwagi Są tu fanki? Widziałam, że Sephora wprowadziła do swojej oferty jedną paletę cieni. Ciekawe czy pojawi się więcej kosmetyków w ofercie
Ja używam od paru dni bazy pod cienie Too Faced - Shadow Insurance. Na razie sprawuje się fajnie, trzyma cienie od rana do wieczora i jest bardzo wydajna, leciutka. Mam nadzieję, że za parę miesięcy nie zmieni swoich właściwości jak wiele innych baz, którymi byłam na początku zachwycona
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 19:34   #44
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Too Faced

Co jakiś czas obiecuję sobie coś od nich kupić i nigdy nic z tego nie wychodzi. Byłoby świetnie, gdyby cała ich oferta byłą dostępna w Sephorach albo Douglasach, ale na to chyba nie można w najbliższym czasie liczyć.

Chciałabym wypróbować ich szminki z serii Melted i oczywiście paletki (opakowania są obłędne!).
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-03, 19:53   #45
Dominicana
Zadomowienie
 
Avatar Dominicana
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 345
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja używam od paru dni bazy pod cienie Too Faced - Shadow Insurance. Na razie sprawuje się fajnie, trzyma cienie od rana do wieczora i jest bardzo wydajna, leciutka. Mam nadzieję, że za parę miesięcy nie zmieni swoich właściwości jak wiele innych baz, którymi byłam na początku zachwycona
Daj znać jak baza się sprawuje. Ja sobie obiecałam sprawić lip insurance Zawsze mam problem z trwałością pomadek. Może ta baza coś da

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Co jakiś czas obiecuję sobie coś od nich kupić i nigdy nic z tego nie wychodzi. Byłoby świetnie, gdyby cała ich oferta byłą dostępna w Sephorach albo Douglasach, ale na to chyba nie można w najbliższym czasie liczyć.

Chciałabym wypróbować ich szminki z serii Melted i oczywiście paletki (opakowania są obłędne!).
Ja też chciałabym te szminki przetestować. Podobno trwałość jest rewelacyjna. Podobają mi się te żywe kolory Fuksjowy jest cudny
Dominicana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 18:15   #46
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Too Faced

No to teraz ja odkopię, bo too faced oficjalnie wchodzi do sephory. Część asortymentu już jest, reszta ma wejść w październiku.

Zacieram rączki na cocoa contour, podkład born this way i shadow insurance. Ta ostatnia już jest w sephorze, ale kliknę wszystkie trzy za jednym razem Chciałam jeszcze melted lipstick ale nie ma tego koloru, który chcę..

Jakieś fanki toofaced na pokładzie? Coś godnego uwagi poza chocolate bar?
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 18:46   #47
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
No to teraz ja odkopię, bo too faced oficjalnie wchodzi do sephory. Część asortymentu już jest, reszta ma wejść w październiku.

Zacieram rączki na cocoa contour, podkład born this way i shadow insurance. Ta ostatnia już jest w sephorze, ale kliknę wszystkie trzy za jednym razem Chciałam jeszcze melted lipstick ale nie ma tego koloru, który chcę..

Jakieś fanki toofaced na pokładzie? Coś godnego uwagi poza chocolate bar?
Hej Miluchova, fajnie , że odkopałaś wątek. Bardzo się ucieszyłam, że Too Faced jest wreszcie w Polsce, bo ma kilka produktów naprawdę wartych uwagi ( w dodatku ja ostatnio przerzucam się po mału na produkty nie testowane na zwerzętach). W moim koszyku jest pomadka Fig z serii Melted (fiolet z różem) , która dostała najwyższą notę u Temptalii oraz czekam aż wprowadzą bezsilikonową bazę Hangover.Zamówienie złożę pewnie pod koniec września, bo chodzą słuchy, ze ma wtedy być w Sephorze obniżka 20%.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 19:03   #48
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
Daj znać jak baza się sprawuje. Ja sobie obiecałam sprawić lip insurance Zawsze mam problem z trwałością pomadek. Może ta baza coś da
Dobrze, że ktoś odkopał wątek, bo miałam tu wstawić moja opinię o bazie pod cienie Niestety, okazała się słaba. Nie warta kompletnie pieniędzy jakie sobie za nią śpiewają. Zdjęcia + recenzja
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 20:54   #49
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
No to teraz ja odkopię, bo too faced oficjalnie wchodzi do sephory. Część asortymentu już jest, reszta ma wejść w październiku.

Zacieram rączki na cocoa contour, podkład born this way i shadow insurance. Ta ostatnia już jest w sephorze, ale kliknę wszystkie trzy za jednym razem Chciałam jeszcze melted lipstick ale nie ma tego koloru, który chcę..

Jakieś fanki toofaced na pokładzie? Coś godnego uwagi poza chocolate bar?
Dzięki za odkopanie, też nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że w Polsce będą dostępne wszystkie paletki, one są takie śliczne... Czekam także na szminki Melted i róże.
__________________
Zamówienie MUG
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-09, 00:17   #50
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Hej Miluchova, fajnie , że odkopałaś wątek. Bardzo się ucieszyłam, że Too Faced jest wreszcie w Polsce, bo ma kilka produktów naprawdę wartych uwagi ( w dodatku ja ostatnio przerzucam się po mału na produkty nie testowane na zwerzętach). W moim koszyku jest pomadka Fig z serii Melted (fiolet z różem) , która dostała najwyższą notę u Temptalii oraz czekam aż wprowadzą bezsilikonową bazę Hangover.Zamówienie złożę pewnie pod koniec września, bo chodzą słuchy, ze ma wtedy być w Sephorze obniżka 20%.
Obczaiłam kolor - piękny .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 12:19   #51
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Too Faced

To mnie zasmuciłaś tą bazą teraz. Widziałam filmy na yt, gdzie dziewczyny mowily, że trzeba ją wstrząsać przed użyciem.

Ogólnie spodobala mi się bardzo ta nowa paleta vegas, ale chyba jej nie rzucą do sephory. Na ulcie jest, ale ulta nie wysyła międzynarodowo, na stronie toofaced jest niedostępna zawsze się muszę spóźnić na wszystko
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 12:50   #52
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
To mnie zasmuciłaś tą bazą teraz. Widziałam filmy na yt, gdzie dziewczyny mowily, że trzeba ją wstrząsać przed użyciem.
Hm, nie wiem czy by to coś pomogło. Woda mi się z tego lała, po prostu woda, nie sądzę, aby zwyczajne potrząsanie mogło ją scalić z bazą. No i w ogóle takie rzeczy nie powinny się dziać z kosmetykami Zamieniłam ją na bazę Inglota i jestem zachwycona.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 12:51   #53
Asprit
Raczkowanie
 
Avatar Asprit
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 354
Dot.: Too Faced

Ja będę polować na Chocolate Soleil, ale trochę się wystraszyłam, jak przeczytałam tu na wizażu, że jedna dziewczyna dostała mocno przeterminowany produkt :/ jak będzie jakaś większa zniżka to wezmę też Melted nude i konturówkę Perfect Lips Nude A poza tym ciągle sobie powtarzam, że NIE POTRZEBUJĘ palety Semi-Sweet
__________________
ostatnie farbowanie : 6.10.2011
http://crystalline0.blogspot.com/
Asprit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 20:04   #54
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Too Faced

Pokochałam ich za paletę Chocolate bar, a teraz leci do mnie jeszcze paleta Boudoir Eyes i róż w kolorze Something About Berry.

Jowita, w Sephorze jest teraz -20% z kodem PIEKNA20.

Może wiecie, czy będzie u nas dostępny ten zestaw? http://imabeautygeek.com/2015/08/09/...lais-gift-set/
Piękne kolory, a do tej pory żałuję, że nie dorwałam zeszłorocznej kolekcji świątecznej.
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 20:22   #55
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Pokochałam ich za paletę Chocolate bar, a teraz leci do mnie jeszcze paleta Boudoir Eyes i róż w kolorze Something About Berry.

Jowita, w Sephorze jest teraz -20% z kodem PIEKNA20.

Może wiecie, czy będzie u nas dostępny ten zestaw? http://imabeautygeek.com/2015/08/09/...lais-gift-set/
Piękne kolory, a do tej pory żałuję, że nie dorwałam zeszłorocznej kolekcji świątecznej.
Hej, właśnie wczoraj popełniłam małe zamówionko z tym kodem i z Too Faced biorę Melted Fig- nie mogę się doczekać, cudny kolorek Te Twoje cienie z Boudoir zapowiadają się bardzo sexy, daj znać jak stestujesz paletkę
Ponoć na początku października mają dopełnić kolekcję kosmetyków Too Faced, czaję się na kilka rzeczy....
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 22:24   #56
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Hej, właśnie wczoraj popełniłam małe zamówionko z tym kodem i z Too Faced biorę Melted Fig- nie mogę się doczekać, cudny kolorek Te Twoje cienie z Boudoir zapowiadają się bardzo sexy, daj znać jak stestujesz paletkę
Ponoć na początku października mają dopełnić kolekcję kosmetyków Too Faced, czaję się na kilka rzeczy....
Też to dzisiaj zamówiłam i też w tym kolorze .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 22:42   #57
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Też to dzisiaj zamówiłam i też w tym kolorze .
Oby nam podpasowało. Choć ja patrząc na słocze, widząc tak dobrą pigmentację jestem niemal na stówę pewna, że to strzał w dziesiątkę
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 14:51   #58
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Too Faced

Wczoraj wieczorem przyszło moje zamówienie i dzisiaj mam na sobie cienie z paletki Boudoir Eyes i róż Sweetheart's Perfect Flush Blush w kolorze Something About Berry, więc napiszę moje pierwsze wrażenie.
Paletę pokochałam, 8 chłodnych odcieni i jeden cieplejszy. Nic mnie nie uczuliło (co lubi robić ostatnio Sleek, czy theBalm). Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i nie osypują się. Jak na razie mogę ją polecić, 5 na 5 gwiazdek.

Róż jest w uroczym opakowaniu. Bardzo mocno napigmentowany, a na pędzel nakłada się duża ilość, więc osobom niedoświadczonym w nakładaniu różu zdecydowanie nie polecam, bo robi plamy. Bardzo pyli w opakowaniu. Na policzkach utrzymuje się cały dzień. Moja pierwsza ocena to 3,5 na 5 gwiazdek.

Taki mały offtop
Ta paleta UD jest przepiękna i pewnie nie będzie dostępna u nas, ale jest cudowna. http://www.temptalia.com/urban-decay...hotos-swatches
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Budu paleta too faced.jpg (491,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Swatch paleta.jpg (211,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAB too faced 2.jpg (301,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAB too faced.jpg (341,4 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez lamorela
Czas edycji: 2015-09-15 o 20:52
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 18:19   #59
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Too Faced

Cytat:
Napisane przez lamorela Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem przyszło moje zamówienie i dzisiaj mam na sobie cienie z paletki i róż, więc napiszę moje pierwsze wrażenie.
Paletę pokochałam, 8 chłodnych odcieni i jeden cieplejszy. Nic mnie nie uczuliło (co lubi robić ostatnio Sleek, czy theBalm). Cienie są bardzo dobrze napigmentowane i nie osypują się. Jak na razie mogę ją polecić, 5 na 5 gwiazdek.

Róż jest w uroczym opakowaniu. Bardzo mocno napigmentowany, a na pędzel nakłada się duża ilość, więc osobom niedoświadczonym w nakładaniu różu zdecydowanie nie polecam, bo robi plamy. Bardzo pyli w opakowaniu. Na policzkach utrzymuje się cały dzień. Moja pierwsza ocena to 3,5 na 5 gwiazdek.

Taki mały offtop
Ta paleta UD jest przepiękna i pewnie nie będzie dostępna u nas, ale jest cudowna. http://www.temptalia.com/urban-decay...hotos-swatches
Dzięki, za podzielenie się opinią A które dokładnie masz cienie i róż?
Do różu może spróbuj pędzla tzw.skunksa, nabiera mniej produktu , nadaje się właśnie do takich mocniej napigmentowanych
Ja wciąż czekam na swoją przesyłkę z Sephory ( kliknęłam w sobotę wieczorem)

A odnośnie UD ( i nie tylko),zauważyłam, że często online nie ma limitek, warto szukać stacjonarnie- możn ateż podzwonić i sprowadzić

Edytowane przez Jowita Agnieszka
Czas edycji: 2015-09-15 o 18:23
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 20:53   #60
lamorela
Raczkowanie
 
Avatar lamorela
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 267
Dot.: Too Faced

Paleta to Boudoir Eyes, a róż to Sweetheart's Perfect Flush Blush w kolorze Something About Berry.
Dodałam też zdjęcia.
lamorela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-19 12:33:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.